اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
    با کسر 70 دلار به رقم 1930$ می رسیم و احتمالاً بقیه ش هم (39 دلار) حاصل تفاوت احتمالی نرخ درهم بین صرافی که من ازش پرسیدم با صرافی طرف قرارداد شما هست.
    با سلام خدمت شما

معمولا نرخ صرافی ها با هم تفاوت چندانی نداره ولی در بعضی روزها از جمله در ماههای گذشته به دلیل نوسانات شدید دلار قیمت درهم هم با نوسان زیاد مواجه بود که ممکن است در ان روزی که صرافی پول رو به حساب بروکر ریخته مثلا قیمت درهم بیشتر از این مقدار بوده.
    به هرحال از این جهت که صرافی که ما با ان کار میکنیم در امارات جز بزرگترین و معتبرین ترین صرافی ها هست و ما نیز مشتری ویژه اونها بوده ایم از این نظر که نرخی که میدهند معتبر است قابل اطمینان هستند.در صورتی که مشتری مایل باشه نرخ دقیق رو از خود صرافی بگیره ما شماره تماس های ان را در اختیار مشتریان خواهیم گزاشت

با تشکر

نظر

• ممنونم بایت توضیحات خوبی که فرمودین
      ولی مصطفی جان ، این جمله ای که در مورد وب مانی گفتین را قبول ندارم
      معمولا کشورهای اروپایی به خاطر امنیت پایین با ان ها کار نمیکنند.
      از امنترین پولهای الکترونی وب مانی کلاسیک هست که تا این زمان نشنیدم هک شده باشه
      من در حساب لیبرتی رزروم موجودی دارم که می خواهم افتتاح حساب با بروکر شما داشته باشم ولی این چنج های متوالی برام به صرفه نیست
      چون از دلار به ریال و حواله بشه دبی به صرافی و به درهم و از درهم دباره به بانک وارن گلد اونم 70 دلار کسر میشه.
      در حجم بالا اصلا اقتصادی نیست.
      منتظر هستم تا کیف الکترونی شما افتتاح شود و بعد حساب باز کنم.

متشکرم از شما دوستان خوب بروکر پرسپولیس
      تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
      در این سایت و در تلگرام
      SmartSignalFX@

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMWebmaster نمایش پست ها
        با سلام
        در حال حاضر خیر متاسفانه وجود ندارد ولی ما تا چند ماه آینده امکانات نقل و انتقال الکترونیکی رو هم همراه با پلتفرم ها و لیکودیتی پروایدرهای جدید اضافه کنیم
        با تشکر
        لطفا یه توضیح مختصری در رابطه با این نوع انتقال الکترونیکی بدهید ، آیا با این نوع جدید انتقال هزینه های واریز و برداشت کاهش پیدا میکند ؟

با تشکر

نظر

• سلام PCMWebmaster
          من مقداری دلار دارم برای افزایش شارژ حساب در بروکر شما سه بار باید پولم چنج شود یعنی:
          1-ریال تبدیل به دلار شده چون دلار خریده بودم
          2-یک بار دلار تبدیل به دینار عربستان
          2- دینار تبدیل به دلار بشه تا در وارن گلد پلتفرمش شارژ شود
          آیا روش به این صورت است؟
          آیا برای کسانی که دلار دارند راهی نیست که مستقیما" دلار را به حساب بریزه و از این چنچ کردن بی مورد جلوگیری شود؟
          آیا صرافی شما امکانش نیست دلار را به صورت دلار تحویل شما دهد؟
          باتشکر
          WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
          account demo

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
            سلام PCMWebmaster
            من مقداری دلار دارم برای افزایش شارژ حساب در بروکر شما سه بار باید پولم چنج شود یعنی:
            1-ریال تبدیل به دلار شده چون دلار خریده بودم
            2-یک بار دلار تبدیل به دینار عربستان
            2- دینار تبدیل به دلار بشه تا در وارن گلد پلتفرمش شارژ شود
            آیا روش به این صورت است؟
            آیا برای کسانی که دلار دارند راهی نیست که مستقیما" دلار را به حساب بریزه و از این چنچ کردن بی مورد جلوگیری شود؟
            آیا صرافی شما امکانش نیست دلار را به صورت دلار تحویل شما دهد؟
            باتشکر
            سلام

شرکت حساب دلاری داره ولی نقل و انتقال بصورت دلار از ایران به هیچ کجای دنیا امکان پذیر نیست .
            ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 04-16-2012, 01:21 AM
            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• با تشکر از همه دوستان لطفا توجه فرمائید که:

پول به هر صورت باید جابجا شود (مگر اینکه اصلا بازاری در کار نباشد و به یک شبیه ساز بازار پول بدهید) تا به یک حساب بانکی برسد و اینکار بدون هزینه امکان ندارد. دوستی که گفتند نرخ درهم گرفتند 510 تومن لطفا دقت کنند نرخ درهم یا دلار یا ... نقد (تحویل در ایران) با نرخ حواله همان ارز به دوبی یا آلمان یا ... تفاوت دارد و این اختلاف را وارد محاسبه کنید متوجه خواهید شد. دینار عربستان را متوجه نشدم آن دوستمان از کجا آوردند و اگر راه مطمئن و ارزانتری سراغ دارید حتما راهنمائی بفرمائید. این را هم دقت کنید که هرچه مبلغ بزرگتر باشد به عکس آنچه یکی از دوستان گفتند این هزینه ها کمتر می شوند.

در مورد وب مانی مورد هک شدن را حتی نماینده آن در تهران هم شخصا به من گفتند ولی مسئله اصلی عدم تطابق آن با استانداردهای جهانی ضد پولشوئی است که مانع از همه گیر شدن آن است. همچنین غیر از درصدی که وب مانی در هنگام جابجائی از پول شما کسر می کند اسپرد خرید و فروش آن در هنگام تبدیل به پول واقعی از صرافی بیشتر است.

در کل اولا ما در هزینه های انتقال پول ذینفع نیستیم و ثانیا حداکثر سعی در کاهش آن به عمل آمده ولی همانطور که دوستان گفتند اصراری نیست که از راهی که ما پیشنهاد می کنیم اینکار انجام شود. اگر راه ارزانتری دارید مختارید فقط لطف کنید به حساب بانکی شرکت واریز و از آن برداشت شود زیرا مراجعه فیزیکی ما به مکانهای مختلف از نظر وقت عملی نیست.

ممکن است در ماههای آینده روشهای دیگری هم برای نقل و انتقال پول باز کنیم ولی در کل و به دلیل سخت تر شدن تحریم ها مشکل است تصور شود که هزینه آن در آینده کاهش یابد.

با کمال احترام
              کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
              رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
              ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
              sigpic

نظر

• حرفتان کاملا درسته است.
                بروکر به دنبال گرفتن سود خود هست.(و نه به فکر من است نه به فکر شما)
                به قول قديميا : هر کي به فکر خيش است گربه به فکر ميشه
                بروکر اگر ببيند جريان خلاف جهت شماست و قيمت به اندازه ميزان اسپرد با قيمت گزاشته ايد فرق دارد معامله شما را باز ميکند.
                اگر ببيند جريان در جهت حرکت شماست صبر ميکند تا قيمت به مکان شما برسد و بعد قيمت را باز ميکند.

براي همين ممکن است قيمت ممکن است بر روي قيمت شما برسد ولي پيپ شما صفر نشود .

همانند بالا ممکن است قيمت روي استاپ يا تيک شما باشد و بروکر همانند بالا عمل ميکند( اين قسمت زياد دقت نکردم که اين کارا بکنند ولي زمان باز شدن ديدم که اين کارها را مي کنند.)

قبل از ورود به حساب ريل بايد خود را با هر حادثه از پيش تعيين نشده اماده کني.
                هر کدام از اين وقايع اگر برنامه اي براي حل آنها نداشته باشي مي تواند شما را به سمت کال مارجيني پيش ببره.

با تشکر

محمد نبي زماني
                لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

• آقای زمانی عزیز

من مطمئن نیستم مطلب شما پیشنهاد بود یا انتقاد و یا یک سئوال عمومی و اینکه چه ارتباطی به این تاپیک دارد. بدبینی شما نسبت به شرکتهائی که به عنوان بروکر در مورد عملکرد آنها نظر داده اید درست است و همه این مطالب را می دانیم ولی مسئله اینجاست که گویا شما وجه تمایز پرسپولیس کپیتال با آنها را هنوز نمی دانید. توصیه می کنم مقاله "حقیقت فارکس در ایران" را روی وبسایت ما زیر منوی آموزش مطالعه کنید. من کمی تعجب می کنم که شما از روش نوین تحلیل یا ترید صحبت می کنید قبل از اینکه تفاوت بروکر با بروکر نما را متوجه شده باشید. این مقاله آنقدر معروف است که بعضی بروکر نماها و دست اندرکاران آنلاین تریدینگ این روزها به گوگل پول می دهند تا اگر ایرانی ها عبارت حقیقت فارکس در ایران را جستجو کنند اسم آنها بالا یا کنار لینک این مقاله ظاهر شود. خودتان سرچ کنید و ببینید.

همینطور مقاله "مقایسه دو سیسنم" (این را هم اگر در گوگل سرچ کنید بدون تبلیغ روی صفحه اول است) که در ادامه اولی نوشته شد می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید مطالبی که گفتید اصولا در باره یک بروکر نیست. شرکتهائی که دست به چنین اعمالی می زنند یا اصولا بروکر نیستند یا کاری که با شما می کنند بروکری نیست. من واقعا متاسفم که به جز پرسپولیس کپیتال جائی برای ترید واقعی و سالم برای هموطنانم وجود ندارد. اگر حداقل یک بروکر واقعی دیگر برای شما حساب باز می کرد حداقل سودی که برای شرکت من داشت این بود که می توانستید کیفیت خدمات ما را بهتر ارزیابی کنید.

دوست عزیز، بروکر (اگر طبق تعریف کلمه بروکر واقعا بروکر است) در قبول یا رد اردرهای تریدر اصولا نه حق دارد و نه ذینفع است. به دلایل بالا است که نتایج بدست آمده از شرکتهای دیگر قابل استناد نیستند. امیدوارم کمی مطلب را بیشتر برای شما روشن کرده باشم.

موفق باشید

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
                  حرفتان کاملا درسته است.
                  بروکر به دنبال گرفتن سود خود هست.(و نه به فکر من است نه به فکر شما)
                  به قول قديميا : هر کي به فکر خيش است گربه به فکر ميشه
                  بروکر اگر ببيند جريان خلاف جهت شماست و قيمت به اندازه ميزان اسپرد با قيمت گزاشته ايد فرق دارد معامله شما را باز ميکند.
                  اگر ببيند جريان در جهت حرکت شماست صبر ميکند تا قيمت به مکان شما برسد و بعد قيمت را باز ميکند.

براي همين ممکن است قيمت ممکن است بر روي قيمت شما برسد ولي پيپ شما صفر نشود .

همانند بالا ممکن است قيمت روي استاپ يا تيک شما باشد و بروکر همانند بالا عمل ميکند( اين قسمت زياد دقت نکردم که اين کارا بکنند ولي زمان باز شدن ديدم که اين کارها را مي کنند.)

قبل از ورود به حساب ريل بايد خود را با هر حادثه از پيش تعيين نشده اماده کني.
                  هر کدام از اين وقايع اگر برنامه اي براي حل آنها نداشته باشي مي تواند شما را به سمت کال مارجيني پيش ببره.

با تشکر

محمد نبي زماني
                  کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
                  رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
                  ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
                  sigpic

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
                    آقای زمانی عزیز

من مطمئن نیستم مطلب شما پیشنهاد بود یا انتقاد و یا یک سئوال عمومی و اینکه چه ارتباطی به این تاپیک دارد. بدبینی شما نسبت به شرکتهائی که به عنوان بروکر در مورد عملکرد آنها نظر داده اید درست است و همه این مطالب را می دانیم ولی مسئله اینجاست که گویا شما وجه تمایز پرسپولیس کپیتال با آنها را هنوز نمی دانید. توصیه می کنم مقاله "حقیقت فارکس در ایران" را روی وبسایت ما زیر منوی آموزش مطالعه کنید. من کمی تعجب می کنم که شما از روش نوین تحلیل یا ترید صحبت می کنید قبل از اینکه تفاوت بروکر با بروکر نما را متوجه شده باشید. این مقاله آنقدر معروف است که بعضی بروکر نماها و دست اندرکاران آنلاین تریدینگ این روزها به گوگل پول می دهند تا اگر ایرانی ها عبارت حقیقت فارکس در ایران را جستجو کنند اسم آنها بالا یا کنار لینک این مقاله ظاهر شود. خودتان سرچ کنید و ببینید.

همینطور مقاله "مقایسه دو سیسنم" (این را هم اگر در گوگل سرچ کنید بدون تبلیغ روی صفحه اول است) که در ادامه اولی نوشته شد می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید مطالبی که گفتید اصولا در باره یک بروکر نیست. شرکتهائی که دست به چنین اعمالی می زنند یا اصولا بروکر نیستند یا کاری که با شما می کنند بروکری نیست. من واقعا متاسفم که به جز پرسپولیس کپیتال جائی برای ترید واقعی و سالم برای هموطنانم وجود ندارد. اگر حداقل یک بروکر واقعی دیگر برای شما حساب باز می کرد حداقل سودی که برای شرکت من داشت این بود که می توانستید کیفیت خدمات ما را بهتر ارزیابی کنید.

دوست عزیز، بروکر (اگر طبق تعریف کلمه بروکر واقعا بروکر است) در قبول یا رد اردرهای تریدر اصولا نه حق دارد و نه ذینفع است. به دلایل بالا است که نتایج بدست آمده از شرکتهای دیگر قابل استناد نیستند. امیدوارم کمی مطلب را بیشتر برای شما روشن کرده باشم.

موفق باشید
                    با عرض سلام بر آقا مهدي عزيز
                    من با شما فعاليت اقتصادي نکردم در نتيجه هيچ نظري نميتونم راجب پرسپوليس بدم

اما ...
                    ديدم به عينه بعضي بروکر هايي که از اين کارا ميکنند
                    اين عکس گذاشتم ، (شايد غير قانوني باشه) ولي از بروکر روسي (طبق گفته هاي صاحب حساب) من روش تحليل ميکردم ، ميديدم درسته ولي چرا سود کم شد ، چرا الان معامله باز شد و هزاران چرا ديگه
                    مثل خوره افتاده بود مغزم چرا ايتجوري ميشه؟
                    تا اينکه گفتم بزار قيمت چک کنم ببينم چه اتفاقي افتاده
                    اين همانا و ديدم اين بروکر چه کارا که نميکنه
                    برا همين اين بروکر خيلي خوشکل و زيبا دورش زدم که ديگه تو معاملات من از اين کارا نکنه
                    اينم اسم و عکس حساب ريل دوستم که چند وقت روش کار کردم (هدف نشون دادن يک نمونه از بروکر که شما به عنوان بروکر نما گفتين)
                    ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 05-05-2012, 11:25 PM دلیل: حذف عکس

نظر

• نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
                      با عرض سلام بر آقا مهدي عزيز
                      من با شما فعاليت اقتصادي نکردم در نتيجه هيچ نظري نميتونم راجب پرسپوليس بدم

اما ...
                      ديدم به عينه بعضي بروکر هايي که از اين کارا ميکنند
                      اين عکس گذاشتم ، (شايد غير قانوني باشه) ولي از بروکر روسي (طبق گفته هاي صاحب حساب) من روش تحليل ميکردم ، ميديدم درسته ولي چرا سود کم شد ، چرا الان معامله باز شد و هزاران چرا ديگه
                      مثل خوره افتاده بود مغزم چرا ايتجوري ميشه؟
                      تا اينکه گفتم بزار قيمت چک کنم ببينم چه اتفاقي افتاده
                      اين همانا و ديدم اين بروکر چه کارا که نميکنه
                      برا همين اين بروکر خيلي خوشکل و زيبا دورش زدم که ديگه تو معاملات من از اين کارا نکنه
                      اينم اسم و عکس حساب ريل دوستم که چند وقت روش کار کردم (هدف نشون دادن يک نمونه از بروکر که شما به عنوان بروکر نما گفتين)
                      سلام

همانطور که اشاره شد این که خود ما بخواهیم اسم چنین شرکت هایی را که حتی ادرس ثبت شده مشخصی ندارند چه برسد به مدارک بروکری را بروکر بنامیم، اشتباهی است از طرف خود ما.
                      شما با مطالعه دقیق و با حوصله ان مقالات در تشخیص یک بروکر واقعی از یک بروکر نما کمک زیادی خواهید گرفت .یک بروکر نیازی به تقلب با مشتریانش ندارد .بنابراین مشتری هم دغدغه ای جز ترید نخواهد داشت.
                      انچه شما در بالا اسم بردید مسلما در هیچ جای دنیا به آن واژه بروکر را اطلاق نمی کنند مگر متاسفانه در ایران و توسط عده ای سودجو

نظر

• سلام
                        من قوانين بروکر وقت نکردم بخونم ، ولي کسي دارم باهاش کار ميکنم خوبه ( خدا را شکر)
                        دوستاني ميخواهند حساب باز کنند نکات ريزي وجود داره
                        يا به قول دوستان بروکر نما هستن يا بروکر واقعي
                        در هر صورت من خودم ديدم و يک مدت باهاشون کار کردم هم برداشت ميکني هم واريز ميکني
                        فقط فرق در اينه که شما وقتي معامله ميکني مستقيم با بانک طرف نميشي ، بلکه از بروکر يا به قول دوستان بروکر نما خريد و فروش ميکني
                        اين در ظاهر همانند قبل است همه چي يکسان ( قيمت ، اسپرد ، ....) و تنها تفاوت در اينه که شما به جاي از بانک خريد و فروش انجام دهيد از بروکر خريد و فروش ميکنيد و بروکر از بانک .
                        اين اتفاق بحث جدا و نقد جدايي داره که اين چه اتفاقي مي افتد با اين تغيير کوچک رخ ميدهد.

ولي با يک تفکر سطحي ميشه فهميد بروکر به نفعشه که مشتري سود کنه براي همين امکانات مختلفي در اختيار ان قرار مي دهد تا مشتري فقط سود کنه و از اسپرت هاي مشتري بروکر نيز سود کند .
                        اين قسمت تو پرانتز ميگم ( هستند بعضي بروکر که شيطنت ميکنند)
                        بگذريم از اين بحث
                        بحث عمومي ما به کجا کشانديمش
                        با عرض پوزش
                        ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 05-06-2012, 09:01 AM

نظر

• میخواستم بدونم اسپرد این بروکر برای طلا چقدره
                          کسی از دوستان میدونن؟
                          ممنون

نظر

• پلتفورم انقلابی pcm

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                            لطفا سوالات خود در مورد خدمات مربوط به بروکر را اینجا مطرح کنید
                            سلام و خسته نباشید بر پرسنل زحمتکش pcmbrokers.org
                            در خبرهای سایت با طرح راه اندازی یک پلتفورم انقلابی متصل به بیش از 60 بورس جهان برخورد کردم، خیلی برام جالب اومد.
                            یعنی به قراردادهای فیوچرز ارز و کالاه و سهام در بورسهای غول پیکر جهان مثل وال استریت، لندن،شیکاگو،توکیو و... متصل خواهد شد!؟
                            این طرح کی راه اندازی می شود؟
                            با کمال تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط soroushzadeh نمایش پست ها
                              میخواستم بدونم اسپرد این بروکر برای طلا چقدره
                              کسی از دوستان میدونن؟
                              ممنون
                              سلام

برای معاملات آتی در بورس دبی اسپرد طلا بین 1 و 2 پیپ میباشد .نرم افزار دی جی سی اکس که توسط خود شرکت راه اندزی شده از لینک زیر میتونید مشاهده کنید :

http://pcmbrokers.org/dgcx/charts/v3.2/
                              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط forbes نمایش پست ها
                                سلام و خسته نباشید بر پرسنل زحمتکش pcmbrokers.org
                                در خبرهای سایت با طرح راه اندازی یک پلتفورم انقلابی متصل به بیش از 60 بورس جهان برخورد کردم، خیلی برام جالب اومد.
                                یعنی به قراردادهای فیوچرز ارز و کالاه و سهام در بورسهای غول پیکر جهان مثل وال استریت، لندن،شیکاگو،توکیو و... متصل خواهد شد!؟
                                این طرح کی راه اندازی می شود؟
                                با کمال تشکر
                                سلام

ان شاالله در آینده نزدیک این پلتفرم راه اندازی خواهد شد و خدمت همه دوستان در همین فروم اطلاع رسانی میشه .

نظر

پردازش ...
                                X