اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

هوش مصنوعی در فارکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط omid55 نمایش پست ها
    با سلام با دیدن این ستنیمنت خیلی به هیجان اومدم مشه لطف کننید بگید چطور میتونوم به این اکسپرت دسترسی پیدا کرد وا یا یه ااون متصل شد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    با سلام...در اين سيستم اكسپرتي در كار نيست...تماما دستي انجام ميشود...و همچنان اين روش بخوبي ادامه دارد....

نظر

سلام دوباره ....چون در مبحث در مورد هوش مصنوعی صحبت شد فکر کردم که یا نوع اکسپرت هست و با این حال خیلی عالی هست ایا ممکنه به این متاتریدر متصل بشم چقد پرداخت کنم خواهش میکنم کمک کنید شدید به مشکل خوردم و سپاس گذارم بابت جواب که دادین

نظر

سلامnial

امیدوارم که بی مورد مطرح نکرده باشم و جسارتی نباشه.لطف میکنید نرم افزار که برای هوش مصنوعی استفاده می کنید اسمش را نام ببرید یا اسم همون نرم افزار در قسمت اول تایپک که قرار دادید . اگر خودتان نرم افزار ساختید که هیچ چون سازنده خودتان هستید و احتمالا در دسترس کسی قرار نمیدید.
        در ضمن اگر گروهی وجود داره برای این هوش مصنوعی در رابطه با ارز تا ما هم عضو بشیم چیزی یاد بگیریم.

ممنون و سپاس گزار

نظر

نوشته اصلی توسط ed2008 نمایش پست ها
          سلامnial

امیدوارم که بی مورد مطرح نکرده باشم و جسارتی نباشه.لطف میکنید نرم افزار که برای هوش مصنوعی استفاده می کنید اسمش را نام ببرید یا اسم همون نرم افزار در قسمت اول تایپک که قرار دادید . اگر خودتان نرم افزار ساختید که هیچ چون سازنده خودتان هستید و احتمالا در دسترس کسی قرار نمیدید.
          در ضمن اگر گروهی وجود داره برای این هوش مصنوعی در رابطه با ارز تا ما هم عضو بشیم چیزی یاد بگیریم.

ممنون و سپاس گزار
          سلام

چون تايپك سيگنال ميباشد وارد توضيحات نميشوم...خلاصه وار ميگويم كه شما اگر تحليگر باشيد.بصورت ذهني و ابزارهاي موجود براي خوتان سيگنال توليد ميكنيد.در روش ما جستجو و شناسايي بروش اتوماتيك و پشت در پشت انجام ميشود.چيزي كه بتواند اتوماتيك الگوهايي يا كندل هايي متوالي و يا قله ها و در ه هايي رو بفهمد و تشخيص دهد. و سيگنال بسازد...مثلا ما به برنامه ميگوييم هميشه در موج سوم اليوت در امواج ريز يا درشت در هر تايم فريمي كه يافتي خريد و فروش انجام بده.هميشه در موج سوم بخر يا بفروش....اخبار را ناديده بگير و هميشه وقتي 3 فراكتال حتما شكست خريد و فروش را انجام بده...براي مشابهت كار همانند برنامه اتوچارتيست autochartist كه صدها الگوي از قبل شناخته را در حافظه خود دارد و بمحض تشكيل الگويي شبيه به آن توليد سيگنال ميكند را مثال ميزنم....بنظرم كساني كه دوست دارند بيشتر با اين مباحث اشنا شوند بايد بدنبال تكرار در بازار باشند...من ايده كارم را از اتوچارتيست هم گرفته ام.اما نميگويم اتوچارتيست حتما كامل هست.ولي چون ميتواند تكرار گذشته را شبيه سازي كند.به ايده خودم نزديك است..

نر مافزار خاصي وجود ندارد.اما ميتوان نرم افزار ساخت.ميتوان ان را mql4 كرد.ميتوان به ان شاخ و برگهايي داد.اما تريد دستي فعلا در اولويت ميباشد..در هوش مصنوعي بايد بدنبال تكرار شونده ها باشيد و اگر سيگنال هاي شما از تحليلگري توليد ميشود.فراموش نكنيد .بدنبال تحليل هاي تكرار شونده شبيه به آن در آينده باشيد.يادداشت كنيد و هميشه بياد داشته باشيد سيگنال خطاي من كه مثلا بواسطه تحليلگري به ضرر رفت در آينده مجددا تكرار ميشود و اينبار ميتوانم بيشتر روي آن بحث و تصميم بگيرم...يادداشت كنيد.و الگويي كه ضرر داديد را در ذهن نگه داريد يا در كاغذ نگهداريد...مسلما در آينده نزديك همان موقعيت در يك تايم فريم ديگر يا در يك جفت ارز ديگر شكل ميگيرد و شما حادثه سود و ضررتان مجددا برايتان تكرار ميشود.اگر سودي گرفته بوديد سود را تكرار كنيد.اگر در حادثه قبلي ضرر داده ايد.ميتوانيد اين بار تصميم بهتري بگيريد.

نظر

سلام
            بهتون تبریک میگم واقعا عالیه فقط در صورت امکان در مورد حد ضرر و سودتون توضیح بدید.
            برنامه نویسی متا تریدر ساخت اندیکاتور و اکسپرت درخواستی شما

نظر

سلا دوست گرامی.چطور میشود کد و یا سورس کندل ها در تایم یک دقیقه رو بدست آورد مربوط به همان لحظه روز قبل و ماهای قبل.ممنون میشم از راهنمایی شما

نظر

ورود و خروج قدرتمند و موفقیت آمیز

سلام...دیر زمانی نگذشته است.مودیفای شده.

اصلاحات:

1-همجهت بودن سیگنالها با روند در بیشتر موارد
                2-مدیریت سرمایه قدرتمندتر
                3-خلاصی از دست سیگنالهای اضافی که دقت کمتری دارند
                4-استعلام گیری استراتژی از سیستم پرایش اکشن با کمی تفاوت و همجهت شدن با آن حتی المقدور(اگر پرایس اکشن تایید نکرد پوزیشن گرفته میشود اما با لات سایز کمتر)
                5-خلاصی استراتژی در بیشتر موارد از بازار رنج و صرفه جویی در گرفتن لات سایز کمتر و بالطبع پرداخت اسپرد کمتر
                6-
                تست شده در حساب ریل

ویرایش توسط nial : https://www.traderha.com/member/15773-nial در ساعت 06-24-2017, 04:21 PM

نظر

با سلام

اولا به طور کلی به شما تبریک و خسته نباشید میگم

اما چند نکته مهم در مورد این استیتمنت:

1- سود به ضرر شما نسبت به این ستون سبز رنگ اصلا خوب نیست خصوصا اگر اون جهش لاتیج معاملاتی از 1 درصد و 10 درصد لات به نزدیک یک لات نبود شاید که منفی هم میشد.

2- شما استاپ دارید و این تقریبا خوب هست

3- نسبت برد به باخت شما خوب هست

نتیجه: با این اوصاف با یک مدیریت سرمایه تصاعدی میتوان از این سیستم سود گرفت اما مشکل این هست که مدیریت سرمایه ای که لاتیج رو به صورت پوزیشن به پوزیشن بالا و پایین میکنه رو دستی نمیشه اعمال کرد خصوصا اینکه در سیستم شما تی پی و استاپ با اعداد ثابتی وجود ندارد و متاسفانه این که این سیستم یا در نهایت و بلند مدت سود ده نیست و یا حتی حساب رو کال مارجین میکنه.

----------------------------

** راه حل و پیشنهاد **

این سیستم برد به باخت خوبی داره و حیف هست از این مزیت به این راحتی گذشت

پیشنهادم اینه که ................!!!

اگر فکر کردید این ایرادات رو من درست گرفتم و سیستم این مشکلات رو داره بفرمایید تا راه حل رو عرض کنم

با احترام

نوشته اصلی توسط nial نمایش پست ها
                  سلام...دیر زمانی نگذشته است.مودیفای شده.

اصلاحات:

1-همجهت بودن سیگنالها با روند در بیشتر موارد
                  2-مدیریت سرمایه قدرتمندتر
                  3-خلاصی از دست سیگنالهای اضافی که دقت کمتری دارند
                  4-استعلام گیری استراتژی از سیستم پرایش اکشن با کمی تفاوت و همجهت شدن با آن حتی المقدور(اگر پرایس اکشن تایید نکرد پوزیشن گرفته میشود اما با لات سایز کمتر)
                  5-خلاصی استراتژی در بیشتر موارد از بازار رنج و صرفه جویی در گرفتن لات سایز کمتر و بالطبع پرداخت اسپرد کمتر
                  6-
                  تست شده در حساب ریل

ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 06-26-2017, 05:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
                    با سلام

اولا به طور کلی به شما تبریک و خسته نباشید میگم

اما چند نکته مهم در مورد این استیتمنت:

1- سود به ضرر شما نسبت به این ستون سبز رنگ اصلا خوب نیست خصوصا اگر اون جهش لاتیج معاملاتی از 1 درصد و 10 درصد لات به نزدیک یک لات نبود شاید که منفی هم میشد.

2- شما استاپ دارید و این تقریبا خوب هست

3- نسبت برد به باخت شما خوب هست

نتیجه: با این اوصاف با یک مدیریت سرمایه تصاعدی میتوان از این سیستم سود گرفت اما مشکل این هست که مدیریت سرمایه ای که لاتیج رو به صورت پوزیشن به پوزیشن بالا و پایین میکنه رو دستی نمیشه اعمال کرد خصوصا اینکه در سیستم شما تی پی و استاپ با اعداد ثابتی وجود ندارد و متاسفانه این که این سیستم یا در نهایت و بلند مدت سود ده نیست و یا حتی حساب رو کال مارجین میکنه.

----------------------------

** راه حل و پیشنهاد **

این سیستم برد به باخت خوبی داره و حیف هست از این مزیت به این راحتی گذشت

پیشنهادم اینه که ................!!!

اگر فکر کردید این ایرادات رو من درست گرفتم و سیستم این مشکلات رو داره بفرمایید تا راه حل رو عرض کنم

با احترام
                    با سلام.....فعلا در حال حاضر ما بر اساس قواعدی که قبلا بدان اعتماد کردیم ادامه خواهیم داد.یعنی تمایلی فعلا به تغییر ندارم.ترجیحا نتایج را دنبال کنیم تا ببینیم همانند قبل هم نتایج خوب یا نسبتا خوب عاید اکانت میشود یا خیر.....اینکه ممکن است در بلند مدت به سمت منفی برویم.مشخص نیست این اتفاق کی و با چه وسعتی اتفاق بیفتد.من نظرم این است که منفی شدن اکانت باعث میشود ما قسمتی از سود را از دست بدهیم .نه اینکه حتما کال مارجین شویم.خوب از دست دادن قسمتی از سود.جزیی از هر استراتژی میباشد.فقط باید امیدوار بود کمتر سود را از دست ما بگیرد.البته برای ضرر دادن همیشه باید آماده بود...قطعیت و حتمیت وجود نخواهد داشت...

نظر

دوست عزیز من اصلا نمیدونم سیستم شما چی هست که بخوام پیشنهاد تغییر بدم

منظور من پیشنهادی بود که بتونه از برد به باختهای این سیستم که خصوصیت غالب این سیستم هست استفاده بکنه و اون رو به سود دهی بیشتری برسونه.

در غیر اینصورت این سیستم به خوبی ستون های سبزش نیست متاسفانه.

با یک مدیریت سرمایه حرفه ای و زیرکانه حتی از یه سیستم ضرر ده هم میشه سود گرفت.

با سلام.....فعلا در حال حاضر ما بر اساس قواعدی که قبلا بدان اعتماد کردیم ادامه خواهیم داد.یعنی تمایلی فعلا به تغییر ندارم.ترجیحا نتایج را دنبال کنیم تا ببینیم همانند قبل هم نتایج خوب یا نسبتا خوب عاید اکانت میشود یا خیر.....اینکه ممکن است در بلند مدت به سمت منفی برویم.مشخص نیست این اتفاق کی و با چه وسعتی اتفاق بیفتد.من نظرم این است که منفی شدن اکانت باعث میشود ما قسمتی از سود را از دست بدهیم .نه اینکه حتما کال مارجین شویم.خوب از دست دادن قسمتی از سود.جزیی از هر استراتژی میباشد.فقط باید امیدوار بود کمتر سود را از دست ما بگیرد.البته برای ضرر دادن همیشه باید آماده بود...قطعیت و حتمیت وجود نخواهد داشت...

نظر

دوست عزیز من اصلا نمیدونم سیستم شما چی هست که بخوام پیشنهاد تغییر بدم

منظور من پیشنهادی بود که بتونه از برد به باختهای این سیستم که خصوصیت غالب این سیستم هست استفاده بکنه و اون رو به سود دهی بیشتری برسونه.

در غیر اینصورت این سیستم به خوبی ستون های سبزش نیست متاسفانه.

با یک مدیریت سرمایه حرفه ای و زیرکانه حتی از یه سیستم ضرر ده هم میشه سود گرفت.
                        سلام .بسیار خوب...نظر خودتون رو بیان کنید.حتما استفاده خواهم کرد.

نتایج این هفته:

در ضمن شما سیستم ضرر ده اگر دارید بنده یک میلیون دلار خریدارم.چون با معکوس گرفتن تریدها تبدیل به سیستم سودده میشود.در بازار چیزی بنام سیستم ضررده و سیستم سودده وجود ندارد....تماما موقتا سودده و موقتا ضرر ده میباشد.هر کسی در ترید سعی میکند حالت سوددهی موقت را بیشتر نگه دارد.و حالت ضرر دهی موقت را با کمترین ضرر پشت سر بگذارد.بازار برآیند سودها و ضررهاست.

نظر

نتایج این هفته:

در ضمن شما سیستم ضرر ده اگر دارید بنده یک میلیون دلار خریدارم.چون با معکوس گرفتن تریدها تبدیل به سیستم سودده میشود.در بازار چیزی بنام سیستم ضررده و سیستم سودده وجود ندارد....تماما موقتا سودده و موقتا ضرر ده میباشد.هر کسی در ترید سعی میکند حالت سوددهی موقت را بیشتر نگه دارد.و حالت ضرر دهی موقت را با کمترین ضرر پشت سر بگذارد.بازار برآیند سودها و ضررهاست.
                          بسیار با این نظر شما مخالف هستم ! این نگاه و نظر بسیار بسیار سطحی و ساده لوحانه است ! امیدوارم تو نظرتون تجدید نظر کنید!
                          When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

قبل از هر چیزی من یاداوری کنم که بنده اگر اینجا پستی میزنم خدایی ناکرده قصد تمسخر و به هم ریختن روحیه و این تاپیک رو ندارم
                            بحث من فقط فنی هست و اگر هم بتونم نظر مناسبی بدم و همیاری کنم و همینطور از دانش شما هم استفاده کنم.

با این اوصاف صریح عرض میکنم که در همه استیتمنت های شما میبینم که به یکباره از حجم 0.01 به 0.20 و یا حتی به 0.90 رفتید.این اصلا خوب نیست.
                            تا اینجا شانس اوردید که این افزایش حجم ها همه جواب داده اما اگر جواب نمیداد و باز قرار بود ضرر بشه که دخل حساب و سود ها در یک چشم به هم زدن امده بود.

باید ببینید ایراد سیستم و پارامتر هایی که به نرم افزارتون دادید چی هست که مجبور به تلافی و ترید های انتحاری به این شکل میشید.

نتایج این هفته:

ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 06-28-2017, 06:21 PM

نظر

نتایج این هفته:

اقا شما سیستم سود ده من رو نیم میلیون دلار بخرید

توی دو روز این هفته تا این لحظه 725 پیپ سود داده

نظر

قبل از هر چیزی من یاداوری کنم که بنده اگر اینجا پستی میزنم خدایی ناکرده قصد تمسخر و به هم ریختن روحیه و این تاپیک رو ندارم
                                بحث من فقط فنی هست و اگر هم بتونم نظر مناسبی بدم و همیاری کنم و همینطور از دانش شما هم استفاده کنم.

با این اوصاف صریح عرض میکنم که در همه استیتمنت های شما میبینم که به یکباره از حجم 0.01 به 0.20 و یا حتی به 0.90 رفتید.این اصلا خوب نیست.
                                تا اینجا شانس اوردید که این افزایش حجم ها همه جواب داده اما اگر جواب نمیداد و باز قرار بود ضرر بشه که دخل حساب و سود ها در یک چشم به هم زدن امده بود.

باید ببینید ایراد سیستم و پارامتر هایی که به نرم افزارتون دادید چی هست که مجبور به تلافی و ترید های انتحاری به این شکل میشید.
                                کم لطفی میفرمایید...حجم 0.90 بنده جایی هنوز استفاده نکردم...نه صدم هست...لات سایز یک صدم و نه صدم و دو دهم اگر قراره جز انتحاری ها باشند که حجم بالای ده لات رو چی باید گفت.اینقدرها هم انتحاری نیست.حجم ها نسبت به مقدار بالانس مناسب هست...

در ضمن هر جا تاییدیه برای روند زیاد باشه حجم رو زیاد میزنم...اگر احتمال کمتری رصد بشه حجم کمتری گرفته میشود.خوب این ذات روش هست.یعنی پلن این روش اینطوری نوشته و بنا شده.

نظر

پردازش ...
                                X