اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• این چنگال ببینید بد نیست
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-11-2014, 12:29 PM

نظر

• XAG USD

الگو AB = CD کامل شده به نظرتون تا چه حد ریزش نقره و این تحلیل محتمله ... ؟؟

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-11-2014, 12:30 PM

نظر

• بچه فکر کنیم یک الگویab=cd در محدوده1290 داشته با شیم
        ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-11-2014, 12:33 PM

نظر

• اقایان امروز من خیلی مزاحم شدم تکه تکه تحلیل گذاشتم با عرض معذرت قول می دهم دیگه امروز مزاحم نشمبا تشکر از شما عزیزان نظرتان با این خط روند چیست

نظر

• Gold daily
            در محدوده قیمتی و زمانی هستیم که مستعد برگشت می باشد.
            از طرفی اگر خط گردن الگوی HSS با قدرت شکسته شود انتظار رشد بیشتر داریم

نظر

• سلام بر عزیزان 5موج ما در تایم4 ساعته تکمیل شده است

نظر

• سلام بر بزرگواران فرم:
                در تایم روزانه ودر تایم هفتگی یکHDمنفی روی ار اس ای ومک دی دارد رخ می دهد عزبزان توجه کنید

یک سر وشانه هم در تایم نیم ساعته دارد شکل می گیرذ البته شاید تایید نشود فقط زمانی باید وارد شد که خط گردن شکسته شود

اگر این دوواگرایی عمل کند ما حتما ریزش در انس داریم ولی این محدوده خیلی باید اختیاط کرد چون که ما در تایم روزانه یک سر وشانه تشکیل شده است و تایید خرید هم داده است

خیلی دوست دارم نظر اقا نیمای عزیزاگر ما را قابل می داند تحلیل خود را درباره این دو واگرایی وسروشانه را در تایم روزانه بدانم

نظر

• سلام
                  احتمال ریزش طلا تا کف کانال فرضی

یا حق
                  چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• در نمای بلند مدت در rsi هفتگی, طلا به بالای مقاومت مهمی نفوذ کرده است و هم چنین کندل برگشتی harami + و کف دوقلو در تایم فریم ماهیانه نوید برگشت روند را میدهد, به نظر من مقاومت مهم برای تائید روند صعودی گذر ا ز1434 میباشد

[IMG][/IMG]
                    ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 02-13-2014, 09:51 PM

نظر

• gold

نظر

• نظر

• سلام برعزیزان صبح همگی به خیر
                          در تایم روزانه یک الگوی خرچنگ عمیق تشکیل شده است ودر سقف کانال قرار داریم وبا توجه به واگرایی مکدی واراس ای وحالت اشباع از خرید در تایم 4 ساعته به ما اجازه فروش در کوتاه مدت را می دهد البته با توجه به اینکه روند میان مدت ما به صعودی تغییر کرده است با احتیاط وارد می شویم من از همین جا از تحلیل اقا نیمای عزیز تشکر می کنم

نظر

• اینکه درآینده قیمت طلا 2000 به بالا را خواهد دید ٰ شکی نیست ! ولی تا زمانی که برنامه محرک اقتصادی آمریکا به پایان نرسه ( تزریق پول ) بعید میدونم بالاتر از 1600 رو ببینه ... بنابراین تا حدودی زمان افزایش طلا قابل پیشبینی هست
                            پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

نظر

• تقاضای طلا بستگی شدید به سیاست های اقتصادی آمریکا دارد و نمی شود با حدس وگمان پیش رفت فقط تغییر سیاست اقتصادی ایالات متحده باعث عرضه یا تقاضای آن می شود

نظر

• هدف اصلاح کنج دردیلی

نظر

پردازش ...
                                X