اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استقلال پرسپولیس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• گل تیموریان به بوریرام تایلند

دانلود
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام و درود . جدا از اون مربی بد اخلاقتون منم بهتون تبریک میگم هر چی باشه یه تیم از ایران عزیزه

نظر

• دیگه سپاهان من موندم واسه قهرمان شدن چی کم داره. وقتی بازی فولاد و پرسپولیس و استقلال رو اینجوری می بره بقیه تیم های ته جدولی رو هم یکی در میون ببره قهرمانه

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• من بازی رو ندیدم اما همه از داوری بد میگن . واقعا چه وضعشه ؟ 4 نفر با استعداد توو زمینه داوری نمیتونن پرورش بدن ؟؟؟ فرق نمیکنه استقلالی باشی یا پرسپولیسی یا حتی نفت مهم اینه که ناداوری از همه چی درد ناک تره
          داشتن سیستم - داشتن پلن کامل معاملاتی - نظم فکری و کنترل ترس و طمع و خشم و عجله = موفقیت

نظر

• آقا مجید پرورش چیه؟ هر کی باور کنه من باور نمیکنم که اشتباهات سهوی باشه. مگه همین قهرمانی بازی جام حذفی که پرسپولیس تا دقیقه 87 جلو بود یه پنالتی واسه سپاهان نگرفت که آدم کور هم میدید که پنالتی نیست؟ من نمیدونم چرا خودمون رو بالاتر از ایتالیا و فرانسه میدونیم. ایتالیا سالی چند نفر به جرم تبانی محروم میشن ولی ما هی میگیم نه فوتبال ما پاکه یه دکتر سیار شجاعت داشت گفت من مدارکی دارم که ثابت میکنم اشتباهات داوری سهوی نیست بنده خدارو فرستادن جزایر خارک داوری کنه اصلا معلوم نیست کجاست.

من به هیچ وجه باورم نمیشه دقیقه 2 داور بازی سهوا صحنه ای که توی تصاویر تلویزیونی ثابت شد اصلا ندیده رو - چون توپ جای دیگه بوده- پنالتی اخراج بگیره. یکبار هوشنگ نصیرزاده توی نود گفت به صراحت توی قوانین فیفا اومده حتی اگر صحنه ای رو خیلی مشکوک بودید نباید خطا بگیرید تا مطمئن نشید حتی مثال زد گفت اگر کمک داور حواسش نبود یهو توپ رسید به کسی که 10 متر پشت دفاع بوده باید احتمال بده که توی اون دو ثانیه که حواسش نبوده دفاع 5 متر رفته جلو مهاجم هم 5 متر به سمت دروازه و نباید آفساید بگیره بعد این آدم بی شعور به راحتی اخراج هم میکنه. خدایی ده نفره یک هیچ عقب جلوی سپاهان توی اصفهان چه جوری میشه بازی کرد؟ تازه مرتیکه برگشته گفته علی دایی در حدی نیست که من جوابش رو بدم. یکی نیست بگه دلقک جوگیر علی دایی رو کل دنیا میشناسن توی خرس رو سر کوچتون هم نمیشناسن. با اینکه پرسپولیسیم ولی خداشاهده سر بازی استقلالم مشکوک شدم مخصوصا سر پنالتی ای که روی پژمان نوری نگرفتن ولی این دفعه دیگه کار از شک گذشته. حالا هی باید بگیم ما پاک ترین فوتبال دنیا رو داریم مثل همین که میگفتیم ما بهترین تماشاگران دنیا رو داریم ولی تا کی میشه دروغ گفت؟

واقع بینانه نگاه کنیم. مورینیو اشک داور رو درآورد که اواسط نیمه دوم پپه رو اخراج کرد. فقط یه اخراج اونم یک چهارم بازی. حالا یک پنالتی اخراج دقیقه دو. اولین باره اخراج دقیقه دو می بینم. فکر نکنم جز تکل از پشت و مشت توی صورت و فیلیپینی توی چشم حریف هیچ حرکتی رو دقیقه دو اخراج بدن. یه بار قلعه نوعی گفت مشکل ما اینه که داورامون 100هزارتومن میگیرن هیچکس گوش نکرد. اگر داوری گیر زندگی نداشته باشه که حیثیتش رو به این راحتی نمیفروشه..........

خلاصه که این هم گذشت امیدوارم جوانمردانه تر بریم جلو. سپاهان که با این تیم افتضاح قهرمان بشو نیست همین الانم جلو داوری ها گرفته شه سپاهان تا سوم هم نمیشه
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• رفتار زیبا و بی نظیر آندرانیک تیموریان در جریان بازی دو تیم استقلال و بوریرام یونایتد، حالا مبدل به سوژه ای جهانی شده است
              سایت گل- هفته گذشته و در جریان بازی برگشت دو تیم بوریرام یونایتد و استقلال که در تایلند برگزار و با برد و صعود نماینده ایران به دوربعدی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا همراه شد، اتفاقی رخ داد که بازتابش درایران سروصدای زیادی به پا کرد و حالا رسانه های مختلف بین المللی نیز به بازتاب آن پرداخته اند.
              درجریان این بازی، آندرانیک تیموریان، ستاره ارمنی باشگاه استقلال یک پروانه را روی زمین دید و برای برداشتنش خم شد و بعد از آنکه پروانه را در دستانش گرفت، آن را به خارج از زمین منتقل کرد تا مبادا او در زمین مسابقه زیر پای یکی از بازیکنان له شود
              حالا یاهو اسپورتس با بازتاب این گزارش به این نکته اشاره کرده که اگر به کارما اعتقاد دارید، آندرانیک بعد از کار نیکی که انجام داد، بلافاصله پاداش آن را نیز دریافت کرد و با شوتی تماشایی موفق شد تا یک گل بی نظیر را به ثمر برساند.
              نکته جالب اینجاست که تیموریان یکی از گلزنان همیشگی تیمش نیست و در طول یازده سال زندگی حرفه ای اش در دنیای فوتبال تنها 8 گل باشگاهی به ثمر رسانده. حالا این گل او بر حسب تصادف بوده و یا نشانه تشکر آن پروانه؟ قضاوت با شماست
              فتار زیبا و بی نظیر آندرانیک تیموریان در جریان بازی دو تیم استقلال و بوریرام یونایتد، حالا مبدل به سوژه ای جهانی شده است
              سایت گل- هفته گذشته و در جریان بازی برگشت دو تیم بوریرام یونایتد و استقلال که در تایلند برگزار و با برد و صعود نماینده ایران به دوربعدی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا همراه شد، اتفاقی رخ داد که بازتابش درایران سروصدای زیادی به پا کرد و حالا رسانه های مختلف بین المللی نیز به بازتاب آن پرداخته اند.
              درجریان این بازی، آندرانیک تیموریان، ستاره ارمنی باشگاه استقلال یک پروانه را روی زمین دید و برای برداشتنش خم شد و بعد از آنکه پروانه را در دستانش گرفت، آن را به خارج از زمین منتقل کرد تا مبادا او در زمین مسابقه زیر پای یکی از بازیکنان له شود
              حالا یاهو اسپورتس با بازتاب این گزارش به این نکته اشاره کرده که اگر به کارما اعتقاد دارید، آندرانیک بعد از کار نیکی که انجام داد، بلافاصله پاداش آن را نیز دریافت کرد و با شوتی تماشایی موفق شد تا یک گل بی نظیر را به ثمر برساند.
              نکته جالب اینجاست که تیموریان یکی از گلزنان همیشگی تیمش نیست و در طول یازده سال زندگی حرفه ای اش در دنیای فوتبال تنها 8 گل باشگاهی به ثمر رسانده. حالا این گل او بر حسب تصادف بوده و یا نشانه تشکر آن پروانه؟ قضاوت با شماست

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• با سپاهان شوخی نکنید فعلا که سروره

هم استقلال هم پرسپولیس زده....

نظر

• سلام

هیچ ورزشی مثل فوتبال نمایانگر اوضاع جامعه خودش نمیباشد , اگر از نگاهی بالاتر و دیدگاه روانشناسی اجتماعی به موضوع نگاه کنیم اتفاقا میبینیم که نوع تماشاگران , مربی , فوتبالیست , زمین بازی , داوری, مدیریت باشگاهها و غیره و غیره که در فوتبال میبینیم دقیقا مانند آئیینه ایست که روبروی خودمان و اجتماعمان گرفته ایم و دارد کیفیت زندگی , اخلاقیات و منش خود ما را به ما نشان میدهد,( حالا کاری نداریم که اغلب خود را تافته جدا بافته میدانند و پیف و پوف میکنند از وضعیت موجود),و عارضم خدمتتان که همه عین همیم و سروته یک کرباس...
                  مثالی میزنم ...
                  حقوق یک کارمند ( بر فرض کارمند ثبت اسناد و یا درجه دار نیروی انتظامی و یا پلیس و یا هرچه ...) ماهی 600 تا 800 هزار تومان که بیشتر نیست ,...درسته ؟!
                  حالا دولت به این شخص میگوید با قیمتهای اجاره خانه و گوشت و عدس و فلان و فلان دیگر کاری ندارم و الباقی را دیگر خود دانی !!برای این کارمند و پلیس و شهروند مورد اشاره ما راهی بجز رشوه و دزدی و عمل خلاف موجود نیست و خواه و ناخواه انجام میدهد( به قول آقای توکلی نماینده مجلس در برنام زنده تلویزیونی گفتند: دیگر دزدی در کشور ما از حالت عمومی به حالت سیستمی در آمده ! و در توضیح دزدی سیستمی گفتند: یعنی نهادها و ارگانها و سازمانهایی که خود متولی مبارزه با دزدی و رشوه میباشند, خودشان گوی سبقت را از جامعه ربوده اند و متولی دزدی و فساد شده اند) و همینطور اقشار جامعه مثل زنجیر به یکدیگر متصلند و دزدی و رشوه و فساد را به بغلی پاس میدهند و این چرخه بی وقفه ادامه دارد
                  یک مثال دیگر میزنم :
                  در حادثه میدان کاج سعادت آباد که در حضور جمع زیادی از مردم و دو نیروی پلیس انتطامی یک فردی با چاقو شخص دیگری را زد و بالای سرش به مدت 20 دقیقه عربده میکشید و رجز میخواند (کاری به علت این عمل ضارب نداریم) تا قربانی تلف شد و جان سپرد و هیچ کس کاری نکرد , ...
                  فردا روز همه رسانه ها میگفتند چرا پلیس دخالت نکرده و به وظیفه ش عمل نکرده ؟ و پلس را مقصر میدانستند...اما من در جوابیه ایی به خبرگزاری فارس نوشتم , چه کسی در این کشور (از بالا تا پائین) به وظیفه ش عمل میکند تا انتظار داشته باشیم پلیس نیز عمل کند ...هان؟!
                  در هر زمینه ایی که شما فکرش را بکنید دزدی و فساد جزئی جدا ناپذیر از مردم و مسئولین میباشد مثل سیاست , اقتصاد , ورزش , روابط اجتماعی , ...اصلا هر نوع(تاکید میکنم هر نوع) کالا و خدماتی که دست ایرانی درآن هست غیر ممکن است رد پائی از دزدی و گرانفروشی و کم فروشی و فساد در آن نباشد, از مواد خوراکی و داروئی گرفته تا پیچ و خم های ادارات و دادسراها و ارگانها و غیره و غیره ...
                  اصلا فرض کنیم که آن پلیس دخالت هم میکرد و دست بر قضا مجروح هم میشد , کدام نهاد و ارگانی حامی او و خانواده او میشد تا دغدغه ادامه زندگی نداشته باشد ؟!...
                  .
                  مخلص کلام اینکه در قضیه داوری و موارد مشابه روزمره گی مان(که اغلب معلول هستند و علت های چنین رفتارهایی جای دیگریست) در نگاه اول کمی بی عدالتی مینماید اما از نگاه بالا که مسائل بنگریم میبینیم متناسب جامعه مان است و اگر غیر از این باشد جای تامل و تفکر دارد ,
                  همه چیزمان بایستی به همه چیزمان بیاید !
                  اردتمند
                  ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 09-21-2013, 02:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamidreza نمایش پست ها
                    با سپاهان شوخی نکنید فعلا که سروره

آره فقط فجر رو نتونسته بزنه و بقیه تیم هایی که فکر نمیکرد نیاز به خرید داور پیدا کنه. آی حال کردم مجتبی جباری جوری گذاشت تو کاسشون که تا آخر فصل لنگ داوری میمونند بدون هافبک طراح
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamidreza نمایش پست ها
                      با سپاهان شوخی نکنید فعلا که سروره

وقتی طرفدارای 2 تا تیم پر طرفدار آسیا دارن حرف میزنن بقیه نباید بیان جلو ! قهرمانی پیرسپولیس زمان قطبی و قهرمانی اس اس فصل پیش جلو شما یادت نره داداش
                      داشتن سیستم - داشتن پلن کامل معاملاتی - نظم فکری و کنترل ترس و طمع و خشم و عجله = موفقیت

نظر

• من قبول دارم که قهرمانی دیروز شدیداً به ضرر پرسپولیس سوت زد. اما یکسری افراط ها رو نمیشه نادیده گرفت.

کی سابقه داشته مجری و کارشناس برنامه (خیابانی و انصاریفرد) راساً وارد بحث داوری بشن و با اون لحن رسماً داوری رو زیر سوال ببرند؟! خصوصاً انصاریفرد که با لحن بسیار زشتی درباره قهرمانی صحبت کرد. اون هم بین دو نیمه و در حالی که بازی هنوز تمام نشده!

من اعتقاد دارم قهرمانی حتماً بایستی توبیخ بشه اما رفتار خیابانی و انصاریفرد هم ابداً قابل اغماض نیست.

نظر

• علی جون چون اون سالی که محسن قهرمانی، قهرمانی جام حذفی رو از پرسپولیس با پنالتی مسخره اش گرفت و بعدشم پرسپولیس توی وقت اضافه کلی گل خورد که یادم نیست 4-1 شد یا 4-2 انصاریفرد مدیر عامل بود و اصلی ترین دلیل اخراجش همون باخت بود.

باور کن علی جان شما دقیقه دو کف گرگی بزنی تو صورت حریف داور اخراجت نمیکنه این رو به چشم دیدم. خودت میدونی که داور کارت زرد اول رو راحت میده ولی کارت زرد دوم رو سخت تر میده. این یعنی روی اخراج باید خیلی دقت کرد. از سپاهان هیچوقت خوشم نمیومد الان دیگه اصلا خوشم نمیاد ایشالا اگرم پرسپولیس قهرمان نشد استقلال میشه و روی این تیم های تازه تیم شده رو کم میکنه. نمیدونم اینها 15 سال پیش کجا بودن ........................

ارادتمند----------امیر
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• خوراک کل کل رو پیدا کردم. استقلالیا این رو بخونند ببینند دوتا ستارشون اندازه یه شمع می ارزه یا نه!!! یه سال که با یک امتیاز از گروه صعود کردن

سال اول قهرمانیشون فقط با آفتابه و تشتک سازی یافت آباد بازی نکردن. تیمارو هامنت من لبنان، سلانگور مالزی، مدان اندونزی، هایونل رژیم صهیونیستی.

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 09-21-2013, 06:43 PM
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• امیر جان کسی که می نویسه "کشورهای حوضه خلیج فارس" مقاله ش ارزش خوندن نداره.

فقط من باب یادآوری نکاتی رو میگم:

1- فوتبال اسرائیل چه در قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب بسیار فراتر از سطح آسیا بوده و هست. اینکه استقلال توانسته در آن سال و در فینال هاپوئل اسرائیل را شکست بدهد خود نشانی است از قدرت تیم ما در آن سال ها. در آن سال ها (1970) آسیا 3 قطب قدرتمند داشت:

ایران - کره جنوبی و اسرائیل

از اسرائیل 2 باشگاه هاپوئل تل آویو و مکابی حیفا بسیار قدرتمند بودند و موفق ترین تیم ها در عرصه آسیا بودند. در صفحه ویکی پدیای جام قهرمانی باشگاه های آسیا به این نکته اشاره شده است:

The two most successful clubs of this era were Hapoel Tel Aviv and Maccabi Tel Aviv.
                              خود به عملکرد این دو تیم قدرتمند اسرائیلی در آن سالها بنگرید و قضاوت کنید:

در ضمن چنانجه نشان داده ام تیم سلانگور مالزی پیش از آن دوره در دوره قبلی در فینال هم حضور داشته و لذا تیم نیرومندی بوده است. پس لطفاً ارزش بالای قهرمانی استقلال را زیر سوال نبرید که دقیقاً مانند تف سر بالا عمل می کند.

برای تفریح و انبساط خاطر تاجی های فروم،نتایج درخشان پرسپولیس در سال 1969 یعنی یک سال قبل از قهرمانی استقلال را اینجا می گذارم:

چنانچه می بینید در حضور مکابی حیفا پرسپولیس هیچ کاری از پیش نبرده و در 5 تیم سوم شده و از گردونه رقابت ها خارج شده.

2- در سال 1990، تیم هایی مانند نیسان ژاپن شرکت داشته اند که 2 سال بعد در تهران و در فینال جام در جام آسیا پرسپولیس را شکست داد و جلوی چشمان اشکبار 100 هزار پرسپولیسی قهرمان آسیا شد. همچنین همین محمدان بنگلادش 1 سال قبلش با رهبری شادروان حجازی پرسپولیس را 2-1 برده و از جام بیرون کرده بود:

3- در سال 1998، استقلال در مرحله یک هشتم نهایی در امارات و با شکست و حذف تیم الهلال عربستان (2-1) پا به نیمه نهایی گذاشت. الهلالی که سال پیش و در بازی رده بندی 4-1 پرسپولیس را در هم کوبیده بود! در فینال هم استقلال مغلوب جوبیلو ایواتایی شد که سال بعد در نیمه نهایی 2-0 و براحتی پرسپولیس را برد و به فینال رفت.

4- در سال 2001، استقلال با قرعه بسیار دشواری روبرو شد و در یک هشتم نهایی به الاتحاد عربستان خورد که طی 2 بازی هیجان انگیز و دیدنی به مرحله یک چهارم رفت و آنجا با اقتدار اول شد. در بازی نیمه نهایی که باران شدیدی باریده بود مغلوب نماینده کره جنوبی شدیم و در رده بندی با قدرت پیروز شده و سوم شدیم.

از همه این واقعیات که بگذریم، کسی هست از پرسپولیسی ها که به من بگوید این نتایج فاجعه آمیز پرسپولیس در جام قهرمانی باشگاه های آسیا چه دلیلی دارد و چرا استقلال تا کنون چنین فجایع و رسوایی هایی برای فوتبال ایران به ارمغان نیاورده است؟

July 18, 1988 Mohammedan SC 2–1 Persepolis
                              April 5, 1998
                              Hong Kong Stadium, Hong Kong

21 April 2009
                              18:30 (UTC+3)
                              Fernandão 8'
                              Araújo 43', 45+1', 81'
                              Nashat Akram 69'
                              Report Karimi 76'
                              Al-Gharafa Stadium, Doha
                              Attendance: 1,000
                              Referee: Yuichi Nishimura (Japan)

نظر

• علی جان شما که تا حالا میگفتی محمدان بنگلادش شاخه حالا مارو برده شده در پیت؟

من آمار اینجوری بخوام ارائه بدم از حوصله فروم خارجه فقط یه چیزی میگم. اوج قدرت پرسپولیس دهه 50 بود همون دهه ای که استقلال رو 6 تا زد. همون دهه ای که یکسالش رو بدون باخت قهرمان شد - این رکورد رو من فقط از پرسپولیس و آرسنال دیدم حتی بارسا هم یه باخت رو میده- همون دهه ای که علی پروین میگه 2 -0 می بردیم رومون نمیشد بریم تو محل و توی همون دهه مسابقات مسخره آسیا تعطیل بود.

فقط یه آمار دیگه میدم. استقلال تیم سلطنتی بوده - مثل رئال مادرید - و براش دو یا سه بار -دقیق خاطرم نیست - ایران میزبانی گرفته بود ولی پرسپولیس بدبخت چی؟ سرنوشت رئالم در انتظار استقلاله. ژنرال فرانکو زمانی خانواده بازیکنان بارسا رو گروگان گرفت که بارسا از رئال ببازه که بارسا 11 تا گل خورد بعدش که فرانکو مرد بارسا چند سال تلافی همه اون سالها رو درآورد. الانم که بارسا خیلی به رئال سر شده ولی تمام این کارها زمان برد فرانکو اینقدر رئال رو قوی کرده بود که تا چند سال طول کشید که بارسا که خیلی محبوب تر از رئاله به اوج برسه. الانم نوبت محبوب ترین آسیاست که کم کم اوج بگیره.
                                اگر شما با هر منطقی تونستی این کار رو توجیه کنی من دیگه دو تا ستارتون رو قبول میکنم. چرا واسه استقلال میزبان میشد ایران برای پرسپولیس نه؟؟؟

بعدشم خدایی چه جوری به 4-1 و 5-1 میگید افتضاح وقتی خودتون 6-0 باختید. افتضاح تعریف داره. اختلاف سه تا گل خیلی خیلی خیلی طبیعیه. رئالشم خورده، منچسترش هم خورده، بارسا هم 4-0 باخته ولی مردونه کدوم تیم بزرگی باخت 6-0 داره؟ یه بار داییم که شدیدا استقلالی بوده ولی الان فقط طرفدارشه و جوش نمیزنه گفت ولی حاضرم بودم سه تا برد دربی مون رو بدیم اون 6-0 پاک میشد. به این میگن افتضاح. به اینکه رحمتی ضربه هد رو لایی میخوره میگن افتضاح. اینم فکر کنم توی تاریخ باید خیلی بگردی تا پیدا کنی که آدم هد رو لایی بخوره :دی

خیلی میخوامت علی جان
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X