اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    نظر دوستان در مورد دلار کانادا چیه؟

اینو در قسمت الیوت درج نکردم چرا که شمارش نزده بودم ! (ناگفته نماند واسه خودم زدم :دی اما پسند نیست)
    بهترين نقطه برا خريد
    0.98170

نظر

• نوشته اصلی توسط alifx630 نمایش پست ها
      بهترين نقطه برا خريد
      0.98170
      اگر بتونه 0.9849 یک پیوت قدرتی ماهانه رو رد کنه که خیلی هنر کرده !
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• دوستان اماده يه خريد بر روي يورو دلار با حد سود 1.34350باشيم
        نظرتون جيه ؟

نظر

• با نقطه ورود
          1.33440
          ضرر 1.33000

نظر

دوستان اماده يه خريد بر روي يورو دلار با حد سود 1.34350باشيم
            نظرتون جيه ؟
            من نظرم عنوان کردم

http://forum.broker-fa.com/f81/%D8%A...html#post49493

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
              پنج روز دیگه ظرف زمانش پر میشه و دقیقا میشه 11 روز جنگ ! عددی طلایی برای قوم جاهل !

قابل معامله بود یه سل میزدم....

امیدوارم در روزهای باقی مونده کشتار کمتری صورت بگیره !

ارادت

ویرایش
              : شیکل قوی شد !

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
              خدا رو شکر که آتش بس شد و نتیجه هم در شیکل اسرائیل در برابر دلار میبینید که باعث تقویت ارزشون شد.

حالا بیاید دو دیدگاه بررسی کنیم و شما نظر بدین کدومش درسته !!!!

1- با توجه به تحلیل تکنیکی که انجام دادیم ، ذهنمان به طرف آنش بس رفت که احتمالش هست صورت بگیره و اینجور شد و شیکل هم تقویت شد

2- با توجه به گمانه های که در زمینه آتش بس شده بود و موقعیت تکنیکی که داشتیم بازار به سمت تقویت شیکل پیش رفت ئ معاملگرها از انتظارات آتش بس دست به معاملات زدن !

بیاید این دودیدگاه حلاجی کنید و واقعا نظر بدید کدومش از دیدگاه شما درسته ، این به شما کمک میکنه که درک کنید بنیادی در خدمت چارت هست یا برعکس یا اینکه هر دو مکمل و همراستای هم هستند !

ارادت
              وضعیت شیکیل غاصبگر در خلال انتخابات...

در یک موج چهار ذر تایم یکساغته به سر میبره !

نظر

• درود خدا بر پیامبر اکرم (ص) و دیگر فرستادگانش !

لینک تحلیل در 21 ژانویه

نتیجه :

نظر

درود خدا بر پیامبر اکرم (ص) و دیگر فرستادگانش !

لینک تحلیل در 21 ژانویه

نتیجه :

نظر

نظر

• سلام جناب رحماني
                      فك كنم فشار فروشتدكان بيشتر باشه
                      1.31850رو ميبينم شما جطور

نظر

• http://forum.broker-fa.com/f83/%D8%A...769/#post28080

نظر

سلام جناب رحماني
                          فك كنم فشار فروشتدكان بيشتر باشه
                          1.31850رو ميبينم شما جطور
                          باید از صفر تحلیل کنم ببینم چی به چی هست !

زمان بره منتهی میزارم

بعد از یک استراحت (خواب دو سه ساعته در خدمتم)

فدات
                          ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 01-24-2013, 11:54 AM

نظر

• سلام،

خلیل جان تحلیل های مرحله به مرحله دلارین عالی بود. لذت بردم از سادگی و روانی تحلیل ها. دیگه خودت یه پا ماینر شدی و این همون نقطه ایه که باید بهش میرسیدی یعنی اعتقاد به این موضوع که تحلیل های شخصیت رو حتی از تحلیل های ماینر و جانسون برتر بدونی. به هر حال جدا شایسته آفرین گفتن هستی.

حالا یه موضوع تخصصی رو می خواهم مطرح کنم که نظراتت می تونه کمک کنه که به طریقی این بحث رو بهتر به نتیجه رسوند.

می دونی که ماینر سه روش برای ورود داره که اگر شکست سویینگ اصلی رو که کاربردی نیست کنار بگذاریم میشه دو روش:

1- ریورسال در دی تی اسیلاتور
                            2- شکست سویینگ فرعی

باز هم می دونیم که اینها زمانی ارزش دارند که ابعاد دیگر تحلیل و حتی دیدگاه های فاندامنتال نیز در سمت و سوی تحلیل باشه.

من یه اکانت هیسوتری منظم از ترید بر اساس الیوت ماینر دارم که تمامی تریدهایم در روزانه و بعضا چهارساعته بوده. حدود سه سال و اندی ترید هست. وقتی اینها رو بررسی می کنم می بینم که تقریبا 95 درصد تحلیل ها درست بوده اما فقط حدود 50 درصد اونها سود داده.

درواقع با وجودی که برآیند در هر سه سال مثبت و قابل قبول بوده اما نتایج تحلیل ها خیلی بهتر از نتایج تریدها بوده. و اما دلیلش؟

فقط و فقط روی شناسایی نقطه ورود که اشاره ای به دو روشش کردم و همچنین تعیین نقطه استاپ که برای من چند پیپی بالا یا پایین کندل تریگر هست.

در اون 45 درصدی که تحلیل ها درست بوده و تریدها موفق عمل نکرده ورود به پوزیشن یه کوچولو (تقریبا به اندازه یک سویینگ فرعی) زودتر انجام شده، حتی گاها این ورود فقط یک کندل زودتر بوده. درواقع قیمت روی تحلیل درست، میاد استاپ رو میزنه و بعد دقیقا به سمتی میره که تحلیل گفته.

با خودم فکر می کردم اگر استاپ ها با فاصله بیشتری بودند به جای 50 درصد همون 95 درصد درست از آب در میومد. اما به این راحتی هم نیست چون اون موقع کل مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک و روانشناسی اون 5 درصد تحلیل واقعی که فیل شده زیر سوال میره و مشکل زا میشه.

حتما در جزوه الیوت ماینر من دیدی که پلان تریدی تالیف شده که برگرفته از روش ماینر، اما شخصی است. درواقع این پلان رو بر اساس تجربیات تدوین و تالیف کردم اما احساس می کنم روی نقطه ورود و تعیین خروج اولیه (استاپ) هنوز جای کار داره.

می خواهم ببینم میشه اون 50 درصد رو ببرم بالا؟ میشه از تحلیل های 95 درصدی استفاده بهینه تری کنم در عین حالی که اون 5 درصد مابقی تحت کنترل باشه؟

دارم رو این موضوع کار می کنم و چون روش تو هم ماینر هست و به درجه ای از تحلیل رسیدی که می تونم روی حرفهایت استناد کنم خواستم ببینیم ذهنیت و دیدگاهت روی این بحث چه جوریه؟ شاید بشه این ورود ها رو ..... کرد یا برعکس فیلترش رو برداشت! شاید راهش این باشه محل استاپ جابجا بشه مثلا به جای کندل تریگر بره روی نسبت بعدی فیبوناچی؟ نمی دونم! هر کدوم مزایا و معایب داره. دوست داشتم نظرت رو بدونم.

در نهایت از تحلیل هایت تشکر می کنم. در مورد یورودلار باهات موافقم و اگر یک ریز موج 5 بزنه و بره تا حوالی 1.3500 میشه سل خوبی روش کرد. ماینر در سیکل هفتگی این صعود رو یک abc می بینه اما اعتقاد من یک 12345 هست که می تونه 1 یا a باشه.

قربانت- بهزاد
                            ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 01-24-2013, 12:05 PM

نظر

نظر دوستان در مورد دلار کانادا چیه؟

اینو در قسمت الیوت درج نکردم چرا که شمارش نزده بودم ! (ناگفته نماند واسه خودم زدم :دی اما پسند نیست)

نظر

• به نظرم روی ریورسال بعدی باید وارد شد...

نظر

پردازش ...
                                X