اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مشاوره و راهنمایی افتتاح حساب و کابین مشتری در پی سی ام بروکرز

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
    سلام

مدتها قبل کابین مشتری باز کردم.ولی براثر اشتباه تایپی شماره حساب دیمو خودرا وارد کردم.پس ازان هر چه تلاش کردم نتوانستم حساب واقعی ام را اضافه کنم.متاسفانه پس از چندبار تماس با مسیولین وفاصله طولانی درپاسخشان رهایش کردم.

پیشنهاد میکنم یک تماس انلاین توسط نرم افزارهای چت مانند یاهومسینجر ویا اسکایپ مشکل تریدرها را حل کنید.کما اینکه من با همکاری یک کارشناس از بروکر قبلی ام ظرف یکساعت کابین مشتری ساختم

همه بروکرها برای تریدرهای خود این امکانات را فراهم میکنند.
    سلام

ابتدا از حسن توجه جنابعالی به بروکر pcm و پیشنهاد جنابعالی سپاسگذارم و خواهشمندم مشکلی را که در خصوص معرفی حساب اصلی خود به کابین شخصی خود داشته اید را به صورت تصویری از ارور یا پیام خطایی که طی آن صادر می شود را برای بنده ارسال نمایید تا در حد آگاهی اقدام به راهنمایی و رفع آن نمایم.
    در خصوص ایجاد کابین تریدری و افتتاح حساب حقیقی یادآور می شوم که چنانچه مدارک خود را آماده داشته باشید و در آپلود مدارک خود و تعیین پید کد و دیگر مسائل سریع اقدام فرمایید در کابین تریدری pcm مدت زمان لازم برای این امر بسیار جزئی خواهد بود.

خوشحال می شوم بتوانم در رفع این مشکل کمکی نمایم.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها

سلام و عرض ادب
      حساب مینی دارم با لوریج 10
      تعداد معاملاتم به دو پوزیشن 0.1 لاتی بای و دو پوزیشن سل محدود است یا یک پوزیشن 0.2 لاتی بای و سل یا فقط 0.3 بای یا فقط0.3 سل

یعنی هم توی تعداد معامله و هم توی میزان لاتسایز محدودیت دارم

باتوجه به جدول فوق که حاکی از عدم وجود این محدودیتها میباشد

لطفا راهنمایی بفرمایید

باسپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط alishm نمایش پست ها
        سلام و عرض ادب
        حساب مینی دارم با لوریج 10
        تعداد معاملاتم به دو پوزیشن 0.1 لاتی بای و دو پوزیشن سل محدود است یا یک پوزیشن 0.2 لاتی بای و سل یا فقط 0.3 بای یا فقط0.3 سل

یعنی هم توی تعداد معامله و هم توی میزان لاتسایز محدودیت دارم

باتوجه به جدول فوق که حاکی از عدم وجود این محدودیتها میباشد

لطفا راهنمایی بفرمایید

باسپاس
        با سلام و احترام

جناب علی عزیز این محدودیتی که جنابعالی الان ذکر فرمودید مربوط به مشخصات حساب که در تصویر وجود دارد نیست بلکه به خاطر محدودیت موجودی شما و لوریج حساب شما هست. درست است که هیچ محدودیتی در تعداد معاملات و یا حجم آنها وجود ندارد ولی این موضوع را هم در نظر داشته باشید که میزان موجودی شما تا چه حد اجازه خواهد داد، درواقع شما به دلیل میزان موجودی و اهرمی که استفاده نمودید پول کافی برای وجه الضمان در بازار برای ورود به معاملات بیشتر و حجم بیشتر را ندارید. برای مرتفع شدن این مسئله باید میزان بالانس یا میزان لوریج خود را افزایش دهید.

با احترام

نظر

• با سلام

برای اولین بار در بروکر شما حساب باز کردم ولی از دیروز هی سایتتان قطع و وصل میشود (آیا این طبیعیه ؟؟؟) ولی با این حال کابین فعال شده ولی کد اعتبار سنحی ارسال نمیشود حتی چند بار 8999 هم از دیروز فعال کردم و شماره را هم عوض کردم ولی انگار نه انگار

آیا تا کد اعتبارسنجی وارد نشود سایر قسمتها را نمیتوان دید ؟؟؟( چون نمیتوان دید پرسیدم )

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_2004 نمایش پست ها
            با سلام

برای اولین بار در بروکر شما حساب باز کردم ولی از دیروز هی سایتتان قطع و وصل میشود (آیا این طبیعیه ؟؟؟) ولی با این حال کابین فعال شده ولی کد اعتبار سنحی ارسال نمیشود حتی چند بار 8999 هم از دیروز فعال کردم و شماره را هم عوض کردم ولی انگار نه انگار

آیا تا کد اعتبارسنجی وارد نشود سایر قسمتها را نمیتوان دید ؟؟؟( چون نمیتوان دید پرسیدم )
            سلام

از انتخاب و حسن توجه جنابعالی به pcm brokers بسیار سپاسگذارم، لطفا در زمانهایی که برای ورود به سایت و یا فروم با مشکل مواجه می شوید از قند شکن استفاده نمایید، اشکالی در خصوص ارسال کد اعتبار سنجی وجود ندارد وپیشنهاد میکنم از طریق چت آنلاین که در سایت و فروم وجود دارد پیگیری فرمایید تا این مشکل برایتان مرتفع گردد. بله تمامی مراحل می بایست به ترتیب سپری گردند.

با احترام

نظر

• سلام
              من یک حساب میکرو با ضریب 1:500 درخواست کردم و با مبلغ 106 دلار هم شارژ کردم . ولی الان لوریج رو 1:1 نشون میده . چرا اینطور شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SOHRAABI نمایش پست ها
                سلام
                من یک حساب میکرو با ضریب 1:500 درخواست کردم و با مبلغ 106 دلار هم شارژ کردم . ولی الان لوریج رو 1:1 نشون میده . چرا اینطور شده؟
                سلام

لطفا از طریق ارسال تیکت ( کابین تریدری ) پیگیری فرمایید.

نظر

• با سلام در جدول بالا استاپ کال مارجین لول 70 درصد ذکر شده سوال من این است که 70 درصد از بالانس مورد محاسبه است یا هفتاد درصد از اگویتی است با تشکر

نظر

• حساب دمو باز کردم،ولی پسورد برای من ارسال نشده است؟
                    میخوام تحلیل بذارم،باید با پلتفرم pcm باشه،لطفا راهنمایی بفرمایید،ممنون

نظر

• سلام
                      میخواستم یه حساب باز کنم ولی قسمت کابین غیر فعاله و چیزی نمیاره؟

نظر

• سلام

من پین کد خودم رو فراموش کردم.
                        کسی میتونه راهنمایی و کمک کنه.

بسیار ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam نمایش پست ها
                          سلام

من پین کد خودم رو فراموش کردم.
                          کسی میتونه راهنمایی و کمک کنه.

بسیار ممنونم
                          سلام

لطفا از طریق ارسال یک تیکت در کابین تریدری پین کد خود را دریافت نمایید.

نظر

• سلام

متاسفانه برای ارسال تیکت به خود پین کد نیاز هست!!!!!!
                            بدون پین کد ارسال تیکت مقدور نیست!!

با تشکر

نظر

• سلام
                              دوستان در زمینه پین کد کسی نمیتونه کمک کنه!؟

پین کد رو فراموش کردم و برای ارسال تیکت هم به پین کد نیاز هست!!!!!!
                              یعنی در حال حاضر کابین کاملا بلا استفاده هست!!!
                              با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam نمایش پست ها
                                سلام
                                دوستان در زمینه پین کد کسی نمیتونه کمک کنه!؟

پین کد رو فراموش کردم و برای ارسال تیکت هم به پین کد نیاز هست!!!!!!
                                یعنی در حال حاضر کابین کاملا بلا استفاده هست!!!
                                با تشکر
                                سلام
                                لطفا با ایمیل زیر مکاتبه فرمایید.

info@pcmfa.com

نظر

پردازش ...
                                X