اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تنها خدمت من به بشر اینه که
    .
    .
    .

پول در نمیارم تا بقیه دربیارن

ولی حیف که قدرمو نمیدونن

نظر

• مجري: آقاي همساده شنيدين بنزين آزاد شده؟

همساده: بله آقو...ما هربار که به خودمون ميگيم ديگه امکان نداره بدبخت تر از اين شيم... مسئولين محترم سورپرايزمون ميکنن!

نظر

• هیچ آزمونی، بدون سختی نیست ...
        اما در بطن خود، این پیام را دارد که ارتقاء مقامی در پی است ...
        ...
        " بزرگترین آزمون ایمان، زمانی ست که چیزی را می خواهید ... و بدست نمی آورید! ... با این حال قادر باشید بگویید :
        الحمد لله ...
        ...
        پروردگارا
        اکنون اراده ی شخصی خود را بر محراب می نهم تا قربانی اراده ی تو شود .
        اراده ی تو نه اراده ی من .
        به وقت تو نه به وقت من
        .طریق تو نه طریق من
        .چنین است که آنچه طلبیده ام در یک چشم به هم زدن انجام می پذیرد

نظر

• شیخی به میان قومی رفت و گفت:
          می خواهید احکامی به شما بیاموزم که در دنیا و آخرت سعادتمند شوید؟
          آنها یکصدا گفتند:
          نــــــــــــــــــــــــــــــــــه ...
          شیخ ضایع شد!
          و داستان به فنا رفت...:|

نظر

• نمی دونم چرا تو این مملکت مد کردن هی میگن ، آزادی زنان آزادی زنان !؟

ای بابا ، آزادی به لخت و عریان گشتن نیست ، آزادی به پوله ، پول

ببین چقدر می تونی پول دربیاری و چطور خرج کنی

پول قدرت میارد و بی پولی فقر و
            فقر فساد میاورد امام علی (ع)
            تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
            در این سایت و در تلگرام
            SmartSignalFX@

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
              شیخی به میان قومی رفت و گفت:
              می خواهید احکامی به شما بیاموزم که در دنیا و آخرت سعادتمند شوید؟
              آنها یکصدا گفتند:
              نــــــــــــــــــــــــــــــــــه ...
              شیخ ضایع شد!
              و داستان به فنا رفت...:|

شخصی نزد شیخی رفت و گفت :
              ای شیخ ،من خیلی بیتابم
              .
              .
              .
              .
              .
              .
              .
              .
              .
              .
              .
              .
              .
              .
              .
              .
              .شیخ تابی به او داد و گفت این راا در حیاط خانه وصل کن..!!!
              آن مرد رفت و دیگر بی تاب نبود
              ویرایش توسط tester : https://www.traderha.com/member/18733-tester در ساعت 06-03-2015, 10:35 AM
              پروردگارا
              به وقت تو نه به وقت من
              .طریق تو نه طریق من

نظر

• آزادی،امکان انتخاب کردن هست .انتخاب بهتری داشتن.لباس ،شغل ،مسکن،ماشینو....زندگی
                نه بین بد و بدتر دست و پا زدن .در توهمات غرق شدن .

نظر

• يه چند نفري فك كنم تو فروم بن شدند
                  احساس ميكنم فضا خيلي بهتر شده...حاشيه تو اين چند روزه خيلي كمتر شده
                  تاپيك هاي خيلي خوبي داره باز ميشه
                  احساس خيلي خوبي دارم
                  ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 06-04-2015, 10:39 AM

نظر

• یکی از دوستان این جملات رو تو یه فروم دیگه گذاشتن حیفم اومد اینجا نذارم

طبیعت همواره بدنبال تعادل است .
                    شما نمی توانید یک انسان از جان گذشته و خستگی ناپذیر باشید و در عین حال تعادل روحی داشته باشید .

بیاد داشته باشید که زندگی یک نبرد بی پایان نیست.
                    سعی کنید با زندگی همراه شده و در نهایت تعادل از آن لذت ببرید.

نظر

• دوستان گلم درود بی کران بر همه شما
                      مدت زیادی بود بدلیل گرفتاری شخصی زیاد اینجا فرصت نکرده بودم بیام، گفتم بیام عرض ارادت و احترامی به دوستان قدیمی و جدید کنم و بگم که همیشه در قلب من جا دارید.
                      چه اینجا باشم و چه نباشم.

همیشه شاد و فوق العاده و پرسود باشید

ارادتمند - طه
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• زنه میره نجاری میگه: آقا یه کمد بساز برام. یارو یه کمد میسازه. زنه دو روز بعد میاد میگه: اتوبوس که رد میشه کمده میلرزه! نجاره میگه چرا مزخرف میگی اتوبوس چه صیغه ایه؟؟؟ خلاصه میاد پیچ میچاشو محکمتر میکنه و میره دوباره فرداش زنه میاد میگه: اتوبوس رد میشه کمد میلرزه… اینم میگه: بابا برای یه کمد پدر مارو در آوردی. اصن من میرم تو کمد میشینم اتوبوس رد شه ببینیم چیه. میشینه تو کمد یه دفه شوهر زنه میاد خونه در کمدو باز میکنه ، میگه: تو اینجا چی کار میکنی؟ نجاره میگه: اگه بهت بگم منتظر اتوبوسم باورت میشه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                          يه چند نفري فك كنم تو فروم بن شدند
                          احساس ميكنم فضا خيلي بهتر شده...حاشيه تو اين چند روزه خيلي كمتر شده
                          تاپيك هاي خيلي خوبي داره باز ميشه
                          احساس خيلي خوبي دارم
                          میحطهای مجازیمون هم مثل دنیای واقعیمون اداره میشن
                          یه عده که صداشون درمیاد ،اعتراضی میکنن،انتقاد میکنند زود خاموششون میکنن و یه عده افراد ساده و یا وابسته فکر میکنن جو آروم شده
                          حال ما خوب است اما تو باور نکن!

نظر

• نظرات جناب hdtraderدر مورد یورو دلار جالب بود من همیشه پیگیر بودم
                            فقط یکم زیاد شاخه شونه میکشن :دی
                            یک فضایی علمی برای پیشرفت وگسترش دید اعضاش به همه نوع نظر و ایده ای البته بدون توهین نیاز داره
                            پروردگارا
                            به وقت تو نه به وقت من
                            .طریق تو نه طریق من

نظر

• نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                              میحطهای مجازیمون هم مثل دنیای واقعیمون اداره میشن
                              یه عده که صداشون درمیاد ،اعتراضی میکنن،انتقاد میکنند زود خاموششون میکنن و یه عده افراد ساده و یا وابسته فکر میکنن جو آروم شده
                              حال ما خوب است اما تو باور نکن!
                              انتقاد؟ اعتراض؟ به چی ؟

هرکس در هر محیطی قرار میگیرد موظفه قوانین اولیه که پذیرفته را رعایت کند. من بیرون از یگان خدمتی ام کسی جسارت نداره بگه بالای چشم ام ابرو هست ، اما اونجا یک متولد 75 میاد لباس مارو میکشه که فلان کار بکن... سکوت میکنم چون شرایط اینه برای موفق شدن و اضاف نخوردن بایست سکوت کرد. یا اینکه گوشی ممنوع هست خوب من گوشی ببرم بایست تنبیه در نظر گرفته شود که فرد دیگری به خود جرات چنین کاری را ندهد.

انتقاد میشه بایست سازنده باشد اینکه فقط بلد باشیم قر بزنیم که همه بلدن ، وقتی ایرادی گرفته میشه خوبه پیشنهادات و راهکارهای هم ارایه شود و در جهت سازندگی پیش رویی نماییم.ص

البته اگر قرار باشه هرکس ساز خودش بزنه دیگه هیچ ، اینجا میشه چاله میدان ، پس بایست نظارت و کنترل شود.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                                انتقاد؟ اعتراض؟ به چی ؟

هرکس در هر محیطی قرار میگیرد موظفه قوانین اولیه که پذیرفته را رعایت کند. من بیرون از یگان خدمتی ام کسی جسارت نداره بگه بالای چشم ام ابرو هست ، اما اونجا یک متولد 75 میاد لباس مارو میکشه که فلان کار بکن... سکوت میکنم چون شرایط اینه برای موفق شدن و اضاف نخوردن بایست سکوت کرد. یا اینکه گوشی ممنوع هست خوب من گوشی ببرم بایست تنبیه در نظر گرفته شود که فرد دیگری به خود جرات چنین کاری را ندهد.

انتقاد میشه بایست سازنده باشد اینکه فقط بلد باشیم قر بزنیم که همه بلدن ، وقتی ایرادی گرفته میشه خوبه پیشنهادات و راهکارهای هم ارایه شود و در جهت سازندگی پیش رویی نماییم.ص

البته اگر قرار باشه هرکس ساز خودش بزنه دیگه هیچ ، اینجا میشه چاله میدان ، پس بایست نظارت و کنترل شود.

موفق باشید
                                اصلا منظور قوانین سایت نبود
                                هر چند به بعضی قوانین سایت هم انتقاد وارده اما به هر حال کسی که میاد ثبت نام میکنه باید شرایط اونجا رو تحمل کنه
                                بحث سر خود بازاره
                                وقتی یکی از سیستمی انتقاد میکنه باید مدیریت بشه و نه اینکه یکی بن بشه و یا پستها حذف بشه که یک نوع توهینه
                                همین تاپیک اخیر که یکی از دوستان به اسم متاسفم برای دفاع از حق یکی دیگه باز کردند رو مثال میزنم
                                این دوستمون هر جور تونستند به همه توهین کردند،نه با الفاظ رکیک بلکه با رفتارشون
                                گذاشتن استیتمنت و معاملاتی که هیچ جوابی هم به انتقادات نمیدادند
                                جالب اینجاست که مدیران سایت به جای درخواست شفافیت از این دوستمون نام تاپیک رو تغییر دادید و اسمشو گذاشتید تاپیک قدردانی از جناب....
                                حالا اینجا انتقاد وارده یا نه؟
                                شما هم مثل بروکرا که هر چی ضرر به تریدر بزنن و بعدش حق رو به خودشون میدن رفتار نکنید
                                یا اینکه میفرمایید کسی که از خدمات این بروکر استفاده نمیکنه اینجا چیکار میکنه
                                پس تو قوانین سایتتون یه شماره حساب بخواید برای ثبت نام تا کس دیگه نیاد اینجا
                                اگه بحث و انتقاد سازنده نباشه این فرومها چه ارزشی میتونن داشته باشن؟غیر از تبلیغ و درآمد زایی؟
                                اینهمه از ورود ف ا ر ک س به ایران گذشته ولی هنوزم یه عده سعی میکنند از سادگی آماتورها سوء استفاده کنند
                                امیدوارم مدیران فرومها از تریدرها که صداشون غیر از این سایتها جایی شنیده نمیشه حمایت کنند نه از یه عده ....

نظر

پردازش ...
                                X