اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط shahramgh نمایش پست ها
    باسلام
    لطفا به این سوال من پاسخ دهید : آیا میشود هم زمان برای 2 یا چند حساب ترید کرد . و اگر میشود از چه طریقی امکان پذیر میباشد.
    با تشکر.
    سلام،

یک نرم افزاری هست به اسم مولتی ترمینال که میشه با اون همزمان یک پوزیشن رو روی چند حساب گرفت.

راه دیگرش حساب های پم اتوماتیک هست که در این مورد خود صاحبان حساب تعیین میکنند که از هر پوزیشنی روی یک حساب منبع گرفته میشود با چه حجمی برای آنها نیز گرفته شود.

نظر

• با سلام و خسته نباشید
      من یک مشکل برام پیش اومده یک حساب دمو داشتم که تا روز جمعه 96/2/8 فعال بود وچند پوزیشن تست برای چک کردن استراتژی باهاش باز کردم ولی الان اصلا فعال نمیشه و خطای connection fail میده حالا وقتی به سایت broker-fa.net مراجعه میکنم و می خوام حساب دمو جدید درست کنم پیام The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query open demo account. را میده و حساب جدید درست نمیکنه لطفا من را راهنمایی کنید با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mal777 نمایش پست ها
        با سلام و خسته نباشید
        من یک مشکل برام پیش اومده یک حساب دمو داشتم که تا روز جمعه 96/2/8 فعال بود وچند پوزیشن تست برای چک کردن استراتژی باهاش باز کردم ولی الان اصلا فعال نمیشه و خطای connection fail میده حالا وقتی به سایت broker-fa.net مراجعه میکنم و می خوام حساب دمو جدید درست کنم پیام The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query open demo account. را میده و حساب جدید درست نمیکنه لطفا من را راهنمایی کنید با تشکر
        سلام،

شما میتونین از روی لینک جدید پلتفرم و از داخل خود پلتفرم یک حساب دموی جدید باز کنین.
        ابتدا نسخه جدید پلتفرم رو نصب کنین:

https://download.mql5.com/cdn/web/pc...ader4setup.exe

سپس از منوی فایل گزینه "باز کردن حساب جدید" یک حساب دموی جدید باز کنین.

اگر میخواین به دموی قبلی که گرفته بودین لوگین کنین، روی همون پلتفرم قبلی و در پنجره لوگین به جای نام سرور، این رو کپی کنین:

149.202.184.187:2500

فقط کافیه یکبار این کار رو انجام بدین. دفع های بعدی نیازی به وارد کردن آی پی و پورت نیست.

با تشکر
        ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 05-02-2017, 06:26 PM

نظر

• کانکت نشدن سرور دمو در پی سی ام

سلام
          مدتی است که روی متا تریدرم حساب های دمو بروکر پی سی ام کانکت نمیشه
          آیا این بروکر حساب های دمو رو بسته؟
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed4473 نمایش پست ها
            سلام
            مدتی است که روی متا تریدرم حساب های دمو بروکر پی سی ام کانکت نمیشه
            آیا این بروکر حساب های دمو رو بسته؟
            ممنون
            سلام، شما برای سوالتون یه تاپیک جدید زده بودید که به خاطر اینکه این سوال قبلا در این تاپیک پاسخ داده شده بود از ناظر محترم سایت درخواست کردم که سوال شما را به این تاپیک منتقل کنند و مجددا جواب را در زیر مینویسم:

شما میتونین از روی لینک جدید پلتفرم و از داخل خود پلتفرم یک حساب دموی جدید باز کنین.
            ابتدا نسخه جدید پلتفرم رو نصب کنین:

https://download.mql5.com/cdn/web/pc...ader4setup.exe

سپس از منوی فایل گزینه "باز کردن حساب جدید" یک حساب دموی جدید باز کنین.

اگر میخواین به دموی قبلی که گرفته بودین لوگین کنین، روی همون پلتفرم قبلی و در پنجره لوگین به جای نام سرور، این رو کپی کنین:

149.202.184.187:2500

فقط کافیه یکبار این کار رو انجام بدین. دفع های بعدی نیازی به وارد کردن آی پی و پورت نیست.

با تشکر

نظر

• سلام لطفا شرایط برداشت بونوس100 درصد رو بفرمایید

نظر

• نوشته اصلی توسط davooddm نمایش پست ها
                سلام لطفا شرایط برداشت بونوس100 درصد رو بفرمایید
                سلام،
                شرایط رو در صفحه بونوس میتونین مطالعه کنین:

https://goo.gl/kwHI4a

با احترام

نظر

• سلام بر دوستان
                  من ویندوز لپ تاپم را تعوبض کردم ولی الان که وارد سایت میشم میخوام تصویری اپلود کنم سایت بارگذاری تصاوبر

باز نمیشه انگار که ..... باشه اون طوریه و تو پیج تحلیل های خودم تصاویر نشون داده نمیشه

ممنون میشم راهنمایی کنید اشکال از کجاست
                  (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• salam
                    emroz mikhastam varede site pcm besham ke engar filter shode
                    adrese jadid rah andazi nashode?
                    mamnon

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                      سلام بر دوستان
                      من ویندوز لپ تاپم را تعوبض کردم ولی الان که وارد سایت میشم میخوام تصویری اپلود کنم سایت بارگذاری تصاوبر

باز نمیشه انگار که ..... باشه اون طوریه و تو پیج تحلیل های خودم تصاویر نشون داده نمیشه

ممنون میشم راهنمایی کنید اشکال از کجاست
                      سلام،
                      بله متاسفانه به دلایل نامعمولی آپلود سنتر بلاک میشه. از آدرس جدید که جایگزین شده استفاده کنین از منوی بالای فروم.
                      با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed4473 نمایش پست ها
                        salam
                        emroz mikhastam varede site pcm besham ke engar filter shode
                        adrese jadid rah andazi nashode?
                        mamnon
                        سلام،
                        pcmfa.net رو امتحان کنین.

نظر

• سلام من دیروز عضو این سایت شدم میخواستم بدون شرایط حساب بدون سواپ کارگزاری pcm چطوره؟آیا سقف زمانی داره ؟و چرا در حساب دمو نمیتونم ترید کنم؟و شرایط کارمزد به چه شکلیه ؟آیا هزینه های پنهان هم داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط معصومه نمایش پست ها
                            سلام من دیروز عضو این سایت شدم میخواستم بدون شرایط حساب بدون سواپ کارگزاری pcm چطوره؟آیا سقف زمانی داره ؟و چرا در حساب دمو نمیتونم ترید کنم؟و شرایط کارمزد به چه شکلیه ؟آیا هزینه های پنهان هم داره ؟
                            سلام خدمت شما،

سواپ برای پوزیشن هایی که زیر 1 ماه بسته شوند اعمال نمی شود. کارگزاری پی سی ام هیچ گونه هزینه اضافی بابت کمسیون و سواپ از شما کسر نمیکند.

حساب دمو رو لطفا یک عکس بفرستید از مشکلتون تا بررسی بشه. احتملا سیمبل های مناسب حساب را انتخاب نکرده اید. برای حساب میکرو سیمبل های .mic وبرای حساب های مینی سیمبل های .min و برای حساب های الیت سیمبل های .eli را انتخاب کنید.

با احترام

نظر

• سلام من چطور میتونم موبایل تریدینگ برا حساب ریل روی گوشی ایفون فعال کنم . تو برنامه متاتریدر فقط حساب دمو داره

نظر

• سلام
                                من یه سوال کوچک داشتم که تو سایت پیدا نکردم. می.خواستم نام کاربریمو تغییر بدم. چه باید بکنم؟
                                ممنون

نظر

پردازش ...
                                X