اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوالات عمومی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تسویه نهایی

ببخشید سوالم در پست بعدی بهتر از این هست
    ویرایش توسط forbes : https://www.traderha.com/member/4972-forbes در ساعت 05-31-2012, 07:57 PM

نظر

• مراحل انجام عملیات بانکی پوزیشن یک تریدر در بازار فارکس

سلام
      ضمن تشکر از جناب مدیرعامل بروکر مدیر محترم کارگزاری تخت جمشید بابت مقاله مقایسه دو سیستم...
      من مقاله مقایسه دو سیستم جناب مدیرعامل بروکر رو خوندم ولی سوالی رو داشتم که در این مقاله نبود.
      جناب مدیرعامل بروکر میشه یه لطف بزرگی به من بکنید و درباره مطلب پایینی یه توضیح مختصری بدهید.
      وقتی ما یه اردری به بروکر می دهیم بروکر محترم تخت جمشید چه عملیاتی با این اردر می کند؟یعنی اردر شما به بازار ساز به چه صورت هست؟
      در مقاله گفته شده که بعد از 48 ساعت امکان تسویه نهایی وجود دارد که خود تریدر مایل به انجامش نیست.اگر مایل باشد چطوریست؟فکر کنم اردر وقتی 48 ساعتش شد میره به بخش عملیات تسویه نهایی بانک عامل تبادلات ارزی،حالا شما بعد از 48 ساعت با اردر ما چی عملیاتی انجام می دهید که تسویه نمی شه؟
      با تشکر از ادمین های متواضع انجمن

نظر

• نوشته اصلی توسط forbes نمایش پست ها
        سلام
        ضمن تشکر از جناب مدیرعامل بروکر مدیر محترم کارگزاری تخت جمشید بابت مقاله مقایسه دو سیستم...
        من مقاله مقایسه دو سیستم جناب مدیرعامل بروکر رو خوندم ولی سوالی رو داشتم که در این مقاله نبود.
        جناب مدیرعامل بروکر میشه یه لطف بزرگی به من بکنید و درباره مطلب پایینی یه توضیح مختصری بدهید.
        وقتی ما یه اردری به بروکر می دهیم بروکر محترم تخت جمشید چه عملیاتی با این اردر می کند؟یعنی اردر شما به بازار ساز به چه صورت هست؟
        در مقاله گفته شده که بعد از 48 ساعت امکان تسویه نهایی وجود دارد که خود تریدر مایل به انجامش نیست.اگر مایل باشد چطوریست؟فکر کنم اردر وقتی 48 ساعتش شد میره به بخش عملیات تسویه نهایی بانک عامل تبادلات ارزی،حالا شما بعد از 48 ساعت با اردر ما چی عملیاتی انجام می دهید که تسویه نمی شه؟
        با تشکر از ادمین های متواضع انجمن
        با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی

ضمن تشکر از شما که مقالات سایت را با دقت مطالعه نمودید.اصولا حرفه کارگزاری کار سخت و وقت گیری است و ممکن است اقای مدیرعامل بروکر وقت نداشته باشند که همیشه به همه سوالات کاربران جواب دهند.بقیه کاربران فروم تا جایی که بتونند شما رو راهنمایی می کنند.اگر کسی مایل باشد در بازار اردرهای خود را تسویه کند باز کردن چنین حساب هایی امکان پذیر است ولی شرایط خاصی دارد. به این دلیل که شما بهره شبانه می پردازید لذا اردرهای شما در بازار باقی می ماند ولی در حال حاضر این بهره شبانه رو پرسپولیس کپیتال به عنوان بروکر شما متقبل شده است.این کار توضیحاتی دارد که تخصصی و مربوط به حرفه کارگزاری است و از بحث فروم و سوالات عمومی خارج است اما ما از اقای مدیرعامل بروکر خواهش میکنیم که در زمان هایی که وقت ایشان اجازه میدهد بتوانیم از ایشان بیشتر استفاده کنیم.

نظر

• کسی هست که حساب واقعی داشته باشه و بخواهد به صورت گروهی تحلیل کنه

کسی هست که حساب واقعی داشته باشه و بخواهد به صورت گروهی تحلیل کنه این جوری شانس سود بیشتره و بهتر می شه سود کرد متشکر

نظر

• با سلام
            من تا حالا دمو کار میکردم و الان میخوام بروکر برای real انتخاب کنم. یک سری اطلاعات از این سایت در مورد بروکر پرسپولیس پیدا کردم مثل حداقل لات و حداقل سرمایه ولی چند موردی برام گنگ بود اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
            1- میزان اسپرید در این بروکر چقدر هست؟فقط برای پوند به دلار و یورو به دلار را بگین کفایت میکنه
            2- چند موردی دیدم که در مورد واریز و تبدیل ریال به دلار و مابه التفاوتش مشکل داشتند. به طور واضح و روشن با مثال میشه روشن کنید اگر کسی بخواد الان که مثلا دلار 1800 تومنه 2000 دلار شارژکنه چقدر باید ریال به شما بده؟ و همینطور برداشتش، اگر بخواد امروز 2000 تا برداشت کنه چند ریال شما به حسابش واریز می کنید. ممنون میشم اگر پاسخ بدین

نظر

• خواهشم مي كنم با توجه به مشكل من راه حل مناسبي رو پيشنهاد كنند:
              1- تقريبا در اوج ساعات بازار من در محل كار هستم
              2- به كامپيوتر دسترسي دارم ولي امكان نصب هيچ گونه برنامه جانبي مثل متا رو ندارم
              3- مي خواهم شرائطي داشته باشم كه هم درمسافرت و هم در محل كار امكان تريد داشته باشم
              4- در صورت پيشنهاد موبايل ، خواهشمند است مدلي را پيشنهاد دهيد كه امكان تحليل بازار رو روي متا و داينامك داشته باشه و صفحه بزرگي هم داشته باشه
              5-در صورت پيشنهاد تبلت ، خواهشمند است مدلي را پيشنهاد دهيد كه امكان تحليل بازار رو روي متا داشته باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط hm1353 نمایش پست ها
                خواهشم مي كنم با توجه به مشكل من راه حل مناسبي رو پيشنهاد كنند:
                1- تقريبا در اوج ساعات بازار من در محل كار هستم
                2- به كامپيوتر دسترسي دارم ولي امكان نصب هيچ گونه برنامه جانبي مثل متا رو ندارم
                3- مي خواهم شرائطي داشته باشم كه هم درمسافرت و هم در محل كار امكان تريد داشته باشم
                4- در صورت پيشنهاد موبايل ، خواهشمند است مدلي را پيشنهاد دهيد كه امكان تحليل بازار رو روي متا و داينامك داشته باشه و صفحه بزرگي هم داشته باشه
                5-در صورت پيشنهاد تبلت ، خواهشمند است مدلي را پيشنهاد دهيد كه امكان تحليل بازار رو روي متا داشته باشه
                سلام

برای استفاده از موبایل تریدینگ گوشیهای htc خوب با سیستم عامل آندروید .
                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• باسلام

بنده مدتی است ازحساب دموبروکر pcm استفاده میکنم یکسری تنظیمات جهت آماده کردن چارتها برای کار در کلاس آقای نیما ازادی نیازدارم ولی نمیدونم اختلاف ساعت بروکر با گرینویچ چقدر هست.

اگه ممکنه اطلاع رسانی کنید بقیه دوستان هم که ازاین بروکراستفاده میکنن نیازدارن بازم ممنون
                  تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                    باسلام

بنده مدتی است ازحساب دموبروکر pcm استفاده میکنم یکسری تنظیمات جهت آماده کردن چارتها برای کار در کلاس آقای نیما ازادی نیازدارم ولی نمیدونم اختلاف ساعت بروکر با گرینویچ چقدر هست.

اگه ممکنه اطلاع رسانی کنید بقیه دوستان هم که ازاین بروکراستفاده میکنن نیازدارن بازم ممنون
                    با سلام و عرض ادب خدمت شما

ساعت پلتفرم بر مبنای gmt+1 است وساعات اجرای معاملات از روز یکشنبه 10:05pm gmt شروع می شود و تا 10.00pm gmt روز جمعه ادامه دارد.

با تشکر از شما

نظر

• با سلام
                      سوالی از مسئولان بروکر پرسپولیس داشتم
                      اینکه
                      Liquidity Provider
                      های شما چه بانکها یا شرکتهایی هستند؟
                      لطفا نام و سایت آنها را ذکر بفرمایید

با سپاس
                      ویرایش توسط ehsan55 : https://www.traderha.com/member/2812-ehsan55 در ساعت 06-27-2012, 09:04 PM
                      خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan55 نمایش پست ها
                        با سلام
                        سوالی از مسئولان بروکر پرسپولیس داشتم
                        اینکه
                        Liquidity Provider
                        های شما چه بانکها یا شرکتهایی هستند؟
                        لطفا نام و سایت آنها را ذکر بفرمایید

با سپاس
                        سلام

تعداد بانکها و شرکت هایی که بروکر با هاشون برای استفاده از منابع قیمت قرارداد می بنده زیاده ولی این چه ربطی به مشتری پیدا میکنه؟مشتری نیاز به یک بروکر قابل اطمینان داره

که باهاش کار کنه و واریز و برداشتش بدون مشکل انجام بشه .دلیلی نداره بروکر قراردادها و مسایل کاری و حرفه ای خودش رو به طور عمومی مطرح کنه.در اینصورت امکان سو

استفاده سایرین وحتی رقبا از ان وجود داره.
                        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• درود و صد دورد بر زحمت کشان بروکر پرسپولیس...عرض ادب و احترام وافر...طاعات و عبادات این ماه مبارک قبول درگاه حق تعالا
                          ببخشید, این بند از مطالب مربوط به پلتفورم با این قسمت از مقاله مقایسه دو سیستم احتمالأ دارای مبهم هست.

لطفأ دقت کنید..

PCM Trader از نظر تنوع جفت ارز های قابل معامله بدون شک یکی از بی رقیب ترین پلتفرمهای جهان است و در حال حاضر 62 جفت ارز به اضافه طلا و نقره با قیمتهای اسپات بسیار رقابتی همراه با دو قرارداد آتی طلا، نفت دبلیو تی آی و نفت برنت، یک قرارداد آتی نقره، یک قرارداد آتی گازوئیل و 8 ایندکس سهام اصلی جهان روی پلتفرم ما برای شما عزیزان قابل دسترسی مستقیم می باشند.

و

در مورد ارزها اشاره شد که چند سیستم الکترونیکی که به بانکها اتصال دارند یک راه دیگر برای معامله ارزها به شکل آنلاین (بروی اینترنت) و به فرم اسپات هست ولی در مورد کالاها این کار برای بانکها امکان پذیر نیست. در مورد معامله ارزها به فرم اسپات در صورتی که خریدار یا فروشنده تصمیم به تحویل دادن (تحویل گرفتن) بگیرد مسئله به یک حواله بانکی ساده تبدیل می شود و بانکها همیشه در خزانه خود ارزهای مختلفی را انبار دارند. ولی در مورد کالاها مثل طلا یا شکر تهیه و نگهداری و تحویل و کنترل کیفیت و کمیت و استاندارد و .... مطلب را بسیار پیچیده تر می کند. برای کالاها به فرم اسپات چنین سیستمی که بصورت آنلاین قابل معامله باشد به این دلائل اصلا وجود خارجی ندارد. تصور کنید که یک تریدر 10 لات نفت را بخرد و به هر دلیل تصمیم به تحویل گرفتن آن بگیرد. اگر هر لات آن 1000 بشکه باشد برای این تحویل کالا به کشتی تانکر نیاز هست! و کل قضیه هم باید در 48 ساعت یا به هر صورت در یک مدت زمان کوتاه و معقول ختم شود. این کار عملی نیست.

سوال فقط همین هست

خیلی ارادتمندیم...

نظر

• با سلام و ضمن ارزوی قبولی طاعات شما

با توجه به اینکه در پیام خصوصی عنوان کرده بودید که به سوال شما جواب بدهیم حتی اگر شده به صورت خصوصی خواستم ضمن پوزش از تاخیر در جواب به دلیل مشغله کاری این نکته را بیان کنم که هیچ دلیلی برای خصوصی بودن موضوع وجود ندارد و مسائل کاری ما همیشه واضح است.

جواب سوال این هست که قراردادها و اینسترومنت ها روز به روز در حال گسترش و توسعه هستند و قراردادهای متنوع و پیچیده ای به وجود می ایند. در زمانی که ما ان مقاله رو ارائه کردیم چنین امکانی نبود الان با به وجود آمدن بورس های اسپات در دنیا که خود ما با یکی از قوی ترین انها کار میکنیم این شرایط فراهم شده است. به این دلیل که پرسپولیس کپیتال همیشه به دنبال ارائه آخرین دستاوردهای فایننشال در دنیا برای توسعه کار خود بوده است و همچنین به این دلیل که وقت نیروهای کاری ما که باید به این مسائل مهم متمرکز شود برای ما امکان پذیر نیست که وارد توضیحات جانبی برای تک تک مشتریان شویم.

فکر نمیکنم که شما هم با اضافه شدن قابلیت هاو امکانات جدید مشکلی داشته باشید. اما اگر ابهام شما در مورد صداقت و رو راستی بروکر است این نکته قابل ذکر است که پرسپولیس کپیتال تنها بروکری بوده در دنیا که اینچنین محیط هایی برای پرسش و پاسخ فراهم کرده است و تاکنون اطلاعات بسیاری در زمینه بازارهای مالی واقعی را در اختیار هموطنان ایرانی خود قرار داده است.

با تشکر

نظر

• با سلام :
                              خدمت مدیریت محترم:
                              ایا امکان افتتاح حساب با مبالغ کمتر از 2000 دلار فراهم شده است واگر خیر . با توجه به بالا رفتن ارزش دلار به ریال مبلغ 2000 دلار برای بسیاری رقم قابل توجهی است .(البته سود معاملات نیز به همان نسبت بالا میرود) .در صورت صلاحدید این موضوع را بار دیگر بررسی فرمائید .منظورم حساب 1000 یا 500 دلاری با امکان 05. است نه کمتر از این مبلغ.
                              متشکرم
                              زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                                با سلام و ضمن ارزوی قبولی طاعات شما

با توجه به اینکه در پیام خصوصی عنوان کرده بودید که به سوال شما جواب بدهیم حتی اگر شده به صورت خصوصی خواستم ضمن پوزش از تاخیر در جواب به دلیل مشغله کاری این نکته را بیان کنم که هیچ دلیلی برای خصوصی بودن موضوع وجود ندارد و مسائل کاری ما همیشه واضح است.

جواب سوال این هست که قراردادها و اینسترومنت ها روز به روز در حال گسترش و توسعه هستند و قراردادهای متنوع و پیچیده ای به وجود می ایند. در زمانی که ما ان مقاله رو ارائه کردیم چنین امکانی نبود الان با به وجود آمدن بورس های اسپات در دنیا که خود ما با یکی از قوی ترین انها کار میکنیم این شرایط فراهم شده است. به این دلیل که پرسپولیس کپیتال همیشه به دنبال ارائه آخرین دستاوردهای فایننشال در دنیا برای توسعه کار خود بوده است و همچنین به این دلیل که وقت نیروهای کاری ما که باید به این مسائل مهم متمرکز شود برای ما امکان پذیر نیست که وارد توضیحات جانبی برای تک تک مشتریان شویم.

فکر نمیکنم که شما هم با اضافه شدن قابلیت هاو امکانات جدید مشکلی داشته باشید. اما اگر ابهام شما در مورد صداقت و رو راستی بروکر است این نکته قابل ذکر است که پرسپولیس کپیتال تنها بروکری بوده در دنیا که اینچنین محیط هایی برای پرسش و پاسخ فراهم کرده است و تاکنون اطلاعات بسیاری در زمینه بازارهای مالی واقعی را در اختیار هموطنان ایرانی خود قرار داده است.

با تشکر
                                مرسی pcm ارجمند
                                من به بروکر پرسپولیس احترام وافری قائلم و قابلیتها و امکانات بروکر جایی بس خوشحالی را برایم به ارمغان می آورد.
                                هدف از این سوال جویا شدن نمادهایی مثل سهامها و شاخصها و کالاهایی بود که در پلتفورم بعضی از بروکرها به مدل اسپات وجود دارد و به شخصه با مشاهده پلتفورمهای بین بانکی و لکویدیتی های معتبر به غیر از ارزها و طلا و نقره به مدل اسپات نماد دیگری وجود نداشت.
                                زیرا در مورد مراحل طولانی تسویه تبادلات ارزی در بازارهای خارج بورسی که از طریق اداره عملیات تبادلات ارزی, حساب پایاپای, اجرا و پیاده سازی سوئیف, مرکز هماهنگ سازی تبادلات, نظام پرداختهای بین بانکی اتاق پایاپای(چیپس), نظام ارتباطی فدرال برای تسویه های دلاری و جبران خسارت در مبادلات بین بانکی را کتابی را خواندم و اطلاعاتی مختصری از این بابت دارا هستم که در بخش عملیات تسویه اسمی از این نمادها برده نشده است.
                                حالا در این بروکرها این نمادها به طریقی معامله و امکان تسویه دارد جایی بحث فراوان وجود دارد.
                                ارادتمندم

نظر

پردازش ...
                                X