اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشاوره و راهنمایی افتتاح حساب و کابین مشتری در پی سی ام بروکرز

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام و وقت بخیر
    تو حساب میکرو ازمایشی دوتا eurusd وجود داره، البته از نظر اسپرد با هم متفاوت هستند تو حساب واقعی میکرو هر دو هست یا فقط اونی چارت eurusd.mic هست؟!
    باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin tavakoli نمایش پست ها
      اینکه توی متا تریدر pcm میشه به راحتی ریل تایم نیوز و تحلیل خبرها در کابین تریدری دید خیلی عالیه
      بخصوص وقت خبر که پوزیشن باز داریم
      خوبیش اینه که با متاتریدر pcm میشه نقره و سهام های معتبر با اسپرد کم ترید کرد.

نظر

• پی سی ام تنها بروکری هست که پول مشتریهاش در مقابل هر گونه خطری (به غیر از خطر خود تریدر) توسط بزرکترین شرکت بیمه کشور محلش گارانتی شده.

نظر

• سلام به مسولین محترم
          من چند وقتیه یه حساب میکرو باز کردم تو این بروکر
          متاسفانه چند باری شاهد باز شدن پوزیشن هایی به صورت خودکار روی حسابم هستم. دفعه اول فکر کردم شاید اشتباهی خودم بازشون کردم اما امروز تا جایی که مارجین داشتم پوزیشن باز شد اونم به صورت خودکار.
          نمیدونم مشکل چیه؟
          رسیدگی نمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط erfada نمایش پست ها
            سلام به مسولین محترم
            من چند وقتیه یه حساب میکرو باز کردم تو این بروکر
            متاسفانه چند باری شاهد باز شدن پوزیشن هایی به صورت خودکار روی حسابم هستم. دفعه اول فکر کردم شاید اشتباهی خودم بازشون کردم اما امروز تا جایی که مارجین داشتم پوزیشن باز شد اونم به صورت خودکار.
            نمیدونم مشکل چیه؟
            رسیدگی نمایید.
            سلام

اگر مطمئن هستید که هیچ اکسپرتی ناخواسته در حال اجرا نیست، حتما مطمئن شوید که حساب خود را به سیگنالهایی مثل سایتهای mql یاmyfxbook یا غیره و یا حتی سیگنالهای موجود در خود ترمینال متاتریدر خود وصل نکرده اید چون در تمام این شرایط بدون اجازه گرفتن از شما معاملات آن سیگنالها در حساب شما نیز اعمال میشوند.
            اگر از تمام مسائل بالا مطمئن هستید یک تیکت از طریق کابین تریدری خود ارسال کنید تا بررسی و پاسخ داده شود
            لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• آیا حساب های میکرو و یا سایرحساب ها به بازار اصلی وصل هستن و سود و زیام تریدرها از مارکت اصلی پرداخت یا برداشت میشه یا اینکه خیر و در خود بروکر سود برنده ها از زیان بازنده ها پرداخت میشه؟
              همیشه این سوال برام وجود داشته و واقعا دوست دارم جواب واقعی اون رو بدونم.
              اگرجواب مثبت هست مدیریت این مارکت اصلی کجا و به چه صورت هست و اصلا چنین چیزی وجود داره و به چه صورت این تبادلات و پرداختها و برداشت ها انجاممیشه.
              مثلا بورس ایران با صدها بروکر به بازار اصلی وصل هست و خوب میدونیم مرکز و دیتابیس و همه این ها در پایتخت متمرکز هست و مدیریت و نظارت داره و ...
              حالا دوست دارم همین رو برای بازار فارکس شبیه سازیش رو بدونم
              مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط bbabareza نمایش پست ها
                آیا حساب های میکرو و یا سایرحساب ها به بازار اصلی وصل هستن و سود و زیام تریدرها از مارکت اصلی پرداخت یا برداشت میشه یا اینکه خیر و در خود بروکر سود برنده ها از زیان بازنده ها پرداخت میشه؟
                همیشه این سوال برام وجود داشته و واقعا دوست دارم جواب واقعی اون رو بدونم.
                اگرجواب مثبت هست مدیریت این مارکت اصلی کجا و به چه صورت هست و اصلا چنین چیزی وجود داره و به چه صورت این تبادلات و پرداختها و برداشت ها انجاممیشه.
                مثلا بورس ایران با صدها بروکر به بازار اصلی وصل هست و خوب میدونیم مرکز و دیتابیس و همه این ها در پایتخت متمرکز هست و مدیریت و نظارت داره و ...
                حالا دوست دارم همین رو برای بازار بازار تبادلات ارزی شبیه سازیش رو بدونم
                مرسی
                سلام

برداشت بنده از سوال جنابعالی به این صورت بود که شما به صورت کلی در مورد تمام حسابها در هر بروکری پرسیدید و باید عرض کنم که شرایط اتصال حساب ها و ارسال معاملات به بازار در هر بروکری مهیا نیست و پاسخ شما را با توجه به بروکر پی سی ام عرض میکنم
                در پی سی ام بروکرز با سیستم stp و از طریق یک بریج تمام حسابها به بازار اصلی متصل و تمام دستورات معاملاتی در بازار واقعی اجرا میشوند که این یعنی سود و زیان تمام معاملات مستقیما با بازار واقعی تسویه میشوند و هیچ گونه دخل و تصرف با بروکر وجود ندارد همچنین یکی دیگر از محاسن این کار ایجاد سرعت بسیار بالا در اجرای دستورات معاملاتی می باشد، در خصوص چگونگی تبادلات و پرداخت ها و برداشت در بازار فارکس باید عرض شود که یک سیستم یکپارچه و واحد وجود دارد که تمام بانکها و ارائه دهندگان قیمت مرتبط از طریق اینترنت با یک دیگر در اتصال بوده و به صورت یک پارچه در یک سیستم واحد تمامی کارها انجام میشود که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می بایست تاریخچه فارکس را مطالعه کنید.

نظر

• سلام
                  درمئرد معامله طلا بورس دبی
                  برای یک قرار داد چه مبلفی و از چه طریقی واریز کنم
                  کارمزد هر معامله چقدر است؟؟؟
                  تلفن خود را در تهران بفرمایید
                  با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط t1saeed نمایش پست ها
                    سلام
                    درمئرد معامله طلا بورس دبی
                    برای یک قرار داد چه مبلفی و از چه طریقی واریز کنم
                    کارمزد هر معامله چقدر است؟؟؟
                    تلفن خود را در تهران بفرمایید
                    با تشکر
                    سلام

برای معامله طلا بورس دبی میتوانید به راحتی از متاتریدر 4 استفاده کنید که برای اولین بار توسط پی سی ام بروکرز این امکان برای معامله در dgcx فراهم شده است، ولی باید در زمان افتتاح حساب که نوع حساب خود را انتخاب می نمایید گزینه dgcx را انتخاب کنید تا امکان معاملات بورس دبی فراهم شود.
                    همچنین میتوانید کلیه سوالات خود را از طریق ارسال تیکت در کابین تریدری خود مطرح نمایید.

نظر

• با سلام
                      ایا پی سی ام موبایل تریدینگ هم دارد ضمنا ادرس پلتفرم متا 4 ان و موبایل تریدینگ کجاست؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط qwerty نمایش پست ها
                        با سلام
                        ایا پی سی ام موبایل تریدینگ هم دارد ضمنا ادرس پلتفرم متا 4 ان و موبایل تریدینگ کجاست؟ ممنون
                        سلام

بله نسخه متاتریدر برای موبایل تریدیگ پی سی ام بروکرز را میتوانید از طریق لینک زیر دانلود نمایید.

http://traderha.com/f21/%D8%A7%D8%B1...159/#post78447

نظر

• با سلام. میخواستم بدونم بعد از فعالسازی بنوس 100% واریزی. اگر من از طریق اکانت وبمانی شخصی خودم واریز رو انجام بدم به اکانت فعال شده ی بنوس، هم 10% بنوس واریزی وبمانی و هم 100% به حساب من بصورت اتوماتیک منظور میشه؟

نظر

• سلام خدمت دوستان
                            با عرض تشکر از شما بنده مشکلی در نرم افزار متا تریدر دمو دارم
                            وآن اینکه وقتی من استاپ را جابجا می کنم اصلا سیستم از من تایید نمیگیرد که من واقعا می خواهم این کار را بکنم یا نه
                            یا زمانی می خواهم نصف پوزیشن راببندم ولی بازدن دکمه close به صورت کامل تمام پوزیشن بسته میشود و یا در زمان گذاشتن ارد اصلا نمیتوانم sl , tp بگذارم و سیستم از من
                            تایید نمیگیرد .
                            این مشکل من است یا کلا سیستم کارگزاری پی سی ام به این سبک میباشد .
                            در کلیه بروکرهای دیگر بعد از اعمال تغییرات از شما سوال میشود و یا میتوان نصف پوزیشن رابست .
                            لطفا راهنمایی کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط hazrati1394 نمایش پست ها
                              سلام خدمت دوستان
                              با عرض تشکر از شما بنده مشکلی در نرم افزار متا تریدر دمو دارم
                              وآن اینکه وقتی من استاپ را جابجا می کنم اصلا سیستم از من تایید نمیگیرد که من واقعا می خواهم این کار را بکنم یا نه
                              یا زمانی می خواهم نصف پوزیشن راببندم ولی بازدن دکمه close به صورت کامل تمام پوزیشن بسته میشود و یا در زمان گذاشتن ارد اصلا نمیتوانم sl , tp بگذارم و سیستم از من
                              تایید نمیگیرد .
                              این مشکل من است یا کلا سیستم کارگزاری پی سی ام به این سبک میباشد .
                              در کلیه بروکرهای دیگر بعد از اعمال تغییرات از شما سوال میشود و یا میتوان نصف پوزیشن رابست .
                              لطفا راهنمایی کنید .
                              در تاپیک راهنمای متاتریدر پاسخ داده شد

نظر

• بررسی بروکر pcm

با سلام
                                دوستان عزیز حتما حتما تا انتها بخونید :
                                بنده بروکرهای متعددی رو در چند سال گذشته تجربه کرده ام و در حد توان و شدیدا پیگیر، به دنبال پشت پرده ی بروکرهای گوناگون و نحوه ی کار آنها و از همه مهمتر راستی آزمایی ادعا ها و خدمات بروکرها و نمایندگان آنها بوده ام . در تک تک آنها حساب ریل باز کردم و مدتی رو با اونها کار کردم. هر بروکری رو که فکر بکنید. در تمام این مدت با کنجکاوی تمام، تمام زیر و بم کار رو درآوردم و بعضا پشتیبان های فارسی زبان و یا انگلیسی زبان رو کلافه کردم با طرح سوالات مختلف و به چالش کشیدن نحوه ی انجام معاملات و قوانین خاص در بروکر. چون عقیده داشته و دارم که این کار رو به عنوان شغل اول و اصلی خودم ، هم دوست دارم و هم باید بهش مسلط باشم و بدونم در چه فضایی سرمایه ی خودم رو بکار میگیرم.
                                این مقدمه نسبتا طولانی رو گفتم تا نهایتا به همه ی دوستانی که این مطلب رو میخونن ، بروکر Pcm رو پیشنهاد بدم.
                                شاید در نگاه اول این پیشنهاد ، متعصبانه ، کمی نامتعارف و ناخوشایند به نظر بیاد برای دوستانی که هنوز تجربه ی کار با بروکر pcm رو ندارن. ولی مجبورم به عنوان شخصی بی طرف - تکرار می کنم کاملا بی طرف - که هیچ نفعی از این صحبت ها نمیبره حقایق بروکر بسیار خوب و متعهد pcm رو بگم. در مورد جزییات بازار و شرایط خرید و فروش و شرایط بسیار عالی و بسیاری جزییات دیگر ، به هیچ وجه قابل مقایسه با بسیاری از بروکرهای مرسوم نیست. من این بروکر و تیم پشتیبانی اون رو به معنای واقعی به چالش کشیدم و اونها در تمام این مدت (بر خلاف خیلی از بروکرهای دیگه) با برخورد بسیار عالی و ادب و احترام کامل و با صبوری به تمام سوال ها و مشکلات من رسیدگی کردن. مخصوصا سرکار خانوم شکیبا که بسیار حرفه ای و محترمانه و با تعهد کاری، در تمام مدت بنده رو راهنمایی کردند و همه ی دوستان و همکاران ایشان ، مشتری مداری رو به معنای واقعی کلمه و در عمل نشان دادند و ثابت کردند. اینکه واقعا به انتقادات و پیشنهادات مشتری ها توجه میشه و در دستور کار قرار میگیره. اینکه چقدر یک بروکر میتونه برای رضایت مشتری انعطاف به خرج بده.
                                دوستان :
                                خدا میدونه که من هیچ نفعی از زدن این حرف ها نمیبرم. فقط خواستم در این بازار پر زرق و برق و پر هیاهو و پر سر و صدا ی فارکس که هر بروکر ادعایی داره ، باید در عمل ببینیم که کدوم از همه صادق تر و در عین حال بی ادعا تره. بروکر خوب و موفق PCM با شرایط استثنایی و کاملا رقابتی، قطعا جای خودش رو بعد از سالها فعالیت، پیدا کرده و گوی رقابت رو از هم صنفی های خودش خواهد گرفت.
                                امیدوارم به مطالبی که صادقانه خدمتتون عرض کردم توجه کرده و حتما همکاری با این بروکر رو امتحان کنید تا تفاوت بین بروکر خوب و بد رو دریابید. والبته به صحت عرایض بنده پی ببرید.
                                ببخشید که زیاد شد.
                                یا حق

نظر

پردازش ...
                                X