اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوار بر امواج بازار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مسیر مورد انتظار من برای طلا:

امیدوارم نتیجه نشست گروه بیست در مسکو عدم توافق برای کنترل جنگ ارزی باشه و صعود اساسی در طلا را شاهد باشیم .
    در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

• ezzal جان خیلی وقته مسیر حرکتی طلا رو دارن ارسیم میکنم با یو دزصد خطای خیلی کم !

حرکت که الان ترسیم کردید موافق هستم.با دیتاهای که از ایالات متحده بیرون اونره با سخنرانی ها تنش های موجود و مداخلات بانک های مرکزی و ارس در ناحیه کره ،سیل در امریکا... همه و همه دست به دست هم باید بدن واسه ورود سرمایه به بازار طلا ... اما انچنان که باید حرکت کنه نکرده... بیشترین حرکات در بازار استوک مشاهده میکنم.

در بازار ارز هم ریسک مداخلات افزایش پیدا کرده و شاهد حرکات سنگین نیستیم... البته این هفته به دلیل سال جدید در چین... بانک های بزرگ چینی و ژاپنی در تعطیلات به سر میبرن و این بی تاثیر نیست ... منتهی این سوال به وجود میاد در چه زمانی احتمال حرکات سهمگین در فلز زرد رنگ خواهیم بود و این باید دوستان آسترولوژیست به کمک ما بیان تا با بررسی زمان دقیق نا عوامل محرک را با دقت بیشتری بررسی کنیم.
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
        ezzal جان خیلی وقته مسیر حرکتی طلا رو دارن ارسیم میکنم با یو دزصد خطای خیلی کم !

حرکت که الان ترسیم کردید موافق هستم.با دیتاهای که از ایالات متحده بیرون اونره با سخنرانی ها تنش های موجود و مداخلات بانک های مرکزی و ارس در ناحیه کره ،سیل در امریکا... همه و همه دست به دست هم باید بدن واسه ورود سرمایه به بازار طلا ... اما انچنان که باید حرکت کنه نکرده... بیشترین حرکات در بازار استوک مشاهده میکنم.

در بازار ارز هم ریسک مداخلات افزایش پیدا کرده و شاهد حرکات سنگین نیستیم... البته این هفته به دلیل سال جدید در چین... بانک های بزرگ چینی و ژاپنی در تعطیلات به سر میبرن و این بی تاثیر نیست ... منتهی این سوال به وجود میاد در چه زمانی احتمال حرکات سهمگین در فلز زرد رنگ خواهیم بود و این باید دوستان آسترولوژیست به کمک ما بیان تا با بررسی زمان دقیق نا عوامل محرک را با دقت بیشتری بررسی کنیم.
        بنظر میرسه همه چیز برای صعود طلا آماده است و جرقه را نشست سران گروه بیست در آخر هفته در مسکو خواهند زد و آتشی بپابشه دیدنی!!!!

نظر

• تریگر بهم بده پوزیشنم همینجا ریپورت میکنم برای الیوت کاران...

ببینیم مذاکراتشون به کجا میرسه... ژاپنی ها که سهامشون تا 14% قراره افزایش ارزش بدن... دلار به ین هم رابطه مستقین داره با سهام نیکی .. در کل ریسک مداخلات اوج خودش زسیده... هر طرف میبینی مداخله هست

هرچه ترس بیشتر بشه واسه طلا بهتره !
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• اگر از 1651 حدود 117 پیپ بریزه سناریوی من کامل میشه و یک خرید عالی برای طلا بوجود میاد

نظر

• مسیر مورد انتظار برای یورو در تایم 1 دقیقه قبل از ریزش :

نظر

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
                مسیر مورد انتظار برای یورو در تایم 1 دقیقه قبل از ریزش :

نتیجه :

مراقب لگدهای چارت باشید.

نظر

مسیر مورد انتظار من از یورو :

بنظر میرسد باید بدنبال تریگر برای ریزش یورو بود :

نظر

بالاخره پس از کمی لگد پرانی که قابل پیشبینی هم بود ، رام شد و ریخت .

نظر

اگر از 1651 حدود 117 پیپ بریزه سناریوی من کامل میشه و یک خرید عالی برای طلا بوجود میاد
                      طلا هم بر اساس پیشبینی حدود 117 پیپ مورد انتظار ریزش کرد و در همین محدوده با تریگر مناسب میتوان انتظار صعود را داشت.

پ ن :

متاسفانه دموی pcmطلا را برای معامله ندارد والا .....
                      ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 02-13-2013, 11:42 PM

نظر

طلا هم بر اساس پیشبینی حدود 117 پیپ مورد انتظار ریزش کرد و در همین محدوده با تریگر مناسب میتوان انتظار صعود را داشت.

پ ن :

متاسفانه دموی pcmطلا را برای معامله ندارد والا .....

چرا دوست عزیز طلا دارد . نمادش : xauusd .

نقره : XAGUSD
                        ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 02-14-2013, 12:04 AM
                        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                          چرا دوست عزیز طلا دارد . نمادش : xauusd .

نقره : XAGUSD
                          show all کردم ، پیدا شد

یک دونه ای مصطفی عزیز

ممونم

نظر

• دوستان نظرتون رو در مورد پوند به دلار نیوزیلند می خواستم بدونم به خصوص تایم فریم 1 ساعته

نظر

از تراز 1.3500 که انتظار ریزش را داشتم تا حالا حدود 130 پیپ ریزش کرد و فعلاً با تارگت اولیه کف 1.3352 بازار را دنبال میکنم هر چند که با رصد بازار این احتمال زیاد است که بازار ریزشی بزرگتر داشته باشد .

نظر

• بازگشت 12 هزار تروریست تونسی از سوریه - Tabnak.IR | تابناك

یک توافق ایران و آژانس در تهران - Tabnak.IR | تابناك

نظر

پردازش ...
                                X