اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استقلال پرسپولیس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آقا قبول. فرهاد نه تو اروپا چیزی شد نه تو کشورهای حوزه خلیج فارس.

تو دربی چی؟!

یادتونه شعارمون رو که؟

سال 89 /// تو دربی 69
    شیث .... /// دنبال فرهاد بدو
    آی بدو آی بدو /// آی بدو آی بدو

4 تا گل زده بهتون و همین از 100 تا جام ولایت واسمون بیشتر می ارزه!

راستی توپ آسیا می دونین چه شکلیه؟

نظر

• داداش باور کنی یا نکنی من همیشه به دید خنده به این کل کل ها نگاه میکنم . باور کن وقتی اسم دایی کریمی باقری مهدوی کیا میاد من احساس غرور میکنم هیچ وقت هم بهشون توهین نمیکنم چون دوسشون دارم چون اسطوره تیم ملین . اما قبول کن تیم شما در مقایسه با تیم ما هیچ افتخار خاصی کسب نکرده . اگه واقعا طرفدار ایران باشیم شما هم ته دلت باید از بودن یک تیم ایرانی توو رنک 100 تای اول یا قهرمانی های توو آسیا خوشحال باشی چون اسم ایران میره بالا !مثل اون طرفدارای پسرپولیس که اومدن استقلالو جلو بوریرام تشویق کردن ! در مورد فرهاد هم که میگی باید قبول کنی هیچ جا مثل جام جهانی بازیکن ها دیده نمیشن و ترنسفر نمیشن که از خوش شانسی و البته استعداد خودشون اون سال این بازیکنا رفتن اروپا ، فرهاد بازی ملیش کمه شما شاید بگی بازیش بده من میگم پارتی نداشت مثل بعضی ها که ارث پدرشون میدونن تیم ملی رو !
      داشتن سیستم - داشتن پلن کامل معاملاتی - نظم فکری و کنترل ترس و طمع و خشم و عجله = موفقیت

نظر

• پس علی جان گل یه نگاهی هم به آمار صفر ایرانپاک بنداز که تنهایی اندازه 4 سال اخیر دربی بهتون گل زده.

خودتون روتون میشه به فرناز ابرو برداشته دماغ عمل کرده بگید اسطوره؟ به کسی که روی پیرهنش عکس عربارو انداخت؟ عابدزاده هم که دنیایی دوسش دارم این کار رو بکنه انصافا دیگه اسمشم نمیارم. طرف یه کسی رو بگیرید ارزش داشته باشه. شیث اگر چشش فرناز رو نگرفته بود دقیقه 94 یه دونه میزد که با برف سال دیگه بیاد پایین ولی هر جوری نگاش میکرد میدید ضعیفه زدن نداره. منم اگه بیوفتم پشت فرناز دلم نمیاد بزنمش. در ضمن یه چیز دیگه هم بگم فرناز 4 تا گل زده توی 20 سال ما کسی رو داریم که 3 تا زده توی ده دقیقه. دیگه برای مهاجمی که تا 38 سالگی بازی کنه و حداقل 10 تا دربی تو باشه فکر نکنم 4 تا گل زیاد باشه. ایمون زاید یه دربی دیگه بازی میکرد نمیگم 5تا دیگه یه دونه که میزد میشد فرناز ما دادیم رفت که خدایی نکرده مثل این سوسول نشه.

مخلصم تمام پرسپولیسی ها هم هسسسسسسسسسسسسسسسستیم

پ.ن: از صبح منتظر این آقا آرشم پیداش نمیکنم. از این به بعد جاش رو پیدا کردیم همیشه تشکرش زیر پست استقلالیاست میشه فهمید هست یا نه. راستی اینجا هم مرام پرسپولیسی ها بیشتر زیر تمام پستها تشکر میزنن نه فقط اونایی که به مزاجشون سازگاره

پ.ن2: الان پست آقا مجید زده شد گفتم منم بگم باور کن فقط میخندم به این چیزها! همین چیزها اگه نباشه قشنگ نیست. منم همینم همیشه گفتم و میگم ناصر حجازی یه دونه بود. آندرانیک و خسرو رو از ته دلم دوست دارم ولی انصافا شما دارید حرف از کسی میزنید که عکس شیخ عرب تا دیروز روی پیرهنش بوده. یه سالم که شما رو فروخت به پول و گفت به خاطر دخترم دارم میرم - روزنامه پرسپولیس فرداش نوشت که دختر فرناز کلا امارات زندگی میکنه ولی فرناز رفت قطر- حتی عکسش با مدیر عامل مس هم توی روزنامه پرسپولیس افتاد که روزنامه زده بود حالا دختر فرهاد مجیدی هوای کرمان کرده! اسطوره پیراهنش رو نمیفروشه. مثل امیر قلعه نوعی که اگر یه مربی مثل این ما داشتیم ما هم الان اندازه استقلال جام داشتیم. خلاصه که منم محض خنده میگم و خودمم کل بازی استقلال با بوریرام رو با استرس تمام دیدم. ایشالا قهرمان شید توی آسیا ولی اونم مثل 6تا حال نمیده :دی

ارادتمند----------امیر
        ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 09-11-2013, 09:07 PM
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• داداش دیدی همیشه شما توهین میکنین ! حالا یکی فیس زیبا داره بده ؟ مثل دهنوی باشه خوبه ؟ بعدشم شما هر وقت توو 9 دقیقه مثل ما 3 تا زدین بعد بیاین جلو اون بازی خدا دیگه دلش به رحم اومد از گریه لنگیا دم در ورزشگا ))))))) در مورد برف سال بعدم یاداوری میکنم مشت پرویز هیگوییتارو به پایان رافت ! که نه تنها با برف سال بعد پایین نیومد کلا فوتبالش پایان یافت ! راستی تونل حقیقی چطوره این روزا ؟ )))))))

پ.ن : منم الان دیدم پستتو عزیز . جسارتا میگم آقای دایی که میگن از 17 سال بازی توو ایران 3 سال پرسپولیس بوده یا عکی کریمی که 10 بار رفت استیل آذین و تراکتور بعدم کلی حرف زد به همین پرسپولیس و بعد گل خوشحالی کرد بهتره یا اینکه بازیکن ما توو ایران فقط لباس استقلالو پوشیده ؟
          ویرایش توسط majidlars : https://www.traderha.com/member/6652-majidlars در ساعت 09-11-2013, 09:12 PM
          داشتن سیستم - داشتن پلن کامل معاملاتی - نظم فکری و کنترل ترس و طمع و خشم و عجله = موفقیت

نظر

• وااااااااااااااااااااااااااااای مجید مردم از خنده بگم خدا چی کارت کنه. پرویز هیگوییتا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا حالا این لفظ رو نشنیده بودم. اخه من یکی از دوستام توی لیگ برتر فوتسال دوازه بانه ما بهش میگیم هیگوییتا :دی بفهمه لقبش با پرویز یکیه خودکشی رو میکنه حتما

بعدشم مجید جان دوتا نکته رو من بگم. سه تا گل داریم تا سه تا گل. شما اصلا توی یک دقیقه بزن ولی بازی بایرن منچستر همیشه جاودانه میمونه که بازی یک هیچ عقب در عرض دو دقیقه دو یک شد. وگرنه هزار بار با فاصله دودقیقه دوتا گل زده شده. الان فرق هاش رو میگم

1- سه تا گل رو یه بازیکن تعویضی ناشناخته زده

2- ده نفره بودیم

3- دو هیچ عقب بودیم

4- بدترین تیم چندین سال اخیر پرسپولیس بود. زمانی که از همه 4تا میخورد ولی چی کار کنیم که به کیسه میرسیم شاخ میشیم.

خوب حالا میرسیم به علی دایی. علی دایی رفت بهترین تیم های اروپایی بازی کرد کلش که به در و دیوار نخورده بود بمونه ایران.

علی کریمی رو هر کی اسطوره میدونه من نه اینکه بگم نیست ولی زیادم قبولش ندارم. درسته مثل فرناز عکس عربهارو نزده روی لباسش و به خاطر پول نرفت هیچ جا - استیل آذین و تراکتور رفت چون نمیخواستنش - ولی اونم با مصاحبش تیم رو به هم ریخت. من مرامم معلومه! خسرو هم رفت سپاهان تازه به خاطر پولم رفت ننداختنش بیرون ولی معلوم بود تیمش رو دوست داره! فرناز مگه کاری نکرد که قلعه نوعی مجبور شه برش گردونه با مصاحبه و حرف و خداحافظی احساسی و غیره دقیقا به همین دلیل من زیاد روی علی کریمی حسابی باز نمیکنم شما هم روی فرناز باز نکنید. اینا اگر دوزار دلشون به حال تیمشون میسوخت اینقدر حاشیه درست نمیکردن ولی انصافا در مورد علی دایی دیگه با کمال احترام حرفت رو قبول ندارم.

تایسون دنبال ایمون زاید میگرده میگه این کیه من توی ده دقیقه سه تا مشت نمیتونم بزنم این کیه سه تا گل زده !!!!!!

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• شما ببینید بازیکن های ما متعصب تر هستند یا قرمزا.

اغلب بازیکن های ما سابقه چند ساله تو تیم دارن. خسرو، رحمتی، صادقی، حنیف، اکبرپور، برهانی...

ولی قرمز هر سال 10 تا بازیکن عوض میکنه. الان تو تیم قرمز کی هست که بالای 3 سال سابقه داشته باشه؟ واقعاً افت نداره کاپیتان تیم ممد نوری باشه که مدام شیرین میزنه؟

هرگز نرسیدن بهتر از دیر رسیدنه!!

ای خدا....

نظر

• نه نمیگم دایی فلام میگم پس بقیه تیم ها هم میتونن بگن دایی اسطوره ماست مثلا سایپا ! تازه با سایپا قهرمانم شده به عنوان مربی

و اما در مورد اون بازی اره واقعا براتون خاطره شد قبول دارم من که گفتم اصلا معجزه خدا بود

و اما از شما بعیده اسم پرویز هیگوییتا رو نشنیده باشی ! البته حق دارین اسطوره دروازه بانی تونم اول استقلالی بود و شاگرد مرحوم حجازی

نظر

• مجيد جان شما توو 10 دقيقه 3 تا زديد ما توو 9 دقيقه 10 نفره 3 تا زديم، همونطور كه امير گفت اينا باهم خيلي فرق داره، اينم بذار كنار 6 تا

پ.ن: داداشم چون ميشناسمت باهات كل كل ميكنم وگرنه جز آقا آرش كه كمي باهاش بگو بخند كردم كسه ديگري ديده نشده براي گفتمان كل كل وار ( كه درك كنه اينا همش گذراست و رفاقت ماست كه عاقبت بخيري داره )
                  نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• این حرفا چیه دادا مگه قراره کسی ناراحت شه ؟ ما مثل یک خانواده بزرگ هستیم همه . در ضمن 6 تای فتح تهران رو هم لحاظ کن برار

نظر

• مجيد جان خودتون توو چنته چي دارين!؟ فتح را چيكار داري!!؟؟

اگر قرار باشه فتح بياد وسط كه با داش علي كريمي اونم شمارو تركونده...
                      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• خدا رو شکر ما هیچ وقت از تیم قطری 5 تا نخوردیم!

محمدان بنگلادش هم یادتون نره

نظر

• علی آقای گل ما از تیم قطری 5 تا خوردیم شما از تیمی که از تیم قطری 5 تا خورده 6 تا خوردید :دی
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• اون بازی رو یادته امیر مگه؟!

ولی من این 5 تای القراضه قشنگ یادمه ها!

نظر

• داداش چنته ما که معلومه مه 24 بار شمارو بردیم 4 بار آخرشم چوبله شدین !

در ضمن اون فصل رویایی با دنیزلی یادش بخیر فکر کنم 7 بار 4 تایی شدین ! چه عدد های آشنایی )

نظر

• استقلال مثل دو بازی گذشته ش در این بازی نیز بیشتر فوتبال علی اصغری بازی میکرد, به طور آشکار از نبود بازیساز با شخصیت محوری مثل جباری و خسرو حیدری که خلاء جباری را نیز پر کرده بود رنج میبرد و اگر قلعه نوعی نتواند فکری برای این موضوع کند( حداقل بازی ها را مساوی بگیرد), در هفته های پایانی فصل از کورس قهرمانی جا خواهد ماند...
                                اغلب بازیکنهای استقلال تمایل به بازی فیزیکی دارند , (به جز مجیدی و منتظری) و امثال نکونام و آندو و رحمتی توانایی دادن شخصیت به تیم را ندارند,
                                امیدوارم با برگشت مصدومان تیم, بازی روانی در مقابل تیم تایلندی انجام بدهند.
                                ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 09-12-2013, 10:21 PM

نظر

پردازش ...
                                X