اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرتون در مورد این الگو چیه؟

ویرایش توسط مهدی نورالهی : https://www.traderha.com/member/8392-مهدی-نورالهی در ساعت 06-07-2013, 08:49 PM
    .

نظر

• سلام

در تایم فریم هفتگی طلا آر آس ای در ناحیه اشباع فروش تشکیل سر و شانه معکوس داده که میتونه قابل توجه باشه .

البته با توجه به زمان کمی که قیمت در کف 1322 معامله شده اعتبار این سر وشانه معکوس در ار اس ای نیز کمتر خواهد بود .

نظر

• نوشته اصلی توسط مجرد نمایش پست ها
        سلام

در تایم فریم هفتگی طلا آر آس ای در ناحیه اشباع فروش تشکیل سر و شانه معکوس داده که میتونه قابل توجه باشه .
        سلام
        جناب مجرد من این سروشانه را نتوانستم پیدا کنم ,اگر امکان دارد مرحمت کنید و بروی چارت نمایش بدهید
        با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
          سلام
          جناب مجرد من این سروشانه را نتوانستم پیدا کنم ,اگر امکان دارد مرحمت کنید و بروی چارت نمایش بدهید
          با تشکر
          جناب گیلان نکته ای رو که فراموش کردم بگم اینه که من به دلیل واکنش سریعتر پریود 7 اون رو برای ار اس ای خودم در نظر میگیرم و در این پریود تشکیل شده .

اگر دقت بفرمایید ار اس ای آخرین باری که در این موقعیت بوده سال 2008 بوده در عدد 735

خدمت شما
          ویرایش توسط مجرد : https://www.traderha.com/member/9395-مجرد در ساعت 06-07-2013, 10:43 PM

نظر

• انس تایم هفتگی

تیر خلاص انس در صورتیکه نتونه خودش رو بالای 1300 تثبیت کنه

نظر

• ریزش انس تا خط روند قرمز رنگ و فیبوی 50 درصد

فایل های پیوست شده
              ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 06-27-2013, 11:38 PM
              زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi3663 نمایش پست ها
                تحلیل اونس .

پایین تر از 1385 تثبیت نشود راهی 1440 خواهد شد.

اونس در موج 4 اصلاحی از موج سی بزرگ است. و اکنون در زیر موج سی از 4 میباشد.

الگوی مسطح تشکیل داده اونس و حتی اگر بخواهد با سی ناقص تکمیل شود بنظرم حتمن باید بالای 1420 را دوباره ببیند.

نتواند بالای 1420 تثبیت شود راهی تارگتهای نزولی 1274 و 1196 خواهد شد.

هر دوتا تارگت خوردند.
                .

نظر

• زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• سلام.
                    احتمال تشکیل واگرایی مخفی منفی در تایم 30 مین انس.
                    ببخشید.
                    امکانات ارسال عکس ندارم.
                    ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• سلام

الگوی کرب در تایم M30 , انتظار ما اینست که حداکثر تا 1212 اصلاح نماید

ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 07-01-2013, 11:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
                        سلام

الگوی کرب در تایم M30 , انتظار ما اینست که حداکثر تا 1212 اصلاح نماید

هنوز موج 5 کامل نشده دوست عزیز یه ریزش برای 4 از 5 داریم اما گول نخورید

نظر

• سلام و درود . اگه اخبار امروز و جمعه بازارو به هم نریزه احتمالا طلا تا 1292 صعودیه ولی خودم فقط نظاره گرم چون همیشه از اخبار فاندامنتال میترسم

نظر

• طلا یکساعته

.

نظر

• در حال ذخیره ی انرژی جهت شکستن کانال....

نظر

پردازش ...
                              X