اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط alikish10 نمایش پست ها
    با سلام
    شما فرمودین که استفاده ازهر گونه استراتژی و ترید اتوماتیک مجاز هستش.
    بعضی از اکسپرتها هستند که در محیط دمو میتونن در عرض یک روز حساب رو چند برابر کنن.حتی با مدیریت سرمایه نیز میشه از این اکسپرتها در محیط دمو به خوبی استفاده کرد.چون معمولا محدودیتهای محیط حساب ریل رو ندارن.اگرچه این اکسپرتها در محیط ریل توانایی کسب حتی یک پیپ رو ندارن.
    با توجه به وجود این گونه اکسپرتها که نمونش در اکثر فرمها هم وجود داره، آیا تدابیری هم برای این مشکل در نظر گرفته شده با نه.
    بابت زحمتهایی هم میکشید ممنونم

به نظر من چون زمان مسابقه زیاد هست یعنی 3 ماه استراتژی هایی که واقعا سود ده باشن پیروز میشن و احتمال سود شانسی و اینطوری نزدیک به صفر میرسه

نظر

نوشته اصلی توسط ramin7500 نمایش پست ها
      به نظر من چون زمان مسابقه زیاد هست یعنی 3 ماه استراتژی هایی که واقعا سود ده باشن پیروز میشن و احتمال سود شانسی و اینطوری نزدیک به صفر میرسه
      3ماه که زمان خیلی کمیه !.برای مشخص شدن سوده بودن استراتژی و کمتر شدن احتمال شانس زمان 9 ماه به بالا بهتره.

نظر

نوشته اصلی توسط ramin7500 نمایش پست ها
        سلام
        عرض کردم که این گونه اکسپرتها بالانس رو هر روز چند برابر میکنه.بدون کوچیکترین رسیکی.یعنی پایان سه ماه شاید موجودیش 100 برابر شو یا بیشتر شده باشه.با این تفاسیر اگه کسی استراتژی داشته باشه که بتونه به صورت دستی بیشتر از این مقدار رو کسب کنه هرگز وقت خودش رو برای 800 تا توی این مسابقات نمیزاره.
        در ضمن این اکسپرتها نوعی اکسپرت کلاهبردار هستند.من خودم نوعی اکسپرت رو دیده بودم که وقتی معامله ای رو باز میکرد بازار به هر طرف که میرفت نتیجه پوزیشن مثبت بود.البته فقط توی دمو جواب میداد.

نظر

سلام
          عرض کردم که این گونه اکسپرتها بالانس رو هر روز چند برابر میکنه.بدون کوچیکترین رسیکی.یعنی پایان سه ماه شاید موجودیش 100 برابر شو یا بیشتر شده باشه.با این تفاسیر اگه کسی استراتژی داشته باشه که بتونه به صورت دستی بیشتر از این مقدار رو کسب کنه هرگز وقت خودش رو برای 800 تا توی این مسابقات نمیزاره.
          در ضمن این اکسپرتها نوعی اکسپرت کلاهبردار هستند.من خودم نوعی اکسپرت رو دیده بودم که وقتی معامله ای رو باز میکرد بازار به هر طرف که میرفت نتیجه پوزیشن مثبت بود.البته فقط توی دمو جواب میداد.
          سلام و عرض ادب

می تونید امتحان کنید دوست عزیز

.: و پايان تمام سختي ها آساني است :.

نظر

سلام
            همین اکسپرت شاید چند روز 2 برابر کنه ولی تو هفته دوم مطمئن باش کال میکنه حساب رو

و اینم بگم که حساب واقعی با دمو هیچ فرقی نداره

و وقتی شما تو دمو کار میکنی بعد مثلا 2 هفته نگیزه نداری کار کنی ولی اگه بلند مدت کار کنی میبینی هیچ فرقی نداره

نظر

باید نرم افزار جدید pcmرا دانلود کرد یا همون متا تریدر 4 قبلی کافیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirmasoud نمایش پست ها
                باید نرم افزار جدید pcmرا دانلود کرد یا همون متا تریدر 4 قبلی کافیه؟
                دانلود نرم افزار جدید
                دوستان لطفا قبل از ارائه سوال پست اول تاپیک رو مطالعه بفرمایند
                متشکرم

نظر

مسابقه

با سلام
                  من در مسابقه ثبت نام کردم اما هنوز لینکی مبنی برثبت نام من نیومده اگر کسی اطلای داره به من اطلاع بده.

نظر

نوشته اصلی توسط AMOO نمایش پست ها
                    با سلام
                    من در مسابقه ثبت نام کردم اما هنوز لینکی مبنی برثبت نام من نیومده اگر کسی اطلای داره به من اطلاع بده.

فعلا واسه هیچکس نیومده

امروز فردا معلوم میشه دیگه چون آخرین روز ثبت نام امروزه

نظر

• دوستان عزیز

همانطور که بار ها عرض شد ثبت نام و داوری این مسابقه کاملا نرم افزاری و به صورت ریل تایم هست.به محض نهایی شدن نرم افزار مسابقه لینک گرفتن یوزر نیم و پسورد حساب ها در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.

نظر

• نوشته اصلی توسط بابای دارا نمایش پست ها
                        به نام و یاد خداوند بلند مرتبه و عظیم الشان، قانون داوری اولین دوره مسابقات آموزشی فارکس روی حساب های نمایشی را با تایید مدیریت محترم بروکر پرسپولیس کپیتال جناب مدیرعامل بروکر اعلام می کنم.

داوری مسابقه توسط نرم افزار انجام خواهد پذیرفت و هیچ عامل انسانی در تمامی مراحل مسابقه حتی در ایجاد نام کاربری نیز دخیل نخواهد بود.

داوری مسابقه بر اساس فرمولی تنظیم شده است که مدیریت سرمایه و میزان خطر پذیری تریدر، در آن نقش اساسی دارد و رتبه بندی شرکت کنندگان بر اساس امتیاز، که برآیندی از سود نقدی بدست آمده و ریسک حساب است، انجام می شود.

با این روش ضمن نگاه به کسب درآمد بیشتر به عنوان یک اصل در تجارت، امتیاز و رتبه بندی شرکت کنندگان توسط اهرم خطر پذیری تریدر، تعدیل می شود.

• اولین عامل تعیین کننده در امتیاز مسابقه، بیشترین میزان سقوط حساب نسبت به دارایی حساب در زمان سقوط است ( Maximal DrawDown )

• عامل تعیین کننده دوم Risk/Reward است ( در محاسبه این عدد نوسان لحظه ای حساب ملاک است )

• و امتیاز نهایی برآیندی از بازده و Risk/Reward می باشد.

% Risk/Reward = MDD % / P&L

(
                        Score = Equity / (Risk | Reward

بزودی وبگاه ایجاد نام کاربری و رمز عبور جهت شرکت در مسابقه توسط مدیریت محترم تالار اعلام خواهد شد.
                        همچنین تیم فنی بروکر با تلاش های شبانه روزی، نرم افزار داوری را بصورت ریل در اختیار دوستان قرار خواهند داد که با توجه به امکانات گزارش گیری که در آن لحاظ شده است، بسیار ارزشمند و ستودنی است.

به همین سبب از تلاش های خستگی ناپذیر مدیریت محترم، تیم فنی و پشتیبانی بروکر پرسپولیس که در چند روز اخیر با وجود ترافیک کاری بسیار زیاد قبول زحمت فرمودند و ما را در هر چه بهتر برگزار شدن مسابقه یاری کردند، تشکر می کنم و امیدوارم این حرکت که در نوع خود برای اولین بار است اجرا می شود، نوید بخش حرکت های بسیار بزرگتر و ارزنده تر در آینده باشد.
                        با عرض سلام و خسته نباشيد
                        توضيحات شما خوب بود ولي جواب سوال من نبود.

ريسک؟
                        1- چيه؟ (تعريف کنيد.)
                        2- بر اساس اين تعريف ، شما ريسک چطور محاسبه ميکنيد (خود ريسک چطور به دست مياريد که براي مثال 10 % و غيره.)
                        3- روي يک گردش حساب يا معامله توضيح دهيد اين عدد ( براي مثال 10%) به صورت دقيق براي من محاسبه کنيد.

با احترام
                        محمد نبي زماني
                        لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

• نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها

ريسک؟
                          1- چيه؟ (تعريف کنيد.)
                          2- بر اساس اين تعريف ، شما ريسک چطور محاسبه ميکنيد (خود ريسک چطور به دست مياريد که براي مثال 10 % و غيره.)
                          3- روي يک گردش حساب يا معامله توضيح دهيد اين عدد ( براي مثال 10%) به صورت دقيق براي من محاسبه کنيد.

با احترام
                          محمد نبي زماني
                          سلام و عرض ادب دوست عزيز

در مفهوم كلي عرض كنم كه ما مي خواهيم بدانيم كه بعنوان مثال شما حاضر شديد براي بدست آوردن چه عددي از سود چه عددي از سرمايه رو بخطر بندازيد و شما بعنوان يك تريدر، در چه رده اي قرار مي گيريد.

در ساير مسابقات اين اهرم، يعني اهرم تعديل سود بكار برده نمي شود ولي اينجا اگر شما به ازاي 1 دلار سود 1.5 دلار سرمايه را بخطر انداخته باشيد امتياز شما تعديل مي شود و رتبه شما كاهش پيدا مي كنم.

در اين فرمول نسبت خطر پذيري حساب به درآمد زايي آن محاسبه ميشه كه ميشه ريسك به ريوارد البته اين عدد با سود معلق حساب شما محاسبه مي شود و نه درآمد پوزيشن هاي بسته شده.

و در نهايت براي محاسبه امتياز سود بدست آمده ، بالانس حساب منهاي سرمايه اوليه بر عدد ريسك به ريوارد تقسيم ميشود.
                          به عنوان يه راهنمايي عرض كنم كه محل دقيق گرفتن پوزيشن دراين سيستم اهميت داره چرا كه سود يا زيان معلق حساب شما يكي از متغير هاي محاسبه عدد ريسك به ريوارد است.

جدول راهنماي مفاهيم بزودي در زمان اخذ نام كاربري و رمز عبور در دسترس عزيزان قرار خواهد گرفت.
                          متشكرم

نظر

• نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها

ريسک؟
                            1- چيه؟ (تعريف کنيد.)

با احترام
                            محمد نبي زماني
                            سلام

شما همان آقای نبی زمانی هستید که ادعای کشف هالی گریل را دارید ؟

نظر

• آغاز اولین دوره مسابقه آموزشی

با سلام
                              ضمن عرض تشکر از همه دوستان

بدین وسیله اعلام میکنم، در پایان وقت اداری امروز فرم شرکت در مسابقه دمو بسته خواهد شد و در تاریخ 1و 2 تیرماه (21 و 22 ژوئن) به همه کاربرانی که فرم شرکت در مسابقه را پر کرده اند ایمیلی با محتوای اطلاعات حساب دمو فرستاده می شود.

شرکت کنندگان گرامی لطفا پلتفرم متاتریدر را از لینک فرستاده شده در ایمیل دانلود کرده و در ضمن پر کردن فرم تحت وب دموی مسابقه می توانند یوزر نیم و پسورد حساب خود را دریافت کنند.در صورتی که هر شرکت کننده ای ایمیل مربوطه را تا پایان وقت اداری2 تیرماه دریافت نکرده بود، درخواست دریافت اطلاعات را از ایمیل ثبت شده در فرم به
                              info@mt4direct.com ایمیل کند.

اطلاعات پر شده در فرم ثبت نام روی فروم ، نظیر اسم و آدرس ایمیل هر کاربر باید با اطلاعات حساب دمو منطبق باشد.

شرکت کنندگان گرامی لطفا از اسامی مستعار استفاده نکنید، زیرا مبلغ جایزه به حساب شخصی با نام و نام خانوادگی موجود در حساب دمو واریز میگردد.

امکان ترید از روز دوشنبه 5 تیر ماه (25 ژوئن) برای همه شرکت کنندگان در مسابقه آغاز خواهد شد.

بنابراین در صورت وجود هر گونه مشکل در استفاده از حساب دمو و یا دانلود پلتفرم تا پایان ساعت اداری 4 تیرماه اقدام به رفع مشکل از طریق آدرس ایمیل ذکر شده نمایید.

در صورت تخلف هر شرکت کننده در مسابقه، بروکر این حق را برای خود محفوظ می دارد که اقدام به حذف شرکت کننده متخلف از مسابقه نماید.

با احترام

نظر

• با سلام
                                یک سوال
                                با توجه به اینکه لوریج 1:200 و حداقل لات0.1 هستش.اگه من یک پوزیشن 0.1لات روی یورو دلار بگیرم و وارد ضرر بشم،بعد از چند پیپ معامله خود بخود بسته میشه؟
                                ممنونم از شما

نظر

پردازش ...
                                X