اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوستان.
    من روی چارت کلی خطوط و تکست رسم کردم. میخوام بدونم چطوری میتونم از اینها بک آپ داشته باشم؟
    چون کار تحقیقاتی هست این خطوط از یک سال و خورده ای پیش رسم شده و کلی وقت گرفت. الان مثلا ویندوزم به هر دلیلی بپره و دوباره مجبور باشم پلتفرمو نصب کنم، چه فایلی رو باید نگه دارم تا بتونم دوباره این خطوط رو بیارم؟
    پلتفرمی هم که توش کار کردم NetTradeX هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mabna نمایش پست ها
      الان طلا به خاطر روز شکرگذاری باز قطع شده ؟ 11/27/2014 ساعت 21 این موقع اردر دسک کجا بوده جواب بده
      به نظرت خلیل رحمانی اردردسک هست یا جناب یزدی یا مدیر دیگری که اینجا هست؟

کابین مشتری برای همین قرار داده شده که شما بتونید در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید

نظر

• سلام دوستان
        رو چارت حساب ریل وقتی کلیک راست میکنم در منوی مربوطه باید گزینه های trading , new order , one click trading باشه که وجود نداره ..لطفا از دوستان عزیز اگر کسی راه حل این مشکلو میدونه لطفا منو راهنمایی کنه ..با تشکر

نظر

• والا کابین مشتری هم مثل همین سایت برای من همش قطع میشه یا صفحه درست بالا نمیاد حتی با قند شکن .

نظر

• با عرض سلام.
            بنده تازه کابین تریدری میکرورا باز کردم و آماده خرید و فروش هستم. کمترین پولی که میتونم با آن به خریدو فروش بپردازم چقدر است؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sorenasami نمایش پست ها
              سلام دوستان.
              من روی چارت کلی خطوط و تکست رسم کردم. میخوام بدونم چطوری میتونم از اینها بک آپ داشته باشم؟
              چون کار تحقیقاتی هست این خطوط از یک سال و خورده ای پیش رسم شده و کلی وقت گرفت. الان مثلا ویندوزم به هر دلیلی بپره و دوباره مجبور باشم پلتفرمو نصب کنم، چه فایلی رو باید نگه دارم تا بتونم دوباره این خطوط رو بیارم؟
              پلتفرمی هم که توش کار کردم NetTradeX هست.
              سلام عزیز

رو چارت کلیک سمت راست کنید و گزینه Template را انتخاب کنید و در این کشو چندین زبانه مشاهده میکنید که گزینه Save Template کلیک کنید

با اینکار خطوط شما هر زمان خواستید میتونید رو پلتفرم جدید از همین مسیر اما گزینه Load Template دوباره روی چارت رسم کنید.

موفق باشید

نظر

• باعرض سلام و خسته نباشید.
                بنده تازه میخوام وارد معاملات لایو بازار فارکس شم. کابین تریدری میکرو باز کردم و پنل معاملاتی هم نصب کردم. دیگر باید چکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  رو چارت حساب ریل وقتی کلیک راست میکنم در منوی مربوطه باید گزینه های trading , new order , one click trading باشه که وجود نداره ..لطفا از دوستان عزیز اگر کسی راه حل این مشکلو میدونه لطفا منو راهنمایی کنه ..با تشکر
                  سلام

احتمالا ورژن قدیمی این پلتفرم را در حال استفاده می باشید و یا به هر دلیلی خللی در عملکرد پلتفرم در ویندوز ایجاد شده که در هر صورت پیشنهاد میشود یک بار دیگر مجددا پلتفرم را نصب نمایید.
                  لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط Mabna نمایش پست ها
                    والا کابین مشتری هم مثل همین سایت برای من همش قطع میشه یا صفحه درست بالا نمیاد حتی با قند شکن .
                    سلام

در میان کاربران و مشتریان عزیز داخل کشور به تجربه ثابت شده که با استفاده از سرویس های اینترنت با سرعت بالا تر این مشکلات مرتفع میگردند. متاسفنه فقط برخی کاربران عزیز دارای این مشکل می باشند.

نظر

• نوشته اصلی توسط alinili60 نمایش پست ها
                      با عرض سلام.
                      بنده تازه کابین تریدری میکرورا باز کردم و آماده خرید و فروش هستم. کمترین پولی که میتونم با آن به خریدو فروش بپردازم چقدر است؟
                      سلام

ضمن تشکر بابت حسن انتخاب جنابعالی، حداقل موجودی 100 دلار آمریکا میباشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط alinili60 نمایش پست ها
                        باعرض سلام و خسته نباشید.
                        بنده تازه میخوام وارد معاملات لایو بازار بازار تبادلات ارزی شم. کابین تریدری میکرو باز کردم و پنل معاملاتی هم نصب کردم. دیگر باید چکار کنم؟
                        سلام

چنانچه تمام مراحل ثبت نام در کابین تریدری را به صورت کامل و صحیح سپری نموده باشید، اکنون تنها کار لازم شارژ حساب ( واریز وجه ) می باشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                          سلام

ضمن تشکر بابت حسن انتخاب جنابعالی، حداقل موجودی 100 دلار آمریکا میباشد.
                          با تشکر از شما.آیا از طریق نقل و انتقال الکترونیکی داخل کابین میشود مثل نقل و انتقالات معمولی که به حساب دیگران واریز میکنیم واریز کرد؟
                          بنده این را میپرسم چونکه فکر میکنم پولی که میپردازم به یک حساب خارج از ایران منتقل می شود.
                          خواهشمندم در مورد نقل و انتقال پول و اینکه چطور اگر بعد از مدتی بخواهم پولم را برداشت کنم چکار باید کنم توضیح بفرمایید.
                          متشکرم

نظر

• يك تاپيك راهنماي واريز و برداشت ميشه بزاريد
                            دوم به هر روشي واريز بشه بهمون روش ميشه واريز كرد يا محدوديتي در برداشت نيست

نظر

• با عرض سلام.
                              بنده در فارکس تازه کارم و اردرگذاری رو بلد نیستم.
                              اگه امکان داره اردرگذاری رو توضیح بفرمایید.

نظر

• سلام
                                یک سوالی دارم تقریبا آماری هست نمیدونم کجا مطرحش کنم ...

من یک استراتژی تست شده دارم با درصد پیروزی 68 درصد با ریسک به ریوارد 0.6 (هر پوزیشن سود ده 5 درصد سود و هر پوزیشن زیان ده 3 درصد ضرر ) میخوام بدونم در 50 پوزیشن چند درصد سود میکنم ؟؟

اگر فرمول محاسبه آماریش رو بهم یادآوری کنید ممنون میشم
                                پیشاپیش سپاسگذارم
                                .اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

نظر

پردازش ...
                                X