اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نام دی مارک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام

ممنون آقا رسول بابت آموزشهای زیبات هم چنین بابک عزیز بابت شروع این بحث زیبا.

این ترید استیشن من یک سری از دکمه های سمت چپش خاموشه مثلا همین چارت آنالیزش نمیدونید مشکلش چیه؟؟؟

ارادتمند-------------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط twimm نمایش پست ها
      سلام

ممنون آقا رسول بابت آموزشهای زیبات هم چنین بابک عزیز بابت شروع این بحث زیبا.

این ترید استیشن من یک سری از دکمه های سمت چپش خاموشه مثلا همین چارت آنالیزش نمیدونید مشکلش چیه؟؟؟

ارادتمند-------------امیر
      سلام

دقیقا نمیدونم مشکل چیه؟آیا تونستید نمودار روی پلتفرم بیارید یا مشکل دارید؟
      ولی یکی از قسمت هایی که در نرم افزار در حالت آفلاین باید کار کنه همین قسمت چارت آنالیز هستش.البته خیلی از قسمت های نرم افزار فقط در حالت آنلاین قابل استفاده هست همینطور خیلی از اندیکاتورها مثل اندیکاتور
      cot
      صرفا در حالت آنلاین قابل استفاده هست و اگه استفاده از این اندیکاتور بکنید یا اجرا نمیشه یا بطور خالی در چارت نمایان میشه.دلیلش اینه که شما اطلاعات را از متاتریدر میگیرید و متاتریدر مولفه های لازم برای به کار انداختن این اندیکاتور را در فایل ascii که از متاتریدر میگیرید وجود نداره تا بتونه اندیکاتور را اجرا کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط kingofblack نمایش پست ها
        سلام

دقیقا نمیدونم مشکل چیه؟آیا تونستید نمودار روی پلتفرم بیارید یا مشکل دارید؟
        ولی یکی از قسمت هایی که در نرم افزار در حالت آفلاین باید کار کنه همین قسمت چارت آنالیز هستش.البته خیلی از قسمت های نرم افزار فقط در حالت آنلاین قابل استفاده هست همینطور خیلی از اندیکاتورها مثل اندیکاتور
        cot
        صرفا در حالت آنلاین قابل استفاده هست و اگه استفاده از این اندیکاتور بکنید یا اجرا نمیشه یا بطور خالی در چارت نمایان میشه.دلیلش اینه که شما اطلاعات را از متاتریدر میگیرید و متاتریدر مولفه های لازم برای به کار انداختن این اندیکاتور را در فایل ascii که از متاتریدر میگیرید وجود نداره تا بتونه اندیکاتور را اجرا کنه.
        ممنون رسول جان

مشکل فراتر از این صحبتهاست. اگر فقط اندیکاتور ستاپ و شمارش مهمه من توی متا بنویسمشون چون فکر نکنم کار سختی باشه. اگر راهنمایی کنید که چه اندیکاتورهایی مهم هستند من می نویسم و در اختیارتون میذارم.

ارادتمند----------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
          ممنون رسول جان

مشکل فراتر از این صحبتهاست. اگر فقط اندیکاتور ستاپ و شمارش مهمه من توی متا بنویسمشون چون فکر نکنم کار سختی باشه. اگر راهنمایی کنید که چه اندیکاتورهایی مهم هستند من می نویسم و در اختیارتون میذارم.

ارادتمند----------امیر
          اگه قبول زحمت کنید که بسیار خوب میشه.اندیکاتورهایی که برای متاتریدر سهیل نوشته در شماره گذاری مشکل داره برای اینکه کدهای اندیکاتورهای تریداستیشن رو ببینید باید اندیکاتورها رو به Easy Lahguage انتقال بدید (کلیک راست کنید و روی گزینه Insert Analysis technique کلیک کنید سپس بعد از انتخاب اندیکاتور مورد نظر گزینه Edit Easy language را کلیک کنید) ....بعضی از اندیکاتورها رمز گذاری شدند....

اگه ازت برای دیدن کدهای اندیکاتور رمز خواست کنسل رو بزن و دوباره اندیکاتور رو انتخاب کن تا کدهای برنامه نویسی اندیکاتور رو نشون بده

یک تاپیکی توی سایت forex TSD در مورد انتقال و تبدیل اندیکاتورهای متاتریدر و تریداستیشن به هم دیگه لینکش رو میذارم شاید به کار شما بیاد.
          TradeStation - Page 9
          من دقیقا نمیدونم اون اندیکاتور متاتریدر کجاش اشتباهه و این اندیکاتور کجاش نسبت به اون درسته(من برنامه نویسی بلد نیستم)ولی چیزی که توی سیگنال های شبکه های خبری از ابزار دیمارک دیدم و مقایسه کردم متوجه شدم خیلی با هم تفاوت دارند که چند تا مثال برای شما توی شکل میزنم ببینی....سهام شرکت اپل

...

اگه دقت کنی می بینی که یک سیگنال بین چیزی که شبکه CNBC اعلام میکنه با چیزی که نرم افزار نشون داده متفاوته.من این رو اشکال اندیکاتورهای نرم افزار ترید استیشن نمی بینم چون اگه اشکال در برنامه نویسی این اندیکاتورها بود بقیه سیگنال ها اینجوری تطابق با این میزان دقت رو نداشت بلکه عیب از اونجایی که ما از داده ها رو از متاتریدر می گیریم و مثلا از نرم افزار بلومبرگ یا خود دیتاهای اصلی ترید استیشن یا داده های رویترز نمی گیریم همین کار رو بعضی اوقات خراب می کنه.این اتفاق توی بازار سهام یا کالا بسیار بیشتر می افته.شاید بگید چرا؟ به این دلیل که اگه دقت کرده باشید ما توی این بازارها ابتدای بازار گپ داریم گاهی این گپ ها را بروکرها در چارت اعمال نمی کنند و گاهی هم بیشتر یا کمتر از مقدار موجود نشان میدهند به همین خاطر شماره گذاری غلط از کار در میاد.(اگه سوالی داشتی پیام خصوصی بده تا حلش کنم) ممنون)

نظر

همون عکس ها رو اگه با دقت بیشتری نگاه کنیم متوجه میشیم که ابزارهای متاتریدر اشتباه سیگنال میدن
            توی عکس پایین TD COMBO SELLدر نرم افزار ترید استیشن رو نگاه کنید و سیگنالهاش

توی عکس زیر هم تی دی کومبو متاتریدر که به طور اتوماتیک سیگنالها رو نشون میده.....اگه دقت کنید حتی به مرحله شمارش کامل نمیرسه که بخواد سیگنال بده ...یکی در شماره 11 و یک دیگه در شماره 12 مونده و سیگنالش فالس شده(هر دو بررسی از دیتاهای یک بروکر صورت گرفته)
            ویرایش توسط kingofblack : https://www.traderha.com/member/9413-kingofblack در ساعت 06-12-2013, 05:50 PM

نظر

بحث بسیار عالی است .... من 2 سال است دارم روش کار میکنم ..... چشمی میتونم تا 13 بشمرم ..... با سهیل هم در ارتباط هستم واقعا این مواردی که رسول میگه درسته و برطرف بشه عالی میشه امیدوارم دوستان با کمک هم به نتیجه خوبی برسیم

موفق باشید
              یا حق

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                ممنون رسول جان

ارادتمند----------امیر

امیر جان خوشحالیم که اینقدر پیگیر هستی. ایشالا با کمک هک بتونیم از این ابزار نهایت استفاده رو بکنبم.
                این کتاب شاید بدردت بخوره تو کار اندیکاتور نویسی.
                مجموعه اندیکاتورهای دیمارک هستش. انتشارات بلومبرگ:

DeMark Indicators-Jason Perl
                1
                2
                3
                4

پیشاپیش مراتب تشکر و خسته نباشید خود را ابراز میدارم

شاد باشید

بابک
                ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

نوشته اصلی توسط babaka نمایش پست ها
                  امیر جان خوشحالیم که اینقدر پیگیر هستی. ایشالا با کمک هک بتونیم از این ابزار نهایت استفاده رو بکنبم.
                  این کتاب شاید بدردت بخوره تو کار اندیکاتور نویسی.
                  مجموعه اندیکاتورهای دیمارک هستش. انتشارات بلومبرگ:

DeMark Indicators-Jason Perl
                  1
                  2
                  3
                  4

پیشاپیش مراتب تشکر و خسته نباشید خود را ابراز میدارم

شاد باشید

بابک
                  بابک جان از این که هیچی سر در نیاوردم اصلا توضیحی نداده. رسول جان گفت فایلها رو برات فرستادم ولی به ایمیلم نیومده اگر شما به همون روش که آقا رسول توضیح دادند دیکد کنید و برام بفرستید ممنون میشم. اندیکاتور شمارش رو که طبق تعریفش میگم دوستانم بنویسند. فکر کنم همون کافی باشه درسته؟؟؟

راستی اینم آیدی یاهوم

amirsharifi_v

اگر لطف کنید دی کد کنید و تو مسنجر بهم بدید ممنون میشم.

ارادتمند-----------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

با سلام خدمت دوستان من با 4shared مشکل دارم اگه میشه یکی از دوستان فایلهای اقای یاوری رو همینجا یه یه جای دیگه بگذاره تا راحت بتونم دانلود کنم .....

موفق باشید
                    یا حق

نظر

درود

رامین جان خدمت شما

Demark Indicators

همیشه شاد و موفق باشی
                      ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 06-15-2013, 11:54 AM
                      Think / Act / Enjoy

نظر

ما کماکان منتظر اندیکاتورهای تصحیح شده دیمارک توسط امیر عزیز هستیم

شاد باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                          درود

رامین جان خدمت شما

Demark Indicators

همیشه شاد و موفق باشی
                          مرسی عزیز .... من اون فایلهایی که توی یه ÷ستی رسول گذاشته بود برای ترید استیشن و .... اندیکاتورهای مربوط به اون بود رو میخواستم .....

موفق باشید
                          یا حق

نظر

نوشته اصلی توسط fxramin نمایش پست ها
                            مرسی عزیز .... من اون فایلهایی که توی یه ÷ستی رسول گذاشته بود برای ترید استیشن و .... اندیکاتورهای مربوط به اون بود رو میخواستم .....

موفق باشید
                            یا حق
                            اگر مصطفی عزیز زحمت آپلود رو وبسایت شرکت رو بکشه ممنون میشیم همگی

شاد باشید

نظر

سلام و تشکر فراوان

نوشته اصلی توسط kingofblack نمایش پست ها
                              هر چند زحمت زیادی را جناب سهیل برای اندیکاتورهای دیمارک کشیدن و واقعا به جرات میتونم بگم مطالب و اندیکاتورهایی که جمع آوری و یا نوشته بودن به این کاملی در هیچ تاپیکی در جهان نظیر نداره ولی با بررسی هایی که من ابزار شمارشی دیمارک را با سیگنال هایی که موسسه های مالی یا سایت ها و شبکه های تلویزیونی از سیگنال های تام دیمارک اراعه می کنند به این نتیجه رسیدم که ابزار شمارشی(13 تایی) ایشون دارای اشکال در شماره گذاری است.به همین خاطر نمی شد دوستان علاقه مند به دیمارک را راضی کرد.....
                              البته راه حل ساده ای داشت و اون این بود که بازار را با ابزارهای تخصصی تری دنبال کنیم که از درستی اون ابزارها اطمینان داشته باشیم.به همین منظور بنده نرم افزار تریداستیشن9 را برای این کار در نظر گرفتم.
                              لینک دانلود نرم افزار+مقاله برای روش کرک کردن و نصب کردن نرم افزار+روش انتقال دیتا از متاتریدر به نرم افزار در حالت آفلاین
                              king of black TS_9.0_8968 - Download - 4shared - rasool yavari
                              همچنین 196 اندیکاتور و سیستم به عنوان ضمیمه تقدیم دوستان میشه...
                              196tss_2 - Download - 4shared - rasool yavari
                              مقاله فارسی روش انتقال اندیکاتورها به نرم افزار
                              king of black 2 - Download - 4shared - rasool yavari
                              ( جای این نرم افزار در تاپیک های ایرانی واقعا خالی بود....)

سلام جناب کینگ عزیز

یک دنیا تشکر بابت این نرم افزار ،بایستی خدمت دوستان عرض کنم این نرم افزار جزو بهترین پلتفرمها میباشد اگر نگم اولین.

سپاس بیکران.

نظر

King of Black package

همیشه شاد و موفق باشید
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X