اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ترید با فارکس ببینید چقدر راحته
    الان ین بدون تحلیل ۹۹۴۰۰ میخرم
    دلیل
    دارم تو جزوه ترید با شانس مینویسم
    اما کلی
    اولا روند صعودی اش حدود چهار ماه است شروع شده است
    در ثانی کاهش ارزش ین بدلیل سیاست انبساطی بانک ژاپنه که تا به نرخ تورم هدف نرسه ول کن نیست
    بنابراین از اینجا هر ۱۰۰ پیپ کاهش میخریم
    هدفم ۱۰۵ است
    حالا تماشا کنید
    از ترید در فارکس لذت ببرید

استاد متا را در گوگل بیابید meta.cz.cc

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
      ترید با فارکس ببینید چقدر راحته
      الان ین بدون تحلیل ۹۹۴۰۰ میخرم
      دلیل
      دارم تو جزوه ترید با شانس مینویسم
      اما کلی
      اولا روند صعودی اش حدود چهار ماه است شروع شده است
      در ثانی کاهش ارزش ین بدلیل سیاست انبساطی بانک ژاپنه که تا به نرخ تورم هدف نرسه ول کن نیست
      بنابراین از اینجا هر ۱۰۰ پیپ کاهش میخریم
      هدفم ۱۰۵ است
      حالا تماشا کنید
      از ترید در فارکس لذت ببرید

دور از انتظار بود اینهمه ریزش ین و رشد یورو
      واسه همین حجمزیاد نکردم
      از بولینگر جدا نمیشد که حجم اضافه کنم

بهر حال ۹۴ تسلیم میشم
      اینطوری ریسک به ریوارد شده ۵۰ به ۵۰
      البته این تیپ کار کردن حجم پوز کمه و مدیریت سرمایه برقرار
      دنیای ترید برد و باخته
      البته نشستم حساب کردم دیدم این موج ۳ بود تا اینجا اومد بهر حال تو چهار هم میتونم خارج شم
      ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 06-07-2013, 11:57 AM

نظر

• حدسم درست بود
        ین ۹۷۵۰۰
        با اینکه با یک مکدی خوبی که طراحی کردم به خوبی چند سال پول در اوردم و خوب هم جواب داد
        نمیدونم چه کاریه که باید حتما روشهای دیگه رو هم که ممکنه کامل جواب نده بکار ببرم
        شاید جوابش این باشه
        تریدر بدون مانیتورینگ مرتب نمودار قیمت
        دنبال اینم

نظر

• خط روند صعودی ین دچار تزلزل شده
          متاسفانه شکست داو به وضوح در ین دیده میشه تاریخ ۲۹/۵
          عدم دقت من به این نکته سود رو پروند هر چند تقریبا تو پوز فروش بودم ولی تا ۱۰۱ بیشتر نتونستم بگیرمش
          حالا دو حالت داریم یا الان وارد موج بی شدیم که حدس من رسیدن به ۱۰۳ و عدم موفقیت در شکست سقف قبلی است
          یا ۱۰۳ میشکند و موج ۵ ین در ۱۰۹ تارگت میزند به شرط اینکه قیمت دیگر زیر ۹۷ نرود

نظر

• بازم میگم یورو روند نزولی اکستند شده داره
            مگر اینکه معجزه بشه دلار استرالیا سر بالایی بره
            ن اگه تو ایران ه دلار ۲۵۰۰ تومن بشه شما بخری که نباید با ۲۴۰۰ شدنش با ضرر بیایی بیرون
            همون قدری که دلار نسبت به ریال میرزه همین اتفاق تو یورو هم افتاده
            چهارتا امار خراب امریکا فرض کنید مثل چهارتا خبر خوش ضد تحریمی تو ایران میمونه
            توی اصل ماجرا تغییری حاصل نمیشه
            البته در این روش ترید فاندمنتالی حجم ما کم است و با به مرور افزودن بر ان حجم سعی داریم به نرخ هدف برسیم
            بهر حال من باز از ۳۲ شروع کردم به فروختن
            بعد ۳۲۵۰۰ بعد ۳۳ بعدش نداد ۳۳ ها رو ۳۲ بستیم

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 06-09-2013, 01:14 AM

نظر

ین که میدونید تو فروشم
              یورو هم اخر هفته خریدم الان تو سودم تا ۲۹۲۵۰ نگه میدارم اگه اتفاقی نیفته
              پوند منتظر خرید

Meta.me.cc!! Trader.meta@ymail
              پوند خوب سودی داد
              از ۵۵ رفتم تو لاک فروش پله ای
              به هر حال این سیستم غیر مانیتوریگ ترید هم جواب داده
              فعلا سود چند برابر ضرر بوده
              این ضررهای ین که از ۹۹ رفتیم تو خرید حل بشه سیستمم کوچکترین ضرری نداده

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 06-09-2013, 01:21 AM

نظر

• اینو گذاشتم ایده بگیرین
                چون عادت ندارم عین هلو توضیح بدم تا بره تو گلو
                سیستم اندیکاتوری خوبیه دو سالی باهاش پول در اوردیم
                osmeta.ir

نظر

اینو گذاشتم ایده بگیرین
                  چون عادت ندارم عین هلو توضیح بدم تا بره تو گلو
                  سیستم اندیکاتوری خوبیه دو سالی باهاش پول در اوردیم
                  osmeta.ir
                  این که بنویسی خوب سود کردم که دلیل نمیشه اول یک استمنت از سودهات بزار اون وقت اگر کسی از استمنت راضی بود و توضیح خواست بعد بیا بگو عادت ندارم عین هلو توضیح بدم تا بره تو گلو

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                    این که بنویسی خوب سود کردم که دلیل نمیشه اول یک استمنت از سودهات بزار اون وقت اگر کسی از استمنت راضی بود و توضیح خواست بعد بیا بگو عادت ندارم عین هلو توضیح بدم تا بره تو گلو

حالا این یه بحثه، یه بحث اون ایده گرفتنه که مطرح شده !!! مک دی ورژن پرفشنال و 4تا خط که هیچ توضیحی هم نداره ! الان دقیقا باید از چی ایده بگیریم ؟؟؟ فقط اون سایت اوس متا هست که خوب خدا رو شکر همه چیش پولیه و توی قسمت آموزش تحلیلگری هم که می ری "خواهد" رو "خاهد" نوشته !!!
                    از عناوین کنار صفحه هم می شه به این دو عنوان اشاره کرد :
                    - چگونه شانسی معامله کنید و موفق باشید !!! ( زیرش نوشته : نوشته حاضر در حال اتمام است زمان خريد و قيمت اينجا اعلام ميگردد)
                    - کلاهبرداری با فارکس

در کل متا جان یه توضیح مختصری از هدف نوشتن این پست بذاری بد نیست .
                    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                    که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

• نوشته اصلی توسط lucifer_quest نمایش پست ها
                      حالا این یه بحثه، یه بحث اون ایده گرفتنه که مطرح شده !!! مک دی ورژن پرفشنال و 4تا خط که هیچ توضیحی هم نداره ! الان دقیقا باید از چی ایده بگیریم ؟؟؟ فقط اون سایت اوس متا هست که خوب خدا رو شکر همه چیش پولیه و توی قسمت آموزش تحلیلگری هم که می ری "خواهد" رو "خاهد" نوشته !!!
                      از عناوین کنار صفحه هم می شه به این دو عنوان اشاره کرد :
                      - چگونه شانسی معامله کنید و موفق باشید !!! ( زیرش نوشته : نوشته حاضر در حال اتمام است زمان خريد و قيمت اينجا اعلام ميگردد)
                      - کلاهبرداری با فارکس

در کل متا جان یه توضیح مختصری از هدف نوشتن این پست بذاری بد نیست .
                      سلام. دوست عزیز اگه یه توضیح بدین که اصلا چیه من که هر چی نگاه کردم هیچی متوجه نشدم.یه مقدار در مورد سیگنال ها و اندیکاتورش صحبت کنین ممنون میشم.
                      با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid62 نمایش پست ها
                        سلام. دوست عزیز اگه یه توضیح بدین که اصلا چیه من که هر چی نگاه کردم هیچی متوجه نشدم.یه مقدار در مورد سیگنال ها و اندیکاتورش صحبت کنین ممنون میشم.
                        با تشکر
                        سلام دوست عزیز :
                        مشکل دقیقا همینه که بنده هم از شکل چیزی سر در نیاوردم . سایتی که لینکش هست هم که تکلیفش مشخصه !
                        واسه همین ازش خواستم که بیشتر توضیح بده .
                        تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                        که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                          من همینجوری شم زورم میاد مطلب بنویسم حالا یکی هم چیزی بگه دیگه بدتر
                          اما تصویر نقاط ورود روش مشخصه
                          دو تا موینگ اورج ساده داره که یکی به عقب شیفت شده هرگاه موینگ کراس کردن میشه وارد شد
                          اما یک مکدی اون پایینه که براساس همون موینگ ها طراحی شده وخوب روشهای ترید با مکدی رو هم که بلدین
                          یک خط اضافه هم رو مکدی هست سرمه ای که اون سیگنال مکدی رو دقیقتر میکنه
                          و در حقیقت پتانسیل کراس را به ما میگه
                          خودش هم میتونه با خط سیگنال مکدی کراس کنه
                          تصویر رو نگاه کنید مطلب رو قشنگ میگیرید
                          اما تنظیمات رو نمیگم چون رو هر ارزی فرق میکنه
                          نامبرده گنج رنج
                          اینکه سود ه بوده واسه من که خوب بوده به هر حال من تو اینترنت که یک تصویر از یک استراتژی میبینم دو روز برای کارا بودنش وقت میزارم از ارایه دهنده هم استمنت نمیخام چه دلیلی داره یک نفر استراتژی بزاره بعد بیاد بهت ثابت کنه
                          میخای استفاده کن میخای نکن

osmeta.ir

نظر

• اما هدف از این تصویر اینکه میخام تحلیلهامو براساس این سیستم بزارم و ترید کنم

osmeta.ir

نظر

• راستی
                              فارسی نداریم باید بنویسید پارسی
                              خواهر نداریم باید بنویسید خاهر
                              سلام هم نداریم باید بگیم درود
                              osmeta.ir

نظر

• بدترین حالت در یک بازار مالی این است که شما تصور کنید در حال ورق بازی هستید

حتی اگر با بخت و اقبال معامله کنیدشانس شما در برد مانند یک ورق باز است

ورق بازان حرفه چه نکاتی را استفاده میکنندکه اغلب برنده هستند

در انتها کتاب به مهمترین نکته یعنی ساخت یک سیستم معاملاتی میرسیم

به هر حال اگر شما نحوه درو کردن زمین را بدانید ولی افرادی باشند که دستگاهی بنام کمباین ساخته باشند

شما هیچگاه قادر به رقابت با انها نیستید پس کمباین خود را بسازید

osmeta.ir

نظر

پردازش ...
                                X