اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استیتمنت چیست؟

با سلام و وقت بخیر
    میخواستم من رو راهنمایی کنین و بفرمائین که فرق استیتمنت حساب و هیستوری حساب چیست؟

نظر

• فرق استیتمنت و هیستوری

نوشته اصلی توسط PCMWebmaster نمایش پست ها
      لطفا سوالات خود در مورد خدمات مربوط به بروکر را اینجا مطرح کنید
      با عرض سلام و وقت بخیر
      ممنون میشم من را راهنمایی بفرمائین که فرق هیستوری حساب و استیتمنت چیست؟
      ب تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
        با عرض سلام و وقت بخیر
        ممنون میشم من را راهنمایی بفرمائین که فرق هیستوری حساب و استیتمنت چیست؟
        ب تشکر
        سلام

history تاریخچه معاملات گذشته شما در متاتریدر نشون میده در قسمت : account history
        ولی وقتی این هیستوری شما ذخیره میکنید و به عنوان کارنامه معاملاتی خودتون میشه : Statement
        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• افتتاح حساب با 1000 دلار

با عرض سلام خدمت آقای دریش زاده
          با بالا رفتن قیمت دلار امکان افتتاح حساب با مبلغ 2000 دلار برای بنده مقدور نیست.
          ممنون میشم امکانی رو فراهم کنید تا با مبلغ 1000 دلار بتوانیم افتتاح حساب داشته باشیم.

با تشکر

نظر

• راهنمایی

آیا در فارکس امکان تحویل کالا وجود دارد؟
            با تشکر از پاسخگویان

نظر

• چرا همیشه موقع باز کردن یه پوزیشن این پوزیشن در ضرر هست
              به عنوان مثال من الان در حساب دمو 1 لات روی usd/cad پوزیشن سل گرفتم حدود 22 پیپ تو سود هستم ولی سودم رو -22 دلار نشون میده ؟؟!

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
                با عرض سلام خدمت آقای دریش زاده
                با بالا رفتن قیمت دلار امکان افتتاح حساب با مبلغ 2000 دلار برای بنده مقدور نیست.
                ممنون میشم امکانی رو فراهم کنید تا با مبلغ 1000 دلار بتوانیم افتتاح حساب داشته باشیم.

با تشکر
                با سلام خدمت شما دوست عزیز و تبریک سال نو
                ببینید همانطور که ما قبلا عرض کردیم در حال حاضرنقل و انتقال بانکی پول های کوچک و مسئولیتی که هر حساب برای ما به لحاظ ارائه سرویس به مشتری و انجام امور حسابداری و ... ایجاد میکند .و از انجا که درامد بروکرهای واقعی مثل ما تنها از بخش کوچکی از معاملات مشتریان هست و نه از ضرر انها ، بنابراین باز کردن این گونه حساب ها و زیاد شدن تعداد حساب های کوچک نه برای بروکرما و نه برای خود مشتری مقرون به صرفه نیست و تنها ایجاد مسئولیت است و درآمدی ایجاد نمیکند و ما را از ارائه سرویس بهتر به مشتریان باز می دارد.
                از طرفی در حال حاضر لات سایز روی 0.1 است که به نظر می رسد مدیریت حساب با مبلغ کم برای یک تریدر را دشوار میکند
                ولی ما به زودی وقتی که پلتفرم های خودمان را ارایه دادیم و مشکل انتقال پول به آلمان حل شود و امکان ارایه لات سایر کمتر از 0.1 هکم فراهم شود ممکن است که میننم حساب را کاهش دهیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط forbes نمایش پست ها
                  آیا در فارکس امکان تحویل کالا وجود دارد؟
                  با تشکر از پاسخگویان
                  با سلام خدمت شما و تبریک سال نو
                  در فارکس امکان تحویل کالا وجود ندارد .تنها دربازارهای بورس که معاملات به صورت فیوچرز است این امکان وجود دارد
                  پیشنهاد میکنم مقاله زیر را مطالعه نمایید:
                  http://pcmbrokers.org/fa/مقالات/مقای...?اقعی.html

نظر

• نوشته اصلی توسط mahon نمایش پست ها
                    چرا همیشه موقع باز کردن یه پوزیشن این پوزیشن در ضرر هست
                    به عنوان مثال من الان در حساب دمو 1 لات روی usd/cad پوزیشن سل گرفتم حدود 22 پیپ تو سود هستم ولی سودم رو -22 دلار نشون میده ؟؟!

با تشکر
                    با سلام و عرض ادب و تبریک سال نو

قسمتی که موقع باز شدن پوزیشن منفی نشان میدهد همان اسپرد است که در لحظه باز شدن معامله حساب می شود که از روی خط پوزیشن روی چارت هم مشخص است که این فاصله چقدر است.

نظر

• راهنمایی

سلام و عرض ادب
                      مقاله ای که در جواب سوال قبلی اراىه کردین را خواندم. جالب بود به خاطر اینکه از معاملات فیوچرز سکه آتی و دمو متاتریدر آگاهی دارم حدودأ 90٪ از مقاله را فهمیدم و از پاسخ تان تشکر و قدردانی می کنم.
                      من فکر کردم و تصمیم دارم به خاطر مزیتهای این بازارها (البته به خاطر مسایل شرعی، بازارهای با امکان تحویل کالا)وارد این معاملات شوم .
                      چند تا سوال به ذهنم رسید:

1-شما پلتفورم چندتا از بورس ها را برای تریدرهایتان دارید.(بورس دوبی،لندن،شیکاگو،هند و ...)
                      2-نقدینگی و حداکثر لورج این بازارها چقدر است.
                      3-ساعات کاری این بازارهها.
                      4-حداقل margin deposit ارزها،کالاها و سهام در هر یک از بورسها چقدر است.
                      5-سایتهای اطلاع رسانی اخبار تأثیر گزار قیمت حال و آتی بازارهای ارز،سهام و کالا اعم از فلزی،غذایی و انرژی برای تحلیل بنیادین.
                      6-پلتفورمهای دمو این بازارها موجود هست؟

با تشکر و موفقیت روزافرون شما
                      hasan_forbes@yahoo.com
                      ویرایش توسط forbes : https://www.traderha.com/member/4972-forbes در ساعت 03-25-2012, 10:51 PM

نظر

• کارگزاری پرسپولیس کپیتال

نوشته اصلی توسط forbes نمایش پست ها
                        سلام و عرض ادب
                        مقاله ای که در جواب سوال قبلی اراىه کردین را خواندم. جالب بود به خاطر اینکه از معاملات فیوچرز سکه آتی و دمو متاتریدر آگاهی دارم حدودأ 90٪ از مقاله را فهمیدم و از پاسخ تان تشکر و قدردانی می کنم.
                        من فکر کردم و تصمیم دارم به خاطر مزیتهای این بازارها (البته به خاطر مسایل شرعی، بازارهای با امکان تحویل کالا)وارد این معاملات شوم .
                        چند تا سوال به ذهنم رسید:

1-شما پلتفورم چندتا از بورس ها را برای تریدرهایتان دارید.(بورس دوبی،لندن،شیکاگو،هند و ...)
                        2-نقدینگی و حداکثر لورج این بازارها چقدر است.
                        3-ساعات کاری این بازارهها.
                        4-حداقل margin deposit ارزها،کالاها و سهام در هر یک از بورسها چقدر است.
                        5-سایتهای اطلاع رسانی اخبار تأثیر گزار قیمت حال و آتی بازارهای ارز،سهام و کالا اعم از فلزی،غذایی و انرژی برای تحلیل بنیادین.
                        6-پلتفورمهای دمو این بازارها موجود هست؟

با تشکر و موفقیت روزافرون شما
                        hasan_forbes@yahoo.com
                        سلام و عرض ادب و پوزش به خاطر تاخیر در جواب
                        این روزها من و همکارانم مشغول راه اندازی و کار کردن با پلتفرم های جدید هستیم و انشاله به زودی خبرهای خوب در این زمینه رو به اطلاع همگی می رسانیم

1.در حال حاضر بهترین بازار معاملاتی فیوچرز برای تریدرهای ایرانی همین بورس دوبی هست که ما کارگزار رسمی آن هستیم .ما با بورس های لندن و شیکاگو هم در ارتباط هستیم ولی مسلما به صورت مستقیم کارگزار انها نیستیم و کلیرینگ ان را از طریق شرکت های واسطه انجام میدهیم.در این بورس ها معمولا مارجین ها بسیار بیشتر از بورس دوبی است.

2.لوریج در این بازار حداکثر 1 به 40 هست و لات سایز و مارجین های برای هر جفت ارز یا کالا استاندارد و تعریف شده بر مبنای بورس دوبی و البته با توجه به شرایط بین کارگزار و مشتری قابل بحث و توافق است.در مورد حجم معاملات شما در این لینک می تونید اطلاعات خوبی بدست بیارید
                        http://dgcx.ae/MarketStats.aspx

3.ساعت کاری بورس دوبی 8 تا 11 شی به وقت دوبی هست که با ما نیم ساعت اختلاف زمانی دارند.

4.من لینکی که در زمینه بورس دوبی به شما میتونه کمک کنه می زارم.برای بقیه بورس ها من اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر میکنم به راحتی در سایتهاشون پیدا کنید.
                        http://dgcx.ae/content/Home.en.Marke...s.Margins.aspx

5.سایت هایی که معمولا در این زمینه ها کار میکنند ممکن است به طور رایگان نباشند.ولی اکثر سایت ها تقویم اقتصادی دارند .ما هم تقویم اقتصادی خودمان را داریم که در این لینک می تونید دنبال کنید.ولی اگر دوستان دیگری سایت های مفید دیگری سراغ دارند برای اخبار معرفی کنند

http://pcmbrokers.org/fa/مباحث-تحقیق...?ازار.html

6.پلترفم دمو برای بورس دوبی رو ما داریم عملیاتی میکنیم .پلتفرمی که در حال حاضر دارد دمو ندارد.
                        سعی میکنم اگر موارد دیگری بود که نیاز به جواب داشت از همکارانم بخواهم تکمیل کنند

با تشکر از شما
                        ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 03-28-2012, 11:08 PM

نظر

• با سلام به تمام دست اندرکاران خوب پرسپولیس کپیتال ،

برای افتتاح حساب هنوز امکان واریز با لیبرتی رزرو وجود ندارد؟

اگر بروکر حساب لیبرتی دارد یا این امکان را به وجود آورده ، اعلام فرمایید.
                          با تشکر
                          تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                          در این سایت و در تلگرام
                          SmartSignalFX@

نظر

• نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                            با سلام به تمام دست اندرکاران خوب پرسپولیس کپیتال ،

با تشکر
                            سلام

واریز و برداشت بصورت ریالی انجام میشه و چنین امکانی با کیفهای الکترونیکی وجود ندارد .
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                              با سلام به تمام دست اندرکاران خوب پرسپولیس کپیتال ،

با تشکر
                              با سلام
                              در حال حاضر خیر متاسفانه وجود ندارد ولی ما تا چند ماه آینده امکانات نقل و انتقال الکترونیکی رو هم همراه با پلتفرم ها و لیکودیتی پروایدرهای جدید اضافه کنیم
                              با تشکر

نظر

• [طع دسترسی به اینترنت جهانی از شهریور

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان و عزیزان میخواستم بپرسم که ایا قطع اینترنت جهانی بر فعالیت متاتریدر و پلاتفرمهای فارکس و نقل و انتقالات الکترونی تاثیر گذار خواهد بود؟
                                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

پردازش ...
                                X