اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آناليز عملکرد افراد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    سلام

من یکی که دیگه از مسابقه خسته شده ام! الان فول مارجین تو هستم. می خواهم تکلیف خودم رو تو همین چند روزه و نهایتا تا هفته آتی معین کنم. یا صدر جدول با اختلاف زیاد یا خداحافظی از مسابقه. خداییش با پول دمو ترید کردن اصلا هیجان نداره و وقت تلف کردنه! فرضا که اول هم شدیم به خاطر 800 دلار فقط! اگر 8000 دلار هم بود ارزش نداشت!

ضمنا الان اکوییتی حسابم حدود 12500 دلار هست و در رتبه چهارم هستم.

خلاصه اگر بنده رو به زودی دیگر در لیست ندیدید تعجب نکنید!

ارادتمند- بهزاد
    باز اين سناريو قديم تکرار شد
    هيجان ، کنترل نکردن هيجان ، فوران آن ، خاموش شدن آن.

اين سناريو نيز در نوع و شکل ديگه هم ديده بوديم
    در پست در همين قسمت و در مورد اقاي SAMADALDIN ديديم
    چيزي در Gan Analysis ديديم
    چيزي که در تعداد پستهاي قبل و بعد مسابقه ديديم
    و غيره

ببخشيد که اين بيان ميکنم آقا بهزاد ولي شما محکوم به شکست هستي زيرا ؟
    بزار خوش بينانه نگاه کنيم.
    شما شانس ميگيره و اختلاف خود را با ديگر رقبا زياد ميکنه ( خسته اي) چقدر زياد ميکني؟
    20,000 تا ؟ 30,000 تا ؟ 60,000 تا ؟ چند هزار تا؟ افراد ديگر اختلاف با شما کم ميکنند. ( شما خسته اي) پس دقت کم ، رغبت کم ، و همه نيروهاي مثبت در شما در زمان زدن يوزر و پسورد اين حساب دمو تبديل به نقاط خنثي مي شود.(اگر نقطه ضعف نشود.) ( شما خسته اي) پس زمان کمتر وقت ميزاري
    (شما خسته اي) پس ...

انشا الله موفق بشي (هر چند اميد به موفق شدن شما کم شده) به علاوه بر اين که شما سود خوبي نداشته ايد و بعد از هيجاني معامله کردن و خستگي در معاملات سود خوبي بدست آورده ايد. و اين هيجان به همراه شانس بوده است.

اميد وارم به معاملات منطقي خود که در ابتداي کار آنجام ميداده ايد بر گرديد .

مطلب آخر : يادتان نرود شما زماني شرو به گرفتن معاملاتي هيجاني کرديد که اختلاف شما از نفرات اول زياد بود و آقاي مجتبي زماني ترس از از کردن پزوشن با حجم بالا کرد( طبق گفته خود شما در قسمت مسابقه) که از نفرات ديگر اختلاف داشت.
    در نتيجه با اختلاف گرفتن شما اين ترس از بين رفته . پس يک روزه شما نمي توانيد تکليف خود را مشخص کنيد

با احترامم
    محمد نبي زماني
    لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

اکثر صحبت هایت درسته نوید جان

درواقع هدف بنده در این مسابقه یا اول شدن هست یا هیچم شدن. اگر بخواهم اول شوم مجبورم با شتابی حرکت کنم که کار رو خطرناک می کنه و ممکنه به سرنوشت سایرینی دچار بشم که در هفته های قبل در صدر بودند. اگر به معاملات 32 تا 39 من توجه کنی منظور من رو از شتاب متوجه میشی. مسلما تا زمانی که اکانتم دو برابر نفر دوم نشه شتاب رو کم نمی کنم. به عبارتی دیگر رفتاری مشابه مجتبی از من نخواهید دید. برای من جایزه مسابقه اهمیتی نداره و دوم به بعد شدن هم بی اهمیته برام.

پیش بینی شما احتمال بسیار زیاد به واقعیت تبدیل میشه چون در بازار نمیشه همیشه به اینجور معاملات که درسته که بر پایه تحلیل اما با شانس همراه بوده تکیه کرد.

باز هم ممنون از نقد و بررسی اکانت بنده. راستی امروز فهمیدم من 1000 درصد سود کرده ام در مسابقه! این برای من در واقعیت و حساب ریل یک هدف ده ساله هست نه یک ماهه!

ارادتمند- بهزاد
      ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-26-2012, 07:39 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها

باز اين سناريو قديم تکرار شد
        هيجان ، کنترل نکردن هيجان ، فوران آن ، خاموش شدن آن.

اين سناريو نيز در نوع و شکل ديگه هم ديده بوديم
        در پست در همين قسمت و در مورد اقاي SAMADALDIN ديديم
        چيزي در Gan Analysis ديديم
        چيزي که در تعداد پستهاي قبل و بعد مسابقه ديديم
        و غيره

ببخشيد که اين بيان ميکنم آقا بهزاد ولي شما محکوم به شکست هستي زيرا ؟
        بزار خوش بينانه نگاه کنيم.
        شما شانس ميگيره و اختلاف خود را با ديگر رقبا زياد ميکنه ( خسته اي) چقدر زياد ميکني؟
        20,000 تا ؟ 30,000 تا ؟ 60,000 تا ؟ چند هزار تا؟ افراد ديگر اختلاف با شما کم ميکنند. ( شما خسته اي) پس دقت کم ، رغبت کم ، و همه نيروهاي مثبت در شما در زمان زدن يوزر و پسورد اين حساب دمو تبديل به نقاط خنثي مي شود.(اگر نقطه ضعف نشود.) ( شما خسته اي) پس زمان کمتر وقت ميزاري
        (شما خسته اي) پس ...

انشا الله موفق بشي (هر چند اميد به موفق شدن شما کم شده) به علاوه بر اين که شما سود خوبي نداشته ايد و بعد از هيجاني معامله کردن و خستگي در معاملات سود خوبي بدست آورده ايد. و اين هيجان به همراه شانس بوده است.

اميد وارم به معاملات منطقي خود که در ابتداي کار آنجام ميداده ايد بر گرديد .

مطلب آخر : يادتان نرود شما زماني شرو به گرفتن معاملاتي هيجاني کرديد که اختلاف شما از نفرات اول زياد بود و آقاي مجتبي زماني ترس از از کردن پزوشن با حجم بالا کرد( طبق گفته خود شما در قسمت مسابقه) که از نفرات ديگر اختلاف داشت.
        در نتيجه با اختلاف گرفتن شما اين ترس از بين رفته . پس يک روزه شما نمي توانيد تکليف خود را مشخص کنيد

با احترامم
        محمد نبي زماني
        به اين سناريو ميگن نظم در کمال بي نظمي
        اين گفته در زماني گفته شد که شما شما روي خط شانس بودين و همانگونه که در نمودار زير و نمودار بالا در پست قبلي مي بينيد ، طبق پيش بيني صورت گرفته شما شکست خورده ايد ( و بعد از اين پست شما موفقيت چنداني به دست نياوردين. )

از اين متعجبم که من ديگر دوستان را آناليز گرده بودم و شما نتايج آناليزهاي دقيق من را مشاهده کردين ولي با اين حال آناليز که در مورد شما صورت پذيرفت را توجهي نکردين.
        پيشنهاد ميکنم خط اول امضا من را با دقت بيشتري بخوانيد.(چيزي را که نمي توانيد متوقف کنيد ، شروع نکنيد. ) اين جمله در مورد شما مي شود شانس

با احترام
        محمد نبي زماني

نظر

جناب زمانی

بنده همان زمان که کارکرد من رو آنالیز کردید در پست بعدی پاسخ دادم و گفتم صحبت های شما اکثرا صحیح هست چون من مبتنی بر مدیریت سرمایه در این مسابقه شرکت نکردم و همیشه اشاره کردم با چاشنی شانس کار رو ادامه می دهم. دلیلش هم اینه که اصولا مسابقات دمو رو فاقد ارزشیابی می دونم ضمن اینکه مبالغ جایزه در حدی نیست که بخواهم جدی باشم در مسابقه. بیشتر تفریح و سرگرمی بود برام از همان روز اول.

من متوجه نمیشم اینکه شما می فرمایید من توجه به شما نکردم یعنی چه و یا اینکه به من توصیه می کنید خط اول امضاتون رو بخونم چه مفهومی داره؟ اصلا چه ارتباطی به موضوع داره؟ شبیه اینه که من بگم نوید جان نخواب چون فردا بیدار میشی از خواب!

گر اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی

در پایان اشاره کنم که بنده اصولا فقط بخش اندکی از مطالب نگارشات شما در پستهایتان را متوجه میشوم و تصور می کنم سایر دوستان هم چنین احساسی داشته باشند.

ارادتمند- بهزاد
          ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 08-04-2012, 12:36 AM

نظر

نظر خواهي

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
            جناب زمانی بنده همان زمان که کارکرد من رو آنالیز کردید در پست بعدی پاسخ دادم و گفتم صحبت های شما اکثرا صحیح هست چون من مبتنی بر مدیریت سرمایه در این مسابقه شرکت نکردم و همیشه اشاره کردم با چاشنی شانس کار رو ادامه می دهم. دلیلش هم اینه که اصولا مسابقات دمو رو فاقد ارزشیابی می دونم ضمن اینکه مبالغ جایزه در حدی نیست که بخواهم جدی باشم در مسابقه. بیشتر تفریح و سرگرمی بود برام از همان روز اول. من متوجه نمیشم اینکه شما می فرمایید من توجه به شما نکردم یعنی چه و یا اینکه به من توصیه می کنید خط اول امضاتون رو بخونم چه مفهومی داره؟ اصلا چه ارتباطی به موضوع داره؟ شبیه اینه که من بگم نوید جان نخواب چون فردا بیدار میشی از خواب! گر اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی در پایان اشاره کنم که بنده اصولا فقط بخش اندکی از مطالب نگارشات شما در پستهایتان را متوجه میشوم و تصور می کنم سایر دوستان هم چنین احساسی داشته باشند. ارادتمند- بهزاد
            "چيزي را که نمي توانيد متوقف کنيد ، شروع نکنيد." انشا الله پنج شنبه به صورت کامل براي شما توضيح ميدهم.

انتقاد شديد
            آقا بهزاد آيا شما تحمل انکه کسي از شما انتقاد شديد انجام دهد را داريد؟!؟!

در صورت مثبت بودن اعلام کنيد تا متن انتقاد را در اين قسمت براي شما بيان کنم.

با احترام
            محمد نبي زماني

نظر

اعلام نفر اول زودتر از موعود

آقا محمد رضا پيشاپيش مقام اولتان را پيشاپيش به شما تبريک عرض ميکنم.

نفرات شرکت کنند و رقباي شما (با توجه به عملکرد آنها ) هيچ خطري براي شما ندارند. و شما بدون انجام معامله ديگر، برنده بدون قيد و شرط هستيد.

پيشاپيش و دوماه زودتر به شما اين پيروزي را تبريک ميگويم.

يادت باشه اگه خواستيد اخر هفته بريم پيک نيک جايزه خرج کنيم

با احترام
              محمد نبي زماني

نظر

حرف دل هاي . . .

همينجور که از عنوان معلومه حرفهاي دل.
                آناليز کردم خونديد ديديد ، هدف من اين بود ، دوستان نشانه بارون ابر.
                نميشه ابر نباشه بارون بياد

دوستان فارکس شغل ، اما ما ايراني هستيم (اکثرمان) فارکس شغل نه براي همه. شغل دوم نه اول ، چرا ؟ چون در ادامه ببينيد

چرا فارکس تعطيل شد تو ايران؟
                يکي از دلايل همين مسابقه نشون داد ، چون جوونه ايراني نشست پشت سيستم علاوه بر اين که سرمايه هاي داخلي به دلار تبديل شد و رفت خارج، برق مصرف شد ، نيرو انساني جوان ايراني به کار گرفته شد و براي خارج در امد زايي کرد. (کسب در آمد خالص بيگانگان = ضرر خالص ايران)

حساب دمو استرس نيست ، وقتي نتونستيد موفق بشيد ، پس حساب ريل قطعا نميتونيد موفق بشيد
                پول نريزيد به خساب بروکر ، پولتون سوخت ميشه . غير شما دولت متضرر ميشه ، ارز از مملکت خارج ميشه .

مريم چاووشي عزيز ، کارکرد خودتونه ببينيد ، شما نتونستيد حساب دمو افزايش بدهيد، (البته از 2000 رسيده به 4000) ولي از 2000 رسيده به 6000 بعد 4000يعني اول سود بعد ضرر ، از کجا معلوم که سري ديگه اين اتفاق بر عکس رخ ندهد.(اول ضرر بعد سود){ضرر = کال بشه و سودي در کار نباشه}

مريم جان ابر نشانه باران
                شايد بگي جو مسابقه و غيره ، ميگم قبول ولي خواهش به اين نکات ريز توجه کنيد ، اين نکات ريز مفاهيم زيادي دارند . ازتون خواهش ميکنم توجه کنيد

آقا داوود شما همچنين ، خواهش توجه کنيد.
                اقا ميٍثم شما هم
                و بقيه دوستان

آقا حميد رضا اگر اول شده دليل نميشه توي حساب ريل موفق بشه، ايشون يک پله رفتن جولو ، نشون دادن بدون استرس سود خوبي ميگيرن اين بدين معني که اگر حساب ريل بدون استرس داشته باشن سود خوبي ميگيرند آيا اين گونه است؟

اين عکس مال قبل (تاريح دقيق نميدونم)

اين عکس مال الان

همه چيز مشخصه ، اين يک سيگنال مشخص که ميتونيد ازش استفاده کنيد.
                کافي فقط با دقت ببينيد

حق نگه دارتون
                محمد نبي زماني

نظر

سلام وخسته نباشید دارم خدمت تمامی دوستان واساتید محترم
                  اقا نوید دوست عزیز
                  من ادعا نمی کنم که یک فرد حرفه ای هستم دو سه سالی هست که با فارکس اشنا شدم و الان فقط دارم علم خودما بالا میبرم چرا نتونیم فارکسا به عنوان شغل اول انتخاب کرد؟سوال اینجاست که ما ایرانی ها جنبه هیچ چیزی را نداری حرف هیچ کدوم ما را هیچ جای دنیا قبول ندارن بله چه کلاه برداری هایی شد از طریق فارکس داخل مملکت ما در ضمن واقعا کسانی هستند که زندگیشونا به روی فارکس گذاشتند و دارند امرار معاش می کنند به نظر بنده فارکس بهترین و سخت ترین و پر درامدترین شغل است اگر با علم بالایی جلو برود چرا ما به یک طرف قضیه نگاه می کنیم زمانی ما بتونیم حساب 5000 دلاری را به 10000 ارتقا بدیم ارز خارج نمیشه در این صورت ما داریم ارز وارد کشور می کنیمبه خودم قول دادم روزی برسه که از طریق این شغل خوب میلیاردر بشم
                  بدرود
                  ویرایش توسط وفادار : https://www.traderha.com/member/5036-وفادار در ساعت 09-14-2012, 01:56 AM دلیل: سر هم بودن جملات
                  (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                    سلام وخسته نباشید دارم خدمت تمامی دوستان واساتید محترم
                    اقا نوید دوست عزیز
                    من ادعا نمی کنم که یک فرد حرفه ای هستم دو سه سالی هست که با فارکس اشنا شدم و الان فقط دارم علم خودما بالا میبرم چرا نتونیم فارکسا به عنوان شغل اول انتخاب کرد؟سوال اینجاست که ما ایرانی ها جنبه هیچ چیزی را نداری حرف هیچ کدوم ما را هیچ جای دنیا قبول ندارن بله چه کلاه برداری هایی شد از طریق فارکس داخل مملکت ما در ضمن واقعا کسانی هستند که زندگیشونا به روی فارکس گذاشتند و دارند امرار معاش می کنند به نظر بنده فارکس بهترین و سخت ترین و پر درامدترین شغل است اگر با علم بالایی جلو برود چرا ما به یک طرف قضیه نگاه می کنیم زمانی ما بتونیم حساب 5000 دلاری را به 10000 ارتقا بدیم ارز خارج نمیشه در این صورت ما داریم ارز وارد کشور می کنیمبه خودم قول دادم روزی برسه که از طریق این شغل خوب میلیاردر بشم
                    بدرود
                    شغل دوم چون
                    1-بورس : ممکنه يک ماه يک سال چيزي بهت نده ولي ماه بعد سال بعد ميلياردها دلار بهت بده .
                    2. اينجا ايرانه : ممکنه ميلياردر شوي ولي آمريکا پولتا بلوکه کنه (احتمالات)
                    3 - اينجا ايرانه : نتواني به راحتي سرمايه خودتا وارد ايران کني .
                    و غيره

و اما قسمت دوم مطلب شما
                    اگر ......توانيم .......(گلستان مي شود)
                    اره اگر بتواني گلستان ميشود حالا آيا مي تواني؟
                    من پست قبل 2 حساب از مسابقه گذاشتم ، و خيلي وقت پيش نيز گفته بودم خطري براي آقا محمد رضا ندارند (حتي معامله نکنند) ديدين که همين اتفاق نيز افتاد
                    نشانه بارون ابر ، حالا يک سوال اگر از شما بپرسم ابر در آسمان آيا بارون مياد قطعا ميگين به احتمال زياد و اگر همين سوال را از يک پسر 4 ساله بپرسم چي ميگه ؟

موفق و مويد باشيد
                    يا حق

نظر

جناب نوید این استیتمنت یک دوست بنده است که در یک مسابقه تخصصی شرکت کرده و الان پوز باز ندارد از زمان مسابقه هم یک هفته گذشته و دو هفته مانده نظرت در موردش چیه؟
                      78948536529199396606.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط شاخص نمایش پست ها
                        جناب نوید این استیتمنت یک دوست بنده است که در یک مسابقه تخصصی شرکت کرده و الان پوز باز ندارد از زمان مسابقه هم یک هفته گذشته و دو هفته مانده نظرت در موردش چیه؟
                        [ATTACH=CONFIG]627[/ATTACH]
                        بنظرم بالانس اصلاً مهم نیست و این اکویئیت هست که اهمیت داره.نمودار اون رو دارید/.؟

البته با اجازه آقا نوید.

نظر

نوشته اصلی توسط ترانه نمایش پست ها
                          بنظرم بالانس اصلاً مهم نیست و این اکویئیت هست که اهمیت داره.نمودار اون رو دارید/.؟

البته با اجازه آقا نوید.
                          نوشتم پوز باز ندارد پس این اکیوتی ایشان است

نظر

نوشته اصلی توسط شاخص نمایش پست ها
                            [ATTACH=CONFIG]627[/ATTACH]
                            ميدونم اگه بخوام به اين نگاه کنم چشام درد ميگيره(خيلي ريزه)

نوشته اصلی توسط ترانه نمایش پست ها

البته با اجازه آقا نوید.
                            وقتي ميخواد باران بياد
                            1- ابر بايد باشه (اکوئيت شما)
                            2. - سرما بايد باشد (اتفاقي در همين پست افتاد و دوستي گفت من همين تحليل تو حساب ريل داشتم ، درست اينجا و داخل مسابقه ضرر دادم ولي داخل حساب ريل سود دادم.)
                            3 - حجم ابر مهم - هر وقت ابر توي اسمون باران نمياد (گردش حساب )

هر چه اطلاعات کامل تر باشد . نتيجه گيري درست تر است.

هر چند يک هوا شناس با يک نگاه به ابر تمام داده ها را داخل ابر به دست مي اورد و ميفهمه کي باران مياد ، همان گونه که فرد در پشت کامپوتر خود نشته و ا اعداد و ارقام دست و پنجه نرم ميکند (و اصلا ابر ها را نمي بينيد.)

ترانه خانوم عزيز ، زماني اکوليتي گذاشتن به ياد بياوريد و زماني من تحليل گذاشتم. من از داده هاي اکوليتي استفاده نکردم (به خود ابر نگاه کردم) شما به اکوليتي نگاه کردي (ابر اصلا نديدي و تنها با اعداد سر و کله زدي)

هدف : فهميدن نتيجه ، هم من ميرسم به هدفم هم شما. فقط کافيه خوب بشناسيم ، من بتونم ابر و شما بتوني اعداد درک کنيم (همه چي ديگه حله)
                            جواب مسيله جلوي من و شماست ، من و شما موفق شديم مسيله حل کنيم
                            افرين به هردوي ما

موفق باشيد
                            يا حق

نظر

ميدونم اگه بخوام به اين نگاه کنم چشام درد ميگيره(خيلي ريزه)

وقتي ميخواد باران بياد
                              1- ابر بايد باشه (اکوئيت شما)
                              2. - سرما بايد باشد (اتفاقي در همين پست افتاد و دوستي گفت من همين تحليل تو حساب ريل داشتم ، درست اينجا و داخل مسابقه ضرر دادم ولي داخل حساب ريل سود دادم.)
                              3 - حجم ابر مهم - هر وقت ابر توي اسمون باران نمياد (گردش حساب )

هر چه اطلاعات کامل تر باشد . نتيجه گيري درست تر است.

هر چند يک هوا شناس با يک نگاه به ابر تمام داده ها را داخل ابر به دست مي اورد و ميفهمه کي باران مياد ، همان گونه که فرد در پشت کامپوتر خود نشته و ا اعداد و ارقام دست و پنجه نرم ميکند (و اصلا ابر ها را نمي بينيد.)

ترانه خانوم عزيز ، زماني اکوليتي گذاشتن به ياد بياوريد و زماني من تحليل گذاشتم. من از داده هاي اکوليتي استفاده نکردم (به خود ابر نگاه کردم) شما به اکوليتي نگاه کردي (ابر اصلا نديدي و تنها با اعداد سر و کله زدي)

هدف : فهميدن نتيجه ، هم من ميرسم به هدفم هم شما. فقط کافيه خوب بشناسيم ، من بتونم ابر و شما بتوني اعداد درک کنيم (همه چي ديگه حله)
                              جواب مسيله جلوي من و شماست ، من و شما موفق شديم مسيله حل کنيم
                              افرين به هردوي ما

موفق باشيد
                              يا حق
                              اینایی که شما گفتی رو بنده می دونم چه برداشت دیگری از اینده میشه کرد اینکه تا دو هفته دیگه چقدر احتمال می دهی بالای 12 هزار باشه

نظر

سه نفر برای خرید قالی به یه مغازه میرن و۳۰۰۰۰ تومان پرداخت میکنند اما صاحبمغازه وقتی از موضوع مطلع میشه به شاگردش میگه از مشتری ها پول اضافه گرفته و۵۰۰۰ تومان میده که به مشتری ها برگردونه شاگرد مغازه زرنگی می کنه و۲۰۰۰تومان رو برمی داره ونفری ۱۰۰۰ تومان به هر مشتری میده با این حساب هرنفر۹۰۰۰ تومان پرداخت کرده اند.حال:۲۹۰۰۰= ۳*۹+۲۰۰۰
                                وتکلیف ۱۰۰۰ تومان باقی مانده چه میشود؟اينا چي ميگي؟
                                نويد جان درود بر شماپاسخ اين پستتون رو مايل بودم بدماين كه شما فرموديد پارادكس، خير قبول ندارمبه نظر من اشتباه در محاسبه هستش از همون ابتدا30000 - 5000 = 2500025000 / 3 = 8333.34 سهم هر نفر از اين 250005000 - 2000 = 3000 مبلغ كل برگشتي به 3 نفر3000 / 3 = 1000 سهم برگشتي به هر نفر از 3 نفر8333.34 + 1000 = 9333.34 سهم اين 3 نفر تا به اينجا2000 / 3 = 666.67 سهم هر نفر كه شاگرد زده به جيب(9333.34*3) + (666.67 *3)= ؟!!!؟فقط معادله رو طور ديگري بيان كردند - ترتيب بيان معادله اينجا اهميت داره.سپاس فراوان
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X