اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    طلا ساعت 6.30 دقیقه گرینویچ امروز حدود 150 تا ریزش داشت.خبری هم در تقویم نداشت علتش چه میتونه باشه>

راستی شماها اخبار مربوط به طلارا از چه سایتی پیگیر هستید؟

این هم تصویرش
    [IMG][/IMG]
    مرنج ومرنجان

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
      سلام
      شکسته شدن قیمت 1356.34 بسیار مشکل هستش...

اگه این این قیمت شکست، وارد پوزیشن فروش میشیم با هدف 1319.32 ....

امیدوارم اون زمان که این اتفاق میفته پای چارت باشم(به خاطر همین موقعیت رو جلوتر قرار دادم)... :|

دیدید گفتم من احتمالا پایه چارت نباشم موقع شروع ریزش...

1356.34 شکست و هدف 1319.32 هستش.

لامذهب چیکار کنم وقت نمیشه پای چارت پای چارت باشم...

نظر

• نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
        سلام

دوست عزیز قیمت ارز و طلا در بازار داخلی در درجه اول که روی متاتریدر ها نیست منظورم برابری ارزها و طلا به ریال هست،، و این بانک مرکزی هست که بصورت سلیقه ای و مهمتر نیاز روزمره ای که وجود داره قیمت را بصورت دستوری تعین میکنند ،،
        مرسی به خاطره پاسختون

یعنی با این وجود دنبال دیتای دلار نگردم تا بخوام تحلیل کنم که مثلا الان تو این بازار خریدار باشم یا فروشنده؟
        وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ
        AND WHOEVER PUT HIS TRUST IN ALLAH, THEN HE WILL SUFFICE HIM
        ::تمام نا تمام من با تو تمام می شود::

نظر

• [IMG][/IMG]
          .

نظر

• درود بر جناب یزدی عزیز...

اگه ممکنه بفرمایید تحلیل زمانی چه میزان وزن در پوزیشن گیری شما بر بر اساس الگوهای هارمونیک داره ؟
            اگه ممکنه توضیح بفرمایید .

ارادت - بهروزی
            کلی کار دارم ... !!

Elegance
            is in
            Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط حاج مهدی بهروزی نمایش پست ها
              درود بر جناب یزدی عزیز...

اگه ممکنه بفرمایید تحلیل زمانی چه میزان وزن در پوزیشن گیری شما بر بر اساس الگوهای هارمونیک داره ؟
              اگه ممکنه توضیح بفرمایید .

ارادت - بهروزی
              سلام و درود

به کرات مشاهده کردم که تریگر های صادره در اثر پر نشدن زمان تو رنج رفتن و گاهی اوقات در راس زمان مقرر شان بازگشت کردن . لذا اگر تریگر ورود قبل از زمان صادر شود با احتیاط بیشتر ی بهش نگاه میکنم .
              و به قول آقای ماینر از قبل باید هم کلاستر های قیمتی تعیین شود و هم زمانی تا پی آر زد قوت بیشتری داشته باشد . لذا پس برایم میتوانم بگم خیلی با اهمیت است .

ارادتمند
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                سلام و درود

به کرات مشاهده کردم که تریگر های صادره در اثر پر نشدن زمان تو رنج رفتن و گاهی اوقات در راس زمان مقرر شان بازگشت کردن . لذا اگر تریگر ورود قبل از زمان صادر شود با احتیاط بیشتر ی بهش نگاه میکنم .
                و به قول آقای ماینر از قبل باید هم کلاستر های قیمتی تعیین شود و هم زمانی تا پی آر زد قوت بیشتری داشته باشد . لذا پس برایم میتوانم بگم خیلی با اهمیت است .

ارادتمند
                شرمنده فرمودید جناب یزدی عزیز...
                ببخشید مته به خشخاش میزارم...

دقیقا منظور من همون جمله ایه که رنگی کردم .در صورت عدم وجود شرایط زمانی مناسب چطوری احتیاط بیشتری میکنید ؟ میزان ریسک معامله تون رو کمتر میکنید ؟ یا دنبال تریگر محکمتر و چند گانه هستید ؟ یا ... ؟ یا اصلا وارد معامله نمیشید و از خیر الگو میگذرید ؟

با سپاس مجدد - حاجی بهروزی
                کلی کار دارم ... !!

Elegance
                is in
                Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط حاج مهدی بهروزی نمایش پست ها
                  شرمنده فرمودید جناب یزدی عزیز...
                  ببخشید مته به خشخاش میزارم...

دقیقا منظور من همون جمله ایه که رنگی کردم .در صورت عدم وجود شرایط زمانی مناسب چطوری احتیاط بیشتری میکنید ؟ میزان ریسک معامله تون رو کمتر میکنید ؟ یا دنبال تریگر محکمتر و چند گانه هستید ؟ یا ... ؟ یا اصلا وارد معامله نمیشید و از خیر الگو میگذرید ؟

با سپاس مجدد - حاجی بهروزی
                  سلام و درود

درود بر جاج آقای گل . اگر قیمت تارگت کلاستری را دیده باشد و با زمان فاصله زیادی داشته باشد در صورتی که تریگر ورود صادر شود کمترین استاپ و کمترین حجم با تارگت 23 تا 38 درصد را انتخاب میکنم . تا زمانی که زمان پر شود آنوقت در اصلاحی حجم زیاد خواهم کرد . و اگر تریگر هم ضعیف باشد از خیرش گذر خواهم کرد عطا را به لقاش خواهم بخشید . تریگر را هم در این مواقع سعی میکنم از الگو های کندلی استفاده کنم که استاپ کمتری داشته باشند .

ارادتمند
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                  آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                  پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                  پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                  پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• امکان سقوط قیمت طلا به کمتر از 1000 دلار در اونس

تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۳۰
                    گروه گلدمن سچز پیش.بینی کرد، در صورت کاهش سیاست.های محرک فدرال رزرو، روند کاهشی قیمت جهانی طلا ادامه خواهد یافت و احتمال دارد هر اونس طلا در بازارهای جهانی به کمتر از 1000 دلار برسد.

به گزارش فارس به نقل از بلومبرگ گروه گلدمن سچز اعلام کرد، در صورت توقف سیاست.های محرکی فدرال رزرو و بهبود وضعیت اقتصادی آمریکا، روند کاهشی قیمت جهانی طلا ادامه خواهد یافت و احتمال اینکه هر اونس (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) طلا در بازارهای جهانی به کمتر از 1000 دلار برسد، وجود خواهد داشت.
                    بر اساس این گزارش، جفری کوری یک تحلیلگر بازارهای طلا در این.باره گفت: اگرچه مذاکرات در مورد سقف بدهی.های آمریکا و بحران سوریه می.تواند در کوتاه.مدت، قیمت طلا را تقویت کند، اما قیمت طلا در سال آینده روند نزولی خود را ادامه خواهد داد.

وی افزود: پیش.بینی این بانک در مورد میانگین قیمت هر اونس طلا در سال آینده کمتر از 1050 دلار است و احتمال اینکه قیمت این کالا بیشتر کاهش یابد، نیز وجود دارد. قیمت طلا از اکتبر 2009 تاکنون به کمتر از 1000 دلار نرسیده است.
                    به نوشته این گزارش، قیمت طلا از ابتدای امسال تاکنون پس از اینکه سرمایه.گذاران اعتماد خود به این فلز گران.بها به عنوان منبع امن سرمایه.گذاری را از دست دادند و وضعیت اقتصادی آمریکا بهبود یافت و بازارهای بورس و ارزش دلار افزایش یافت، بیش از 22 درصد کاهش داشته است.

فدرال رزرو (بانک مرکزی امریکا) در نشست هفته آینده خود، برنامه خرید اوراق قرضه ماهانه خود به ارزش 85 میلیارد دلار را کاهش خواهد داد. این نشست در روزهای 17 و 18 سپتامبر برگزار خواهد شد و کارشناسان اقتصادی معتقدند که بانک مرکزی آمریکا 10 تا 15 میلیارد دلار از برنامه محرک پولی خود را کاهش خواهد.
                    کوری توضیح داد: درحالی که ما متوسط قیمت حدود 1200 دلار را برای طلا انتظار داریم، اما همچنین این انتظار وجود دارد که در کوتاه.مدت بیش از این میزان کاهش یابد. این فلز زرد می.تواند حتی کمتر از 1000 دلار مبادله شود.
                    \
                    http://broker-fa.com/forum/f64/%D8%A...html#post85794

نظر

• GOLD H4

"To hell with my ego, making money is more important"

Marty Schwartz

نظر

• سلام و درود . 1 یا 2

نظر

• نظر

• در صورتیکه طلا سطح 1358.96 را به سمت بالا پشت سر بگذارد, ترند به سمت بالا و در غیر اینصورت حرکت اخیر , اصلاحی خواهد بود.

چارت زیر روزانه است :

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                              سلام و درود . 1 یا 2
                              سلام و درود . با توجه به سیاستهای دیروز بانک مرکزی امریکا احتمال گزینه 2 بیشتر شده و در صورت شکسته شدن خط روند به راحتی تا 1450 میخریم این تحلیل تا بازه زمانی 3/10/2013 و 12/10/2013 معتبر است

نظر

• در صورت محصور ماندن قیمت در چنگال آبی و نزدن سقف 1374, انتظار تکمیل الگوی ANTI BAT در تراکم خط میانی چنگال عادی و

باند پایینی چنگال 50% تا 28 اکتبر میرود.

ویرایش توسط fardad : https://www.traderha.com/member/3044-fardad در ساعت 09-23-2013, 02:58 AM

"To hell with my ego, making money is more important"

Marty Schwartz

نظر

پردازش ...
                                X