اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط zebelboy2008 نمایش پست ها
    الان بالاخره نفهمیدیم روش اینه یا روس سودال هست اگر سودال هست خواهشا یک فایل پی دی اف از آموزشش برام بزارید اگرم سیستم دیگه ای هست آموزشش بدید واقعیتش سیستم سودال رو خیلی پیچیده توضیح داده بودید و من دقیق متوجه نشدم اگر امکانش هست یک فایل پی دی اف ازش بهم بدید که راحت تر توضیح داده باشید با تشکر
    ترید خودتونو باز کنید
    حد ضرر نزارین خواستین بزارین 1000 پیپ !!
    نگرانی رو از خودتون دور کنید

این دیگه پی دی اف نمیخواد فدات شم همش همینه
    اسم و رسم رو ولش کن من تو دو تا جمله چکیده فارکس رو گفتم
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
      ترید خودتونو باز کنید
      حد ضرر نزارین خواستین بزارین 1000 پیپ !!
      نگرانی رو از خودتون دور کنید

این دیگه پی دی اف نمیخواد فدات شم همش همینه
      اسم و رسم رو ولش کن من تو دو تا جمله چکیده بازارمالی جهانی رو گفتم

این جمله نگرانی رو از خودتون دور کنید، یعنی سیستم داشته باشید. پایبند باشید. روی روانشناسی خودتون کار کنید. مدیریت سرمایه هم داشته باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط meysam92 نمایش پست ها
        این جمله نگرانی رو از خودتون دور کنید، یعنی سیستم داشته باشید. پایبند باشید. روی روانشناسی خودتون کار کنید. مدیریت سرمایه هم داشته باشید.
        دقیقا من دیگه خیلی mp3 گفتم
        فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• همین الان معامله روی طلا داشتم با سود بسته شد

با 22.6 پیپ سود

نظر

• بنظرم بهتره بجای اینکه شما بدنبال آموزش و یادگیری از دیگران باشن بهتره مدتی روی نمودار خالی و حرکت کندل ها در تایم فریم 1 دقیقه تمرکز کنید آنوقت نتیجش خیلی بهتر از هر کتاب یا جزوه یا مزخرفات کلاس های بورس و فار.کس یا ... هست
            اگر کسی چیزی از بازار بلد باشه مثل این دوستمون راحت پول در میاره چون میدونه مثلا با رد شدن فلان قیمت روند صعودی میشه و با کلوز بالای اون قیمت میشه وارد معامله خرید شد و چون شاید در وسط یک روند واردمعامله شده از میزان اصلاح آگاهی درستی نداره ولی استراتژی معاملاتی خودش را براساس تجربه تو سال های زیاد بدست آورده .حالا هر چی هم به شما بگه باز شما درک چندانی از نحوه معامله ایشون ندارید
            بهرحال تنها کسی که بدرستی از حرکت بازار آگاه بوود الیوت بود آگاهی که خودش میدونست نه این مزخرفاتی که ما تو کتاب ها یا آموزش ها دیدم
            شما 5 تا موج دارید و هر موج دارای 5 حرکت ریز موج است میشه 25 تا موج حالا نسبت این حرکت ها یک فرمول ثابت هست با چندتا قانون و تکرار شدنی تا بینهایت
            پیدا کردنش سخت نیس ولی زمان بره و نیاز به ایده پردازی و مقایسه بسیار داره . این همه وقتی که برای خوندن کتاب یا جستجو یا رفتن به کلاس میکنید روی نمودار خالی بگذارید مفید تره
            کسی که کیمیاگری بلده وقت اضافی برای کتاب نوشتن یا آموزش یا ساختن ویدیو یا نوشتن اندیکاتور یا .. نداره خودش آلان داره پول در میاره و سرش تو لاک خودشه

نظر

• گفته های دوستمون کاملا درسته و اما خلاصه 8 سال تجربه در بازار :

امتحان کردن روش های مختلف معاملاتی = ضرر
              امتحان کردن تایم فریم های مختلف =
              ضرر امتحان کردن جفت ارزهای مختلف = ضرر
              پیاده سازی انواع مدیریت سرمایه = ضرر
              الگو های شمعی = ضرر
              و هر آزمودن هر روش دیگه ای که به فکر هر ابو البشری برسه = ضرر

بعدش فهمیدم بازار یه بازی روانیه باید با روح و روان خودت بازار رو درک کنی وگرنه فشردن دکمه بای یا سل کاری نداره گشتم و گشتم تا دیدم روح و روان من با چارت طلا همسو هست تایم رو هم یک دقیقه انتخاب کردم چون این تایم باز با روح و روان من سازگاری داشت یه جورایی با من حرف میزد بعد شروع کردم به ترید

اتفاقی که افتاد خیلی عجیب و خوشایند بود تمام پزیشن ها بدون استثنا به سود میرسیدن ...

درست حدس زدین دقیقا از زمانی که از لحاظ روانی با بازار ارتباط برقرار کردم سود ها شروع شد

نکته : این روش ترید رو نمیشه به کسی آموزش داد برای همین روال رسیدن به این نوع ترید رو براتون گفتم شاید گشایشی بشه برای اینایی که هنوز دنبال روش های نوین ترید هستند بازم میگم اینا برای من اتفاق افتاده وگرنه صد در صد کسانی هستند که با روش های دیگه دارن ترید میکنن و سود هم میگیرند که هیچ ربطی به اینای که من گفتم نداره فقط خواستم تجربه ام رو بگم چون احساس دین میکردم من خیلی چیزا تو همین فروم یاد گرفتم و برای همین نتایج خودم رو هم بیان کردم امیدوارم به درد بخوره

با آرزوی موفقیت برای همه تریدر های ایران
              ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 10-12-2019, 09:37 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                قبلا آموزش رو دادم !!!!راستی این هم ترید های این چند روزهو یه چیزه دیگه طی دو ماه اخیر 80 پزیشن باز کردم که بدون استثنا همشون حد سود رو لمس کردن ( برام مهم نیست باور کنید یا نکنید )
                <br><br>سلام به همه<br>الکی به این دوستمون گاز ندین، کافی به این پوزیشنها به دقت نگاه کنید.<br> به طور مثال: ( ردیف 6 )<br>در تاریخ سی ام سپتامبر در ساعت 1247 پوزیشن خرید در قیمت 1486.45 باز کرده، و بیش از دو روز بعد در تاریخ دوم اکتبر در 1505 این پوزیشن و بسته. تا اینجای کار هیچ اشکالی وجود نداره. ولی قشنگ چارت و نگاه کنید میبینید که این پوزیشن 280 پیپ طلا، تو ضرر رفته و بعد با 22 پیپ طلا، سود بسته شده. ای کاش اگه حجم پوزیشنها تو عکس مشخص بود که راحت میتونستیم صحبت کنیم.<br>اگه هدف سبز کردن هیستوریه، اینو همه میتونن. یه حساب 500 دلاری باز کن. تو هر جفت ارز و کالا فقط یه پوزیشن باز کن، استپ هم نذار، تی پی رو هم مثل این دوستمون کمتر از 4 پیپ بذار ( پوزیشن ردیف آخر عکس ) و برو دنبال کارت. این حساب اصلا کال نمیشه.&nbsp;<br>به امید موفقیت همه دوستان.<br><br>

نظر

• منم مانور ندادم . من فقط گفتم بجای اینکه در بدر دنبال علم و تقلید و لاشخوری از دیگران باشید خودتون برای خودتون تلاش کنید<br>و الا من خودم برا خودم کار میکنم استاپ و تی پی هم مشخصه .حسابم هم 333 دلاری هست <br>شما که بلدین چک کنید میتونید اینهارو هم چک کنید نقاط ورود خروج buy limit -sell limmit&nbsp; و استاپ لاس<br><br><br>

نظر

• نوشته اصلی توسط syzygy نمایش پست ها
                    منم مانور ندادم . من فقط گفتم بجای اینکه در بدر دنبال علم و تقلید و لاشخوری از دیگران باشید خودتون برای خودتون تلاش کنید
                    و الا من خودم برا خودم کار میکنم استاپ و تی پی هم مشخصه .حسابم هم 333 دلاری هست
                    شما که بلدین چک کنید میتونید اینهارو هم چک کنید نقاط ورود خروج buy limit -sell limmit و استاپ لاس

<br><br>درود بی کران<br>با یه حساب 333 دلاری ، تا چه حجمی میشه پوزیشن گرفت؟

نظر

• &nbsp;تا 0.3 <br>و من مجبورم حداکثر 0.2 پوزیشن باز داشته باشم تا به حسابم فشار بیشتری نیاد استاپ هم بر اسا نقطه ورود معمولا بین 5 پیپ تا 10 پیپ + اسپرد کالا متغیره <br>ولی بعضی مواقع زودتر وارد معامله میشک و استاپ 30 پیپ هم میشه ولی به هرحال استاپ جنبه نمایشی داره برام که با خیال راحت بخوابم

نظر

• نوشته اصلی توسط traxtor نمایش پست ها
                        <br><br>سلام به همه<br>الکی به این دوستمون گاز ندین، کافی به این پوزیشنها به دقت نگاه کنید.<br> به طور مثال: ( ردیف 6 )<br>در تاریخ سی ام سپتامبر در ساعت 1247 پوزیشن خرید در قیمت 1486.45 باز کرده، و بیش از دو روز بعد در تاریخ دوم اکتبر در 1505 این پوزیشن و بسته. تا اینجای کار هیچ اشکالی وجود نداره. ولی قشنگ چارت و نگاه کنید میبینید که این پوزیشن 280 پیپ طلا، تو ضرر رفته و بعد با 22 پیپ طلا، سود بسته شده. ای کاش اگه حجم پوزیشنها تو عکس مشخص بود که راحت میتونستیم صحبت کنیم.<br>اگه هدف سبز کردن هیستوریه، اینو همه میتونن. یه حساب 500 دلاری باز کن. تو هر جفت ارز و کالا فقط یه پوزیشن باز کن، استپ هم نذار، تی پی رو هم مثل این دوستمون کمتر از 4 پیپ بذار ( پوزیشن ردیف آخر عکس ) و برو دنبال کارت. این حساب اصلا کال نمیشه.&nbsp;<br>به امید موفقیت همه دوستان.<br><br>

ببین دوست عزیز من هر کاری کردم که کردم مهم اینه که ضرر نکردم شما یه هیستوری به قول خودت سبز بیار که 80 پزیشن با سود بسته باشی با همین روشی که گفتی
                        تو تمام پزیشن ها فقط یکی یا دو تا این مقدار تو ضرر رفته و اونایی که با طلا آشنا هستند میدونن که 300 پیپ تو چارت طلا یه چیز طبیعیه یه حرکت معمولی طلا 300 تا 500 پیپ حرکت میکنه
                        سایز پزیشن ها هم به خودم مربوطه چیزی نیست که عمومی نشون بدم
                        هدف سبز کردن هیستوری هم نبوده عاقلان دانند
                        هیچ تی پی هم کمتر از 16 الی 20 پیپ نبوده اون پزیشن هم اتفاقی شد 4 پیپ ولی با سود بسته شد
                        شاید کال نشه شایدم بشه

و سخن آخر من با این روش کار میکنم و سود میگیرم برام مهم نیست که باور میکنید یا نه

به این پست های حاشیه ای هم عادت دارم میتونین تو تاپیک های سودال نگاه کنید

برای همتون آرزوی موفقیت دارم

نظر

• خب اینم یکسری از ترید های همین چند روزه من

نظر

• البته اون پوند هم با سود بسته شده تریل فعال بوده و لمس شده

دیگه به بزرگی خودتون ببخشید من آخرش سر از کار ارز در نیاوردم ولی طلا رو عشقه

برای اینکه نگرانی دوستان هم برطرف بشه شاید از این به بعد سایز لات ها و تی پی ها رو هم بزارم

همتون موفق باشین انشالله

نظر

• نظر

• Daily

H4

نظر

پردازش ...
                                X