اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
    شانس اوردیم پوز ها رو طمع نکردیم ۳۰۶۰۰ و با سود خوبی بستیم البته بعد از زلزله صبح ولی چون به این ۳۱۳۰۰ خیلی اعتقاد داشتم یک سل اونجا گذاشتم که طوفان که الان اومد باعث شد بگیره
    الان با یک پوز سل در خدمتتون هستیم

Meta.me.cc!! Trader.meta@ymail
    این سقف ها رو داره با مکدی منفی ۴ ساعته میزنه
    این بالا اومدنهای اینطوری فقط مال استاپ زدنه
    یک فروش هم رو ۳۱۶۰۰. زدم مکدی چهار ساعته مثبت شد با ضرر میرم بیرون یا ۳۲

نظر

• روند ین نزول ادامه داره
      روند پوند صعود ادامه داره
      روند یورو صعود تمام نشده از این اصلا خوشم نیومد الان که ترکیب زیگ زاک رو نگاه میکردم
      دیدم یکساعته هنوز صعود ادامه داره تو چهار ساعته روند نزول رو تمام شده موج دیده در ۲۷۳۰۰ و انتظار صعود بوده است
      و روزانه هم خط روند نزولی شکسته ولی مادامیکه ۳۲۵۰۰ رو رد نکنه روند اصلی نزولی است بهرحال من با سود کم هم شده فروشها رو میبندم دیدین موفق شدیم تو ۳۲۵۰۰ بفروشیم

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 04-30-2013, 09:43 PM

نظر

• یورو ۳۱۵۰۰

نظر

روند ین نزول ادامه داره
          روند پوند صعود ادامه داره
          روند یورو صعود تمام نشده از این اصلا خوشم نیومد الان که ترکیب زیگ زاک رو نگاه میکردم
          دیدم یکساعته هنوز صعود ادامه داره تو چهار ساعته روند نزول رو تمام شده موج دیده در ۲۷۳۰۰ و انتظار صعود بوده است
          و روزانه هم خط روند نزولی شکسته ولی مادامیکه ۳۲۵۰۰ رو رد نکنه روند اصلی نزولی است بهرحال من با سود کم هم شده فروشها رو میبندم دیدین موفق شدیم تو ۳۲۵۰۰ بفروشیم

حرفمون شهید نشه ۳۲۵۰۰. یورو فروش گذاشتتتییییم
          هنوز نداده
          پوند هم بد سودی نداد ولی من سقف کانال بستم
          ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-01-2013, 03:59 PM

نظر

• من سیستم تریدم اینه که پوز میگیرم تا ۳۰۰ پوینت که ضرر کردم یک پوز دیگه میگیرم
            بعد تا ۲۵۰ پوینت دیگه هم تحمل کرده و در انجا با قبول ضرر خارج میشم
            یعنی حداکثر ۵۵ پیپ ضرر رو تحمل میکنم معامله ها براساس دو دهم لات است
            تمام این اتفاقات ۱۶۰ دلار بهم ضرر میزنه که کمتر از دو درصد سرمایه ۱۰۰۰ دلاری است
            با ده هزار دلار همه چی ده برابر میشه
            دیگه اگه یک تریدر ۵۵ پیپ اشتباه کنه کلا تو اشتباهست

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-01-2013, 04:17 PM

نظر

من سیستم تریدم اینه که پوز میگیرم تا ۳۰۰ پوینت که ضرر کردم یک پوز دیگه میگیرم
              بعد تا ۲۵۰ پوینت دیگه هم تحمل کرده و در انجا با قبول ضرر خارج میشم
              یعنی حداکثر ۵۵ پیپ ضرر رو تحمل میکنم
              تمام این اتفاقات ۱۶۰ دلار بهم ضرر میزنه که کمتر از دو درصد سرمایه ۱۰۰۰ دلاری است

ای وای متا جان این چه حرفی بود زدی؟؟؟

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                ای وای متا جان این چه حرفی بود زدی؟؟؟

اتفاقا دنبال عیبش میگشتم
                دو دهم لات میشه ۵۰ دلار مارجین بعد ۶۰ دلار با ۳۰ پیپ ضرر میکنم حالا یک پوز دیگه میگیرم میشه ۱۰۰ دلار مارجین اگه قیمت ۲۵ پیپ دیگه حرکت کنه میشم کال مارجین و کلوز پوزیشن
                درسته جمعا ۱۶۰ دلار صاف صاف
                اینکه موقع گرفتن پوز بیام با تارگت و استاپ ریسک به ریوار رو حساب کنم خوب جواب نداده
                اینطوری خیلی کم پیش میاد ضرر کنم
                چون طول موجهای یورو معمولا ۱۰۰ پیپی است حالا من باید خیلی بدشانس یا خیلی احمق باشم که در پاینتر از ۵۰ درصد اصلاح موج ورود کرده باشم
                اما ۱۰۰۰ دلار رو اشتباه کردم باید میزدم ده هزار

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-01-2013, 04:27 PM

نظر

• متا جان منظور دوستمون این بود که 160دلار ضرر برابر 16درصد از سرمایه 1000 دلاریه یعنی کمتر از بیست درصد نه کمتر از دو درصد .

پ ن : ارسال پست من همزمان شد با ویرایش پست شما !
                  ویرایش توسط lucifer_quest : https://www.traderha.com/member/3602-lucifer_quest در ساعت 05-01-2013, 04:32 PM
                  تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                  که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

• نوشته اصلی توسط lucifer_quest نمایش پست ها
                    متا جان منظور دوستمون این بود که 160دلار ضرر برابر 16درصد از سرمایه 1000 دلاریه یعنی کتر از بیست درصد نه کمتر از دو درصد .
                    اشتباه شد
                    ده هزار دلار
                    البته من میگم ولی واقعیت اینکه دست خودمون نیست اون دو دهم رو چهار دهم میزنم چون تو بازار ادم صبر و حوصله اش کم میشه
                    ولی شما رو ۳.۲ درصد ریسک حساب کن
                    چون من حساب ترید رو ۱۰۰۰ دلار شارژ میکنم ولی بقیه سرمایه هست واسه همین ۱۰۰۰ دلار تو دهنمه

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-01-2013, 04:35 PM

نظر

• بدم میاد بگم ولی یورو ۳۱۹۰۰ خریدم تو حساب مسابقه
                      ۳۱۵۰۰ درصورت افت خرید مجدد
                      استاپ دو تاش ۳۱۳۰۰
                      سود هم سقف قبلی

نظر

بدم میاد بگم ولی یورو ۳۱۹۰۰ خریدم تو حساب مسابقه
                        ۳۱۵۰۰ درصورت افت خرید مجدد
                        استاپ دو تاش ۳۱۳۰۰
                        سود هم سقف قبلی

البته این مربوط به سیستم موجشماری است
                        والا اگه ۳۱۸۶۵ بشکنه به نظر خودم خط گردن سر و شانه میشکنه و میریم برای ۳۱۶۵۰ پس استاپ زیر اون منطقی است

نظر

• من گفتم این یورو ارز صعود نیست و باد تو خالی است
                          دیدم داره میاد پایین هر ۱۰ پیت فروش زدم رگباری

نظر

• پوند ۵۵۳۹ فروختم هدف ۵۴۴۵۰ استاپ هم ۶۰ پیپ
                            اینکه چرا استاپ نرفت بالا مقاومت
                            چون موجشمردم
                            ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-03-2013, 01:06 PM

نظر

پوند ۵۵۳۹ فروختم هدف ۵۴۴۵۰ استاپ هم ۶۰ پیپ
                              اینکه چرا استاپ نرفت بالا مقاومت
                              چون موجشمردم
                              مخصوصا اگه بره تا ۶۰۰. از اونجا برگرده
                              پوزیشن عکس روند هم حالی داره ها

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-03-2013, 01:11 PM

نظر

مخصوصا اگه بره تا ۶۰۰. از اونجا برگرده
                                پوزیشن عکس روند هم حالی داره ها

منو اینهمه خوشبختی محاله محاله
                                مخصوصا که رو ۶۰۰. هم پوز گرفتم

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-03-2013, 05:27 PM

نظر

پردازش ...
                                X