اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستان لطفا سعی کنیم زیاد احساسی هم برخورد نکنیم و لطفا اگر کسی مطلبی در مورد مشکلاتش میزنه با دلیل و مدرک و لینک باشه که بشه استناد کرد و برداشت های اشتباه بوجود نیاد
    از اونجاییکه این فروم مربوط به pcm هست بهتره اجازه بدیم دلیل این مشکل رو ادمین ها پیگیری کنن و توضیح بدن و اگر اشکال فنی بروکر هست یا هر چیز دیگه اون ها هم با دلیل توضیح بدن.
    چون اگر طبق صحبت بروکر تمامی حساب ها از جمله میکروها به بازار اصلی وصله پس قطعی رو یک جفت ارز خاص یک مقدار درکش سخت هست.
    البته من ۱۳۵۰ دلار تا الان کش اوت زدم که در کمترین زمان واریز شده و مزایا رو هم بایستی گفت .
    پوریشن چون در جهت روند بلند مدت هست نهایتا بعد یک دوره از ضرر خارج میشه و یا ماکزیمم با ۳۰۰ دلار ضرر ازش خارج میشم و این حساب رو برای تمرین باز کردم کمااینکه در ۵ بروکر دیگه به تازگی حساب لاز کردم و نهایتا یکی از این ها که از این دوره آزمایشی یکساله سربلند بیرون اومد برای سرمایه اصلی انتخاب میشه و امیدوارم pcm دلیل این مشکل رو با مدرک اعلام کنه تا ذهنیت اشتباه برای سرمایه گذارها شکل نگیره.

نظر

• نوشته اصلی توسط bbabareza نمایش پست ها
      دوستان لطفا سعی کنیم زیاد احساسی هم برخورد نکنیم و لطفا اگر کسی مطلبی در مورد مشکلاتش میزنه با دلیل و مدرک و لینک باشه که بشه استناد کرد و برداشت های اشتباه بوجود نیاد
      از اونجاییکه این فروم مربوط به pcm هست بهتره اجازه بدیم دلیل این مشکل رو ادمین ها پیگیری کنن و توضیح بدن و اگر اشکال فنی بروکر هست یا هر چیز دیگه اون ها هم با دلیل توضیح بدن.
      چون اگر طبق صحبت بروکر تمامی حساب ها از جمله میکروها به بازار اصلی وصله پس قطعی رو یک جفت ارز خاص یک مقدار درکش سخت هست.
      البته من ۱۳۵۰ دلار تا الان کش اوت زدم که در کمترین زمان واریز شده و مزایا رو هم بایستی گفت .
      پوریشن چون در جهت روند بلند مدت هست نهایتا بعد یک دوره از ضرر خارج میشه و یا ماکزیمم با ۳۰۰ دلار ضرر ازش خارج میشم و این حساب رو برای تمرین باز کردم کمااینکه در ۵ بروکر دیگه به تازگی حساب لاز کردم و نهایتا یکی از این ها که از این دوره آزمایشی یکساله سربلند بیرون اومد برای سرمایه اصلی انتخاب میشه و امیدوارم pcm دلیل این مشکل رو با مدرک اعلام کنه تا ذهنیت اشتباه برای سرمایه گذارها شکل نگیره.

کدوم بروکر این کار رو کرده؟!

نظر

• دوستان کسی در مورد روش کندلهای جا مانده اطلاعی داره؟ کلا منبع فارسی در موردش پیدا نمیشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
          دوستان کسی در مورد روش کندلهای جا مانده اطلاعی داره؟ کلا منبع فارسی در موردش پیدا نمیشه!
          منبع انگلیسی دارید ازش ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
            برای من هم دیریز این ایفاق افتاد و کلا حسابم قفل شد و هیچ کاری نتونستم بکنم و پزیشنی که تو سود بود در نهایت با کلی تماس تلفنی تو ضرر رفت و نزدیک 300 دلار زیان زدند به من حتی نتونستم وارد کابین تریدری بشم.
            نوشته اصلی توسط bbabareza نمایش پست ها
            از دیروز عصر تا الان در مورد جفت ارز USDJPY پلاتفرم من فریز شده.
            یعنی نه میشه پوزیشن گرفت و نه اینکه پوزیشن های باز رو بست.
            و نه اینکه tp یا st تعریف کرد یا تغییر داد و پیام off quotes ظاهر میشه
            و این اتفاق از زمانی افتاد که پوزیشن 0.2 برای اسکالپ باز کردم و دیگه موفق به بستنش نشدم و تا الان 40 دلار در ضرر رفته
            و این پوزیشن tp کم داره یعنی میتونه تا مرز کال شدن پیش بره ولی فقط 30 دلار سود در قبال این ریسک داره.
            و مهمتر اینکه در موردمابقی جفت ارزها همه چیز اکی هست و فقط رو این جفت ارز از زمانی که پوزیشن 0.2 باز شد این اتفاق افتاده.
            الان چه باید کرد با این زیان که در حال حاضر هم فریز هست ؟

از این لینک میتونید حساب من و پوزیشن ها رو چک کنید:

https://www.mql5.com/en/signals/169413

عجیبه. خیلی عجیب
            شما مشکلات اینترنتی تون و مشکلات متاتریدرتون میندازین گردن بروکر
            من دقیقا دو هفته س که هر روز اسکلپ میکنم و فول تایک پای چارتم و تعداد پوزیشنهام زیاده
            اصلا و ابدا این مشکل برام پیش نیومد با pcm و راحت ترید میکردم
            بروکر برای 40...50 دلار یا حتی 1000 دلار نمیاد آبروی خودشو به خطر بندازه که
            شمام اگه مدرکی و عکسی و ... دارین با پشتیبانی بروکر مکاتبه کنین و الکی جو منفی ندین
            والا
            این که نمیشه یه نفر بگه حسابم فریز شد و فلان شد بدون مدرک

نظر

• شاید برای شما اتفاق نیافتاه اما برای من اتفاق افتاده متاسفانه مدرکی که بشه ارایه نمود ندارم.
              نوشته اصلی توسط mahsa-sh نمایش پست ها
              عجیبه. خیلی عجیب
              من دقیقا دو هفته س که هر روز اسکلپ میکنم و فول تایک پای چارتم و تعداد پوزیشنهام زیاده
              شمام اگه مدرکی و عکسی و ... دارین با پشتیبانی بروکر مکاتبه کنین و الکی جو منفی ندین
              والا

نظر

• نوشته اصلی توسط mahsa-sh نمایش پست ها
                عجیبه. خیلی عجیب
                والا
                در جواب شما دوست عزیز به نظرتون اینترنت قطع باشه و متاتریدر مشکل داشته باشه این امکان وجود داره تغییرات سایر ارزها رو بشه به مدت 4 ساعت از همون پلاتفرم رصد کرد و در همون زمان ترید انجام داد!؟

و در تایید صحبت شما من نیز 3 ماهه دارم با pcm کار میکنم و عالی بوده و قطعی و ... نداشتم و برداشت ها به سرعت انجام شده ولی این موضوع دیروز واقعا برام عجیب بود که امیدوارم مشکل فنی بوده باشه و هنوز

پاسخ قانع کننده ای دریافت نکردم.

چون واقعا ضربه بزرگی هست و من از دیروز نتونستم ترید کنم چون بیشتر از حجم مجاز پوزیشن داشتم که البته در جهت روند بود و نگرانی نداشت ,ولی همین خطای بروکر میتونست مدت ها من رو آچمز کنه .

و یه سوال از شما دوست عزیز و سایر دوستان .

اگربروکری واقعا تریدرها رو به مارکت اصلی وصل میکنه امکان این خطا وجود داره یا خیر؟

چون من برای این حساب پلان بلند مدت دارم و برام مهمه که به مارکت اصلی وصل باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
                  برای من هم دیریز این ایفاق افتاد و کلا حسابم قفل شد و هیچ کاری نتونستم بکنم و پزیشنی که تو سود بود در نهایت با کلی تماس تلفنی تو ضرر رفت و نزدیک 300 دلار زیان زدند به من حتی نتونستم وارد کابین تریدری بشم.
                  شاید اشکال از سرعت پایین اینترنتتون و یا isp تون بوده که نمیتونستین وارد کابین تریدری بشین.
                  بیشتر دقت کنین و از یه isp متبر اینترنت سرعت بالا بردارین.

نظر

در جواب شما دوست عزیز به نظرتون اینترنت قطع باشه و متاتریدر مشکل داشته باشه این امکان وجود داره تغییرات سایر ارزها رو بشه به مدت 4 ساعت از همون پلاتفرم رصد کرد و در همون زمان ترید انجام داد!؟

و در تایید صحبت شما من نیز 3 ماهه دارم با pcm کار میکنم و عالی بوده و قطعی و ... نداشتم و برداشت ها به سرعت انجام شده ولی این موضوع دیروز واقعا برام عجیب بود که امیدوارم مشکل فنی بوده باشه و هنوز

پاسخ قانع کننده ای دریافت نکردم.

چون واقعا ضربه بزرگی هست و من از دیروز نتونستم ترید کنم چون بیشتر از حجم مجاز پوزیشن داشتم که البته در جهت روند بود و نگرانی نداشت ,ولی همین خطای بروکر میتونست مدت ها من رو آچمز کنه .

و یه سوال از شما دوست عزیز و سایر دوستان .

اگربروکری واقعا تریدرها رو به مارکت اصلی وصل میکنه امکان این خطا وجود داره یا خیر؟

چون من برای این حساب پلان بلند مدت دارم و برام مهمه که به مارکت اصلی وصل باشه.
                    سلام دوست عزیز،

به جرات خدمت شما عرض میکنم که در مقایسه با سایر شرکت هایی که شما باهاشون تجربه کردید پی سی ام در امر صداقت کاری و خدمات در رتبه اول قرار میگیره. از این لحاظ هیچ شکی نداشته باشید و البته خودتون هم خواهید دید. در مورد نرم افزار باید عرض کنم. زمان هایی پیش میاد که مثلا نرم افزار ورد شما هنگ میکنه و یا به هر دلیلی به مشکل میخوره. تمام شرکت های تولید کننده نرم افزار همیشه مشکلات و باگ هایی رو دارند و متاتریدر هم از این امر مستثنا نیست. این موردی که شما میگین باید واقعا بررسی بشه. موارد مختلف سیستمی و هاب های مسیر شبکه های اینترنتی و هزاران مورد دیگر هست که ارتباطات نرم افزاری رو تحت الشعاع قرار میده. دلیل نمیشه بلافاصله انگشت اتهام رو به سمت عدم شفافیت یک شرکت معتبر ببریم. البته منظورم شما نیستید. منظورم آید ی کاظم 219 هست که پستشون رو حذف کردم. ایشون اگر واقعا حساب دارند و مشکلی دارند خیلی راحت میتونند در کابین تریدریشون دنبال کنند نه اینکه هی پشت سر هم توی تاپیک های مختلف به بروکر بد و بیراه بنویسند. کلا کابین تریدری رو برای دنبال کردن همین مسائل گذاشتن و سریع هم پاسخ داده میشه.

با احترام

نظر

• با سلام و خسته نباشید.
                      بنده ویندوز 10 و متاتریدر 4 نصب کردم. اما نرم افزار داینامیک تریدر 5 و 6 هیچکدام نصب نمیشین. ممنون میشم مشکلم رو حل کنید و راهنماییم کنید. با تشکر صمیمی

نظر

• نوشته اصلی توسط perman نمایش پست ها
                        با سلام و خسته نباشید.
                        بنده ویندوز 10 و متاتریدر 4 نصب کردم. اما نرم افزار داینامیک تریدر 5 و 6 هیچکدام نصب نمیشین. ممنون میشم مشکلم رو حل کنید و راهنماییم کنید. با تشکر صمیمی
                        چه خطایی میده.برای من بدون مشکل نصب شده و کار میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMNewsDesk نمایش پست ها
                          واحد یورو از سطوح اخیر کم کارتر می شود، با منحنی دقیقهc از منحنی کوچک dقیمت ها به سمت سلسه ای از نرخ ها از 1.0643 تا 1.0707 در هفته های پیش رو پیش خواهند رفت. این پیش بینی کوتاه مدت فرض را بر این می گذارد که صعود 1.1377 در تاریخ یازدهم فوریه دست نخورده باقی می ماند. اگر واحد یورو از دلار پیشی بگیرد، این نابرابری بدین معنی خواهد بود که منحنی کوچک c همچنان در حال بخش بخش شدن در ازای هر تغییر است که این وضعیت در پایین نمودار مشخص شده است. همانطور که ما در مبحث دلار آمریکا اشاره کردیم، اوج منحنی a در این طرح بحث برانگیز خواهد بود: این منحنی پیشی نمی گیرد مگر اینکه خود طرح خنثی شود. این سطح در تاریخ 24 آگوست در حالت صعودی و 1.1712 است.
                          جناب PCMNewsDesk (اسم شریف نمیدونم)عزیز تشکر ویژه بابت تحلیل هایی که از شرکت ewi قرار می دهید،
                          در صورت امکان لطف کنید تصاویر بزرگتر قرار دهید.
                          ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 03-22-2016, 06:08 PM

نظر

• هرگز نمازت را ترک مکن

میلیون ها نفر زیر خاک بزرگترین آرزویشان بازگشت به دنیاست ؛

تا " سجده " کنند
                            فقط یک سجده
                            از پاهايی که نمی توانند تو را به ادای نماز ببرند، انتظار نداشته باش که تو را به بهشت ببرند..
                            قبرها، پر است از جوانانى که میخواستند در پیری توبه کنند...
                            رسول الله (ص) فرموده اند
                            نماز صبح : نور صورت
                            ظهر : بركت رزق
                            عصر : طاقت بدن
                            مغرب : فايده فرزند
                            عشاء : آرامش
                            مي بخشد.
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• خیلی خوب ترید میکنه ایشون

https://www.mql5.com/en/signals/121113#!tab=history

فقط رو GbpAud

و همه نوساناتشو میگییره انگار بازار رو از قبل حفظ هستش :-)

نظر

خیلی خوب ترید میکنه ایشون

https://www.mql5.com/en/signals/121113#!tab=history

فقط رو gbpaud

و همه نوساناتشو میگییره انگار بازار رو از قبل حفظ هستش :-)
                                حقیقتا یک قانون پدر و مادر داری باید توی این پوند اسی باشه
                                سه سال پیش یک اکانت دیدم 999 تا ترید پشت سر هم برنده داشت فقط روی همین gbpaud چند نفر دیگرو دیدم که فقط کارشون همین پیر هست
                                الانشو زیاد قبول ندارم ولی ابتدای 2014 خیلی ایده آل عمل میکرد بویژه h4
                                Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                                There is also a time to buy and a time to sell
                                !

Rocco fund
                                13:21 26.12.2016

نظر

پردازش ...
                                X