اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Mabna نمایش پست ها
    سلام مدیر محترم من مشتری پی سی ام بروکرز هستم سوالم اینه که این حجمی که در چارت نمایش داده میشه بر چه اساسی است آیا بر مبنای مشتریان شرکت خودتونه یا به هر حال بر چه مبناییه ؟ چون بازار تبادلات ارزی با بورس ایران متفاوته در بورس حجم کاملا مشخصه اما در بازار تبادلات ارزی با گسترش جهانی ؟ . ابزار جدید عمق بازارتون هم خیلی خوبه پیشاپیش از زحمات شما سپاسگزارم
    سلام

حجم معاملات نمایش داده شده در متاتریدر نه تنها در پی سی ام بروکرز بلکه در تمامی بروکر ها فقط مربوط به حجم معاملات همان بروکر می باشد. ولی مشخصات قیمتی که در ابزار عمق بازار نمایش داده میشود مربوط به مارکت می باشد.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط EhsanSh نمایش پست ها
      با سلام و خسته نباشید
      پی سی ام مزایای خوبی داره که بهترین اش حساب ریالی آن است.
      فقط من یه مشکل داشتم با دمو ی آن ،جمعه ی دو هفته ی پیش که با حساب دمو کار می کردیم نمودارها فیکس شد و تا دوشنبه عصر هم قیمت ها را نشون نمی داد .می خواستم بپرسم که در لایو هم ممکنه هم چین مشکلی پیش بیاد
      البته تجربه چند ماهه ام با بروکرهای دیگه که حساب دمو داشتم دیده بودم که قیمت ها فیکس میشود و نمودار تکان نمی خوره ولی حداکثر نیم ساعت بود.

و سوال بعدی ام اینه که آیا به جز متاتریدر پلت فرم دیگه ای هم دارید؟

پاورقی:من لینک نصب را ز صفحه ی انگلبسی تون دانلود کردم صفحه ی فارسی تون لینک متاتریدرش کار نمی کرد.
      با تشکر
      سلام
      قطعی ارتباط در حساب دمو میتواند در مواردی ناشی از عملیات فنی بر روی سرور باشد ولی در حساب های ریل به دلیل برخورداری از تجهیزات فنی قدرتمند و به روز چنین موردی پیش نخواهد آمد. همچنین تمامی انواع حساب ریل در پی سی ام بروکرز از بیمه رایگان برخوردار می باشند و چنانچه قطعی از طرف بروکر صورت گرفته باشد ضرر و زیان وارده به مشتریان بازگردانده خواهد شد.

نظر

• با سلام و صبح بخیر

ببخشید که اینجا مزاحم شما شدیم. هر کاری کردم نتونستم برای ادمین پیام خصوصی بفرستم.

لطفا با توجه به ایجاد یک تاپیک جدا گانه برای سشن امریکا اگر زحمت نیستش اسم تاپیک ترید بر اساس سشن های اصلی بازار را به نام زیر تغییر دهید.

ترید بر اساس سشن های اصلی (بازار لندن)

با تشکر

نظر

• امکان معاملات فیوچرز طلا برای ایرانی ها در بورکر شما فعال هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtabaa نمایش پست ها
            امکان معاملات فیوچرز طلا برای ایرانی ها در بورکر شما فعال هست؟
            سلام

ضمن تشکر بابت حسن توجه جنابعالی بله در pcm امکان معامله فیوچرز طلا وجود دارد. برای معامله بر روی فیوچرز طلا می بایست یک حساب dgcx از طریق کابین تریدری خود افتتاح نمایید

نظر

• درصد کال مارجین برای حساب میکرو چقدر هست؟

می شود واریز و درکابین با وب مانی ولی برداشت از طریق حساب بانکی داخلی باشه؟

برای واریز و برداشت وجه با کدام بانک داخلی کارها سریعتر انجام می شه و برای شما راحت تر هست؟

گفته بودید اسکالپر ها می توانند اسپرد ندهند و بجای آن کمسیون پرداخت کنند و قیمت آن با اسپرد یکی هست، پس فرق اسپرد با کمسیون چیست؟ از لحاظ مالی چه تفاوتی برای اسکالپر می کند؟ (فکر می کنم تنها فرق این هست که در ابتدای معامله کسر نمی گردد)

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtabaa نمایش پست ها
                درصد کال مارجین برای حساب میکرو چقدر هست؟
                می شود واریز و درکابین با وب مانی ولی برداشت از طریق حساب بانکی داخلی باشه؟
                برای واریز و برداشت وجه با کدام بانک داخلی کارها سریعتر انجام می شه و برای شما راحت تر هست؟
                گفته بودید اسکالپر ها می توانند اسپرد ندهند و بجای آن کمسیون پرداخت کنند و قیمت آن با اسپرد یکی هست، پس فرق اسپرد با کمسیون چیست؟ از لحاظ مالی چه تفاوتی برای اسکالپر می کند؟ (فکر می کنم تنها فرق این هست که در ابتدای معامله کسر نمی گردد)
                سلام

درصد مارجین کال لول در حساب های میکرو 70% است.
                در مورد نحوه واریز و برداشت از طریق کابین تریدری خود با ارسال یک تیکت راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
                حساب دارای کمسیون تنها به برخی حسابها تعلق میگیرد. لطفا این موضوع را نیز از طریق ارسال تیکت پیگیری فرمایید

نظر

• سلام.

باعرض خسته نباشید خدمت عزیزان .

دوستان متاتریدر من فارسی نمیشه دلیلش چیه؟

وقتی زبانش رو به فارسی تغییر میدم زبان پلتفرم به یه سری اشکال و حروف نامفهوم تبدیل میشه...

ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• سلام ,
                    چرا تاپیک Technical Trader تقویم و شاخصهای اقتصادی در هفته جاری بسته شده است ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mir@ نمایش پست ها
                      سلام.

باعرض خسته نباشید خدمت عزیزان .

دوستان متاتریدر من فارسی نمیشه دلیلش چیه؟

وقتی زبانش رو به فارسی تغییر میدم زبان پلتفرم به یه سری اشکال و حروف نامفهوم تبدیل میشه...

ممنون میشم راهنمایی کنید.
                      سلام

شما باید تنظیمات سیستم عامل کامپیوترت رو چک کنی که فارسی نصب شده احتمالن مشکل از تنظیمات ویندوزتون هست

ارادتمند

نظر

• سلام من برنامه متاتریدر پی سی ام بروکرز رو دانلود کردم قسمت دانلود فایلش گیر میکنه چکار کنم؟با ف ی ل ت ر شکن هم امتحان کردم نشد.

نظر

• با سلام
                          دیپوزیت میشه در حساب دمو تغییر داد؟

نظر

• سلام
                            من سوال کردم مبلغ دیپوزیت را در حساب دمو میشه تغییر داد جواب ندادید چون خود سیستم برای من 100000 دلار قرار داده من اولین بار می بینم اجازه درج سوال توی تاپیک نمیدهید چرا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط naghous نمایش پست ها
                              سلام
                              من سوال کردم مبلغ دیپوزیت را در حساب دمو میشه تغییر داد جواب ندادید چون خود سیستم برای من 100000 دلار قرار داده من اولین بار می بینم اجازه درج سوال توی تاپیک نمیدهید چرا؟
                              سلام

خیر امکان این کار وجود ندارد و می بایست یک حساب جدید دمو با مبلغ مورد نظر باز کنید.

نظر

• دوستان سلام ، میبینم که ماشالله همه استادند ، حالا استید آیا به یک تازه وارد هم کمک میکنن ؟ من کلاس های تکنیکال رفتم و تو بورس داخل کمی کار میکنم ، خیلی علاقه مندم تو بازار اونس و تبادلات ارضی کار کنم لذا از دوستان و اساتید محترم خواهشمندم راهنمایی بفرمائید بنده را :

1- اندیکاتور انتقال دیتا از متا به داینامیک
                                2- چگونه مجازی معامله کنم در بازار تبادلات ارضی
                                3- هر گونه مقاله و جزوه و و هر گونه راهنمایی برای ورود در بازار اونس و تبادلات ارضی پیشاپیش از استید و دوستان عزیز متشکرم

نظر

پردازش ...
                                X