اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پیشنهادات و انتقادات مشتریان از عملکرد بروکر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام یه خانومی هست فامیلشو نمیدونم اما اسم اکانتشPCM_Negar شب ها پشتیبان هست خیلی خوش برخورد و خوش اخلاق هست کار ادمو دقیق راه میندازه و بهترین پشتیبان بروکر pcmهست میخواستم ازش تشکر کنم

نظر

• سلام
      متارتریدر پی سی ام فقطبا ..... شکن برای من باز میشه!!
      دلیلش چیه؟
      مدامم قطع میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط sirblackhawk نمایش پست ها
        با سلام
        دوستان عزیز حتما حتما تا انتها بخونید :
        بنده بروکرهای متعددی رو در چند سال گذشته تجربه کرده ام و در حد توان و شدیدا پیگیر، به دنبال پشت پرده ی بروکرهای گوناگون و نحوه ی کار آنها و از همه مهمتر راستی آزمایی ادعا ها و خدمات بروکرها و نمایندگان آنها بوده ام . در تک تک آنها حساب ریل باز کردم و مدتی رو با اونها کار کردم. هر بروکری رو که فکر بکنید. در تمام این مدت با کنجکاوی تمام، تمام زیر و بم کار رو درآوردم و بعضا پشتیبان های فارسی زبان و یا انگلیسی زبان رو کلافه کردم با طرح سوالات مختلف و به چالش کشیدن نحوه ی انجام معاملات و قوانین خاص در بروکر. چون عقیده داشته و دارم که این کار رو به عنوان شغل اول و اصلی خودم ، هم دوست دارم و هم باید بهش مسلط باشم و بدونم در چه فضایی سرمایه ی خودم رو بکار میگیرم.
        این مقدمه نسبتا طولانی رو گفتم تا نهایتا به همه ی دوستانی که این مطلب رو میخونن ، بروکر Pcm رو پیشنهاد بدم.
        شاید در نگاه اول این پیشنهاد ، متعصبانه ، کمی نامتعارف و ناخوشایند به نظر بیاد برای دوستانی که هنوز تجربه ی کار با بروکر pcm رو ندارن. ولی مجبورم به عنوان شخصی بی طرف - تکرار می کنم کاملا بی طرف - که هیچ نفعی از این صحبت ها نمیبره حقایق بروکر بسیار خوب و متعهد pcm رو بگم. در مورد جزییات بازار و شرایط خرید و فروش و شرایط بسیار عالی و بسیاری جزییات دیگر ، به هیچ وجه قابل مقایسه با بسیاری از بروکرهای مرسوم نیست. من این بروکر و تیم پشتیبانی اون رو به معنای واقعی به چالش کشیدم و اونها در تمام این مدت (بر خلاف خیلی از بروکرهای دیگه) با برخورد بسیار عالی و ادب و احترام کامل و با صبوری به تمام سوال ها و مشکلات من رسیدگی کردن. مخصوصا سرکار خانوم شکیبا که بسیار حرفه ای و محترمانه و با تعهد کاری، در تمام مدت بنده رو راهنمایی کردند و همه ی دوستان و همکاران ایشان ، مشتری مداری رو به معنای واقعی کلمه و در عمل نشان دادند و ثابت کردند. اینکه واقعا به انتقادات و پیشنهادات مشتری ها توجه میشه و در دستور کار قرار میگیره. اینکه چقدر یک بروکر میتونه برای رضایت مشتری انعطاف به خرج بده.
        دوستان : خدا میدونه که من هیچ نفعی از زدن این حرف ها نمیبرم. فقط خواستم در این بازار پر زرق و برق و پر هیاهو و پر سر و صدا ی فارکس که هر بروکر ادعایی داره ، باید در عمل ببینیم که کدوم از همه صادق تر و در عین حال بی ادعا تره. بروکر خوب و موفق PCM با شرایط استثنایی و کاملا رقابتی، قطعا جای خودش رو بعد از سالها فعالیت، پیدا کرده و گوی رقابت رو از هم صنفی های خودش خواهد گرفت.
        امیدوارم به مطالبی که صادقانه خدمتتون عرض کردم توجه کرده و حتما همکاری با این بروکر رو امتحان کنید تا تفاوت بین بروکر خوب و بد رو دریابید. والبته به صحت عرایض بنده پی ببرید.
        ببخشید که زیاد شد.
        یا حق
        سلام دوست من
        نمیدونم کدوم بروکر ها رو بررسی کردی که به این نتیجه رسیدی
        ولی من تقریبا زیر و بم تمام بروکرهای مطرح رو درآوردم. من البته خارج از ایران هستم و با کارت شناسایی اینجا توی بیشتر بروکر ها میتونم حساب باز کنم (به جز چند تا که به شهروندان نیوزیلند اجازه حساب باز کردن نمیدن)
        چیزی که من دیدم اینه که وضعیت هزینه های پی سی ام بروکرز فاجعه است. واقعا عمق فاجعه رو نمیتونم توی چند پاراگراف کامل توضیح بدم ولی چون این ادعا رو کردین منم خلاصه وار میگم
        اولا مسئولان روابط عمومی هیچ بروکری، تاکید میکنم هیچ بروکری به جز با متانت و ادب به سوالای زیاد من جواب ندادن
        اینجا خیلی از بروکرها همین که ثبت نام میکنید یه نفر میشه مسئول راهنمایی شما که بعضیا ایمیل میزنن و بعضیا بهتون زنگ میزنن و به شدن پیگیر هستن و سوالی داشته باشی طرف میره و روز بعد با مدرک جوابت رو واست توضیح میده.
        ولی وقتی من به خاطر هزینه وحشتناک پی سی ام به ساپورت آنلاین شون اعتراض کردم برگشته میگه همه جا همینه، وقتی بهش با مدرک ثابت کردم کارشون کلاهبرداریه برگشت گفت شما برو جای دیگه، این بروکر مناسب شما نیست. البته راست هم میگفت من میتونم برم و رفتم ولی بقیه چی؟ خیلیا هنوز نمیدونن این پولی که به پی سی ام میدن کمتر از یک سوم تا یک پنجمش رو جاهای دیگه میگیرن ازشون.

اینجا توی کشورای نامسلمون بفهمن مسلمونی هزینه سواپ رو واست حذف میکنن (به جز CMC بقیه برای من این کارو کردن) چون پرداخت این پول تو اسلام حرامه. در صورتی که پی سی ام وسط خاورمیانه مسلمون داره با افتخار دو تا سه برابر بروکرهای مطرح دنیا سواپ میگیره.

من حساب vip پی سی ام دارم که ارزون ترین و به صرفه ترینشه و بهش کلی هم افتخار میکنن که ارزونه برای مشتری، ول کمیسیون معادل 1.8 پیپ و هزینه اسپرد از 0.3 پیپ شروع میشه یعنی 2.1 پیپ به بالا، اونوقت من اینجا بعد از زیر و بالا کردن کلی بروکر با tickmill UK قرارداد بستم که 0.4 پیپ کمیسیونشه و اسپرد از 0 شروع میشه (البته متاسفانه این بروکر به ایران سرویس نمیده وگرنه به دوستان پیشنهادش میدادم)
        تازه ارزونتر از اینم بود که به نیوزیلند سرویس نمیداد.

اتفاقا پی سی ام همش ادعاست و اصلا حرفی برای گفتن نداره

دوستای من تو ایران چند ساله تو roboforex حساب دارن و هزینه تمام شده اون با احتساب rebate روی حساب ECN حتی از پولی که من میدم هم کمتر در میاد.
        و خیلی بروکر های درجه دو دیگه که به ایرانیا سرویس میدن که همه بهتر از پی سی ام هستن، چون از بخت بد ایرانیا نمیتونن به بروکر های درجه اول وصل بشن
        پی سی ام هم داره از این سوء استفاده میکنه و جسابی میکنه توی پاچه ملت از همه جا بی خبر
        حالا شما شاید واقعا با یه سری بروکر درب و داغون سر و کار داشتی که پی سی ام واست شده خدا.
        ولی اینجا دیگه نیا بگو من بدون نفع و جانب داری میگم
        یادش به خیر قبلا اسم این فروم پی سی ام تریدر بود که عوض شد که مثلا بگن دیگه مال پی سی ام نیست، ولی توش سر تا پا دارن همین بروکر زرد رو تبلیغ میکنن.
        یه حرفی میزنم نصیحت من به شماست (به مسئولا و کاربرای این سایت نه فقط به دوست عزیزی که ریپلای کردم)

مردونه بیاید و توی چاپیدن هموطن هاتون سهیم نباشید، این پولا خوردن نداره به خدا

والسلام
        ویرایش توسط jiomanjy : https://www.traderha.com/member/7566-jiomanjy در ساعت 02-14-2022, 05:36 AM
        چه فکر کنی می.توانی یا نمی.توانی... در هر صورت حق با توست
        if you think you can or you think you can not, probably you're right

نظر

• نوشته اصلی توسط jiomanjy نمایش پست ها

سلام دوست من
          نمیدونم کدوم بروکر ها رو بررسی کردی که به این نتیجه رسیدی
          ولی من تقریبا زیر و بم تمام بروکرهای مطرح رو درآوردم. من البته خارج از ایران هستم و با کارت شناسایی اینجا توی بیشتر بروکر ها میتونم حساب باز کنم (به جز چند تا که به شهروندان نیوزیلند اجازه حساب باز کردن نمیدن)
          چیزی که من دیدم اینه که وضعیت هزینه های پی سی ام بروکرز فاجعه است. واقعا عمق فاجعه رو نمیتونم توی چند پاراگراف کامل توضیح بدم ولی چون این ادعا رو کردین منم خلاصه وار میگم
          اولا مسئولان روابط عمومی هیچ بروکری، تاکید میکنم هیچ بروکری به جز با متانت و ادب به سوالای زیاد من جواب ندادن
          اینجا خیلی از بروکرها همین که ثبت نام میکنید یه نفر میشه مسئول راهنمایی شما که بعضیا ایمیل میزنن و بعضیا بهتون زنگ میزنن و به شدن پیگیر هستن و سوالی داشته باشی طرف میره و روز بعد با مدرک جوابت رو واست توضیح میده.
          ولی وقتی من به خاطر هزینه وحشتناک پی سی ام به ساپورت آنلاین شون اعتراض کردم برگشته میگه همه جا همینه، وقتی بهش با مدرک ثابت کردم کارشون کلاهبرداریه برگشت گفت شما برو جای دیگه، این بروکر مناسب شما نیست. البته راست هم میگفت من میتونم برم و رفتم ولی بقیه چی؟ خیلیا هنوز نمیدونن این پولی که به پی سی ام میدن کمتر از یک سوم تا یک پنجمش رو جاهای دیگه میگیرن ازشون.

اینجا توی کشورای نامسلمون بفهمن مسلمونی هزینه سواپ رو واست حذف میکنن (به جز CMC بقیه برای من این کارو کردن) چون پرداخت این پول تو اسلام حرامه. در صورتی که پی سی ام وسط خاورمیانه مسلمون داره با افتخار دو تا سه برابر بروکرهای مطرح دنیا سواپ میگیره.

من حساب vip پی سی ام دارم که ارزون ترین و به صرفه ترینشه و بهش کلی هم افتخار میکنن که ارزونه برای مشتری، ول کمیسیون معادل 1.8 پیپ و هزینه اسپرد از 0.3 پیپ شروع میشه یعنی 2.1 پیپ به بالا، اونوقت من اینجا بعد از زیر و بالا کردن کلی بروکر با tickmill UK قرارداد بستم که 0.4 پیپ کمیسیونشه و اسپرد از 0 شروع میشه (البته متاسفانه این بروکر به ایران سرویس نمیده وگرنه به دوستان پیشنهادش میدادم)
          تازه ارزونتر از اینم بود که به نیوزیلند سرویس نمیداد.

اتفاقا پی سی ام همش ادعاست و اصلا حرفی برای گفتن نداره

دوستای من تو ایران چند ساله تو roboforex حساب دارن و هزینه تمام شده اون با احتساب rebate روی حساب ECN حتی از پولی که من میدم هم کمتر در میاد.
          و خیلی بروکر های درجه دو دیگه که به ایرانیا سرویس میدن که همه بهتر از پی سی ام هستن، چون از بخت بد ایرانیا نمیتونن به بروکر های درجه اول وصل بشن
          پی سی ام هم داره از این سوء استفاده میکنه و جسابی میکنه توی پاچه ملت از همه جا بی خبر
          حالا شما شاید واقعا با یه سری بروکر درب و داغون سر و کار داشتی که پی سی ام واست شده خدا.
          ولی اینجا دیگه نیا بگو من بدون نفع و جانب داری میگم
          یادش به خیر قبلا اسم این فروم پی سی ام تریدر بود که عوض شد که مثلا بگن دیگه مال پی سی ام نیست، ولی توش سر تا پا دارن همین بروکر زرد رو تبلیغ میکنن.
          یه حرفی میزنم نصیحت من به شماست (به مسئولا و کاربرای این سایت نه فقط به دوست عزیزی که ریپلای کردم)

مردونه بیاید و توی چاپیدن هموطن هاتون سهیم نباشید، این پولا خوردن نداره به خدا

والسلام
          دوست عزیز من که تو المان هستم چه کارگزاری و پیشنهاد میکنید. تو بازار فارکس جدیدم منتها تو کریپتو خوب تو بایننس بودم و میدونیتم اولین هست

نظر

• نوشته اصلی توسط javad290 نمایش پست ها

دوست عزیز من که تو المان هستم چه کارگزاری و پیشنهاد میکنید. تو بازار فارکس جدیدم منتها تو کریپتو خوب تو بایننس بودم و میدونیتم اولین هست
            سلام و وقت شما به خیر
            توی اروپا بروکر های خوب زیادن.
            من خیلی وقت پیش بررسی هامو انجان دادم و در نهایت thickmill رو انتخاب کردم که خیلی هم راضیم ازش، تنها ایرادش اینه که فعلا واریز و برداشت با کریپتو نداره.
            برای پیدا کردن بروکر مناسب باید اول از همه بروکر های معتبر رو که رگوله شدن پیدا کنی. مهمه که توی کشور های اروپایی مثل انگلیس سرویس داشته باشن و یا تحت مقررات مالی سخت گیرانه مثل کشور انگلیس فعالیت کنن. بعد بین معتبر ها بررسی هزینه انجام بده و ببین مجموع هزینه ها شامل اسپرد، کارمزد تراکنش و البته سواپ شبانه کدوم میصرفه.
            در ضمن اگه شبها ترید باز داری حتما برو دنبال حساب اسلامی یا سواپ فری که چون ایرانی هستی بالای نود درصد شون بهت این آپشن رو ارائه میدن.
            این لینک هم یه مثال از مقایسه هزینه و مقررات بروکر های مختلفه، البته اطلاعاتش به روز نیست بعضی جاها رو باید خودت دوباره چک کنی.
            بگردی همچین اطلاعاتی زیاده. اگرم اطلاعات توی سایت شون نبود از سوریس آنلاین شون بپرس جواب میدن
            Best Forex Brokers Rating | TOP Forex Brokers comparison | Premium Trading

موفق باشی
            چه فکر کنی می.توانی یا نمی.توانی... در هر صورت حق با توست
            if you think you can or you think you can not, probably you're right

نظر

پردازش ...
            X