اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین دوره مسابقات آموزشی (روی حساب های نمایشی)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
    سلام

با اینکه چند روزی نیست که مسابقه شروع شده ولی خدا رو شکر ما که اوضامون بد نیست . سعی میکنم بیام جز ده نفر اول

ببینیم خدا چی میخاد . هر طوری هست باید اول بشم تو این مسابقه .

سلام
    دوست عزیز سعی کن برای نفر دوم به بعد تلاش کنی.
    من مثل لاکپشت آهسته و پیوسته حرکت میکنم و برنده میشم.
    ویرایش توسط piraste : https://www.traderha.com/member/4362-piraste در ساعت 06-27-2012, 02:23 PM

نظر

• سلام

جدول رده بندی مسابقه رو از کجا میشه دید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mamali نمایش پست ها
        جدول رده بندی مسابقه رو از کجا میشه دید؟
        http://contest.mt4direct.com/tops.php

نظر

• نوشته اصلی توسط piraste نمایش پست ها
          سلام
          دوست عزیز سعی کن برای نفر دوم به بعد تلاش کنی.
          من مثل لاکپشت آهسته و پیوسته حرکت میکنم و برنده میشم.
          سلام

ما که تا دقیقه 90 تلاشمون می کنیم برای اول شدن بقیش با خدا

نظر

• سلام
            مشخص نشد چند نفر در مسابقه شرکت کردند؟

نظر

• سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت و دوستان پرسپولیس کپیتال

من چند روزی مسافرت بودم...

حالا که اومدم دیدم تو این 2 روز دوستان به چه نتیجی رسیدن... از خدا خواهم این سودها همینجور متوالی و پایدار باشه.. به 10 نفر برتر هم تبریک...

من الان وارد ایمیلم شدم و طبق مشخصات فرم جدید رو پر کردم و متاتریدر رو نصب کردم

وارد حساب خودم میشم فقط نمیتونم شروع به ترید کنم...

در صورت امکان یه رسیدگی کنید...

فک میکنم تو ایم مسابقه یه ساعت نباشی یه روز عقب میمونی...

ارادتمند

نظر

• نوشته اصلی توسط ECMN.FX نمایش پست ها
                سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت و دوستان پرسپولیس کپیتال

من چند روزی مسافرت بودم...

حالا که اومدم دیدم تو این 2 روز دوستان به چه نتیجی رسیدن... از خدا خواهم این سودها همینجور متوالی و پایدار باشه.. به 10 نفر برتر هم تبریک...

من الان وارد ایمیلم شدم و طبق مشخصات فرم جدید رو پر کردم و متاتریدر رو نصب کردم

وارد حساب خودم میشم فقط نمیتونم شروع به ترید کنم...

در صورت امکان یه رسیدگی کنید...

فک میکنم تو ایم مسابقه یه ساعت نباشی یه روز عقب میمونی...

ارادتمند
                لطفا شماره اکانت و ایملتون رو بفرمایید.ایا قبلا ثبت نام کرده بودین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                  لطفا شماره اکانت و ایملتون رو بفرمایید.ایا قبلا ثبت نام کرده بودین؟
                  سلام

براتون پیام خصوصی فرستادم

ممنون از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط Hossein1 نمایش پست ها
                    سلام
                    مشخص نشد چند نفر در مسابقه شرکت کردند؟
                    بله سوال منم هست لطفا

خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

• نوشته اصلی توسط ECMN.FX نمایش پست ها
                      سلام

براتون پیام خصوصی فرستادم

ممنون از شما
                      مشکلم در اسرع وقت یعنی به صورت لحظه ای حل شد

تشکر از مدیریت محترم
                      سپاسگزار
                      ویرایش توسط ECMN.FX : https://www.traderha.com/member/6197-ecmn-fx در ساعت 06-28-2012, 12:26 AM

نظر

• تا کی باید برای چارت طلا و نقره صبر کنیم عقب افتادیم

نظر

• نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
                          سلام

ما که تا دقیقه 90 تلاشمون می کنیم برای اول شدن بقیش با خدا

احسنت به این روحیه. تلاش کن عزیزم. همین تلاشت هم ارزش داره. حالا مهم نیست اگر دوم به بعد هم شدی. چه اشکالی داره. بالاخره تلاش خودت را کردی.......

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedsms نمایش پست ها
                            تا کی باید برای چارت طلا و نقره صبر کنیم عقب افتادیم
                            چارت ها مشکلی ندارند.اگر شما در دیدنشون دچار مشکل هستید از منوی چارت گزینه رفرش رو چند باز بزنید تا براتون آپدیت شود.

نظر

• من دیشب نصفه شب رسیدم و از نتایج تا به این لحظه شکه شدم.

ماشالله دوستان حسابی دارند جوایز رو درو می کنند. نفر دهم مسابقه در عرض سه روز به سود 75 درصد رسیده که نصف این میزان در یکسال آرزوی تریدرهای بزرگ و موسسات مالی بزرگ هست.

البته چون حسابها دمو هست خیلی نمیشه اطمینان داشت که در واقعیت هم این اتفاق بیفته. رشد سریع حساب ها ثابت می کنه میزان ریسکی که دوستان می کنند بالاست. البته فراموش نکنیم که حتی با ریسک های بالا هم میشه مدیریت سرمایه کرد اما پارامتر شانس به شدت دخیل میشه چوت با یک یا دو تحلیل درست یا غلط به اوج یا قعر می رسید. عوض شدن تعداد زیادی از ده نفر اول نسبت به لیست دوشنبه هم بیانگر پر ریسک بودم معاملات هست.

به هر حال چیزی که مسلم هست مسابقه شور و هیجان خاصی رو ایجاد کرده. از تیم مدیریت هم باید تشکر کرد بابت ایجاد پنل اختصاصی که بشه موقعیت رو بررسی کرد. چیزی که از بررسی رنک خودم تا به این لحظه فهمیدم اینه که احتمالا رقابت در محدوده 1800 تا 2200 بسیار بالاست چراکه با چند دلار جابجایی رتبه ها خیلی بالا و پایین میشه.

برای همه دوستان آرزوی موفقیت می کنم.

ارادتمند- بهزاد

نظر

• با سلام
                                دوستان گرامی
                                مسابقه ی آموزشی برگزار شده که علاوه بر امکانات معمولی دیگر مسابقات، امکانات منحصر به فرد و بی نظیری که تا کنون در هیچ یک از مسابقات آموزشی دیده نشده را ارائه کرده است.
                                در هیچیک از مسابقاتی که تا کنون برگزار شده، چارت لایو مشاهده برترین های مسابقه بر روی Equity حساب معامله گر ارائه نشده است. ارائه این چارت ملزم به یک برنامه نویسی قوی و همچنین آپدیت لحظه ای بر روی حساب ها خواهد بود.
                                در بقیه مسابقات در صورت ارائه نتیجه موقت مسابقه، بصورت هفتگی بوده و این گزارش از روی بالانس حساب اعلام میشود که این بسیار متفاوت از اعلام نتایج لحظه ای بر روی Equity حساب کاربران می باشد.
                                علاوه بر آن هر کاربر امکان مشاهده وضعیت خود را از طریق کنترل پنل کاربر دارد. که این نیز در نوع خود بی نظیر است.
                                این امکانات با دلسوزی، برنامه ریزی و صرف هزینه و وقت آماده شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است و نشان دهنده ارزشی ست که بروکر برای کاربران قائل شده است.
                                بنابراین اینکه بعضی افراد با مشاهده کوچکترین مشکل همه این مزیت ها را نادیده میگیرند، و با بی صبری پست هایی می زنند که نشانه کم لطفی ایشان است، واقعا شایسته و سزاوار نیست.
                                بسیاری از مشکلاتی که کاربران با آن مواجه می شوند مربوط به سرعت اینترنت آنهاست و این مسئله هیچ ارتباطی به خدمات بروکر ندارد.
                                و اختلالات جزئی که در بعضی چارت ها دیده شده به علت نصب نرم افزارهایی ست که بتواند به کاربران خدماتی نظیر گرفتن گزارش لحظه ای از نفرات برتر و حساب خود را ارائه کنند. و این اختلالات به هیچ عنوان برای کاربرانی که حساب حقیقی دارند دیده و گزارش نشده است.
                                بنابراین از همه دوستان خواهش میکنم با توجه به دریافت خدمات قابل توجهی که برای اولین بار توسط یک بروکر به کاربران ارائه می شود نسبت به مسائل بی اهمیت و زودگذری که کاملا قابل چشم پوشی هستند حساسیت بیش از اندازه به خرج ندهند.

نظر

پردازش ...
                                X