اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

هوش مصنوعی در فارکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
    اقا شما سیستم سود ده من رو نیم میلیون دلار بخرید

توی دو روز این هفته تا این لحظه 725 پیپ سود داده

سیستم سودده مطلق وجود ندارد...اگر سیستم ضرر ده دارید.با کلیه پلن و دستورات و قواعد ورود و خروج اون رو اجرا کنید.فقط معکوس عمل کنید.سیستم سودده میشود.این چیز عجیبی نیست.مگر اینکه شما سیستم رو جور دیگه تعریف کنید..که اگر اینطوری هست.فکر میکنم این بحث ادامه دار نمیشه....گفته بودید قراره یکسری پیشنهاد بهم بدین که روش رو بهینه کنم..کار به شوخی و جدی رسیده.چجوریه؟

نظر

پست شماره 37 شما هست

با احترام

نوشته اصلی توسط nial نمایش پست ها
      کم لطفی میفرمایید...حجم 0.90 بنده جایی هنوز استفاده نکردم...نه صدم هست...لات سایز یک صدم و نه صدم و دو دهم اگر قراره جز انتحاری ها باشند که حجم بالای ده لات رو چی باید گفت.اینقدرها هم انتحاری نیست.حجم ها نسبت به مقدار بالانس مناسب هست...

در ضمن هر جا تاییدیه برای روند زیاد باشه حجم رو زیاد میزنم...اگر احتمال کمتری رصد بشه حجم کمتری گرفته میشود.خوب این ذات روش هست.یعنی پلن این روش اینطوری نوشته و بنا شده.

نظر

نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
        پست شماره 37 شما هست

با احترام

بله اونجا متعلق به حساب در بروکر دیگه هست.اونجا سرمایه بیشتری بوده که حجم بیشتر گرفته شده.جزیی از پلن کاری هست.البته خیلی موارد کم استفاده میشود.که چاره ای هم نیست.طبق برنامه باید جلو رفت...احتمال لمس تارگت بالا رود.حجم رو بیشتر درگیر میکنم.

نظر

سیگنال های جاری:

نظر

آیا مشکلی برای حسابتون پیش اومده خدای نا کرده که مشخصات رو از امضاتون برداشتید ؟؟!!
            When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

گذاشتن یک عکس نمیتونه ارزیابی مناسبی باشه
              مشخصات حساب میتونه کمک فراوانی کنه

نظر

نوشته اصلی توسط Gioteen نمایش پست ها
                آیا مشکلی برای حسابتون پیش اومده خدای نا کرده که مشخصات رو از امضاتون برداشتید ؟؟!!
                سلام....نه حساب رو ادامه ندادم...دمو بود.تو سود هم بود...با ریل میرم جلو..

login:123483228

password:ujp0rrc

سرور همین بروکر هست پی سی ام...پلتفرم اون رو دانلود کنید خودتون...سرعت اجرای دستوراتش بالاست..
                ویرایش توسط nial : https://www.traderha.com/member/15773-nial در ساعت 07-05-2017, 07:45 PM

نظر

سلام....نه حساب رو ادامه ندادم...دمو بود.تو سود هم بود...با ریل میرم جلو..

login:123483228

password:ujp0rrc

مرسی ! لطفا ایپی سرور رو هم قرار بدید!
                  When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

حساب واقعی

نظر

با سلام

حسابی دموی که ترید نمیکنید رو قرار دادید؟عکس حساب ریل گذاشتید! حسابی که مربوط به عکسای پیاپی هست را قرار دهید

نظر

سیگنال های جاری:

نظر

باز هم قصه تکراری عکس!
                          شرمنده آقا رضا ولی این عکس ها هیچ گونه ارزش و اعتباری ندارند!
                          تو لینکدین هم که تنها چیزی که بود عکس بود و تبلیغ بروکر درجه 5!

کارنامه باید یک چیز مستند باشه نه تکه ای عکس بی اعتبار!

به قول معروف:
                          شتر سواری دولا دولا نمیشه

نظر

باز هم قصه تکراری عکس!
                            شرمنده آقا رضا ولی این عکس ها هیچ گونه ارزش و اعتباری ندارند!
                            تو لینکدین هم که تنها چیزی که بود عکس بود و تبلیغ بروکر درجه 5!

کارنامه باید یک چیز مستند باشه نه تکه ای عکس بی اعتبار!

به قول معروف:
                            شتر سواری دولا دولا نمیشه

خودت هم اعصاب داری و هم کم توقعی....راست میگی..

دوستان دنبال کننده تاپیک! بالاخره بعد چند سال انتظارها به پایان رسید و تصمیم به احیای مجدد این پترن ارزشمند گرفته شد!
                            روزانه ده ها سیگنال رایگان بر اساس پترن هارمونیک شارک که توسط ایندیکاتور انحصاری تیم شارک تولید میشود
                            .................................................. .................................................. .................................................. ....................................

از کوسه سواری کارت به شتر کشیده....تو تلگرام کانال زدی و فقط عکس پترن کوسه میذاری.اونوقت بما درس اعتبار و ارزش میدی.حداقل بنده تصویر سیگنال های جاری باز رو میذارم.شما هم سیگنال بده.در ضمن اینجا تایپیک سیگنال هست متعلق به بنده.ناراحتی برو..............برو خجالت بکش

سیگنال های جاری:

نظر

خودت هم اعصاب داری و هم کم توقعی....راست میگی..

دوستان دنبال کننده تاپیک! بالاخره بعد چند سال انتظارها به پایان رسید و تصمیم به احیای مجدد این پترن ارزشمند گرفته شد!
                              روزانه ده ها سیگنال رایگان بر اساس پترن هارمونیک شارک که توسط ایندیکاتور انحصاری تیم شارک تولید میشود
                              .................................................. .................................................. .................................................. ....................................

از کوسه سواری کارت به شتر کشیده....تو تلگرام کانال زدی و فقط عکس پترن کوسه میذاری.اونوقت بما درس اعتبار و ارزش میدی.حداقل بنده تصویر سیگنال های جاری باز رو میذارم.شما هم سیگنال بده.در ضمن اینجا تایپیک سیگنال هست متعلق به بنده.ناراحتی برو..............برو خجالت بکش

سیگنال های جاری:

بعید بدونم کسی با این ادبیات و منطق بهره ای از هوش واقعی برده باشه ! مصنوعی اون پیش کش !
                              حرف من چه ربطی به این مسائل داشت ! دوما تو اون کانال سیگنالهای زنده گذاشته میشه با نتیجه ! همه چیز شفاف ! بر عکس یک سری عکس بی سر و ته در اینجا ! خیلی هم ممنون که ما رو دنبال میکنی!
                              اگر هم با رفتن من از این تاپیک مشکل کارنامه نداشته شما حل میشه ! من میرم تا شما خوشحال باشی ! ولی شما نرو ! ما برای هر سلیقه ای ابزاری داریم ! مخصوصا اگر واقعا به هوش مصنوعی علاقه مندی ما رو حتما دنبال کن به زودی ابزارهایی بر اساس هوش مصنوعی و کاملا انحصاری در کانالمون و یا کانال جدیدی که بعدا اعلام میشه قرار میدیم!
                              موفق باشید رضا جان!

نظر

بعید بدونم کسی با این ادبیات و منطق بهره ای از هوش واقعی برده باشه ! مصنوعی اون پیش کش !
                                حرف من چه ربطی به این مسائل داشت ! دوما تو اون کانال سیگنالهای زنده گذاشته میشه با نتیجه ! همه چیز شفاف ! بر عکس یک سری عکس بی سر و ته در اینجا ! خیلی هم ممنون که ما رو دنبال میکنی!
                                اگر هم با رفتن من از این تاپیک مشکل کارنامه نداشته شما حل میشه ! من میرم تا شما خوشحال باشی ! ولی شما نرو ! ما برای هر سلیقه ای ابزاری داریم ! مخصوصا اگر واقعا به هوش مصنوعی علاقه مندی ما رو حتما دنبال کن به زودی ابزارهایی بر اساس هوش مصنوعی و کاملا انحصاری در کانالمون و یا کانال جدیدی که بعدا اعلام میشه قرار میدیم!
                                موفق باشید رضا جان!
                                من اصلا به کانال شما هزگز جوین نشدم..االبته چون در کانال تلگرام امکان فرستادن نظر و حرف نیست.اینقدر خوشبین نباشید که کارتون حتما خوبه..گروه تلگرام تشکیل بده.اونوقت نظرات دیگران بهتون سرازیر میشه...منظورمو گرفتی.من اینجا دوطرفه ام..شما در کانال یک طرفه.بعد میگی همه چیز شفاف؟...تو گروه همه چیز شفاف میشه نه کانال..

داشتن یا نداشتن کارنامه در اول کار تایپک شرط هم نشده..پس ایراد شما وارد نیست...تایپک سیگنال هست.
                                من هوش مصنوعی تو رو دنبال کنم؟.قسم خواهم خورد همین هوش مصنوعی رو از همین تایپیک یاد گرفتی...اگر لینک دادن به انجمن دیگه خلاف نبود.آدرس حرفهای چرندی و مزاحمت هاتو برای دیگران میذاشتم که همه بدونن مزاحمت شما ریشه در سالهای قبل دارد.سالهایی که شکست رو بدون اندوختن تجربه سپری کردی.

اصلا چرا کانال؟...همین انجمن تایپک سیگنال بذار....هر شارکی شناسایی کردی.سیگنالشو بذار..نتیجه رو دنبال میکنیم..سیگنال بده...نقطه ورود/تیک پرافیت/خروج(استاپ)/حجم/نتیجه...ملتفت شدی؟حالا نری نقاشی کوسه بکشی بدی به مردم..

شارک جزیی از الگوهای هارمونیک بوده. که قبل از تولد شما خیلی ها باهاش کار کردن.حالا یه کانال از نمونه این الگو چه کمکی به دیگران میکنه.؟...دست بردار بچه جون..دیگه هم اینجا ننویس.اگر قراره اینجوری بنویسی...

استراتژی من هیچ کلک و حقه ای نداره..سیگنالهام همه در لحظه جاری شیر میشه.بعدا هم نتیایج رو با عکسش میذارم.

نظر

پردازش ...
                                X