اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام :
    ضمن تشکر از راه اندازی این نوع مسابقات بنده فکر میکنم شاید یکی از مواردی که عزیزان لحاظ کرده اند شرایط افتتاح حساب ریل در بروکر پرسپولیس است که 2000 دلار و حجم
    حداقل 1. لات .
    تا دوستان ضمن مسابقه با شرایط حساب ریل بهتر اشنا شوند .
    بنده فکر میکنم مدت مسابقه زیاد هم هست .اگر عزیزان حساب ریل نیز هم زمان داشته باشند و تریدر روزانه باشند ممکن است وقت کمتری را به مسابقه اختصاص دهند.
    بنده خیلی مشتاقم که استراتژی جدید را در این مسابقه به محک بگذارم.
    متشکرم
    ویرایش توسط doke10 : https://www.traderha.com/member/4112-doke10 در ساعت 06-08-2012, 10:43 PM
    زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

مدیریت سرمایه

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
      قبل از هر چیز از مدیرعامل بروکر و تمامی همکاران محترم ایشان بابت تمامی زحماتشان, تشکر و قدردانی می کنم.
      با اجازه همه دوستان ,بنده نظرم را اعلام می کنم.

همه شما می دانید که تمامی تریدرهای دنیا برای کسب سود ترید می کنند و در این بین هر تریدری,بسته به استراتژی که دارد,ریسک معامله را قبول و ترید می کند.در این بین تریدرهایی هستند که با ریسک 1-2% وارد پوزیشن می شوند ,برخی دیگر هم با ریسک بالای 40-50 % و شاید بیشتر وارد پوزیشن می شوند که این امر برای اکثر تریدرها, قابل قبول نیست اما همانطور که خدمت شما عرض کردم,مدیریت سرمایه بایستی بر اساس سیستم معاملاتی ,تنظیم و اجرا شود.
      پس بحث مدیریت سرمایه به طور کل حل شده است.شاید برخی از دوستان بنده را بشناسند,ریسک بنده برای هم پوزیشن بالای 50% است چون به قطعیت در به سود نشستن معامله ,اعتقاد 100% دارم که همه را مدیون آقای خامسی هستم .جدول معاملاتی بنده هم بر اساس همین استراتژی, که توسط ابداع کننده سیستم,طراحی شده است ,اجرا می شود و خدارا شکر اصلآ بیمی از آن ندارم.
      همانطور که در چند پست قبل ,دوستی اعلام کردند که با توجه به سیستم معاملاتی خود,بر روی 100$ ,با لات 0.05-.01 و شاید بالاتر ترید می کنند که برای بنده قابل قبول است.
      از این رو تقاضا دارم که ملاک "رعایت مدیریت سرمایه 1-2%" را از قوانین مسابقه حذف نمایند تا واقعآ کسانی که علم و توانایی بیشتری در انجام معاملات با مدیریت سرمایه بالا را دارند,بتوانند جایگاه برتر را از آن خود کنند.

سپاسگزارم

شاد باشید

ویرایش توسط Fx.Hadi : https://www.traderha.com/member/5350-fx-hadi در ساعت 06-09-2012, 12:21 AM
      درک صحیح بازار = قطعیت در پیش بینی و تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط PCMElliott نمایش پست ها
        سلام

بابت زحمات مدیریت انجمن در برگزاری این مسابقه تشکر می کنم. چند تا مورد نقص به نظر بنده رسید که چون هنوز مسابقه شروع نشده اونها رو عنوان می کنم بلکه فکری براش بشه.

بنده کماکان مخالف دمو بودن مسابقه و نحوه تعیین برنده هستم اما چون روی اون قسمت قبلا نظراتم رو گفته ام که ظاهرا به اونها توجهی نشد یا حداقل بنده قانع نشدم، پس دیگر اونها رو عنوان نمی کنم.

اما سایر ایرادهای اصلی مسابقه:

1- عدم امکان رعایت مدیریت سرمایه برای همه تریدرها:

یکی از نکات مهمی که تیم برگزارکننده بر روی اون تاکید دارند رعایت مدیریت سرمایه و انتخاب برنده بر اساس این اصل مهم از بازار هست.
        این رو در نظر بگیرید که استاپ خیلی از تریدرها از جمله خود من که سویینگ های اصلی تر رو می گیریم بعضا روی 200 تا 300 پیپ هم میره. مفهوم این موضوع اینه که ریسک معامله برای بنده در هر ترید به اجبار در کمترین حالت 15 درصد خواهد بود!
        من اصلا متوجه نمیشم که زمانی که مسابقه دمو هست چرا رقم سرمایه 2000 دلار در نظر گرفته شده؟؟؟ چرا نگذاشتید 10000 دلار که این مسایل حل بشه؟
        بنابراین اگر به حرف صدها استاد ترید که همیشه تاکید بر ریسک های زیر 3 درصدی دارند بخواهیم توجه کنیم و اگر مدیریت سرمایه به عنوان عامل تعیین کننده اهمیت داره شرایط اعلام شده در تضاد با هر دو عاملی هست که عنوان شد.

2- عدم امکان شرکت تریدرهای لانگ ترم:

مدت زمان سه ماهه مسابقه کوتاه هست و میشد این مدت رو به شش ماه تا یکسال رسوند و در عین حال برندگان ماهیانه هم داشت. افرادی که در تایم فریم چهارساعته ترید می کنند در سه ماه در حدود 10 ترید انجام می دهند که بازه کوچکی برای تعیین ملاک هاست. بگذریم از افرادی که در تایم فریم روزانه کار می کنند و مسابقه ای با این زمان به هیچ وجه تناسبی برای اونها نداره.

در پایان تصور می کنم با وجودی که ایده های اولیه بد نیست اما همچنان در مسیر درست نیستیم که شاید به این موضوع برگرده که برگزار کنندگان آشنایی حرفه ای با اصول اولیه رو ندارند. سوال دیگر اینکه چرا اسامی داوران اعلام نمیشه تا ببینیم آیا اصلا صلاحیت بررسی نوع مدیریت سرمایه اکانت ها رو دارند یا خیر؟ این موضوع از این نظر اهیمت داره که عنوان میشه بالانس در تعیین برنده نقشی نداره که باز هم به نظر من غلط هست. اصولا باید داورها از تریدرها و تحلیلگرهای شناخته شده باشند و الزاما اینکه در ارتباط با بروکر و با کارمند بروکر باشند ملاک درستی برای داور بودن نیست چرا که ممکن هست تجربه داوری رو نداشته باشند و در دادن امتیاز یا اعلام برنده اشتباه کنند!

همین انتخاب شرایط اولیه مسابقه که اعلام شده نشان از عدم درک صحیح مبانی مدیریت سرمایه توسط برگزارکنندگان در این مرحله داره. حداقل کاری که باید کرد اینه که یا محدودیت سرمایه رو اصلاح کنید یا محدودیت حداقل حجم رو.

ارادتمند- بهزاد
        دوست عزیز و بزرگوار سلام و عرض ادب

ابتدا از اینکه بعنوان مدرس و عضو افتخاری این تالار، برگزارکنندگان این مسابقه رو بدون حتی کمترین شناختی، زیر سوال بردید تشکر می کنم

دوست خوبم پس از اولین انتقادی که فرمودید به سوالات و انتقادهای شما جواب لازم داده شد و هدف از برگزاری چنین مسابقه ای اعلام شد اگر شما لطف می کردید و آنها را مطالعه می فرمودید قطعا برخی از فرمایشات این پست خودتان را اصلاح می فرمودید.

حال اینکه برگزارکنندگان این مسابقه آشنایی حرفه ای با اوصول اولیه را دارند یا ندارد نیاز به اثبات و پاسخگویی ندارد اما در خصوص داوری مسابقات و نحوه برگزاری و انتخاب نفرات برتر اگر کمی تامل بفرمایید، جزئیات اعلام خواهد شد و دوستان مختار به شرکت در مسابقه خواهند بود.

همانطور که حضرتعالی فرمودید مسابقات حرفه ای در دنیا در بازه سالانه برگزار می شود ولی این مسابقه شرایط خاص خودش را دارد که امیدوارم این پست را مطالعه بفرمایید.

1- یکی از مهمترین اهداف مسابقه آشنایی کاربران با بازارهای مالی است که قبلا نیز این مساله عنوان شد لذا انتخاب سرمایه 2000 دلار علاوه بر دلیلی که در پست قبل اشاره کردم دلیل دیگری نیز دارد و آن اینست که حداقل سرمایه مورد نیاز برای کار با بروکر پرسپولیس است و مبلغی است که تقریبا هر تریدری که بخواهد در بازار ریل شروع به کار کند می تواند آن را پرداخت کند ولی آیا پرداخت سرمایه 10000 دلار برای همگان امکان دارد ؟

2- سرمایه بیشتر از 2000 دلار ضریب باز شدن پوزیشن های بدون برنامه (اتفاقی) را افزایش می داد لذا با توجه به این سه اصل اشاره شده این عدد به عنوان سرمایه اولیه در نظر گرفته شد.

مطلب بعدی در خصوص مدیریت سرمایه که شما فرمودید برای تریدرهایی که در تایم فریم های بالا ترید می کنند کار دشواریست؛

توضیح اینکه در مسابقاتی که عموما برگزار میشود چه مالی و چه مسابقات متفرقه ای که شما در جامعه مشاهده می فرمایید قوانین و شرایط آن ایده آل نیست و این بر دشواری کار می افزاید و لذا یکی از هنرهای تریدرهای حرفه ای تعیین استراتژی لازم در شرایط خاص می باشد.

و اینکه در بازار سرمایه الگوی ها و استراتژی های بسیاز زیادی من جمله الگوهای هارمونیک وجود دارد که نیازی به استاپ های 200 یا 300 پیپی ندارند کما اینکه دوست عزیزی در پست های قبل مدعی استراتژی بودند که حتی پوزیشن ایشان 5 PiP هم منفی نمی شود.

بنظر من هنر یک تریدر موفق، این نیست که الزاما در هر شرایطی ترید کند ضمن اینکه شما مدرس الیوت هستید و قطعا بهتر از بنده می دانید که امواج الیوت درجات متفاوتی دارند پس حتما درجه ای از موج وجود خواهد داشت که نیاز به استاپ 300 PiP نداشته باشد و بشود با استاپ های کمتر و در تایم فریم های پایین تر نیز با همین سرمایه اندک، وارد معامله شد.

محدودیت سرمایه و محدودیت حجم یکی از نقاط قوت مسابقه برای ایجاد پوزیشن های منظم و منطقی در شرایط غیر ایده آل تلقی می شود.

از اینکه به کیفیت مسابقه می اندیشید و ما را مورد لطف و راهنمایی خودتان قرار می دهید سپاسگذرم
        ویرایش توسط بابای دارا : https://www.traderha.com/member/3209-بابای-دارا در ساعت 06-09-2012, 11:49 AM

.: و پايان تمام سختي ها آساني است :.

نظر

اعلام ورود

با سلام خدمت همه دوستان علي خصوص بورسبازاني عزيز
          بنده نيز با اجازه بزرگترها قصد شركت در مسابقه را دارم اميدوارم همه با همفكري يكديگر بتوانيم جزو برندگان باشيم

نظر

با سلام و تشکر از برگزار کنندگان مسابقه

با سلام

ضمن تشکر از به وجود آوردن چنین فضاهایی برای آشنایی بیشتر با بازارهای مالی از بروکر پرسپولیس کپیتال و همین طور فروم بورس بازان

در پاسخ به ایراداتی که بعضی از دوستان عنوان کردند و در تایید فرمایشات جناب بابای دارا من هم میخواستم عرض کنم که قوانین یک مسابقه رو همه جای دنیا برگزارکنندگان مسابقه تعیین میکنند نه اینکه شرکت کنندگان که میخوان مسابقه بدند بگن ما چجوری راحت تریم مسابقه بدیم قوانین رو اونطوریش کنین

تریدرهایی که بتونند خودشون رو با شرایط یک مسابقه مجازی (فکر نمیکنم کار خیلی دشواری باشه) وفق دهند مسلما در ترید واقعی هم موفق تر ظاهر میشوند.
            ویرایش توسط hassan : https://www.traderha.com/member/2750-hassan در ساعت 06-09-2012, 12:38 PM

نظر

* بنظرم تعیین شرایط مسابقه حق مسلم گردانندگان هست و نظرات بقیه تنها می تواند در دورهای بعدی سازنده باشد.
              * فضای موجود در صورت مدیریت درست مستعد رسیدن مسابقات به دور بیستم را براحتی داراست.
              * همیشه و در همه جا حاشیه بوده و خواهد بود این مدیریت درست و سازنده است که حواشی را به حداقل می رساند.
              * بنظرم شرایطی (در صورت موافقت مدیران) فراهم شود که همانند سایت فارکس فکتوری برآیند بصورت گرافیکی اعلام شود به لحظه تا همه وضعیت خود را ببینند به شفاف کردن مسابقه کمک شایانی می کند.
              * به جو مسابقه بسیار خوشبینم.

روز خوش
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام دوستان

قبل از هر چیز بگم که انتقادها در راستای بهتر شدن مسابقه هست و شاید در نوشتار لحن ها به نظر تند برسه اما در واقعیت اینگونه نیست. به هر حال یکی از محاسن اصلی این انجمن همین هست که فضایی دوستانه و به دور از حاشیه بر اون حکمفرماست.

اما در مورد انتقادی که شد و دیدید که دو نفر دیگر از عزیزان هم نظری مشابه داشتند به این دلیل بود که همواره به عنوان مدیریت سرمایه به عنوان ملاک اصلی این مسابقه اشاره میشه و خب با توضیحاتی که ارایه شد عملا مدیریت سرمایه ها پر ریسک میشه. شاید دوستانی باشند که روی هر پوزیشن درصد بالایی ریسک کنند و شاید دوستانی باشند که به نقطه ای رسیده اند که با استاپ 5 پیپی کار کنند. اما سوال اینجاست که آیا این دوستان زمانی هم که سرمایه واقعی با حجمی درخور بازار رو دستشون بدهند با همین وضعیت ترید می کنند؟ مسلما خیر!

به هر حال یکی از اهداف این مسابقه آموزشی که به درستی توسط برگزارکنندگان اشاره شد همین رعاین مدیریت سرمایه هست اما به مفهوم واقعی که تجربه ای ارزشمند برای دوستان باشه.

به نظر من اینکه اشاره بشه حداقل حسابی که میشه در پرسپولیش باز کرد 2000 دلار و حداقل لات سایز 0.1 لات هست می تونه در مسابقات دمو اینگونه نباشه. یا مبلغ اولیه باید بالاتر برد یا اینکه اجازه داد با حجم پایینتر رو حساب 2000 دلاری ترید کرد اگر واقعا مدیریت سرمایه برامون مهم هست. وقتی صحبت از مدیریت سرمایه می کنم منظورم دیدگاه غالب حداکثر 3 درصد در یک ترید هست و اصولا بنده با دوستانی که ریسک بالاتری می کنند و یا دوستانی که به نقطه پیش بینی بازار میرسند صحبت خاصی ندارم چون معتقدم این عده در اولین پیچ جاده پرپیچ و خم بازار گیر کرده اند و درجا می زنند.

اگر در مورد مسابقه نظر داده میشه چون در تاپیکی عنوان شده وگرنه خیلی جاها مسابقات رو اصلا نظر کسی رو نمی پرسند. بعد مثبت موضوع رو هم نگاه کنیم مانند مسابقه ای که توسط pfk و با مدیریت ساسان امیری برگزار شد. یادم هست که ساسان با چه مدیریتی در مورد تمامی موارد با رای گیری و نقطه نظر جمع اون مسابقه رو برگزار کرد.

یک دیدگاه شخصی هم عنوان کنم و اون اینکه ماهیانه عده زیادی برای مشورت به من تلفن می زنند و اکثرا سرمایه های بسیار ناچیزی دارند. به اعتقاد من اگر کسی توانایی ورود مبلغ واقعی حداقل 10000 دلار رو به این بازار نداره این بازار رو رها کنه. آستین بالا بزنه و کاری کنه و زمانی که حداقل هایی داشت به اینکار برگرده. این دیدگاه شخصی هست.

ارادتمند- بهزاد

نظر

کلا اگر مسابقه با این شرایط گنگ قرار برگزار بشه ، بهتره که برگزار نشه! (امیدوارم سو تفاهم ایجاد نشه)

مدیریت سرمایه یه تعریف نسبی نداره ، مثل خوب و بد ، سرد و گرم و هر کس تو ذهنش یه تعریف از اون داره(با توجه به پلن تریدر خودش) به قول بهزاد شاید یکی استاپ 5 پپی میزاره برای اردرهاش!
                  مسابقات دمویی که برگزار میشه معمولا برای آشنا شدن با بروکر هست (اسپرد ، فاصله اردر گذاری ، قوانین بروکر مثل هج و ....) و امیدوارم از اون شرط و شروط عجیبی که برای آزاد کردن جایزه می گذارند خبری نباشه!
                  اگر قراره به بالاترین بالانس جایزه داده نشه یه خورده حاشیه ایجاد میشه. به نظر من ترتیبی داده بشه تا پوزیشن ها (به عنوان مثال) فقط 0.1 لات گرفته شود یا اینکه فقط دو حجم (مثلا) 0.1 و 0.2 داشته باشیم.

ضمنا دوستانی که تجربه شرکت در مسابقات را دارند می دونند که سه ماه مسابقه دمو خیلی خسته کننده هست! و چون سودی برای تریدر نداره اکثر شرکت کننده ها وسط مسابقه بیخیال می شوند.
                  هر چه بلا کشيده ام

من از وفا کشيدم
                  چه از وفاداري اين

اهل وفا گشته ام

من از وفا گذشته ام

نظر

زمان

به نظر من وقتی مسابقه 3 ماه هست مدیریت سرمایه نباشه 100 درصد حساب کال میشه واسه همین رشد حساب خودش هم خوبه واسه در نظر گرفتن جایزه ولی رشد حساب در 3 دوره 1 ماهه با هم همخونی داشته باشه اینطور نشه که با چند ترید با حجم بالا و بقیه با کمترین حجم باشه

نظر

با سلام
                      قصد يک مطلب توضيح بدم که در پست هيچ يک از دوستان نديدم

اين مسابقه در عين حال که يک قاعده و قانون داره ولي شرايط متفاوتي داره. براي همين از دوستان خواهشمندم به جواب سوال من را در زير بدهند و بعد ادامه مطلب را بخوانند.
                      فکر مي کنيد برنده شي؟
                      چه رکن هاي برنده شدن داره؟

براي فهميدن منظور من لازم ميدانم يک مثال بزنم.
                      وقتي گفته مي شود مسابقه دوميداني برگزارشود همه به فکر آن هستند که سريعتر بدوند . آيا کسي که دونده سريعتري است برنده است؟ جواب خير

دونده سريعتر در مسابقه دو سرعت برنده است ولي آيا در دو استقامت برنده است؟

من در مسابقهاي به نام پل ماکاروني شرکت کرده بودم .نفر اول در اين مسابقه ترفند جالبي زده بود . در آن مسابقه گفته شده بود چسم حرارتي براي اتصالات استفاده شود. (ترفند : نوع چسبي حرارتي بود "طبق قانون " که نيروي کشش بيشتر داشت. استفاده از اين ترفند رمز پيروزي اين فرد بود.)

نتيجه : قانون را به روش قانوني دور بزنيد.
                      مثال :
                      من نميدونم به چه چيزامتياز ميدن . اگر فرض کنيم يکي از پارامترها زمان باز بودن معاملات باشد.
                      دور زدن قانوني : امروز براي روز بعد تحليل کنيد و شب استراتژي بگيريد.( زمان باز معاملات بيشتر ، و بازار نوسان کمتر دارد.)

اگر بر اساس تعداد معاملات باشد.
                      دور زدن قانوني : در تايم فريم کوتاه تر وارد معامله شويد. براي مثال يک دقيقه اي.

اگر بر اساس رشد سرمايه باشد.
                      دور زدن قانوني : حجم معاملات را زياد و پيپ دريافتي کم کنيد.

و غيره

يکي از نکات در برنده شدن در مسابقات استفاده از خود قانون بر عليه خود قانون است

در پست خوندم بايد مديريت سرمايه شود.
                      يکي از مسيولين اين مديريت سرمايه تعريف کند تا هم از آن برداشت متفاوتي نشود و در قالب يک مثال گردش حساب را قرار داده و سيستم امتياز دهي را شرح دهند.

يکي از راه هاي برنده شدن استفاده از همين سيستم بر عليه خود سيستم است.

با احترام
                      محمد نبي زماني
                      لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

سلام
                        به نظر من امتياز را از 100 حساب كنيد .و هركس بيشترين بالانس را كسب كرد 100 امتياز مي گيرد . يعني اگر بالاترين بالانس 3000 تا بود هر 10 دلار 1 امتياز دارد.
                        وبراي مديريت حساب ، بعضي ها اسكلپ كار هستند و روزانه چند پوزيشن مي گيرن با لات سايز بالا و بعضي ها بلند مدت كار مي كنند و با لات سايز كمتري وارد معامله مي شوند.
                        وراه حل آن به نظر من اكويتي را در نظر بگيريد. يعني به اعضاي هر 200$ كم شده از بالانس اوليه(2000) 10 امتياز از امتيازات بدست آمده كم مي شود. يعني اگر اكويتي 1800 را به خود ديده باشد 10 امتياز از امتيازات كل بدست آمده كم شود .
                        ویرایش توسط rokhsat : https://www.traderha.com/member/3282-rokhsat در ساعت 07-20-2012, 11:25 PM

نظر

سلام

اکسپرت هم قبوله
                          یادمان باشد :
                          کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه می اد یه فرفی بین کسی که روی حسابش اورد نزاشته 2000$ هست ولی کسی هم هست 100 تا پوزیشن گرفته و هنوز حسابش 2000$ قائل می شه

نظر

استفاده از اکسپرت؟

آیا میشه از اکسپرت استفاده کرد؟

نظر

شفاف سازي

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان مهرباني كه دلسوزانه نظرات خود را براي هرچه بهتر برگذار شدن مسابقه ارائه مي دهند.

هنوز تا شروع مسابقه حدود 9 روز ديگه باقي است
                                عدم اعلام دقيق قوانين به اين دليل است كه در انتظار تاييد نهايي جناب آقاي دريس زاده هستيم كه طي روزهاي آينده اعلام خواهد شد.

در مورد قوانين مسابقه تا حد امكان سعي شده جوانب و شرايط خاص در نظر گرفته شود و خطاي انساني در داوري مسابقات بسيار نزديك به صفر باشد و لذا به هيچ روشي هم نمي شود قوانين اين مسابقه را دور زد ( جهت اطلاع دوست عزيز )، و بنا به اطلاع من، تيم فني بروكر تمام وقت در حال فراهم كردن ملزومات مسابقه هستند و سعي بر آن است كه گزارشات نيز بصورت ريل اعلام شود به اميد خدا.

كليات چگونگي انتخاب نفر برتر به اين شكل است كه فردي مي تواند برنده نهايي مسابقه باشد كه با مديريت صحيح سرمايه اي كه در اختيارش است بتواند با كمترين ريسك ممكن بيشترين بازده را بدست آورد با وصف كه تخلفات از قوانين مديريت سرمايه به عنوان امتياز منفي به روش معكوس كسر خواهد شد و اين روش با الهام از قوانين جهاني مديريت سرمايه در تريد، ايجاد شده است.

بازده در اينجا به معني سود نقدي نيست بلكه به معني بيشترين امتياز حاصل از مجموع قوانين در برآيند كل روزهاي مسابقه است.

موفق و پيروز باشيد
                                ویرایش توسط بابای دارا : https://www.traderha.com/member/3209-بابای-دارا در ساعت 06-11-2012, 06:41 PM

.: و پايان تمام سختي ها آساني است :.

نظر

پردازش ...
                                X