اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام

یه لینکی دنبالش هستم که اگه دوستان عزیز سایتی شبیه به اون را سراغ دارند بهم معرفی کنند ممنون میشم.

یه سایتی را بوک مارک داشتم که هر چند ماهی یک بار میرفتم سراغش و آمار میزان معاملات بازار را در سشن لندن و نیویورک را که به صورت دو نومدار دایره ای نمایش میداد را میدیدم که مثلا کدوم جفت ارز در هر سشن چه میزان معامله میشه ولی متاسفانه الان حذف شده از بوک مارکم و ممنون میشم دوستان اگه سایتی را مشابه سراغ دارند معرفی کنند.

جهت اطلاع علاقه مندان بگم که کاربرد این جدول برای من در بکارگیری در استراتژی بیگ بن هست.

با تشکر فراوان
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط charisma نمایش پست ها
      سلام
      یک سوالی دارم تقریبا آماری هست نمیدونم کجا مطرحش کنم ...

من یک استراتژی تست شده دارم با درصد پیروزی 68 درصد با ریسک به ریوارد 0.6 (هر پوزیشن سود ده 5 درصد سود و هر پوزیشن زیان ده 3 درصد ضرر ) میخوام بدونم در 50 پوزیشن چند درصد سود میکنم ؟؟

اگر فرمول محاسبه آماریش رو بهم یادآوری کنید ممنون میشم
      پیشاپیش سپاسگذارم
      equity=x
      p=0.68
      q=1-p=0.32
      امید ریاضی یک آزمایش Expected value for each position
      E=0.68(0.05x)+0.32(0.03x)+0
      جواب شما = 50E
      امیدوارم درست گفته باشم ( گرچه خیلی دیر شده )

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
        سلام

یه لینکی دنبالش هستم که اگه دوستان عزیز سایتی شبیه به اون را سراغ دارند بهم معرفی کنند ممنون میشم.

یه سایتی را بوک مارک داشتم که هر چند ماهی یک بار میرفتم سراغش و آمار میزان معاملات بازار را در سشن لندن و نیویورک را که به صورت دو نومدار دایره ای نمایش میداد را میدیدم که مثلا کدوم جفت ارز در هر سشن چه میزان معامله میشه ولی متاسفانه الان حذف شده از بوک مارکم و ممنون میشم دوستان اگه سایتی را مشابه سراغ دارند معرفی کنند.

جهت اطلاع علاقه مندان بگم که کاربرد این جدول برای من در بکارگیری در استراتژی بیگ بن هست.

با تشکر فراوان
        سلام
        شکلی شبیه توضیح شما در تاپیک کاربر "بانوی شرقی" محترم دیدم .
        اینجا میگذارم شاید کمکی باشه برای یافتن سریعتر سایت آن.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نام خبر: گزارش سیاستهای پولی بانک مرکزی ژاپن(Monetary Policy Statement )

ساعت اعلام به وقت تهران : Tentative

منظور از ساعت اعلام این خبر کی و چیست؟
          ممنون

نظر

• سلام

اول اینکه آیا حساب های میکرو و یا مینی حاکثر اعتبار رو دارند ( یعنی حساب از یه مقدار خاصی بالا بره دیگه نمیشه با اون اکانت کار کرد..... ؟
            یعنی اگع معامله بازی داشته باشیم بسته میشه ؟ )

دوم : پسورد متاتریدرم رو از کجا پیدا کنم ؟
            باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

• سلام به همه دوستان گل ام

چند وقتی هست که میخوام درباره اینکه چه جوری میشه در بورس لندن و شیکاگو برای معاملات ارزی حساب باز کرد , تحقیق می کنم. ولی متاسفانه اطرافیان اطلاعات کاملی ندارن . می خواستم بدونم از دوستان در فروم کسی اطلاع کامل و جامع درباره این نوع حساب ها دارند ؟

موفق وشاد باشید

نظر

• سلام

من چطور میتونم به بخشهای زیر دسترسی داشته باشم ؟

پیام سیستم

sahraie, شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :
                1. ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشید
                2. ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشید
                3. ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت منتقل شده باشد
                4. ممکن است این موضوع برای گروه کاربری بالاتری از شما باشد
                5. در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح نیست با مدیریت سایت تماس بگیرید
                در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

• نوشته اصلی توسط sahraie نمایش پست ها
                  سلام

من چطور میتونم به بخشهای زیر دسترسی داشته باشم ؟

پیام سیستم

sahraie, شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :
                  1. ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشید
                  2. ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشید
                  3. ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت منتقل شده باشد
                  4. ممکن است این موضوع برای گروه کاربری بالاتری از شما باشد
                  5. در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح نیست با مدیریت سایت تماس بگیرید
                  سلام

میبایست با مدیر آن بخش که مشخص هست از طریق پیام خصوصی هماهنگ کنید تا دسترسی شما را باز کنند.
                  لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                    سلام

میبایست با مدیر آن بخش که مشخص هست از طریق پیام خصوصی هماهنگ کنید تا دسترسی شما را باز کنند.
                    ممنون
                    در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

• بابا ایول به همه . ماشاا... همه تریدر حرفه ای هستین . یک با معرفت و با سواد نبود که جواب سوال من رو بده ؟!!!

نظر

• بنده مستر مجازي دارم كه موجودي اش دلار كانادا است ايا ميتونم باهاش حساب شارژ كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad211800 نمایش پست ها
                          بابا ایول به همه . ماشاا... همه تریدر حرفه ای هستین . یک با معرفت و با سواد نبود که جواب سوال من رو بده ؟!!!
                          سلام

باید مراجعه کنید به سایتشون و قوانینش مطالعه کنید . فکر نمیکنم به ایرانیها مجز بدن مگر اینکه به اسم یک نفر که ساکن یکی از کشورهای خارجی بتونید اینکار انجام بدید .
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                            بنده مستر مجازي دارم كه موجودي اش دلار كانادا است ايا ميتونم باهاش حساب شارژ كنم
                            سلام

قسمت ترانسفر با کردیت کارت هنوز فعال نشده . در حال حاضر اگر میتونید موجودی خودتان را از مستر مجازی به یکی از حسابهای زیر منتقل کنید تا بتونید اکانت خودتون شارژ کنید :

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام
                              یک سئوال داشتم
                              زمان دریافت وجه از طریق انتقال به حساب بانکی چند روز است؟
                              من یک درخواست دریافت وجه داشتم که تا الان 4 روز گذشته ولی پولی دریافت نکردم
                              ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نظر

• سلام آقا مصطفی.خسته نباشید.
                                بنده تازه میخوام کابین تریدریمو شارژ کنم برا ترید. رفتم تو زبانه واریز وجه و نقل و انتقال الکترونیکی.از طریق پی بال میزان دپوزیت رو وارد کردم و وقتی دپوزیت با پی بالو کلیک کردم با خطای زیر مواجه شدم.
                                فرم ارسال شده خالیست, شما باید فرم را کامل کنید و سپس بروی گذینه "پرداخت با پی پال" کلیک کنید, دوباره سعی کنید.

نظر

پردازش ...
                                X