اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سوال:

وقتی جهت تحلیل میکنید از دید بنیادی و تکنیکی بهترین حالت چطور باید باشه؟

بلفرض جهت بنیادی صعودی هست !

تکنیکال هم صعودی باشه خوبه یا نزولی؟چرا ؟

نظر

• والا نظر شخصی من خلیل جان اینه که یک روش را باید دنبال کرد. ممکن است بنیادی با تکنیکال 2 چیز متفاوت بگویند و این منجر به گیجی و عدم واکنش مناسب ما شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund
        سوال:

وقتی جهت تحلیل میکنید از دید بنیادی و تکنیکی بهترین حالت چطور باید باشه؟

بلفرض جهت بنیادی صعودی هست !

تکنیکال هم صعودی باشه خوبه یا نزولی؟چرا ؟
        مرسی گلد آنالیز جان.

بقیه دوستان نظرشون بگن.منتظرم.

نظر

• استاد فکر کنم اگه ما طبق بهترین الگو ها و الیوت خوب در تایم فریم های بالا تر تحلیل کنیم شاید چارت بخواهد منظور بنیادی را برساند
          اما همان طور که خودتوت در بخش امزش بنیادی گفتید فاندامنتال و تکنیکال مکمل همدیگر هستند
          اگر روند فاندامنتال صعودی باشد و تکنیکال هم صعودی امید بیشتری هست یعنی مطمئن میشویم به تحلیل خودمان
          دیرور عصر یورو ریزش عجیبی داشت اما باز به بالا صعود کرد خوب پس این ریزش از تقویت دلار بود طبق خیری که در تاپیک پوزیشن های بلومبرگی شاهد بودیم
          اما استاد من این خبر را نمی دونستم بعد که به macd نگاه کردم با تنضیمات متفاوت هیچ واگرایی پیدا نرکدم اما در rsi و cci واگرایی داشتیم
          خوب میتونیم اینطور استنباط کنیم که اگه کمی هم فاندامنتال کنار تکنیکال باشد بهتر است پس یه فاندامنتالیست قبل از یک تکنیکالیست از چارت با خبر است
          اما باز بستگی به اون شخص داره که با خبر ها چجور رفتار کنه یعنی باید update باشه
          ارادت
          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• از شهرام آقا هم تشکر میکنم بابت اینکه نظرشون بیان کردن.

دیدی میگن جهت از بنیادی بدست بیار منتهی نقاط ورود از تکنیکال !!!

خوب این جواب سوال هست !

بهترین حالت اینه که عکس هم باشن واسه نقطه ورود با ریسک و ریوارد مناسب !

بنیادی صعودی است ، اما تکنیکال نزولی ! وقتی تزولش انجام داد با نقطه ورود خوب در جهت بنیادی و تکنیکی همزمان نعامله میکنیم !

وقتی جفتی رو از نظر جهت انالیز میکنم بهترین گزینه اینه که جهت مخالف هم باشه و در یک نقطه که خوب باشه جهت تکنیکی با بنیادی همجهت میشه و ورود میزنم.

اصلاحی ها نگاه کنید ! وقتی معاملات در موج سه صورت میگیره و تریدرها معاملات خودشون تسویه میکنن میشه نوج جهار اما جهت باز به سمت روند موج سع هست !

نظر

• چارت واحد پولی کشور غاصب اسراییل به دلار ایالات متحده (هم پیمانش) مشاهده میکنید ! در اشل دیلی که افت زیادی داشته ! و الان در یک اصلاح به سر میبره .

جنگ حماس و کشور غاصب به نظرتون به آتش بس منجر میشه که پشت سرش منجر به تقویت شیکل بشه؟؟؟؟

نظر؟

نظر

• به نظر بنده فکر نمی کنم به این زودی اتش بس اعلام بشه استاد

نظر

• سوال :

الیوت چیست و چرا ؟؟؟

نظر

• با سلام
                    استاد
                    الیوت یعنی حرکت امواج به صورت یه قاعده 5 موحی حرکت میکند یه این 5 موجی میتواند صعودی یا نزولی باشد
                    جناب ایوت معتقد بود که حرکت امواج به رفتار خارجی افراد بستگی دارد یعنی رفتار های فیریکی هر فرد یا افراد باعث شکل گیری چنین حرکتی میشود
                    در ضمن برای خظ اول ذکر کنم که بغد اتمام 5 موج بازار قاعدتا یه خالت اصلاحی به خودش میگیرد
                    ارادت

نظر

• این هفته یورو احتمالا در برابر دلار تضعیف میشه و دلار هم در برابر ین ژاپن. تاثیر انتخابات دسامبر ژاپن هفته پیش در صعود ین دلار کاملا نمایان بود و احتمال می دهم این هفته شاهد ریتریس و بازگشت قیمت باشیم. افزایش تنشها در خاورمیانه هم به نفع ارزهای مطمین هست. به لحاظ تکنیکال و فاندامنتال بهترین پوزیشن هفته رو بدون توجه به نقطه ورود فروش یورو در برابر ین می دونم.

به شخصه و بر اساس روش الیوت سریع نقطه 103.46 رو برای ورود بد نمی بینم. اگر فعال بشه تا انتهای هفته پوزیشن رو باز نگه می دارم.

ارادتمند- بهزاد
                      ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 11-19-2012, 07:00 PM

نظر

• با سلام خدمت جناب اقای استاد بهزاد بهزادی
                        حقیقتا ما کم سعادت بودیم تا در محضر شما شاگردی کنیم استاد
                        همان طور که اسم وتعریف شما در گوچه و کنار سایت ها و وبلاگ ها هم به چشم دیده ام و هم شنیده ام
                        امید وارم بتونیم در این جمع صمیمی از حضور شما بی نهایت استفاده را ببریم البته ما بچه ها فروم خواستار این هستیم که تاپیک های اموزشی از شما ببینیم هم در ضمینه تکنیکال و فاندامنتال و هم مدیرت سرمایه و روان شناسی زیرا شما یکی از پر تجربه ترین و پرقدرت ترین تریدر های ایران هستید و هم چنین یکی از موفق ترین
                        به امید روزهای روشن و همچنین حضور در کنار شما به عنوان شاگرد
                        ارادتمند شما شهرام
                        ویرایش توسط وفادار : https://www.traderha.com/member/5036-وفادار در ساعت 11-19-2012, 07:44 PM دلیل: ویرایش

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                          این هفته یورو احتمالا در برابر دلار تضعیف میشه و دلار هم در برابر ین ژاپن. تاثیر انتخابات دسامبر ژاپن هفته پیش در صعود ین دلار کاملا نمایان بود و احتمال می دهم این هفته شاهد ریتریس و بازگشت قیمت باشیم. افزایش تنشها در خاورمیانه هم به نفع ارزهای مطمین هست. به لحاظ تکنیکال و فاندامنتال بهترین پوزیشن هفته رو بدون توجه به نقطه ورود فروش یورو در برابر ین می دونم.

به شخصه و بر اساس روش الیوت سریع نقطه 103.46 رو برای ورود بد نمی بینم. اگر فعال بشه تا انتهای هفته پوزیشن رو باز نگه می دارم.

ارادتمند- بهزاد
                          ضمن عرض ارادت خدمت استاد عزیز،

فروش یورو به ین

به نظر بنده - که شاگرد همه دوستان پرسپولیس ( و نه پرسپولیسی !) - هستم، در تایم 1 ساعته یک صعود 5-موجی قابل مشاهده هست که با شگرد استاد آزادی می شه چنگال آندرو رو به صورتی ترسیم کرد که انتهای حرکت صعودی رو بشه تشخیص داد:

با توجه به واکنش های قیمت به خط میانی چنگال فرضی ما، میشه حدس زد که این چنگال درست هست.

تا نظر اساتید چه باشد

نظر

• درسته

یک سیکل 5 موجی صعودی در تایم های زیر روزانه در حال تکمیل مراحل نهایی خودش هست. البته وارد کلاستر موج 5 نشده هنوز، اما در این جفت ارز معمولا امواج ناقص خیلی متداول هست.

به هر حال من به دنبال کندل تریگر و نقطه ورود هستم و فکر می کنم قوی ترین نزول هفته رو روی این جفت ارز شاهد خواهیم بود. فعلا اردر ورود رو بر روی 103.61 ست کرده ام.

فراموش نکنید که فردا در سشن ژاپن هم تعیین نرخ بهره رو داریم که احتمالا بدون تغییر خواهد بود و هم کنفرانس خبری بانک مرکزی ژاپن رو. البته ساعت دقیق این کنفرانس رو نمی دونم اما تصور کنم نیمه شب به وقت ما میشه.

ارادتمند- بهزاد

نظر

• تحلیل طلای که اخیرا انجام دادم ربع نگاهی بندازید !

با دکتر موافقم.اردرهای سل افزایش خواهم داد.فردا تحلیل یورو به دلار آپدیت میزارم.

یه خورده هم شاخص سهام های معروف مث کک فرانسه،داکس آلمان،نیکی ژاپن...

من یه خورده در نوشتن توضیحات بی حالم والی تحلیل همه رو دارم :دی

فدای همتون

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                                تحلیل طلای که اخیرا انجام دادم ربع نگاهی بندازید !

با دکتر موافقم.اردرهای سل افزایش خواهم داد.فردا تحلیل یورو به دلار آپدیت میزارم.

یه خورده هم شاخص سهام های معروف مث کک فرانسه،داکس آلمان،نیکی ژاپن...

من یه خورده در نوشتن توضیحات بی حالم والی تحلیل همه رو دارم :دی

فدای همتون
                                آره خلیل جان، دیگه داره آماده میشه.

خوشبختانه یکم دیگه صعود کرد و خودش رو رسوند به 127 درصد (ابتدای کلاستر موج 5). دایورجنس واضح هم داره شکل می گیره. فکر کنم حوالی 5 یا 6 صبح کنفرانس رو داشته باشیم. دیگه باید چهار ساعت چهار ساعت مارکت رو دنبال کرد تا تریگر ایده آل بده.

خیلی دوست دارم کندل بعدی چهار ساعته هم باز سقف بزنه و تا نزدیک 162 بره (قیمت 104.50) که با خیال آسوده تر ترید کنم. بروکر تحلیلی اف ایکس دی دی آمریکا هست و فکر کنم کندلی که ساعت 5:30 صبح به وقت ایران بسته میشه به احتمال زیاد می تونه کندل تریگرم باشه (اگه فرم تک کندلی وایزمن سبز یا فرم دو کندلی انگولفینگ بده عالیه، دوست ندارم استار بشه که استاپ گشاد بشه!)

چون شب هست و به زودی خواب میاد به سراغم یه اردر علی الحساب رو 103.85 می کارم.

یک درصد رو این ترید دارم ریسک می کنم و انتظار دارم اگر تحلیل درست از آب دربیاد تا جمعه حداقل 3 درصد سود رو از بازار گرفته باشم.

ارادتمند- بهزاد

ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 11-20-2012, 01:21 AM

نظر

پردازش ...
                                X