اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

re: تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

ین رو دیشب تحلیل زدیم صعودی است ولی این شادو بلند رو انتظار نداشتم
    کاش دیشب پوز خرید گرفته بودیم این مدیریت سرمایه ما رو عقب انداخت
    به هر حال با اولین نشانه های برگشت فروشنده ام
    Meta.me.cc!! Trader.meta@ymail

نظر

ین فروختیم
      خریدارا نتونستن ۳۵ رو بشکنند یعنی امیدوارم

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
        ین فروختیم
        خریدارا نتونستن ۳۵ رو بشکنند یعنی امیدوارم

رد کردن هدف بعدی ۷۷۰ هدف نهایی ۹۰۰
        تو هر دو نقطه فروش گذاشتم کل پوزیشن رو به سه قسمت کردم هر قسمت یکدهم لات اگر زودتر برگشت از ۹۳.۹۴۰ به پایین سل استاپ میدم

نظر

ین داره نون استاپ میره پدیده ای شده استاپ گذاشتیم رو ۹۵.۵۰۰
          فعلا تا ۹۵ که ۱۰۰ دلار تو ضرریم خدا کنه از ۹۵.۳۵۰ برگرده
          ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-04-2013, 10:56 AM

نظر

ین داره نون استاپ میره پدیده ای شده استاپ گذاشتیم رو ۹۵.۵۰۰
            فعلا تا ۹۵ که ۱۰۰ دلار تو ضرریم خدا کنه از ۹۵.۳۵۰ برگرده
            ببخشید ۹۵.۵۰۰ محاسبه نقطه برگشت بود و بالاتر از اون استاپ گذاشتم ۹۵۶۰۰ که خوشبختانه برگشت بهر حال ادم که تو ضرره تند تند تایپ میکنه با دقت کمتر
            اما علت ضرر فروش باید زمانی گرفته شه که اولین کندل برگشتی رویت شود مثل الان
            چون معمولا نقاط رو درست حساب میکردم این تیکه رو چون مقداری از روند رو از دست میدادم گذاشته بودم کنار
            مضاعف بر اینکه روند اصلی نزولی بود و فکر یک همچین برک اوتی رو نمی کردیم
            این حرکات تو انس عادی تره ولی تو ین جالب بود
            الان ریسک به ریوارد فروش خیلی عالی شده خصوصا اینکه استاپ هانتر ها هم نقاط رو مثل من حساب کردن
            بنابراین ۱۰۰ پوینت بالاتر از سقف استاپ فروش بزارین

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-04-2013, 11:31 AM

نظر

استاپمون خورد و ۹۵.۱۷ دومرتبه سل استاپ گذاشتیم
              اعتقاد زیادی به ریختنش تا ۹۳.۷ دارم بقول رفیقمون حداقل بزار یک مستر کندل رو برگردونه

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-04-2013, 12:46 PM

نظر

بالاخره کوفتی ین تو تایم ۱۵ واگرایی زد من هم .۱ ۹۶ فروختیم به کوری چشم استاپ هانترها که استاپمون رو صبح زدند

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-04-2013, 07:16 PM

نظر

بالاخره کوفتی ین تو تایم ۱۵ واگرایی زد من هم .۱ ۹۶ فروختیم به کوری چشم استاپ هانترها که استاپمون رو صبح زدند

ایندفه زرنگی کردیم ۹۶۲ استاپ گذاشتیم شیب کانال زیگ زاک خوبه صبر میکنم شکست میفروشم

نظر

واقعا ترید بایک سری اصول ساده سود اور است که زیاد بهش توجه نمیکنیم
                    در تایم ۴ ساعته ین
                    واگرایی در کف زدن قیمت بوضوح مشخص است
                    اخطار دوم زمانیکه که قیمت از شکست کف قبلی بازمانده
                    و اخطار اخر و فصل الختام شکست اخرین سقف که امروز انجام شد

نظر

ایندفه زرنگی کردیم ۹۶۲ استاپ گذاشتیم شیب کانال زیگ زاک خوبه صبر میکنم شکست میفروشم
                      ین

زیگ کانال شکست ۹۶۲۰۰ پوز رو پس گرفتیم

نظر

واقعا ترید بایک سری اصول ساده سود اور است که زیاد بهش توجه نمیکنیم
                        در تایم ۴ ساعته ین
                        واگرایی در کف زدن قیمت بوضوح مشخص است
                        اخطار دوم زمانیکه که قیمت از شکست کف قبلی بازمانده
                        و اخطار اخر و فصل الختام شکست اخرین سقف که امروز انجام شد

متای عزیز
                        اینکه چارت شکل بگیره ومسیرش مشخص بشه که کار از کار گذشته.بنظر من قشنگ اونه که قبل از این که کف گرایی و سقف گرایی کامل بشن بتونیم مسیر تشخیص بدیم و به دیگران بگیم که یوخته حال کنن.وگر به جان خودم منم دوروزه تشخیص داده بودم که ین بر میگرده فقط یادم رفت بهش بگم وقتی خوابم برنگرد.
                        اینم تاوان خواب بی موقع

حلا بنظرت از این به بعد یرو ین چه کارست؟
                        ویرایش توسط arashk1992 : https://www.traderha.com/member/6929-arashk1992 در ساعت 04-04-2013, 09:51 PM

نظر

نوشته اصلی توسط arashk1992 نمایش پست ها
                          متای عزیز
                          اینکه چارت شکل بگیره ومسیرش مشخص بشه که کار از کار گذشته.بنظر من قشنگ اونه که قبل از این که کف گرایی و سقف گرایی کامل بشن بتونیم مسیر تشخیص بدیم و به دیگران بگیم که یوخته حال کنن.وگر به جان خودم منم دوروزه تشخیص داده بودم که ین بر میگرده فقط یادم رفت بهش بگم وقتی خوابم برنگرد.
                          اینم تاوان خواب بی موقع

حلا بنظرت از این به بعد یرو ین چه کارست؟
                          والا من ۹۶.۲۰۰ رو از ترس تا سود نپریده ۹۶.۰۷۰ دادم رفت
                          قطعا وقتی قیمت شارپ میره بالا اصلاح انجام میده ولی امرو هر چی فروش زدیم نامردا سرش دادن به بالا
                          فعلا بیخیال ین شدم تا اولین کف بشکنه و پولبک بزنه تا مطمن وارد شم
                          لج بازی عاقبتش میشه ضرر ۳۳۰ دلاری بنده
                          کف اخر ۹۶ است مطمن تر ۹۵.۲۵۰

نظر

یورو به نظر من اگه نتونه خودشو حداقل بالای ۱۰۳ تثبیت کنه کف قبلی رو خاهد شکست
                            اولین اخژار شکست کف قبلی هم رفتن قیمت به زیر۱.۲۸۸۰۰ است
                            پس یورو چاره ای نداره برای نابود نشدن احتیاج داره بالای ۲۸۸۰۰ باشه
                            که به نظر من توان رسیدن به ۱.۳ را با حرکت امروز از دست داد
                            صعود شارپ چیزی بیشتر از یک سقوط به همراه ندارد

نظر

والا من ۹۶.۲۰۰ رو از ترس تا سود نپریده ۹۶.۰۷۰ دادم رفت
                              قطعا وقتی قیمت شارپ میره بالا اصلاح انجام میده ولی امرو هر چی فروش زدیم نامردا سرش دادن به بالا
                              فعلا بیخیال ین شدم تا اولین کف بشکنه و پولبک بزنه تا مطمن وارد شم
                              لج بازی عاقبتش میشه ضرر ۳۳۰ دلاری بنده
                              کف اخر ۹۶ است مطمن تر ۹۵.۲۵۰

ین تونست سقف قبلی رو رد کنه بنابراین دیگه فروش نمیشه زد

نظر

تو تاپیک ها که گشت زدم سیگنالهای خیلی ها به استاپ خورده کلا دیروز روز خوبی نبود
                                من که خیلی وقت بود ضرر نکرده بودم دیروز ۳۰۰. دلار باختم
                                البته با اسکالپ ازضرر دیروز خابم نبرد و دبشب تو تایم یکدقیقه با نشستن پشت کامپیوت تا الان ر تونستم ۱۰۰ تا رو برگردونم
                                فکر میکنم بزنیم تو کار اسکالپ و تارگت رو فعلا بیخیال شی کنترل روانی مون دوباره بر میگرده
                                یکبار دیگه هم تو انس این اتفاق افتاد از ۱۶۴۰. رفت هی فروش میزدیم واسته باز میرفت

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-05-2013, 12:27 PM

نظر

پردازش ...
                                X