اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

Re: تحلیلهای شخصی Meta

پوند خریدم ۸۴احتمالا تا ۵۱ بره استاپ اخرین کف
    دیروز رفتیم ۱۳ کل ریزش رو از دست دادیم

Meta.me.cc!! Trader.meta@ymail

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها

متا جان نیازی نیست دایم پشت سیستم باشی .

نظر

[QUOTE=Meta;60932]پوند خریدم ۸۴احتمالا تا ۵۱ بره استاپ اخرین کف

این ۵۱
        حالا یا از ۵۱۱۰ برمیگردیا همینجا سفارش فروش گذاشتیم رو ۵۱۱۰ با پروفیت ۵۰۹۰یا ماکه سفارشا رو گذاشتیم رفتیم

نظر

[QUOTE=Meta;60938]

این ۵۱
          حالا یا از ۵۱۱۰ برمیگردیا همینجا سفارش فروش گذاشتیم رو ۵۱۱۰ با پروفیت ۵۰۹۰یا ماکه سفارشا رو گذاشتیم رفتیم

خریدم بسته شد رو ۵۱۱۰ و فروش گرفتم رو همون عدد
          استاپ ۵۱۲ اگر استاپ خورد میریم رو ۵۱۴۵ فروش میزاریم ضرر جبران شه

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-03-2013, 12:44 PM

نظر

کسی نیست پارتی بشه تو پرسپولیس با ۵۰۰ دلار مارجین حساب باز کنیم
            من تا حالا با یک لات ترید نکردم

نظر

[QUOTE=Meta;60950]

خریدم بسته شد رو ۵۱۱۰ و فروش گرفتم رو همون عدد
              استاپ ۵۱۲ اگر استاپ خورد میریم رو ۵۱۴۵ فروش میزاریم ضرر جبران شه

چه کرد این پوند
              ۵۰۹۳ بستم سودش کافیه
              زیر۵۰۹۰ میخریم اگه کف نشکنه

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-03-2013, 01:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی ضرغامی وحید نمایش پست ها
                متا جان نیازی نیست دایم پشت سیستم باشی .
                پشت سیستم بخوره تو سرمون
                وقت تحلیل کردن پشت سیستم مگه بچه ها به ادم میدن
                اگر پشت سیستم باشم تو ترید مطمن ترم مثلا یک اوردر سل گذاشتم یک جایی اما قیمت زودتر از اون نقطه بر میگرده در صورتیکه یک اردر خرید هم گذاشته بودم پاینتر و مطمنم اگر اردر خریدم فعال شه استاپ فروش ل بالایی حتما میخوره اما تو اندروید نمیدونم چطوری میشه تنظیم کرد که اگر اردر پاینم فعال شه اردر بالا حذف شه پس پای سیستم باشم مطمنتره

نظر

نوشته اصلی توسط arashk1992 نمایش پست ها
                  ممنون میشم اگر تنظیمات رو هم بگید .
                  با اجازه اساتيد ، بنده از كراس دو مووينگ استفاده مي كنم

توي جزوات معمولا استفاده از تركيب متد simple و Exponential پيشنهاد ميشه ولي بنظر من

استفاده از دو مووينگ با تنظيمات زير بسيار دقيق تر عمل مي كنه

پيشنهاد مي كنم كه مووينگ ها را با يك سيستم ديگه جهت گرفتن تاييديه تركيب كنيد

هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

یورو من یک اردر فروس گذاشته بودم روی ۲۸۳۹۰ ظاهرا قیمت زودتر برگشته و تارگتم زیر ۲۷۹۰۰ بود
                    گفتم بدرد اونای که فروش زدن بخوره الان ریسک به ریواردش برام نمیصرفه

نظر

یورو من یک اردر فروس گذاشته بودم روی ۲۸۳۹۰ ظاهرا قیمت زودتر برگشته و تارگتم زیر ۲۷۹۰۰ بود
                      گفتم بدرد اونای که فروش زدن بخوره الان ریسک به ریواردش برام نمیصرفه

یورو ۲۸۳۹ تثبیت بشه میره بالا.
                      بیشتر از ۲۸۱۰ نیومد پایین بهرحال تو نقطه مورد نظر من هر کی فروخته بود امیدوارم با سود بسته باشه ا

نظر

re: تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

کسی نیست پارتی بشه تو پرسپولیس با ۵۰۰ دلار مارجین حساب باز کنیم
                        من تا حالا با یک لات ترید نکردم

جدا کیا با یک لات ترید میکنند
                        روزی متوسط۰ ۴۰ پوینت بگیریم حالا بیشتر هم گرفتی نوش جان
                        با یکدهم لات میشه ۴۰ دلار با سه دهم لات میشه روزی ۱۲۰. دلار
                        به ریال میشه روزی ۴۰۰ تومن جمعا با ضررش ماهی ۸ میلیون
                        منکه با یک لات جرات ترید ندارم
                        سه دهم لات هم ۷۵۰ دلار بیشتر لازم نداره البته لورچ ۵۰۰
                        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-03-2013, 06:54 PM

نظر

ین امروز همه مثل من فکر میکردن و با شکست کف روند صعودی ناگهان بازار اینقدر ریخت و همه فروشنده شدن البته سود بدی هم نداد اینقدر سریع قیمتها حرکت کرد که همش به قیمت من ریجکت میخورد
                          به هر حال تصور همه شکست کغ قبلی بود که الان تو یکساعته نگاه میکنم موفق نشد
                          بنابراین باید صعود تا ۵۰ فیبو موج رو داشته باشیم یعنی ۹۳.۲ که متاسفانه ریسک این پوزیشن بیش از ۵۰ درصد است و من نیستم صبر میکنیم ببینیم تا کجا میره
                          احتمال شکست سقف۹۳.۶ هم بعضی از دوستانم دادن که منطقی هم به نظر میرسه
                          یورو دلار به نظر من رنج شده و بازار دچار بی تصمیمی باید دنبال الگوهای تراکمی بگردبم هر کی پیدا کرد بگه
                          پوند به نظر من فروشش الان خوبه با استا ۵۱۷ و تارگت ۵۰.۷ که ریسک کمتر از ۳۸ درصده حتی تارگت احتمال ۸۰ درصد داره که بیش از اینها باشه من رو ۵۱۴ فروش گذاشتم داد داد نداد نداد

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-04-2013, 01:46 AM

نظر

ین امروز همه مثل من فکر میکردن و با شکست کف روند صعودی ناگهان بازار اینقدر ریخت و همه فروشنده شدن البته سود بدی هم نداد اینقدر سریع قیمتها حرکت کرد که همش به قیمت من ریجکت میخورد
                            به هر حال تصور همه شکست کغ قبلی بود که الان تو یکساعته نگاه میکنم موفق نشد
                            بنابراین باید صعود تا ۵۰ فیبو موج رو داشته باشیم یعنی ۹۳.۲ که متاسفانه ریسک این پوزیشن بیش از ۵۰ درصد است و من نیستم صبر میکنیم ببینیم تا کجا میره
                            احتمال شکست سقف۹۳.۶ هم بعضی از دوستانم دادن که منطقی هم به نظر میرسه
                            یورو دلار به نظر من رنج شده و بازار دچار بی تصمیمی باید دنبال الگوهای تراکمی بگردبم هر کی پیدا کرد بگه
                            پوند به نظر من فروشش الان خوبه با استا ۵۱۷ و تارگت ۵۰.۷ که ریسک کمتر از ۳۸ درصده حتی تارگت احتمال ۸۰ درصد داره که بیش از اینها باشه من رو ۵۱۴ فروش گذاشتم داد داد نداد نداد

اگه پوند استاپمون خورد ۵۱۷۵ هم میفروشیم
                            البته کم ریسکتر هم اون نقطه است بهر حال واسه نقطه پایین حجم کمتری در نظر می گیرم

نظر

من که به اینترنت ایران و کامپیوتر تو خونه برای ترید اعتماد ندارم ترلینگ استاپ و اکسپرت بدم دستش
                              میگن میشه vps تهیه کرد اینا رو متاتریدرش نصب کرد و حتی با تبلت کنترلش کرد کسی اگه اشنایی داره و داره استفاده میکنه به ما هم باد بده

نظر

ی

پوند هم که ریخت فروش دیشب رفته تو سود
                                نمیدونم بعضی ها تحلیل کرده بودن شاخص دلار ضعیف شده فعلا که پدر همه ارزا رو دراورده و انس رو هم که به خاک سیاه نشوند

نظر

پردازش ...
                                X