اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشاوره و راهنمایی افتتاح حساب و کابین مشتری در پی سی ام بروکرز

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام ببخشید اینجا این سوال را می کنم میخواستم با روش کار و جزییات کار بروکر ها آشنا بشم و روش کار و معاملات در فارکس و بروکر ها را بدونم وآیا اینکه آیا حتما مشتری خرید و فروش میشه یا نه این را سوال کنم و سرور ها چیه عذرخواهی می کنم بازم اینجا سوال می کنم
    با نمودار صحبت کنید او پاسخ شما را می دهد ولی از او باید سوال درستی کرد تا پاسخ درستی بشنوید
    زیاد به فکر کسب
    دانش صریح نباید بود بلکه به دنبال دانش ضمنی باشید چون آن دانش کلید پیروزی می باشد
    و این کلید جز از راه
    فکر کردن بر روی پدیده ها به صورت مستمر از راه دیگری به دست نمی آید

نظر

• سلام
      PCM System عزیز، یک سوال داشتم. میخواستم ببینم در کابین تریدری که برای واریز وجه گزینه انتقال داخلی (حساب به حساب) قرار داده شده، آیا امکان انتقال مبلغی از حساب یک کاربر به حساب کاربر دیگه هم وجود داره یا فقط انتقال از حساب شخص به حساب دیگر خودش وجود داره؟
      بطور کلی آیا راهی برای انتقال مبلغی از حساب یک تریدر به حساب تریدر دیگه وجود داره یا نه؟ اگر وجود داره دقیقا پروسش چیه؟ و اینکه آنی انجام میشه یا زمان میبره؟ (زمانش چقدره؟)
      ممنون از کمکتون.

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
        باسلام خدمت دوستان

دپوزيت اوليه حساب چه ارزهايي هستند يعني با چه ارزهايي ميتونيم حساب در pcm باز كنيم. لطفا هر كي ميدونه راهنمايي كنه

با تشكر
        سلام

ارز مبنای افتتاح حساب و سپرده گذاری فقط در حال حاظر دلار آمریکا می باشد، یعنی میزان بالانس شما بر اساس دلار آمریکا نمایش داده خواهد شد ولی میتوانید به هر ارز کشور دیگر واریز کنید و در هنگام واریز در حساب معاملاتی به دلار آمریکا تبدیل خواهد شد.
        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
          سلام خدمت دوستان. من امروز حسابم را درpcm و به صورت ريالي بأنك ملي شارژ نمودم و قيمت دلار در صرافي ها حداكثر ٣٤٣٠ تومان ولي پول واريزي اينجانب را ٣٤٩١ تومان براي هر دلار محاسبه نمودند. لطفا راهنمايي كنيد كه بايد چكاري انجام دهم يا اينهمه اختلاف درست است
          سلام

ارزش دلاری که در نقل و انتقالات با پی سی ام بروکرز مورد استفاده قرار میگیرد نزدیک به قیمت لحظه ای در صرافی های بزرگ و معتبر ( دارای مجوز رسمی در هر دو کشور ایران و دبی ) می باشد. و در ضمن بستگی به قیمت لحظه نقل و انتقال دارد که در آن زمان نرخ چند بوده است. مطمئن باشید همانطور که پی سی ام بروکرز جهت رفاه و احترام به مشتریان خود هیچ کمسیونی در نقل و انتقالات منظور نمیکند ( از طرف صرافی )، سعی در انتخاب بهترین قیمت برای نقل و انتقالات دارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sarsa نمایش پست ها
            سلام
            PCM System عزیز، یک سوال داشتم. میخواستم ببینم در کابین تریدری که برای واریز وجه گزینه انتقال داخلی (حساب به حساب) قرار داده شده، آیا امکان انتقال مبلغی از حساب یک کاربر به حساب کاربر دیگه هم وجود داره یا فقط انتقال از حساب شخص به حساب دیگر خودش وجود داره؟
            بطور کلی آیا راهی برای انتقال مبلغی از حساب یک تریدر به حساب تریدر دیگه وجود داره یا نه؟ اگر وجود داره دقیقا پروسش چیه؟ و اینکه آنی انجام میشه یا زمان میبره؟ (زمانش چقدره؟)
            ممنون از کمکتون.
            سلام

به دلیل وجود و رعایت قوانین پولشویی امکان این که در کابین تریدری وجهی بین دو حساب مشتریان متفاوت منتقل شود وجود ندارد و شما نمیتوانید از حساب خود به حساب مشتری دیگر وجهی واریز نمایید، غیر از این که آی بی آن شخص باشید که آن هم فقط مجاز به واریز از آی بی به مشتری هست و نه برعکس.
            باید وجه مورد نظر را برداشت نموده و به ایشان پرداخت نمایید تا واریز به حساب خود نمایند.

نظر

• PCMSystem عزیز، ممنون از راهنماییتون.
              فقط یه سوال در این مورد داشتم، اونم اینکه انتقال داخلی از یک حساب خودم به حساب دیگه خودم، بصورت آنی انجام میشه یا زمان میبره؟
              ضمنا آیا اگر من بعنوان آی بی کسی رو معرفی کنم، آیا ایشون میتونه مبلغی رو به حساب من واریز کنه یا ایشون باید بعنوان آی بی من رو معرفی کنه؟ آیا این مبلغ قابل انتقال فقط به میزان ریبیت هست یا مبلغش آزاده؟
              ممنون.

نظر

• با سلام خدمت شما
                من میخواستم فلزات اساسی و ذرت و گندم و شکر و ... رو هم در لیست تحلیلهام داشته باشم ولی من با استفاده از حساب دموی پی سی ام هم این موارد رو ندارم چطوری میتونم این موارد رو داشته باشم لطفا راهنمایی بفرمایید
                با تشکر از شما

نظر

• با سلام
                  لطفا منو راهنمایی کنید

1 _ برای دربافت بوینوس ایا به صورت اتومات پس از شارژ به حساب واریز میشه یا باید درخواست واریز بدیم. و شرایط برداشت چی است

2 _ در مورد ریبیت هم توضیحاتی بدهید ممنون میشم.

3 _ سوال بعدی اینکه من توسط کسی معرفی نشده ام ایا ریبیت به من تعلق میگیره

نظر

• باسلام، ميخواستم بپرسم امكان اقتتاح حسابهاى ecn و ndd و كلا حسابهاى كم اسپرد و مناسب جهت اسكلپ توى بروكر pcm وجود داره يا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alinili60 نمایش پست ها
                      sss
                      سلام. پسورداینستور اصلا چی هست.رمز پسورد رو از کجا بیاریم و ثبت کنیم؟
                      سلام

هر حساب معاملاتی دارای دو پسورد می باشد که یکی پسورد اصلی حساب و دیگری پسورد اینستور می باشد. پسورد اصلی پسوردی است که اگر با آن به حساب خود لاگین فرمایید تمام اختیارات معاملاتی برایتان باز و هر دستور معاملاتی را می توانید اجرا فرمایید ولی پسورد اینوستور پسوردی است که از طریق آن تنها می توان معاملات یک حساب را مشاهده نمود، چه معاملات جاری و باز و یا معاملات معلق و چه معاملات بسته شده که همان هیستوری معاملات می باشد ولی دیگر امکان اجرای هیچ دستور معاملاتی وجود ندارد.
                      پسورد اینوستور بیشتر برای اتصال حساب به سایتهای ارائه دهنده خدمات آماری و یا انتشار سیگنال استفاده می شود یا برای نشان دادن حساب به شخصی که فقط قصد دنبال کردن معاملات را دارد ونه معامله کردن.
                      پسورد اینوستور یک گزینه انتخابی می باشد، هر عبارتی را می توانید به دلخواه خود انتخاب و ثبت نمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط HAMOON نمایش پست ها
                        سلام
                        یک مطلبی رو در خصوص حداقل و حداکثر موجودی در هر حساب رو در این فروم دیدم.اما پیداش نمی کنم.
                        سوالم اینجاست که آیا مثلا حساب میکرو حداکثر موجودی دارد ؟
                        یعنی بخای پوز بگیری و از حداکثر بیشتر شه ، آیا پوزیشن شما بسته میشه ؟
                        سپاس
                        سلام

مجددا تصویر مربوط به مشخصات حساب های مختلف را در ذیل قرار میدهم.
                        بله حداکثر موجودی حساب میکرو 5000 دلار می باشد.
                        چنانچه موجودی حساب کمتر از مبلغ مذکور باشد و معامله ای باز شود که سود آن باعث رشد حساب تا بیش از 5000 دلار گردد، معامله بسته نخواهد شد و تنها تصمیم گیرنده برای معامله یا معاملات باز خود تریدر می باشد، ولی زمانی که معاملات به وسیله خود تریدر بسته شدند و میزان موجودی به بالای 5000 دلار رسید، دیگر انجام معامله جدید مقدور نمی باشد تا حساب میکرو توسط دستور و اقدام خود مشتری به حساب مینی یا الیت ارتقا یابد.

ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 03-25-2015, 12:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط meysam92 نمایش پست ها
                          با سلام

میزان لوریج رو که اول باید تعیین کنیم، مثلن برای میکرو من 200 انتخاب کنم. آیا بعدا می تونم لوریج رو به 300 یا 500 تغییر بدم.
                          این تغییر چند بار امکان پذیر هستش؟
                          ایا آنی اتفاق می افته یا طول می کشه.
                          سپاس
                          سلام

بله، این امکان در کابین تریدری وجود دارد که هر شخص بتواند لوریج حساب مورد نظر خود را در زمانی اندک و بدون نیاز به مکاتبه با واحد های مربوطه به میزان مورد نظر خود تغییر دهد ولی این امر در هر حساب تنها یک بار امکان پذیر می باشد.
                          مثلا اکنون جنابعالی لوریج 200 را برای حساب خود در زمان افتتاح حساب اتخاب نموده اید و این امکان برایتان وجود دارد که تنها یک بار در این حساب میکرو لوریج خود را تغییر دهید.

امکاناتی که در کابین تریدری در اختیار مشتریان عزیز قرار دارند را در ذیل یادآور می شوم.

هر مشتری این اختیار را دارد که در کابین تریدری خود 3 حساب معامملاتی یکسان یا متفاوت افتتاح و فعال داشته باشد.
                          هر حساب معاملاتی امکان یک بار تغییر لوریج را به غیر از لوریج مشخص شده در زمان افتتاح حساب را دارد.
                          این امکان وجود دارد که هر حساب معاملاتی تنها یک بار به نوعی حساب دیگر تغییر یابد. مثلا شخصی اگر در ابتدا یک حساب میکرو باز کند میتواند پس از محیا شدن شرایط حساب مینی، حساب میکرو خود را به حساب مینی ارتقا دهد ولی اگر در نظر داشته باشد که پس از رشد حساب تا فراهم آوردن شرایط حساب الیت، حساب خود را از مینی به الیت ارتقا دهد آنگاه می بایست یک حساب معاملاتی جدید از نوع الیت افتتاح نماید، چون یک بار از فرصت تغییر نوع حساب ( در آن حساب ) استفاده شده است

نظر

• سلام.
                            امکانش هست که ینده از طریق اینترنت به حساب ذکر شده واریز کنم و شماره پیگیری براتون بفرستم تا حسابم شارژ بشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alinili60 نمایش پست ها
                              سلام.
                              امکانش هست که ینده از طریق اینترنت به حساب ذکر شده واریز کنم و شماره پیگیری براتون بفرستم تا حسابم شارژ بشه ؟
                              سلام
                              بله این امکان وجود دارد و می بایست به جای اسکن فیش واریزی، تصویری از شماره پرداخت و تراکنش خود را در کابین آپلود فرمایید.
                              ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 03-26-2015, 10:42 AM

نظر

• سلام

مدتها قبل کابین مشتری باز کردم.ولی براثر اشتباه تایپی شماره حساب دیمو خودرا وارد کردم.پس ازان هر چه تلاش کردم نتوانستم حساب واقعی ام را اضافه کنم.متاسفانه پس از چندبار تماس با مسیولین وفاصله طولانی درپاسخشان رهایش کردم.

پیشنهاد میکنم یک تماس انلاین توسط نرم افزارهای چت مانند یاهومسینجر ویا اسکایپ مشکل تریدرها را حل کنید.کما اینکه من با همکاری یک کارشناس از بروکر قبلی ام ظرف یکساعت کابین مشتری ساختم

همه بروکرها برای تریدرهای خود این امکانات را فراهم میکنند.
                                مرنج ومرنجان

نظر

پردازش ...
                                X