اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آناليز عملکرد افراد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

دوستان که از اختلاف گرفتن اين کاربر فکر نفر اول را از سر خود دور کردند کمي تامل کنند.
    اين دوستمان فوق العاده زيرک ولي ...
    حودو حجم اين معاملات حدود 1-1.1 لات ميگيرد يا بيشتر
    سودهاي دريافتي حدود 700-800 دلار
    زيرک که اين کاربر اتخاذ ميکند بستن معاملات است. در زماني که شک ميکند که معامله سود را دريافت نميکند با کمترين سود و يا کمترين ضرر سعي ببندد.
    نقطه ضعف اين کاربر حجم معاملات است
    در اين لحظه کاربر معامله باز دارد در نتيجه ميتوان نتيجه گرفت زمان معاملات زياد در نتيجه نميتواند در تمام وقت حساب را کنترل کند و در نتيجه نميتواند هميشه روي ضرر کم ببندد
    اميد وار بودن دور از انتظار نيست.

کاربر 250994
    که در پست قبل بر روي نمودار او علامت سوال گذاشتن احتمال ميدهو همان کاربري است که گفته بود من به مسافرت ميروم.
    علت: کسي که در روز اول اين سود را دريافت کرده چرا در روزهاي بعدي سودي دريافت نکرده؟
    لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

در پست هاي قبلي بهش تذکر دادم ، شما تقعر دادي در پست قبلي باز دوباره تذکر دادم ، نقطه قوت اين است که حساب نگاه ميکني ولي نقطه ضعف حجم معاملاتت ، شب وقتي ميخوابي نقطه قوت شما از بين ميره . نتيجش 1230 ضرر => کاهش رتبه هم نزديک شدن به افراد

نظر

تذکر : طي صحبت يکي از دوستان ، نکته اي بهم تذکر دادند و دارم سعي ميکنم انجام بدم (نکته نگارشي بود ) اگر لحن صحبتم عوض شه در يک متن عرض پوزش دارم ، چون دارم سعي ان نکته انجام بدم ولي در حين نوشتن يادم ميره و باز مينويسم . اميدوارم دوستان موفق باشند و بتونند افراد بالا تر از خود را آناليز کنند و اصلا از اختلاف امتياز خود با نفرات اول نترسند .(قبل از آناليز افراد ديگر خود را آناليز کنيد تا پاشنه اشيل يا همان نقطه ضعف خود را بدانيد و از آنجا ضربه نخوريد.) آناليز افراد را به خود شما ميسپارم جاودانگي عنصر تمام موجودات به دنبال آن هستند. تمام تمام اسطورها که نماد جاودانگي بودند يک عنصر فنا پذير نيز در آن تعبيه شده است. (اسم يادم نيست ولي ميدونم عنصر فنا پذيري پاشنه پا يا همان پاشنه آشيل بود.){ افراد ديگر هم بوده اند رويين تن که چشم آن نقطه ضعف بوده و غيره) تمام اين کاربران من جمله نفرات اول سود ميگيرند ولي يک نقطه ضعف يا همان پاشنه آشيل دارند . چون اين پاشنه جز از آنها است ، پس نقطه اتکاي شما است يا به عبارت ديگر نقطه اي که شما ميتواني بر آن اميد داشته باشيد. سعي کنيد براي پيروزي نقاط ضعف خود را بشناسيد . تا از انها ضربه دريافت نکنيد با احترام محمدئ نبي زماني

نظر

دوست من کار بسیار جالبی شما میکنی ولیکن من اصلا با رتبه ها نگاه نمیکنم چون برام این مسابقه ملاک نیست ملاک سنجش من سرعت متا پرسپولیس است

دوست من دقیقا پوزیشن اخری که 1230 تا ضرر داشت

الان درحساب ریل خودم با 1500 سود بستمش
          نتیجه درکل استاپ لاس در زمانی که مطمنی به تارگت میخوره اهمیت نداره
          موفق باشین
          فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

من هيچ چيز از شما نداشتم ، حتي شما نميشناسم . حتي گردش حساب زمان معاملات و غيره
            فقط يک چيز را ميدونستم ، شما از يک حساب دمو 2000 تايي استفاده ميکنيد اين حساب قوانيني داره
            با چيدن پازل اين قوانين و نوع معاملات شما و ميزان سود گيري شما به نتايج رسيدم .

حساب ريل شما شرايط با اين فرق ميکند ، درست است شما همان فرد هستين ولي شما قسمتي از اين پازل هستين
            (نمونه : حساب ريل شما سرمايه با اين حساب فرق ميکند=> در نتيجه اين پازل ( حساب دمو ) با اون پازل (حساب ريل) فرق ميکند .)
            در نتيجه نتايج از آن خارج مي شود فرق ميکند .(دمو 1230 ضرر و ريل 1500 سود ) اين گفته شما کاملا منتقي و از نظر من مورد قبول است

درسته؟

با احترام
            محمد نبي زماني

نظر

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
              دوستان که از اختلاف گرفتن اين کاربر فکر نفر اول را از سر خود دور کردند کمي تامل کنند.
              اين دوستمان فوق العاده زيرک ولي ...
              حودو حجم اين معاملات حدود 1-1.1 لات ميگيرد يا بيشتر
              سودهاي دريافتي حدود 700-800 دلار
              زيرک که اين کاربر اتخاذ ميکند بستن معاملات است. در زماني که شک ميکند که معامله سود را دريافت نميکند با کمترين سود و يا کمترين ضرر سعي ببندد.
              نقطه ضعف اين کاربر حجم معاملات است
              در اين لحظه کاربر معامله باز دارد در نتيجه ميتوان نتيجه گرفت زمان معاملات زياد در نتيجه نميتواند در تمام وقت حساب را کنترل کند و در نتيجه نميتواند هميشه روي ضرر کم ببندد
              اميد وار بودن دور از انتظار نيست.
              نوید جان

هرچند به درستی نمی دونم این تاپیک به چه کاری میاد! اما انصافا پیش بینی جالبی کردید و دقیقا همانطوری شد که گفتید. برای من خیلی جالب بود که دیدم روی ریزه کاری های رفتار تریدرها هم متمرکز هستید و در زمانی که نفر اول با فاصله زیادی در صدر بود بر اساس بررسی عملکرد ایشان، این حرف رو زدید در حالی که من از روی نمودار متوجه چگونگی استنتاج این موضوع نشدم. الان که لیست رو دیدم متوجه شدم که دیگر کلا جز ده نفر اول نیستند. واقعا شاید بشه چیزهای مثبتی در بعد روانشناسی بازار از این تاپیک بیرون بیاد که در دنیای واقعی ترید به درد دوستان بخوره.

ارادتمند- بهزاد
              ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 06-29-2012, 08:50 PM

نظر

...........

روي اين گردش حساب اصلا نميخوام بحث کنم
                بعضي از دوستان ممکنه بگن تحليل در پست قبلي روي اين حساب اشتباه شده با توجه به اينکه اين کاربر طرز فکر معاملاتي اصلا عوض نشده
                من در جواب يک سوال ميپرسم و ديگر هيچ
                اين حرکت ياد چي شما ميندازه؟ اليوت؟...
                بگذريم
                سلام

اگر مایلید بدانید این دراودان به خاطر چیست به تاپیک استیتمنت من رجوع نمایید.

ضمنا یک راهنمایی : بنده الیوت کار نیستم! اما درست حدس زدید طرز فکر معاملاتی نسبتا ثابتی دارم....
                موفق باشید.
                !!! Stupid Questions are better than Stupid mistakes

فا ر کس ، جنگ و دیگر هیچ !!!

نظر

نوشته اصلی توسط paradise نمایش پست ها
                  سلام

اگر مایلید بدانید این دراودان به خاطر چیست به تاپیک استیتمنت من رجوع نمایید.

ضمنا یک راهنمایی : بنده الیوت کار نیستم! اما درست حدس زدید طرز فکر معاملاتی نسبتا ثابتی دارم....
                  موفق باشید.
                  قبل به توضيح شما اشاره کنم يک مطلب را بيان ميکنم
                  اليوت يک طرز فکر ات که منشا آن روانشناسي بازار است.
                  اصلا مهم نيست که شما به چه روشي تحليل ميکنيد.( من هيچ کدام از دوستان نميدونم به چه روشي تحليل ميکنند) ولي ميتونم حدث بزنم به کجا ميرسند.
                  اليوت : صعود- اصلاح -صعود ...
                  اين يعني سرمايه شما اصلاح زده است و از نظر روانشاسي که اليوت تعبيه کرده و غيره طبق الگو پيش ميرويد ( ممکنه الگو ناقص شود . همانند همه الگوها)

نظر

نوشته اصلی توسط PCMElliott نمایش پست ها
                    نوید جان

هرچند به درستی نمی دونم این تاپیک به چه کاری میاد! اما انصافا پیش بینی جالبی کردید و دقیقا همانطوری شد که گفتید. برای من خیلی جالب بود که دیدم روی ریزه کاری های رفتار تریدرها هم متمرکز هستید و در زمانی که نفر اول با فاصله زیادی در صدر بود بر اساس بررسی عملکرد ایشان، این حرف رو زدید در حالی که من از روی نمودار متوجه چگونگی استنتاج این موضوع نشدم. الان که لیست رو دیدم متوجه شدم که دیگر کلا جز ده نفر اول نیستند. واقعا شاید بشه چیزهای مثبتی در بعد روانشناسی بازار از این تاپیک بیرون بیاد که در دنیای واقعی ترید به درد دوستان بخوره.

ارادتمند- بهزاد
                    2*2=4 اين کار بزرگي نيسک که بگم ميشه 4
                    در پست هاي قبلي چند نفر ديگه اناليز کردم ، همانند اين دوستمون
                    اگر علاقه مند بودين آنها را هم نگاه کنيد

يک مطلب جالب
                    يک عکس از خط ميخي (فکر کنم چيني) نشون داده بود 64=65 واقعا خيلي جالب بود.
                    تمام قواعد باهاش پياده ميکردي اصلا اشتباه نبود ولي 64=65 ميشد.

نظر

اين همون مطلب که گفتم(64=65)
                      باور نکردني ولي ....؟؟؟؟!!!! نميدونم چي بايد بگم . کسي روي عکس توضيح بده؟

اين پست خودم دارم به حاشيه ميبرمش
                      ببخشيد ولي مطلب جالبي بود حيف اومد نگم

با احترام
                      محمد نبي زماني

نظر

اين همون مطلب که گفتم(64=65)
                        باور نکردني ولي ....؟؟؟؟!!!! نميدونم چي بايد بگم . کسي روي عکس توضيح بده؟

اين پست خودم دارم به حاشيه ميبرمش
                        ببخشيد ولي مطلب جالبي بود حيف اومد نگم

با احترام
                        محمد نبي زماني
                        با سلام

اگر این معما را روی کاغذ انجام بدهید متوجه می شوید که در محل برشها اندکی انحراف وجود دارد و در نتیجه این قسمتها درست روی هم قرار نمی گیرند. پس 5*13 نخواهند شد!!! هرچه این کار رو روی سطح بزرگتری انجام دهید اشکال کار رو بهتر خواهید دید. ( محل تماس مشترک رنگهای سبز - قرمز و آبی را ببینید!)

اما در مجموع جالب و سرگرم کننده است.

پس برشها ، ریاضی نیستند!!!

نظر

مطلب جالب که در مدت اين هفته شاهد آن بودم
                          نميدانم علت آن کجاست ولي موردي که در اين هفته شاهد آن بوديم.

جنسيت :
                          جنس مونث با مذکر فرق ميکند، يک مطلبي ميخواندم مبني بر "قدرت ديد"
                          در ان مطلب گفته شده بود قدرت ديد مونت بيشتر از مذکر است. و در بازي شطرنج فرد مذکر بايد دقت بيشتري کند تا بتواند برنده شود.
                          با اين پيش زمينه شاهد مطلبي بوديم.
                          اين قياس که انجام ميدهم بر روي اسمها است
                          10 نفر اول در روزهاي اول پسران بودند.
                          دختران نيز به اين گروه 10 نفري اضافه شدند و توانستند رتبه خود را بالا تر ببرند. اما زود از اين گروه 10 نفري خارج شدند و نتوانستند در اين گروه دوام آورند.

اين قسمت بايد روط اعداد و ارقام فوکوس کرد ولي به دليل آنکه من اطلاعاتيرا در اختيار ندارم با فرض به جولو پيش ميروم.
                          اگر فرض کنيم تعداد پسران براب با تعداد دختران
                          فرض در هر گروه تحليل گران قوي و ضعيف وجود دارد .
                          فرض سوم : اسمها درست استفاده شده اند (بحثهاي مذهبي در اسمها تاثيري نگذاشته است)

دو مسئله مطرح ميشود
                          1. چرا دختران جزء 10 نفر اول نيستند .( در صورتي که به علت قدرت ديد بيشتر بايد نفرات اول را تصاحب کنند.)
                          2. چرا زماني که خود را به رتبه هاي بالاتر ميرسانند نميتوانند در اين رتبه دوام اورند. ( قدرت تحليل ا«ها مقطعي است و آن استقامت را به علت روحيه ندارند.)

به نظر شما با مشاهدات اين هفته ميتوان نتيجه گرفت (حداقل)5 نفر اول پسر هستند؟

چرا 5 نفر؟
                          چون زهرا و هما (اگه درست بگم ) خود را به گروه 10 نفري رسانند و بهترين رتبه آنها 5 بود.

بايد ديد هفته آينده رتبه ها چطور رقم ميخورد. تا بتوان نظر مطمئن تري داد

با احترام
                          محمد نبي زماني

نظر

سه نفر برای خرید قالی به یه مغازه میرن و۳۰۰۰۰ تومان پرداخت میکنند اما صاحبمغازه وقتی از موضوع مطلع میشه به شاگردش میگه از مشتری ها پول اضافه گرفته و۵۰۰۰ تومان میده که به مشتری ها برگردونه شاگرد مغازه زرنگی می کنه و۲۰۰۰تومان رو برمی داره ونفری ۱۰۰۰ تومان به هر مشتری میده با این حساب هرنفر۹۰۰۰ تومان پرداخت کرده اند.

حال:۲۹۰۰۰= ۳*۹+۲۰۰۰
                            وتکلیف ۱۰۰۰ تومان باقی مانده چه میشود؟

اينا چي ميگي؟

نظر

نوشته اصلی توسط paradise نمایش پست ها
                              با سلام

اگر این معما را روی کاغذ انجام بدهید متوجه می شوید که در محل برشها اندکی انحراف وجود دارد و در نتیجه این قسمتها درست روی هم قرار نمی گیرند. پس 5*13 نخواهند شد!!! هرچه این کار رو روی سطح بزرگتری انجام دهید اشکال کار رو بهتر خواهید دید. ( محل تماس مشترک رنگهای سبز - قرمز و آبی را ببینید!)

اما در مجموع جالب و سرگرم کننده است.

پس برشها ، ریاضی نیستند!!!
                              يک پارادوکس ديگه گذاشتم اونا چي ميگي؟
                              رياضيات بعضي جاها پارادوکس داره (جواب بهت نميده)
                              ميشه نقل همون صحبتي که تو قسمت نجوم (البته فکر کنم) کردم
                              1*0ميشه صفر ولي نه هميشه (البته اونجا يک مثال زدم ، پست قبلي همينجا يک مثال ديگه)

با احترام
                              محمد نبي زماني

نظر

سه نفر برای خرید قالی به یه مغازه میرن و۳۰۰۰۰ تومان پرداخت میکنند اما صاحبمغازه وقتی از موضوع مطلع میشه به شاگردش میگه از مشتری ها پول اضافه گرفته و۵۰۰۰ تومان میده که به مشتری ها برگردونه شاگرد مغازه زرنگی می کنه و۲۰۰۰تومان رو برمی داره ونفری ۱۰۰۰ تومان به هر مشتری میده با این حساب هرنفر۹۰۰۰ تومان پرداخت کرده اند.

حال:۲۹۰۰۰= ۳*۹+۲۰۰۰
                                وتکلیف ۱۰۰۰ تومان باقی مانده چه میشود؟

اينا چي ميگي؟
                                دوست عزیز
                                یک تاپیک آزاد بزن تا در این مورد کل کل کنیم!!!!

حیف است این تاپیک بیخودی شلوغ بشه

اما یک جواب کوتاه
                                ده و نه و هشت و هفت و شش ( از یک دست بشمار ) با پنج انگشت دست دیگه میشه چند تا ؟ 11 تا!!!

اینها سفسطه است!

مخلصیم!

نظر

پردازش ...
                                X