اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نام دی مارک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط kingofblack نمایش پست ها
    من دقیقا نمیدونم اون اندیکاتور متاتریدر کجاش اشتباهه و این اندیکاتور کجاش نسبت به اون درسته(من برنامه نویسی بلد نیستم)ولی چیزی که توی سیگنال های شبکه های خبری از ابزار دیمارک دیدم و مقایسه کردم متوجه شدم خیلی با هم تفاوت دارند که چند تا مثال برای شما توی شکل میزنم ببینی....سهام شرکت اپل

...

اگه دقت کنی می بینی که یک سیگنال بین چیزی که شبکه CNBC اعلام میکنه با چیزی که نرم افزار نشون داده متفاوته.من این رو اشکال اندیکاتورهای نرم افزار ترید استیشن نمی بینم چون اگه اشکال در برنامه نویسی این اندیکاتورها بود بقیه سیگنال ها اینجوری تطابق با این میزان دقت رو نداشت بلکه عیب از اونجایی که ما از داده ها رو از متاتریدر می گیریم و مثلا از نرم افزار بلومبرگ یا خود دیتاهای اصلی ترید استیشن یا داده های رویترز نمی گیریم همین کار رو بعضی اوقات خراب می کنه.این اتفاق توی بازار سهام یا کالا بسیار بیشتر می افته.شاید بگید چرا؟ به این دلیل که اگه دقت کرده باشید ما توی این بازارها ابتدای بازار گپ داریم گاهی این گپ ها را بروکرها در چارت اعمال نمی کنند و گاهی هم بیشتر یا کمتر از مقدار موجود نشان میدهند به همین خاطر شماره گذاری غلط از کار در میاد.(اگه سوالی داشتی پیام خصوصی بده تا حلش کنم) ممنون)

سلام خدمت دوستان عزیز

پیشنهاد میدم در مورد دیتا از نرم افزار جاوا دوکاسکپی بانک استفاده کنید که 50 کراس به همراه دیتا نقره و طلا رو در اختیار قرار میده با دقت بسیار بالا.

پیش فرض نرم افزار احتیاج به نصب جاوا بر روی سیستم میباشد.

این فایل را دانلود کنید و اجرا کنید ،اگر سرعت اینترنت شما مشکلی نداشته باشه شروع میکنه به دانلود از روی سرورش و وریفای کردن تا بعد از چند دقیقه ران میشه.

حالا اینجا شما احتیاج دارید که در سایت بانک ثبت نام کنید تا به شما اکانت دمو 14 روزه بده که از اینجا این کار رو انجام بدید که در نهایت برای شما ارسال خواهد شد به ایمیل نام کاربری و پسورد.

بعد از اتمام دانلود و شروع به کار نرم افزار شاهد این پنجره خواهیم بود که از نوار ابزار بر روی TOOLS کلیک خواهید کرد و بر روی گزینه HISTORICAL DATA MANAGER کلیک میکنید:

JFOREX.jpg

و در پائین شاهدید که این قسمت اضافه شده که با کلیک بر روی کراسهای که میخواهید دیتا را دانلود میکنید البته تمام تنظیمات رو به اون شکل که در تصویر هست دربیارید و حتما به صورت فرمت HST باشه چون اول باید منتقیل بشه به متا تریدر پوشه HISTORY سروری که ترجیحا ازش دیتا دریافت مکینه و یا به سروری به دلخواه که در نهایت باید از این ادرس دیتا رو به نرم افزار تریدینگ استیشن معرفی کنید (( دلیل اینکه اول از جی فورکس به متاتریدر منتقل میکنیم این هست که در ولوم این دیتا اعداد بعد از اعشار رو هم آورده جی فورکس که تریدینگ استیشن قبول نمیکنه دیتا را و ،به این خاطر ابتدا به متاتریدر و بعد به تریدینگ استیشن منتقل میکنیم دیتا را )).

JFOREX 2.jpg

و در نهایت از متاتریدر دیتا رو به صورت فایل با فرمت CSV به نرم افزار تریدینگ استیشن معرفی میکنیم.
    فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط babaka نمایش پست ها
      ما کماکان منتظر اندیکاتورهای تصحیح شده دیمارک توسط امیر عزیز هستیم

شاد باشید
      بابک جان عزیز شرمنده درگیریم زیاد شده با رسول عزیز در ارتباطم به محض آماده شدن تقدیم میکنم البته مشکل اساسی فعلا اینه که اندیکاتورهای متا به نظر دوستان این کاره درسته حالا چرا جواب نمیده الله اعلم....

ارادتمند-----------امیر
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

اینم از نسخه ی بدون ایراد تام دیمارک برای متاتریدر. همینجا هم میخوام از دوست از برادر نزدیکترم احسان آقای گل (shadowless) بابت نوشتن این اندیکاتور تشکر کنم.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1654148651.rar

ارادتمند----------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
          اینم از نسخه ی بدون ایراد تام دیمارک برای متاتریدر. همینجا هم میخوام از دوست از برادر نزدیکترم احسان آقای گل (shadowless) بابت نوشتن این اندیکاتور تشکر کنم.

ارادتمند----------امیر

خسته نباشی امیر عزیز...
          ایشالا که بر سود معاملاتت افزوده شود
          شاد باشی
          ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

ارادتمند----------امیر

تشکر دوست عزیز

من امتحان کردم ولی کار نکرد

روی متا انداختم ولی ...

ایا تنظیمات خاصی دارد

لطفا راهنمایی کنید.
            زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

نمی دونم والله دوست عزیز برای من که داره کار میکنه

نه فقط تنظیماتش برای سل و بای متفاوته که اگر جلوی سل ترو بذارید برای سل و اگر فالس بذارید برای بای میشماره و از هر کجا اون خط رو بذارید شروع به شمارش میکنه همین.

ارادتمند-----------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نمی دونم والله دوست عزیز برای من که داره کار میکنه

نه فقط تنظیماتش برای سل و بای متفاوته که اگر جلوی سل ترو بذارید برای سل و اگر فالس بذارید برای بای میشماره و از هر کجا اون خط رو بذارید شروع به شمارش میکنه همین.

ارادتمند-----------امیر
                تنظیماتش رو چک کردم و طبق گفته شما هستند. ولی نشانی از خط عدد سیگنال نیست. لطفا کمک کنید.

نظر

تنظیماتش رو چک کردم و طبق گفته شما هستند. ولی نشانی از خط عدد سیگنال نیست. لطفا کمک کنید.
                  بیشتر توضیح میدید دوست من؟
                  بعد از اجرا باید یک خط عمودی در چارتتون مشاهده کنید
                  : My Real Accounts

نظر

نوشته اصلی توسط shad0wless نمایش پست ها
                    بیشتر توضیح میدید دوست من؟
                    بعد از اجرا باید یک خط عمودی در چارتتون مشاهده کنید
                    یک خط عمدی قرمز رنگ میاد. این معنی اش چیه. سیگنال خرید یا فروش را چطوری از یک خط بگیرم

و یا بهتر بگم روش کارش چطوریه

ممنون

نظر

یک خط عمدی قرمز رنگ میاد. این معنی اش چیه. سیگنال خرید یا فروش را چطوری از یک خط بگیرم

و یا بهتر بگم روش کارش چطوریه

ممنون
                      اینجور تصویری اگه دارید داره درست عمل میکنه

نظر

تشکر فراوان

درست شد. در قسمت تغییر رنگ رنگ اعداد را روشن کردم. الان اعداد و خط مشاهده کردم.

تا 13 می شمارد. ولی چرا فقط یک بار اینکار را انجام می دهد. عدد 13 طبق تنظیمات سیگنال نزول هست درست است؟؟؟ برای صعود چکار کنیم؟

چرا دیگر اینکار را تکرار نکرده با اینکه قیمت چند بار دچار صعود و نزول شده است.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1675507291.png

نظر

تشکر فراوان

درست شد. در قسمت تغییر رنگ رنگ اعداد را روشن کردم. الان اعداد و خط مشاهده کردم.

تا 13 می شمارد. ولی چرا فقط یک بار اینکار را انجام می دهد. عدد 13 طبق تنظیمات سیگنال نزول هست درست است؟؟؟ برای صعود چکار کنیم؟

چرا دیگر اینکار را تکرار نکرده با اینکه قیمت چند بار دچار صعود و نزول شده است.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...1675507291.png
                          خدمت شما
                          در این ورژن میتونید عدد دیفالت رو که همون 13 هست تغییر بدید
                          واسه صعود هم کافیست گزینه sell رو false کنید

نظر

نوشته اصلی توسط shad0wless نمایش پست ها
                            خدمت شما
                            در این ورژن میتونید عدد دیفالت رو که همون 13 هست تغییر بدید
                            واسه صعود هم کافیست گزینه sell رو false کنید
                            خیلی ممنون
                            دوست عزیز تغییر عدد 13 در سیگنال دهی چه تاثیری دارد؟
                            اگه به چارتی که گذاشتم نظر بندازید تا 13 شمارش کرده و سپس نزول داشته ولی چرا بعدا اینکار (شمارش) را تکرار نکرده با اینکه ما دوباره نزول و صعود داشتیم؟
                            و چند درصد سیگنال های این اندیکاتور قابل اطمینان هست؟

با تشکر فراوان

نظر

خیلی ممنون
                              دوست عزیز تغییر عدد 13 در سیگنال دهی چه تاثیری دارد؟
                              اگه به چارتی که گذاشتم نظر بندازید تا 13 شمارش کرده و سپس نزول داشته ولی چرا بعدا اینکار (شمارش) را تکرار نکرده با اینکه ما دوباره نزول و صعود داشتیم؟
                              و چند درصد سیگنال های این اندیکاتور قابل اطمینان هست؟

با تشکر فراوان
                              دوست من این اندیکاتور سیگنالگیری نیست و در جهت تحلیل ازش استفاده میشه
                              عدد 13 چون بر مبنای دیمارکه

نظر

آقا احسان دستت درد نکنه واقعا عالی بود. زحمت کشیدی.
                                یک سوال فنی. اندیکاتورهای متاتریدر 4 رو میشه به متاتریدر 5 تبدیل کرد؟ برای استفاده در مفیدتریدر واسه تحلیل یورس تهران میخوام.
                                شاد باشی
                                ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

پردازش ...
                                X