اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• طلا-ماهانه
    الگوی AB=CD در حالت لگاریتمی
    واگرایی مثبت در RSI و MACD
    تشکیل ساختار Ending
    قرار گرفتن بر روی Moving 100
    و حجم معاملات بسیار بالا
    دوستانی که روی طلا بیشتر کار کردن به نظرشون میشه انتظار یه حرکت صعودی خوب در بلند مدت رو داشت؟

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
      سلام به دوستان عزیزم.
      میشه خواهش کنم دوستان عزیزم که تحلیشون خوب هست واسم بگن طلا تا چه عددی پایین میاد. منظور م اینه که چقدر دیگه پایین میاد یعنی مثلا آخر آخرش چیه وکی دوباره بالا میره.مرسی لطف میکنید.
      هدف تکنیکی محدوده 1000 دلار هست.

اگه روی طلا بای گرفتی بهتره حداقل این هفته رو پوزیشن هاتو هج کنی . چون این احتمال وجود داره که آمار اشتغال آمریکا بالا بیاد و طلا کلی ریزش کنه ! حداقلش اینه که کمتر ضرر میکنی .

اگر هم آمار ضعف بود نهایتا تو همین محدوده رنج میشه و دوباره می تونی پوزیشن فروش رو ببندی .

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
        هدف تکنیکی محدوده 1000 دلار هست.

اگه روی طلا بای گرفتی بهتره حداقل این هفته رو پوزیشن هاتو هج کنی . چون این احتمال وجود داره که آمار اشتغال آمریکا بالا بیاد و طلا کلی ریزش کنه ! حداقلش اینه که کمتر ضرر میکنی .

اگر هم آمار ضعف بود نهایتا تو همین محدوده رنج میشه و دوباره می تونی پوزیشن فروش رو ببندی .
        -----------------------------
        سلام آناهیتا جون .
        مرسی عزیزم از راهنماییتون.ولی عزیزم من متوجه منظورتون نشدم و نفهمیدم چیکار کنم.من حدود یه ماه قبل رو 1270یک دهم لات بای زدم و استاپ نزدم و الان خیلی خیلی منفی ام .اگه طلا به 1000 برسه که وای دیگه هیچی تموم میشم.عزیزم منظوتون هست چیکار کنم هج رو نمیدونم میشه یکم توضیح بدین واسم و سوال بعدیم اینه که امار اشتغال امریکا کی هست.مرسی عزیزم خیلی لطف کردین.
        از دوستان عزیزم هم به خاطر تحلیلهای خوبشون و اطلاعاتشون تشکر میکنم.مرسی

نظر

• احتمال تشکیل سر و شانه
          فایل های پیوست شده

نظر

• سلام

میشه دوستان ,تحلیل الیوتی اونس رو در چارت روزانه و هفتگی از سقف 1920 دلار تا الان بگذارند تا من تازه کار ببینم موچ شماریش تا کجاها اومده؟

مرسی

نظر

سلام آناهیتا جون .
              مرسی عزیزم از راهنماییتون.ولی عزیزم من متوجه منظورتون نشدم و نفهمیدم چیکار کنم.من حدود یه ماه قبل رو 1270یک دهم لات بای زدم و استاپ نزدم و الان خیلی خیلی منفی ام .اگه طلا به 1000 برسه که وای دیگه هیچی تموم میشم.عزیزم منظوتون هست چیکار کنم هج رو نمیدونم میشه یکم توضیح بدین واسم و سوال بعدیم اینه که امار اشتغال امریکا کی هست.مرسی عزیزم خیلی لطف کردین.
              سلام لیدا خانم
              تا آنجا که بنده میدونم تو فارکس هج کردن به دو صورت میتونه انجام بشه ، نوع اولش به این صورت هست که بطور مثال الان شما تو 1270 طلا را خرید زدی ولی میبینی که جهت بازار عوض شده و داره میریزه و شما ضررت روز به روز سنگینتر میشه خوب در این حالت شما وقتی تا حدود زیادی مطمئنی که طلا جهتش ریزشی هست میایی یک معامله فروش هم میزنی ، در این حالت وقتی شما تو معامله خریدت در حال ضرر هستی در معامله جدیدی که فروش زدی در حال سود کردن هستی پس در نتیجه میزان کل ضررت ثابت میمونه ، هر جا هم که احساس کردی طلا میخواد برگرده بالا معامله فروشت را میبندی در واقع هج کردن دو معامله معکوس هم هست ، اما مدل دوم این هست که بطور مثال شما میایی تو ارز دلار به ین خرید میزنی ولی از طرفی خیلی هم مطمئن نیستی که جهت دلار صعودی باشه و یا اینکه ممکنه خبری بیاد که دلار ریزشی بشه و شما موقع خبر پای معاملت نباشی و ضرر سنگین بکنی پس کاری که میکنی این هست که میایی یک معامله خرید تو ارزی که دلار در طرف دیگر نسبت ارزی باشه مثل یورو به دلار میزنی در واقع اینجوری میشه که معامله خرید اولت دلار به ین و معامله خرید دومت یورو به دلار دو تا معامله معکوس هم میشن با اینکه هر دو خرید یا فروش هستند البته این حالت دوم به مهارت بیشتری احتیاج داره که شما باید بدونی کدوم دو تا ارز را انتخاب بکنی که تو یکیش ضرر کمتری بکنی ولی تو دومی سود بیشتری بکنی که در مجموع سود بکنی
              شما با توجه به وضعیتت باید همون مدل اول را تو طلا اجرا بکنی بشرطی که بدونی طلا ریزشی هست
              البته اگر به این نتیجه هم رسیدی که طلا صعودی خواهد بود میتونی یک معامله خرید بزنی که ربطی به هج نداره
              زندگی بهانه ایست برای شاد بودن

نظر

سلام آناهیتا جون .
                نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
                سلام لیدا خانم
                تا آنجا که بنده میدونم تو بازار تبادلات ارزی هج کردن به دو صورت میتونه انجام بشه ، نوع اولش به این صورت هست که ...
                نمی دونم اینهایی که دارم می نویسم درست هست یا نه . دفعه قبلی که نوشتم کلی پست زدند که چرا داری نمک رو زخم طرف می پاشی و از این حرفا ولی واقعا ناراحت میشم وقتی میبینم یکی تا این حد توی باتلاق گیر گرده.
                البته همه به نوعی دارن کمک می کنند مثل همین آقا رضا که هج کردن رو توضیح دادن ، تشکر میکنم از ایشون. اما جدا این کار کمکی به شما می کنه ؟

لیدا خانم من زبونم تنده و ممکنه ناراحت بشی اما بهتر از اینه که بیشتر غرق بشی . داستان شما داستان خیل عظیمی از تازه کاران این بازاره به هوای سود رویایی میان جلو و این جوری زندگی و اعصاب و پولشون رو میبازند.

گویا شما کلاس تحلیل میرین .ایا توی اون کلاس به شما نگفتند که تا حداقل 6 ماه تا یک سال دمو کار نکردید ، سراغ حساب ریل نرین.ایا توی اون کلاس به شما نگفتند که اگر حساب ریل باز کردی، سراغ طلا و نفت نرین. نگفتند که فقط یه جفت ارز که بهترین رفتار تکنیکالی رو داره انتخاب کنید و روی اون فقط تمرکز کنید . اگر نگفتند پس بدون اون جایی که میری کلاس تحلیل نیست و یه بازار مکاره است که امثال شماها قربانی اونها هستید .
                (تازه نمی خوام بگم که احتمالا استاد همون کلاس شماهارو ترغیب کرده حساب ریل باز کنید و احتمالا با همون بروکری که ایشون میگه و احتمالا از طریق لینکی که ایشون بهتون میده و .... خدا نکنه که اینجوری باشه که اگه اینجوریه برو تف بنداز تو صورتش که چند ماهه زندگی ات رو به تباه کرده )

کلام آخر : نه هج کن . نه تحلیل از کسی بگیر . نه التماس و دعا بکن . نه نذر و نیاز و نه هیچ کار دیگه ای . تنها یک کار ، همین الان معامله ات رو همین جا ببند . همین . (یک ماه پیش بهت همینو گفتم که اگر این کار رو کرده بودی حداقل کمتر اعصابت بهم می ریخت) بعد برو و یه تصمیم قطعی بگیر که می خوای چی کار کنی تو این بازار . اگر می خوای ادامه بدی ، برو یک سال رو دمو و روی یک جفت ارز که بهترینش یورو دلاره کار کن . بعد از یک سال دیگه خودت می فهمی به درد این کار می خوری یا نه .

نظر

• طلا-یک ساعته

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• در تایم H1 الگوی سروشانه کف رویت میشود ,
                    تارگت الگو 1200 میباشد
                    در صورتی که قیمت به زیر خط گردن نفوذ کند( ~1184) الگو از دست رفته تلقی میشود

نظر

• نظر

• نقره زیر موب در تایم 4 ساعته. پوزیشن فروش با هدف 15.6. یعنی بالای موب 15.44. jti درtrend length short است. که البته گفته شده همیشه در حالت نرمال باید باشد! به نظر من محل مناسبی برای معامله است ولی از فوندانتالش خبر زیادی امروز ندارم.
                        فایل های پیوست شده

نظر

• امیدوارم مثل طلا در تاریخ اول می 2015 اول استاپ لاس رو نزنه و بعد بره بالا!

نظر

• تاثیر نرخ بهره و سیاست پولی آمریکا بر قیمت طلا

"مارک تو" تحلیلگر برجسته موسسه مالی وینگ فانگ تصریح کرد که بعید به نظر نمی رسد که فدرال رزرو تا پایان امسال نرخ بهره را افزایش دهد ولی مساله اصلی گمانه زنی های مختلف در خصوص زمان افزایش نرخ بهره آمریکا خواهد بود.به گزارش طلانیوز به نقل از رویترز، بر اساس این گزارش وی افزود: نااطمینانی از وضعیت نرخ بهره و سیاست های پولی آمریکا موجب خواهد شد تا قیمت طلا در شرایط فعلی حدود 1200 دلار در هر اونس مبادله شود.این تحلیلگر اقتصادی گفت: هنوز نااطمینانی زیادی در خصوص وضعیت اقتصادی آمریکا وجود دارد. به طور قطع نمی توان در خصوص وضعیت اقتصادی این کشور اظهار نظر کرد چرا که آمارهای متناقضی طی هفته های اخیر منتشر شده است.افزایش احتمالی نرخ بهره آمریکا تا پایان امسال در شرایطی است که نرخ تورم این کشور هنوز پایین بوده و آمریکا همچنان با نرخ بیکاری بالایی روبرو است.

نظر

• تحلیل تکنیکال فیبوناچی از روند قیمت طلا

تحلیل تکنیکال فیبوناچی حاکی است که قیمت طلا در ماه های اخیر بین 1170 تا 1224 دلار در هر اونس در نوسان بوده است.بر اساس این گزارش اگر طلا بتواند در کوتاه مدت سطح مقاومتی 1190 دلاری را بشکند می تواند تا 1215 دلار در هر اونس نیز افزایش یابد.به گزارش طلانیوز به نقل از پایگاه اینترنتی بیزینس رکوردر، ولی اگر قادر به شکستن سطح مقاومتی 1191 دلاری نشود، قیمت طلا سطح حمایتی 1178 تا 1183 دلاری را حفظ خواهد کرد. اگر این سطح حمایتی نیز شکسته شود قیمت طلا به زودی با کاهش بیشتری روبرو خواهد شد.به اعتقاد تحلیلگران اقتصادی انتشار آمارهای مربوط به اوضاع بازار کار و اشتغال آمریکا در روز جمعه تاثیر زیادی بر قیمت طلا خواهد داشت. روشن شدن اوضاع بحران بدهی یونان نیز از دیگر عوامل مهمی است که تبعات زیادی برای قیمت طلا خواهد داشت.

نظر

• رو طلا تحلیل نمیکنم چون ترید نمیکنم و صرفاًتحلیل ساده برای تحلیل بین بازاری دارم یا اینکه دوستام اینکار را انجام میدن. تحلیل زیر مربوط به 27 ام آپریل هست که فعلاً بازوی صعودی رو تکمیل کرده ببینیم میریزه یا نه

نظر

پردازش ...
                                X