اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام

من از طریق کابین خواستم یه اکانت جدید باز کنم که error داد.
    چرا ؟

در ضمن برای ساخت اکانت جدید پسورد اصلی و اینوستر رو خودم باید وارد میکردم.
    این مدل جدیده ؟

معمولا اطلاعات اکانت ریل ارسال میشه از طریق ایمیل و بعد خود کاربر اون ها رو عوض میکنه

ممنون
    در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

• نوشته اصلی توسط sahraie نمایش پست ها
      سلام

من از طریق کابین خواستم یه اکانت جدید باز کنم که error داد.
      چرا ؟

در ضمن برای ساخت اکانت جدید پسورد اصلی و اینوستر رو خودم باید وارد میکردم.
      این مدل جدیده ؟

معمولا اطلاعات اکانت ریل ارسال میشه از طریق ایمیل و بعد خود کاربر اون ها رو عوض میکنه

ممنون
      سلام جناب صحرایی

اخطار ارور شاید به این خاطر بوده که هر تریدر در کابین تریدری خود اجازه ساخت تنها 3 حساب معاملاتی را دارد و شاید شما 3 حساب تاکنون افتتاح نموده اید و به سقف رسیده ولی اگر تا کنون کمتر از 3 حساب در کابین خود ایجاد نموده اید نباید اشکالی وجود داشته باشد و به راحتی بتوانید حساب جدید باز کنید.
      زمانی که برای اولین بار اقدام به افتتاح حساب می نمایید به دلیل طی پروسه افتتاح حساب، شماره لاگین و پسورد ها برای تان ایمیل می شوند ولی زمانی که حسابهای بعدی را ایجاد می نمایید به دلیل وجود پرونده و هویت جنابعالی در بروکر، دیگر این امکان وجود دارد تا شخصا پسورد خود را انتخاب نمایید.
      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
        سلام جناب صحرایی

اخطار ارور شاید به این خاطر بوده که هر تریدر در کابین تریدری خود اجازه ساخت تنها 3 حساب معاملاتی را دارد و شاید شما 3 حساب تاکنون افتتاح نموده اید و به سقف رسیده ولی اگر تا کنون کمتر از 3 حساب در کابین خود ایجاد نموده اید نباید اشکالی وجود داشته باشد و به راحتی بتوانید حساب جدید باز کنید.
        زمانی که برای اولین بار اقدام به افتتاح حساب می نمایید به دلیل طی پروسه افتتاح حساب، شماره لاگین و پسورد ها برای تان ایمیل می شوند ولی زمانی که حسابهای بعدی را ایجاد می نمایید به دلیل وجود پرونده و هویت جنابعالی در بروکر، دیگر این امکان وجود دارد تا شخصا پسورد خود را انتخاب نمایید.

سلام
        من یه اکانت ریل بیشتر ندارم والان خواستم اکانت دوم رو باز کنم که باز هم پیغام خطا داد

اینم پیغامش :
        " اکانت متاتریدر ایجاد نشد.

در حال حاضر امکان ایجاد اکانت وجود ندارد. "

لطفا اگر با مدیریت در ارتباط هستید این موضوع رو پیگیری کنید.

ممنون
        در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
          سلام

لطفا این موضوع را از طریق ارسال تیکت در کابین تریدری خود ارسال فرمایید تا پیگیری گردد. میتوانید شرح موضوع را به زبان فارسی بیان فرمایید.
          سلام بنده تیکتم فرستادم ولی جواب درست و درمانی ندادند.مجبور شدم درخواست وجه بدم ولی فقط پولی که داخل اکانتم داشتم رو واریز کردند و 500000 ریالی که جدیدا فرستاده بودم را واریز نکردند. بنده از خیر فارکس البته با بروکر شما گذشتم خواهشن 500000 ریال بنده رو برگردانید.متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط alinili60 نمایش پست ها
            سلام بنده تیکتم فرستادم ولی جواب درست و درمانی ندادند.مجبور شدم درخواست وجه بدم ولی فقط پولی که داخل اکانتم داشتم رو واریز کردند و 500000 ریالی که جدیدا فرستاده بودم را واریز نکردند. بنده از خیر فارکس البته با بروکر شما گذشتم خواهشن 500000 ریال بنده رو برگردانید.متشکرم
            سلام دوست بزرگوار

پنجاه تومان واریز نشده است ؟ تیکت ارسال نمودید؟

به چیزی میگم بنشینید واقعا عمقی تفکر بزنید. ما برای کسب سود در بازار ارز واقعا زحمت کشیدیم و انواع سختی ها و زجرها متحمل نمودیم و یکی از اصلی ترین دغدغه های ما بروکر بود که بتوانیم ریسک کارگزار را به حداقل برسانیم و دوستان قدیمی میدانند که در چه بروکرنماهای پول بلند کردند و بروکرنماهای الان توی کشور فعالیت میکنند چه اذیت ها که ندارند. حال یک بروکر که در حال تقابل با بهترین های دنیاست به ما خدمات میدهد اما حوصله کار با کابین تریدری را نداریم؟ کسی که به دنبال سود و پول هست و واقعا تزیدر میباشد میداند که در برخی مواقع متاتریدر از کار می افتد و واقعا برای یک معامله حیاتی است که دستکاری های انجام دهیم و این از طریق کابین امکان پذیر هست. امکان انتقالات به روش های مختلف موجود هست. مشکلات از طریق تایکت ها قابل حل و پیگیری است.

یعنی هیچ سختی نداره اولش یک ثبت نام میکنید یک کد پیامک میشه یه ایمیل وریفای میاد ایمیلتون و بعدشم یک پین کد ست میکنید. همه این کارا پنج دقیقه زمان کمیبرد . حال که ما دقت و حوصله امان خارج از این چند دقیقه میباشد چطور در بازار موفق شویم وقتی عامل اصلی سودها صبور بودن میباشد؟ پیشنهاد میدم چون عجول هستید این بازار را رها کنید. من همیشه به سود تریدرها حرف زدم و کار کردم وراضی به ضرر احدی نیستم. حالا خوب تفکر کنید ببینید من اشتباه میگم.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
              سلام دوست بزرگوار

پنجاه تومان واریز نشده است ؟ تیکت ارسال نمودید؟

به چیزی میگم بنشینید واقعا عمقی تفکر بزنید. ما برای کسب سود در بازار ارز واقعا زحمت کشیدیم و انواع سختی ها و زجرها متحمل نمودیم و یکی از اصلی ترین دغدغه های ما بروکر بود که بتوانیم ریسک کارگزار را به حداقل برسانیم و دوستان قدیمی میدانند که در چه بروکرنماهای پول بلند کردند و بروکرنماهای الان توی کشور فعالیت میکنند چه اذیت ها که ندارند. حال یک بروکر که در حال تقابل با بهترین های دنیاست به ما خدمات میدهد اما حوصله کار با کابین تریدری را نداریم؟ کسی که به دنبال سود و پول هست و واقعا تزیدر میباشد میداند که در برخی مواقع متاتریدر از کار می افتد و واقعا برای یک معامله حیاتی است که دستکاری های انجام دهیم و این از طریق کابین امکان پذیر هست. امکان انتقالات به روش های مختلف موجود هست. مشکلات از طریق تایکت ها قابل حل و پیگیری است.

یعنی هیچ سختی نداره اولش یک ثبت نام میکنید یک کد پیامک میشه یه ایمیل وریفای میاد ایمیلتون و بعدشم یک پین کد ست میکنید. همه این کارا پنج دقیقه زمان کمیبرد . حال که ما دقت و حوصله امان خارج از این چند دقیقه میباشد چطور در بازار موفق شویم وقتی عامل اصلی سودها صبور بودن میباشد؟ پیشنهاد میدم چون عجول هستید این بازار را رها کنید. من همیشه به سود تریدرها حرف زدم و کار کردم وراضی به ضرر احدی نیستم. حالا خوب تفکر کنید ببینید من اشتباه میگم.
              باسلام.
              حرفهای شما را کاملا قبول دارم که باید صبور بود.ولی بعد از کلی تیکت فرستادن هیچ جوابی درستی نگیری آدمو اذیت میکنه.بازم میگم وقتی بنده درخواست وجه دادم فقط 98.60 دلار داخل اکانتم رو واریز کردند ولی 500000 ریالی که براشون ارسال کرده بودم را نه.

نظر

• علی اقا سلام

عزیز با عجله تصمیم نگیر، من پست های قبلی شما را هم دیدم که قصد دارید این 50 هزار تومن را به حساب قبلی اضافه کنی و چون انجام نشده شما تقاضای برداشت کلی زده اید

خوب عزیز مشخصه یک سو تفاهم بیش نیست چون پول جدید هنوز وارد حساب قبلی شما نشده بچه های دفتر شما را صاحب همون مبلغ قبلی میدونند ، یکی از اشکالات دفتر انگونه که من متوجه شدم دو زبانه بودنشان هست ، گروهی که قدرت بیشتر دارند و تصمیم گیرنده هستند انگلیسی زبانان دفتر هستند و این باعث میشه گاهی وقتها اینگونه سو تفاهمات پیش بیاد

من جای شما باشم بجای برداشت کل وجه ، یکی دو بار دیگه بهشون تیکت میدادم تا پول جدید را بحساب قبلی اضافه کنند

و یا اینکه برای وجه جدیدتان هم یک تیکت جدا بفرستید

یه وقت سوتفاهم نشه بنده هیچکاره بروکر هستم و مدتهاست ممنوع الاحساب نیز هستم

ولی داشتن حساب در بروکری که بقیه بچه ها هم حساب دارند مزایای بیشتری داره

موفق باشی
                تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• با سلام
                  الان که دارم این متنو تایپ می کنم یه اتفاق عجیب افتاده!تو همه ی سایتا یا متا تریدر سایر بروکرا قیمت طلا 1172 هستش اما تو pcm گپ زده رو 1168!میشه دلیلشو بدونم؟ینی من الان پوزیشنم اینجا منفی شده اما با قیمتی که بقیه جاها هست باید مثبت باشه!

نظر

• قیمت طلا 1172 هستش تو pcm برای من بازار هم باز نشده

نظر

• سلام
                      چرا بروکرهای دیگه قیمت طلا باز ولی تو pcmطلا بسته است ایا منتظرند که طلا منفی بزنه الان ساعت3:30 به وقت تهران طلا 1177 لمس کرد و اومد پایین

نظر

• سلام مدیر محترم من مشتری پی سی ام بروکرز هستم سوالم اینه که این حجمی که در چارت نمایش داده میشه بر چه اساسی است آیا بر مبنای مشتریان شرکت خودتونه یا به هر حال بر چه مبناییه ؟ چون بازار تبادلات ارزی با بورس ایران متفاوته در بورس حجم کاملا مشخصه اما در بازار تبادلات ارزی با گسترش جهانی ؟ . ابزار جدید عمق بازارتون هم خیلی خوبه پیشاپیش از زحمات شما سپاسگزارم

نظر

• نوشته اصلی توسط Mabna نمایش پست ها
                          سلام مدیر محترم من مشتری پی سی ام بروکرز هستم سوالم اینه که این حجمی که در چارت نمایش داده میشه بر چه اساسی است آیا بر مبنای مشتریان شرکت خودتونه یا به هر حال بر چه مبناییه ؟ چون بازار تبادلات ارزی با بورس ایران متفاوته در بورس حجم کاملا مشخصه اما در بازار تبادلات ارزی با گسترش جهانی ؟ . ابزار جدید عمق بازارتون هم خیلی خوبه پیشاپیش از زحمات شما سپاسگزارم
                          سوال خوبیه

نظر

• سلام و خسته نباشین ببخشید بونوس تو پی سی ام به چه صورت هست؟تا چند دلار تعلق میگیره؟

نظر

• با سلام و خسته نباشید
                              پی سی ام مزایای خوبی داره که بهترین اش حساب ریالی آن است.
                              فقط من یه مشکل داشتم با دمو ی آن ،جمعه ی دو هفته ی پیش که با حساب دمو کار می کردیم نمودارها فیکس شد و تا دوشنبه عصر هم قیمت ها را نشون نمی داد .می خواستم بپرسم که در لایو هم ممکنه هم چین مشکلی پیش بیاد
                              البته تجربه چند ماهه ام با بروکرهای دیگه که حساب دمو داشتم دیده بودم که قیمت ها فیکس میشود و نمودار تکان نمی خوره ولی حداکثر نیم ساعت بود.

و سوال بعدی ام اینه که آیا به جز متاتریدر پلت فرم دیگه ای هم دارید؟

پاورقی:من لینک نصب را ز صفحه ی انگلبسی تون دانلود کردم صفحه ی فارسی تون لینک متاتریدرش کار نمی کرد.
                              با تشکر
                              ابتدا شما را نادیده می گیرند ،سپس به شما می خندند،بعد با شما می جنگند وسرانجام شما پیروز خواهید شد !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط sahraie نمایش پست ها
                                سلام
                                من یه اکانت ریل بیشتر ندارم والان خواستم اکانت دوم رو باز کنم که باز هم پیغام خطا داد

اینم پیغامش :
                                " اکانت متاتریدر ایجاد نشد.

در حال حاضر امکان ایجاد اکانت وجود ندارد. "

لطفا اگر با مدیریت در ارتباط هستید این موضوع رو پیگیری کنید.

ممنون
                                سلام
                                لطفا اینگونه مسایل را از طریق ارسال تیکت در کابین تریدری خود پیگیری فرمایید، ما دسترسی به بخشهای فنی بروکر نداریم.
                                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

پردازش ...
                                X