اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر بهزادی
    از اندیکاتورهای که روی چارتتون هست یه مقدار در مورد کاربردشان توضیح بدین و چگونه در تحلیل ازشون استفاده میکنید؟
    واگر یکی در مورد الیوت سوال داشته باشه کجا میتونه ازتون بپرسه؟؟؟
    مرسی
    ویرایش توسط ice_metal2007 : https://www.traderha.com/member/4153-ice_metal2007 در ساعت 11-20-2012, 01:37 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
      چارت واحد پولی کشور غاصب اسراییل به دلار ایالات متحده (هم پیمانش) مشاهده میکنید ! در اشل دیلی که افت زیادی داشته ! و الان در یک اصلاح به سر میبره .

جنگ حماس و کشور غاصب به نظرتون به آتش بس منجر میشه که پشت سرش منجر به تقویت شیکل بشه؟؟؟؟

نظر؟
      پنج روز دیگه ظرف زمانش پر میشه و دقیقا میشه 11 روز جنگ ! عددی طلایی برای قوم جاهل !

قابل معامله بود یه سل میزدم....

امیدوارم در روزهای باقی مونده کشتار کمتری صورت بگیره !

ارادت

ویرایش
      : شیکل قوی شد !
      ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 11-20-2012, 11:04 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ice_metal2007 نمایش پست ها
        سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر بهزادی
        از اندیکاتورهای که روی چارتتون هست یه مقدار در مورد کاربردشان توضیح بدین و چگونه در تحلیل ازشون استفاده میکنید؟
        واگر یکی در مورد الیوت سوال داشته باشه کجا میتونه ازتون بپرسه؟؟؟
        مرسی
        چندین اندیکاتور روی چارت هست که بحث بعضی هاش مفصل هست و باید کتاب اول رابرت ماینر (داینامیک تریدینگ) رو خونده باشید. من چون روش تحلیلی ام بر اساس الیوت ماینر هست معمولا در داینامیک تریدر تحلیل می کنم اما همزمان اندیکاتور و اسیلاتور های مشابه رو در متا تریدر هم رو چارت دارم.

به هر حال صحبت در مورد این اندیکاتور ها مفصل هست و نحوه استفاده از اونها...

اندیکاتور ها همان مکدی (با تنظیمات پیشنهادی نیما) و دی تی اسیلاتور هستند که تواما روی یک پنجره قرار داده ام. اسیلاتورها هم یکی سیگنال های ورودی ماینر بر اساس کتاب اول هست. یکی مربوط به وایزمن هست. یکی مربوط به ساعت بسته شدن کندل و یک اندیکاتور هم برای خروجی داینامیک تریدر. کلا 6 اسیلاتور و اندیکاتور رو چارت هست.

در مورد سوال الیوت هم در همان تاپیک های الیوت بپرسید دوستانی که مسلط هستند حتما جواب می دهند اگر هم سوالتون از بنده باشه پاسخ می دهم.

ارادتمند- بهزاد

نظر

• نظر

• جناب بهزادی اگر امکانش هست اندبکاتور و تمپلت رو قرار بدین تشکر میکنم و یه اگر تاپیکی همانند قیمتها و سوالات در مورد الیوت ماینر ایجاد کنید استفاده کنیم از تجارب شما بسیار عالی میشد؟
            تشکر از جوابتون مرسی

نظر

• یورو/ین - تایم 1 ساعته:

الگوی گوه بالارونده (یک الگوی نزولی می باشد)
              ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 11-20-2012, 12:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                آره خلیل جان، دیگه داره آماده میشه.

خوشبختانه یکم دیگه صعود کرد و خودش رو رسوند به 127 درصد (ابتدای کلاستر موج 5). دایورجنس واضح هم داره شکل می گیره. فکر کنم حوالی 5 یا 6 صبح کنفرانس رو داشته باشیم. دیگه باید چهار ساعت چهار ساعت مارکت رو دنبال کرد تا تریگر ایده آل بده.

خیلی دوست دارم کندل بعدی چهار ساعته هم باز سقف بزنه و تا نزدیک 162 بره (قیمت 104.50) که با خیال آسوده تر ترید کنم. بروکر تحلیلی اف ایکس دی دی آمریکا هست و فکر کنم کندلی که ساعت 5:30 صبح به وقت ایران بسته میشه به احتمال زیاد می تونه کندل تریگرم باشه (اگه فرم تک کندلی وایزمن سبز یا فرم دو کندلی انگولفینگ بده عالیه، دوست ندارم استار بشه که استاپ گشاد بشه!)

چون شب هست و به زودی خواب میاد به سراغم یه اردر علی الحساب رو 103.85 می کارم.

یک درصد رو این ترید دارم ریسک می کنم و انتظار دارم اگر تحلیل درست از آب دربیاد تا جمعه حداقل 3 درصد سود رو از بازار گرفته باشم.

ارادتمند- بهزاد

اگر این نشست اتحادیه اروپا غافلگیرمون نکنه خوبه.

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                  اگر این نشست اتحادیه اروپا غافلگیرمون نکنه خوبه.
                  گل بود به سبز نیز آراسته شد!

خب ظاهرا جلسه کابینه اسراییل برای بررسی قبول آتش بس هم تشکیل شده و در حال برگزاری هست. اگر آتش بس امروز بشه به ضرر دلار و ین هست و احتمال استاپ خوردن پوزیشن ما خیلی بالا میره. اینجور مواقع تنها چیزی که به دادمون میرسه همون مدیریت سرمایه ای هست که رعایت کرده ایم.

فعلا باید دید چی میشه.

نظر

• shekel اسرائیل امروز تقویت خوبی داشته طبق تحلیل که گذاشتم ! ظرق زمانی از امروز شروع میشد تا پنج روز آینده ، مثل اینکه همین امروز قراره اتفاقاتی بیافته !

دکتر جان بزار آتش بس بشه یه استاب فدای سرمون ! مرد بی دفاع کشته نشن !

ارادت

نظر

• 3 خبر مهم درباره معامله فروش یورو/ین:

1- رییس بانک مرکزی ژاپن ، اظهارات شینزو آبه رهبر اپوزیسیون این کشور مبنی بر لزوم رسیدن به نرخ 3% تورم را غیرواقعی اعلام کرد.

2- تهدید موسسه اعتبارسنجی مودی به کاهش رتبه اعتباری فرانسه

من که به تکنیکال بیشتر باور دارم، اما همین اخبار هم به سود فروش یورو به ین است.

تا نظر اساتید چه باشد

نظر

• سلام دوستان لطفا بفرمایید تحلیل های الیوت در تایم 4 ساعته تا چه حد دست هست ؟ میدانم که هرچه تایم بالاتر بره تحلیل الیوت معتبر تر میشه اما من تایم 4 ساعته را میخوام بدونم؟ از دوستانی که حرفه ای کار میکنند لطفا نظرشون را بیان کنند . تا چه حد تحلیل الیوت در تایم 4 ساعته درست نتیجه میده ؟

نظر

• سلام دوستان لطفا بفرمایید تحلیل های الیوت در تایم 4 ساعته تا چه حد دست هست ؟ میدانم که هرچه تایم بالاتر بره تحلیل الیوت معتبر تر میشه اما من تایم 4 ساعته را میخوام بدونم؟ از دوستانی که حرفه ای کار میکنند لطفا نظرشون را بیان کنند . تا چه حد تحلیل الیوت در تایم 4 ساعته درست نتیجه میده ؟

لطفا اگر کسی کلاستر های قیمتی امواج الیوت را داره ارسال کنه.

ممنون

نظر

• سلام دوست عزیز.تایم کاری من در سبک الیوت چهارساعته هست.نتیجه اش فوق العاده !

منتهی به شرط ها و شروط ها...

کلاستر احتمالی انتهای امواج در تاپیک اموزش الیوت در امضای من میتونید استفاده کنید.

موفق باشید

نظر

• طلا

با سلام خدمت استاد خلیل
                              یه خوااهش ااستاد به سبک الیوت یه تحلیل الیوت به سبک ماینر از طلا که خودتون کار می کنید بذارید برامون ممنون میشم
                              چاکر شما شهرام
                              ویرایش توسط وفادار : https://www.traderha.com/member/5036-وفادار در ساعت 11-22-2012, 12:02 AM
                              (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                                با سلام خدمت استاد خلیل
                                یه خوااهش ااستاد به سبک الیوت یه تحلیل الیوت به سبک ماینر از طلا که خودتون کار می کنید بذارید برامون ممنون میشم
                                چاکر شما شهرام
                                شهرام جان در همین تاپیک یه گشتی بزنید اخرین تحلیل طلا رو اپدیت کرده بودم.

سیستم ویندوز عوض کردم والی عکسش در دسکتابم ذخیره میکنم واسه چنین روزی و الان نیست !

تحلیل یورو به دلار تصویرش داشته باشید تا بعد نماز و نهار بیام توضیحاتی در این باره بدم و چند سوال دوستان در تاپیک های مختلف کردن جواب بدم (بخصوص gdp )

ارادت

نظر

پردازش ...
                                X