اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نام دی مارک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    دوست عزیز تغییر عدد 13 در سیگنال دهی چه تاثیری دارد؟
    اگه به چارتی که گذاشتم نظر بندازید تا 13 شمارش کرده و سپس نزول داشته ولی چرا بعدا اینکار (شمارش) را تکرار نکرده با اینکه ما دوباره نزول و صعود داشتیم؟
    و چند درصد سیگنال های این اندیکاتور قابل اطمینان هست؟

با تشکر فراوان
    دوست عزیز شما برو یه مطالعه روی دیمارک داشته باش. فایلها رو بابک و رسول عزیز گذاشتند. اینجوری با دید بهتری می تونی استفاده کنی
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

آقا احسان عزیز ضمن خسته نباشید باید عرض کنم اندیکاتور اصلاحی شما رو چارتهای متای من هم شمارش انجام نمیده!
      به نظر شما مشکل از کجاست؟
      با سپاس از زحمات شما
      ویرایش توسط a_esmaeily : https://www.traderha.com/member/9765-a_esmaeily در ساعت 07-09-2013, 06:12 PM

نظر

دوست عزیز اندیکاتور احسان عزیز به هیچ وجه اصلاحی نیست ولی چون مبنای محاسبه کلوز کندل است تا کندل کلوز نکنه شماره ی بالاسرش هی میاد و میره. در مورد شمارش هم شمارش رو از خطی شروع میکنه که روی چارت به صورت عمودی می اندازه. شاید خط شما خیلی عقب تره و اندیکاتور داره اونجا رو میشماره. خط رو بندازید روی آخرین کندل (کندل شماره ی 9) ستاپ که فلش ستاپ هم روشه. ولی همونطور که توی فروم همسایه خدمتتون گفتم ترید استیشن طبق فرمایش رسول عزیز که واقعا کارش حرف نداره بهتره و خود آقا رسول اصلا از متا استفاده نمیکنه.

ارادتمند--------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

ببخشید منظور من از "اصلاحی "اندیکاتور قبلی اصلاح شده جهت استفاده در متا بود
          با تشکر از شما و آقا احسان عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط kingofblack نمایش پست ها
            هر چند زحمت زیادی را جناب سهیل برای اندیکاتورهای دیمارک کشیدن و واقعا به جرات میتونم بگم مطالب و اندیکاتورهایی که جمع آوری و یا نوشته بودن به این کاملی در هیچ تاپیکی در جهان نظیر نداره ولی با بررسی هایی که من ابزار شمارشی دیمارک را با سیگنال هایی که موسسه های مالی یا سایت ها و شبکه های تلویزیونی از سیگنال های تام دیمارک اراعه می کنند به این نتیجه رسیدم که ابزار شمارشی(13 تایی) ایشون دارای اشکال در شماره گذاری است.به همین خاطر نمی شد دوستان علاقه مند به دیمارک را راضی کرد.....
            البته راه حل ساده ای داشت و اون این بود که بازار را با ابزارهای تخصصی تری دنبال کنیم که از درستی اون ابزارها اطمینان داشته باشیم.به همین منظور بنده نرم افزار تریداستیشن9 را برای این کار در نظر گرفتم.
            لینک دانلود نرم افزار+مقاله برای روش کرک کردن و نصب کردن نرم افزار+روش انتقال دیتا از متاتریدر به نرم افزار در حالت آفلاین
            king of black TS_9.0_8968 - Download - 4shared - rasool yavari
            همچنین 196 اندیکاتور و سیستم به عنوان ضمیمه تقدیم دوستان میشه...
            196tss_2 - Download - 4shared - rasool yavari
            مقاله فارسی روش انتقال اندیکاتورها به نرم افزار
            king of black 2 - Download - 4shared - rasool yavari
            ( جای این نرم افزار در تاپیک های ایرانی واقعا خالی بود....)
            با سلام . لینکها کار نمیکنند . راه دیگری پیشنهاد میفرمائید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط fashgi نمایش پست ها
              با سلام . لینکها کار نمیکنند . راه دیگری پیشنهاد میفرمائید ؟
              توی پست 30 ام همین تاپیک جناب
              Barcelona

زحمت به اشتراک گذاری دوباره اون مجموعه کردند.......

نظر

یکی از مدیران سایت زحمت بکشه اسم این تاپیک رو درست کنه. اشتباها به جای تام دیمارک، نام دیمارک تایپ شده هر دفعه دنبالشم سرچ میکنم نمیاد.

ممنون

ارادتمند-----------امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام و عرض ادب

اگر ممکنه بگین که خط قرمز در این نرم افزار که شمارش میکنه برای مثلا سل یا بای در کجا بایر قرار داد؟
                  امیدوترم سوالم بی ربط نباشه

نظر

پردازش ...
                  X