اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استقلال پرسپولیس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• برنده این بازی خلعتبری بود و اون باشگاه اماراتی که اون همه پول گرفتن

نظر

• من طرفدار پرسپولیس هستم , اما در بین مربیان تیمهای ایرانی از قلعه نوعی خوشم میاید و معمولا تیمهایی که مربیشان است خوب و روان بازی میکنند و این هم بیشتر برمیگردد به شناختی که از بازیکنهای ایرانی دارد و به کارش میاید و دستور جذب آنها را میدهد, اما یک نکته ایی که وجود داردخسرو حیدری است , بازیکن کلیدی استقلال و تیم ملی که این روزها حال و روز خوبی ندارد و همین موضوع باعث اجرا نشدن برنامه های استقلال در دفاع و حمله در دو بازی گذشته بوده است ...
      در مورد پرسپولیس سوای از اشتباهات تاکتیکی و تکنیکی بسیاری که مثل اغلب تیمهای لیگ برتری مان وجود دارد , سوتی های وحشتناک ماهینی است ,در فینال جام حذفی سال گذشته (که منجر به نابودی کامل تیم و یحیی گل محمدی شد) و هم چنین سه بازی قبل در برابر نفت تهران که تیم و تماشاگران را به کل به لجاظ روانی تنزل داد عامل اصلی باخت های سه امتیازی میباشد و اغلب تیمها در زمانهایی که ماهینی بازی میکند فشار را به آن ناحیه بیشتر میکنند تا به مقصود برسند, اقای دائی کمی دیر به این موضوع واقف شدند اما فعلا جلوی ضرر را گرفته اند , به نظر من ماهینی در حد لیگ برتر نیست چه برسد به اینکه به تیم ملی هم دعوت میشود
      ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 09-07-2013, 07:33 PM

نظر

• فتح الله زاده: 90% امروز پول گوران لاوره را میدهم 1% فردا.

حالا اون 9% چی میشه احتمالا میره پیش اون 10% علی پروین. انصافا راس تیمهای بزرگ که اینها باشن فوتبالمون میشه همون که جمعه دیدیم هنوزم اعصابم خورده حاضر بودم پرسپولیس که عاشقشم 3-2 ببازه ولی حداقل 5 تا گل ببینم. قلعه نوعیم که رکوردش حفظ شد 14 بازی بدون باخت مقابل پرسپولیس ولی لازم به ذکره که 11تاش مساوی بوده oooooo

ارادتمند----------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• بازی بچه های تیم های مسابقات جام های رمضان شهرستان ها باز بهتر بود . اینا از بچه دبیرستانی ها هم بدتر بازی کردند . هیچ هیجان و رمقی در بازی دیده نمیشد.

این پولا کجا داره صرف میشه ، با وجود اینکه طرفدار استقلال هستم ، میگم که این پولا صرف تیم والیبال و وزنه برداری و کشتی... بشه پر افتخار تر هستیم.

سایت های شرط بندی مسابقات کیا شرکت میکنن؟ سر برخی تیم ها قمار میکنم ، بازی های داخلی اصلاً حساب و کتاب نداره حیف پولی که میزاریم واسه اینها ...

پ.ن: میدونم شرط بندی حرام هست ... اما بگذریم قمار بازیم در برخی موارد و کاریش نمیشه کرد
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• بازی پریروز به شدت فیزیکی و درگیرانه بود.

به نظرم با توجه به نبود خسرو حیدری، بیگ زاده و مصدومیت زودهنگام سیاوش اکبرپور و خصوصاً حضور داوری به نام فغانی استقلال نتیجه بدی نگرفت. بر خلاف مزخرفات فردوسی پور، من حاضرم 1000 بازی پشت سر هم 0-0 شود اما یک بار هم در دربی بازنده نباشیم.

باخت در دربی، بازی برگشت با تایلند را هم تحت تاثیر قرار می داد که خوشبختانه این امر روی نداد.

نکته مثبت این بازی، بور شدن همزمان خلعتبری و رویانیان بود. خلعتبری گمان می کرد که جلوی تیم بانوان استقلال قرار است بازی کند که آن همه کری خواند ولی جز کتک خوردن از آندو و نکونام و حنیف چیزی نصیبش نشد.

ای مگس، عرصه سیمرغ....

نظر

• نه علی جون اون مسابقه بوکس رو نمیگم دربی فوتبال رو میگم!

همچین میگی زدنش انگار کری دعوا خونده بود بدبخت. حالا هر کسی نظر خودش رو داره ولی برای من فوتبال زیبا مهمتر از نتیجه است و هنوزم سر حرفم هستم حاضرم پرسپولیس پر گل می باخت. البته شایدم دلیلش اینه که من به فوتبالم مثل بازار سعی میکنم منطقی نگاه کنم. بر خلاف دیگر پرسپولیسی ها من قهرمانی از تیم انتظار ندارم مگه دیوید کاپرفیلیده علی دایی که تیمی که چند ساله 5ام هم نشده رو قهرمان کنه همین که بیاد جزو سه تا و کم کم برنامه داشته باشه برای فصل بعد کافیه. برای استقلالم با اینکه حسم میگه توی آسیا این مرحله رو هم رد کنه مرحله بعد حذفه ولی آرزوی موفقیت میکنم.

ولی علی جان خواهشا شما هم ذره ای دور از تعصب به مسائل نگاه کن فکر نمیکنم فغانی بدبخت برای شما بد داوری کرد الان که تیتر تمام روزنامه ها گمانه زنی دوتا کارت قرمز صادقی و قاضی است که توی سایت گل هم میتونید ببنید. ولی فکر نمیکنم حتی یک اوت به ضرر استقلال فغانی گرفته باشه.
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• دوست عزیز خوبه همه دارن میگن پیام صادقیان وقتی بدون توپ نکونام رو زد باید حتماً اخراج میشد. همینطور به نظر من خطای سیدصالحی در نیمه اول مستقیم قرمز داشت. محمد نوری هم اواخر بازی یک صحنه پیراهن برهانی رو کشید که باید اخطار دوم رو میگرفت.

حالا فرداشب 90 نشون میده می بینی.

حالا هر کسی نظر خودش رو داره ولی برای من فوتبال زیبا مهمتر از نتیجه است و هنوزم سر حرفم هستم حاضرم پرسپولیس پر گل می باخت. البته شایدم دلیلش اینه که من به فوتبالم مثل بازار سعی میکنم منطقی نگاه کنم.
                من تصور نمی کنم تفکر منطقی باخت پرگل رو بهتر از مساوی 0-0 بدونه.
                ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 09-08-2013, 09:41 PM

نظر

• من که به جز صادقیان بقیش رو یادم نیست من از روی تیتر روزنامه ها گفتم چون کلا آدم پیگیری نیستم توی اشکالات داوری.

در مورد منطق دقیقا تفاوت ها از اینجا نشات میگیره به نظر من فوتبال شبیه هنره و هنر منطق نمیشناسه. مثلا شما با هیچ منطقی نمیتونی ثابت کنی که یک تابلو از دیگری قشنگ تره یا مثلا کوه از دریا قشنگ تره یا برعکسش. برای مثال هر سال عده ای میگن مسی بهتره عده هم میگن رونالدو هر دو گروه هم سعی دارن به اون یکی با منطق ثابت کنند حرفشون درسته. من نوعی مسی رو می پسندم نه اثبات میکنم نه اثبات می پذیرم چون به دلم میشینه. من کلا برای فرار از منطق های روزانه -چون علاقه ای به فیلم ندارم- فوتبال رو دنبال میکنم و اگر بخوام اون رو هم منطقی ببینم احتمالا لذتی که الان بهم میده رو نده ولی در کل از نظرات شما ممنونم.

پ.ن: از فوتبال ایران قشنگ تر همین برنامه نوده. اون رو نه برای اثبات چیزی برای قشنگیش حتما می بینم.

پ.ن 2: تمام گفته هام نظرات شخصی ام بود و با اینکه نظرم با شما متفاوته کمال احترام رو براتون قائلم و ممنونم که وارد بحث شدید.

ارادتمند----------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• درود

من به شخصه زیاد اهل فوتبال ایرانی نیستم، اما دیگه بازی دیشب بیشتر شبیه بزن بزن و نبرد بود تا فوتبال، انصافا بازی های دسته 3 اروپایی هم از بازی دیشب بهتر بازی میکنن.

اینا فقط واسه پای هم میرفتن تا واسه توپ. خنده دار تر از همه کارت آخر بودی که پیام صادقیان تو نیمه زمین آخر بازی گرفت، اونم چه زمانی، وقتی داورها وسط زمین وایساده بودن!

حیف این همه سرمایه که روی این مزخرفات داره هزینه میشه و وقت مردم رو هدر میکنن.

فوتبال هم فوتبال قدیم، لااقل طرف با غیرت بازی میکرد، الان فقط پول میگرن و وقت مردم رو هدر میکنن.

یعنی این جماعت اگر تو اروپا و یا حتی آسیا اینطوری بازی کنن از همون اول نیمه اول هو میکنن و آشغال براشون پرت میکنن.

شادیتان برقرار
                    Think / Act / Enjoy

نظر

• مثلا شما با هیچ منطقی نمیتونی ثابت کنی که یک تابلو از دیگری قشنگ تره یا مثلا کوه از دریا قشنگ تره یا برعکسش.
                      من مدتی هست شدیداً افسوس می خورم که چرا ریاضیات نخواندم. واقعاً زبان هستی ریاضیات هست و به شما قول می دهم که ریشه هنر هم ریاضی و منطق است و دقیقاً دلایل ریاضی برای زیباتر بودن یک تابلو نسبت به دیگری وجود دارد.

درباره فوتبال زیبا هم حرف شما قطعاً درست است که بازی پرگل زیباتر از 0-0 هست. منتهی انصافاً من یکی ترجیح می دهم استقلال 0-0 کند تا باخت مثلاً 4-3 در دربی.

شاد باشید

نظر

• بحث از فوتبال دراومد. اتفاقا ما خانوادگی ریاضی خوندیم حتی برادرم با اینکه رتبه عالی کنکور شده بود میخواست بره ریاضی محض بخونه که خانواده ام موافق نبودن ولی همیشه کنار رشته اصلیش ریاضی خونده و تا حد المپیادهای جهانی هم پیش رفته. چند وقت پیش میگفت حتی زیبایی صورت هم ریاضی است یعنی فاصله چشمها به نسبت اندازشون، فاصله لب از بینی و هزارتا چیز دیگه حتی روی صورت یکی از هنرپیشه های معروف امتحان کردیم دیدیم الکی نیست همه کشته مرده اینن هرچی از نظر ریاضی زیبایی بود رو این یک جا داشت.

بحث رو زیاد منحرف نکنم چند وقتیه دارم از برادرم کمک میگیرم که روی چارت یه کارهایی بکنیم ولی به یه نتیجه رسیدم اینا هم یه مشکلی دارن که همه چیز رو بیش از حد ریاضی میبینند مثلا میگه زیگما دلتا فلان .......... میگم این چیه میگه نسبت فاصله دره و قله ها میگم چه جوری درآوردی میگه از متلب بعد میگم خوب اینکه به درد من نمیخوره جوابش چندتا عدد درمیاد، آخرش میگه من نمی دونم تو چی میگی یه چیزی بده به من رابطه ریاضی اش رو دربیارم :دی

همین صبح داشتم فکر میکردم خوب شد مثل برادرم پیگیر ریاضی نشدم همه چیز رو رابطه اعداد و فرمول میبینه شما هم شاید اگر وارد ریاضیات میشدی اینقدر تحلیلهای زیبا نمیتونستی انجام بدی. بعضی وقتها یه صبح دیر بیدار شدن کل زندگی آدم رو تغییر میده واسه همینم گفتم وارد بحثهای داوری نمیشم چون دیدم یه تیم دو هیچ جلو بوده و مثلا یهو 4 تا میخوره در صورتی که وقتی یک هیچ جلو بود تیم مقابل اصلا حمله نمیکرد اون موقع است که یاد این آیه می افتم که میگه: چه بسیار چیزهایی که شما فکر میکنید به نفع شماست در حالی که به ضرر شماست و چه بسیار چیزهایی که فکر میکنید به ضرر شماست در حالی که نفع شما در آن است. این همه حرف زدم که بگم شاید اگر الان علی آقا ریاضی دان کاردرستی بود ما یه تحلیلگر خوب کمتر داشتیم.

ارادتمند------------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• شما لطف داری.

من هم داداشم مکانیک خونده شریف و الان ucla دکترا قبول شده. این چند روز شمال بودم قراره باهاش نشستی اینترنتی بذارم برای ایده گرفتن از مکانیک در بازار.

امیدوارم طبق معمول کم حوصله و تو مود نصیحت و پند نباشه و بشه باهاش 2 کلام صحبت کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها

حاضرم پرسپولیس پر گل می باخت
                            امير جان اذيتمون نكن ديگه، هزار سالم كه بگذره و بازي 0-0 بشه حاضر نيستم بازي گل داشته باشه و پرسپوليس بازنده اش باشه نه با استقلال حتي با تيم دسته يك تهران، ديگه نگي اين حرف رو كه مغزم درد ميگيره

استقلالم سوراخه
                            نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• با سلام

خدمت دوستان عرض کنم که استقلال از رده 85 دنیا رفت 112 دنیا فقط و فقط به خاطر مساوی با پرسپولیس.

وقتی تیم 85 دنیا با تیم 446 دنیا مساوی میکنه باید هم رتبش نزول کنه.

من فرمول های محاسبش رو دیدم. وقتی با 500 دنیا مساوی کنه همینه دیگه.

ان شا الله بوریرام رو میزنیم و دوباره میایم بالا و میریم جز 4 تیم آسیا.

راستی ما همیشه دعا میکنیم پرسپولیس هم بیاد آسیا!! گناه داره!!
                              A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• نزنید این حرف رو بدون اطلاع که واقعا زشته! اول یه مقدار تحقیق کن آرش جان ببین بر چه حسابی این رتبه ها در میاد.

من همین الان 5 تا لیگ بیست تیمی رو میگم که تمام تیمهاش استقلال رو مثل شهریور 52 روانه خونشون میکنن پس چه جوری تیم 85ام دنیا شده؟ هیچ وقت نگید تیم 85ام دنیا که واقعا خنده داره این رده بندی امتیازات تیمها در ماه جاری است. مثلا استقلال بوریرام رو میزنه و یه امتیازی میگیره و این امتیاز چون آسیایی است و قاره ای بیشتر محاسبه میشه (حالا کاری نداریم که نود دقیقه تو قوطی بود) بعد توی این مدت بارسلونا اصلا دیدار قاره ای نداشته و درسته امتیازش از استقلال بیشتره ولی از یکی از امتیازات محروم بوده مثلا میلان از یونتوس بالاتر میره چون میلان بازی قاره ای برده و یونتوس اصلا بازی قاره ای نداشته در صورتی که فرق این دوتا تیم رو همه میدونند.

وقتی مدیرعامل تیمی به نشانی که پول داره خریده افتخار میکنه طرفداراشم طبیعیه به این اعداد که هر ماه عوض میشه دل ببندند. شانس آوردن امتیاز منفی نداره این محاسبات وگرنه هرکی بازی استقلال خوزستان رو میدید و میفهمید که این تیم تازه از دسته اول اومده بالا احتمالا استقلال رو قاطی تیم های مالدیو محاسبه میکرد. یه چیزی هم در مورد اون یک امتیاز بالاتر بودن استقلال بگم اونم اینه که پرسپولیس با 5 تا تیم اول جدول بازی کرده و خیالش راحته ولی استقلال فقط با سپاهانی بازی کرده که اونم جزو 5تا نیست (جدول رو این هفته نگاه نکردم اگر اشتباه کوچیکی داشت ببخشید) ولی استقلال از ته جدول ماشاءالله همه رو درو کرده اومده تا وسطای جدول :دی

محمدجان به اینها فوتبال زیبا نیومده همون که خودت گفتی استقلال سوراخه :دی

تیم شوالیه هااااااااااااااااااااااا

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 09-09-2013, 10:07 AM
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X