اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیزم، خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم ، دوستان کسی از لیدا خانم خبر داره و اینکه تکلیف معامله خریدی که در قیمت 1270 زده بود چی شد ، چون تا آنجا که یادمه بنده خدا میگفت اگر حوالی 1230 برسه کال میشه
    زندگی بهانه ایست برای شاد بودن

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
      سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیزم، خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم ، دوستان کسی از لیدا خانم خبر داره و اینکه تکلیف معامله خریدی که در قیمت 1270 زده بود چی شد ، چون تا آنجا که یادمه بنده خدا میگفت اگر حوالی 1230 برسه کال میشه
      دوست عزیز روزی صدها نفر کال مارجین میشن. ایشونم متاسفانه یکی از اونها. فقط بحث اتاق کلا رفته بود پیرامون ایشون. حالا خودشون نیستن شما یادی ازشون میکنید.[emoji6]

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
        سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیزم، خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم ، دوستان کسی از لیدا خانم خبر داره و اینکه تکلیف معامله خریدی که در قیمت 1270 زده بود چی شد ، چون تا آنجا که یادمه بنده خدا میگفت اگر حوالی 1230 برسه کال میشه
        ----------------------------------------------------------------------------------------------
        سلام به دوستان عزیزم و مرسی از دوستانی که نگرانم بودند و پیام خصوصی واسم دادن اما من متاسفانه نمیتونم جواب خصوصی رو بدم چون وقتی میدم از سایت خارج میشه نمیدونم مال من چرا اینطوریه.
        چون حالم خیلی بد بود و افسرده و دپرس بودم و اعصاب نداشتم اینجا نمی اومدم چون با تحلیل دوستان و طلا که هی پایین میومد اعصابم خورد میشد و داغم تازه ولی امروز دوباره اومدم و دیدم چقدر واسم پیام خصوصی دادن و برای اینکه ازم دلگیر نشن و تجربه باشه واسه دیگران اومدم سرانجام زندگیمو واسه تازه واردها بگم.

اما عاقبت من لیدا . که یکی از دوستان عزیزم م که اسمشو نمیگم منو تو این راه کشوند و تو یه اموزشگاه تو گیشا ثبت نام کرد وخودش ازم حدود 6.5 میلیون پول گرفت (0که مقداریش عیدیم بود بقیه هم از مامانم و بابام گرفتم) و واسم از دبی اکانت گرفت وبرنامشو 0متا ترید 5) واسم رو لب تابم ریخت که ازش ممنونم .اولش یادم داد که طلا معامله کنم و اولش چون وارد بود بهم میگفت الان بخرم و بعد که بهش زنگ میزدم میگفت سریع ببندم و تو این راه از 2000 دلار به 3150 دلار رسیدم حتی بعضی وقتها نیم لات بهم میگفت بخرم و ظرف یه نصف روز 200 دلار سود کردم که خیلی خوشحال بودم که یه روز تونستم 700 هزار تومن داشته باشم . اما بعدا دیگه ولم کرد و جوابمو نمیداد یا نمیدونم چی شد فکر میکنم رفت دبی زندگی کنه که کمکم نکرد و خودم با کمک دوستان و اساتید خودم و این سایت و چند سایت دیگه یک دهم لات خرید میکردم ولی راستشو بخوانین از کلاس و درس هیچی بلد نبودم . چند بار تو چند جمعه ضرر کردم و 1000 دلار سود کرده رو از دست دادم اخرش هم رو 1270 بای زدم استاپ هم نگذاشته بودم و رفتم تو منفی چند ماه صبر کردم گفتم شاید برگردد از همه کمک خواستم ولی هیچکی کمکم نکرد و عاقبت روز بعد عیدرمضان که دوشنبه بود و ما رفته بودیم شمال ویلا دریا کنار . که طلا فکر کنم رسید به 1070 یا این حدودا و درصدم رسیده بود به 88 درصدو کال مارجین شدم و همه چیزم تموم شد و 10 میلیون تومن رو تو چند ماه از دست دادم .و همه چیو گذاشتم کنار و توبه کردم حتی اینقدر دپرس بودم که دیگه اینترنت هم نمیرفتم اما راستشو بخواین بعضی وقتها باز هوس میکنم که کاش بتونم معامله کنم با اینکه همچیمو از دست دادم یه حسی بهم میگه کار خطرناکی هست ولی میتونم کار کنم و درامد داشته باشم واسه من که کار دیگه ای ندارم این شعر نمیدونم فکر کنم از حافظ باشه که (خنک ان قمار بازی که بباخت هرچه بودش به نماند هیچش الا هوس قمار دیگر) .دقیقا من هم همینطور شدم همچیو باختم و توبه کردم. ولی بازم هوس میکنم کاش میشد ترید کنم
        --------------------------------
        ببخشید که زیاد حرف زدم ولی یه مژده واسه دوستان عزیزم تو این سایت که از دستم ناراحت بودند وخسته شون کردم و یه جورایی ازم خوششون نمیومد . آخه تو اموزشگاه هم بعضی از دوستان با اینکه من جای کسی رو تنگ نکرده بودم خوششون نمیومد و یه جورایی بازار رو مال خودشون میدونستند مخصوصا از اینکه یه دختر تو این کار باشه و بخواد موفق بشه خوششون نمییومد .
        در پایان هم یه تشکر ویژه از اساتید بزرگواری مثل جناب کارون عزیزم و گیلان عزیز و امیر عزیز و یزدی عزیز و.... که تو این مدت کمکم کردند و از تحلیلاشون استفاده کردم همچنین از عزیزانی که راهنماییم کردند و از مدیران عزیز و بزرگوار این سایت هم خیلی خیلی تشکر میکنم و همتون رو به خدای بزرگ میسپارم .امیدوارم موفق باشین و خیلی مواظب خودتون باشین بازار خیلی خطر ناکی هست این کار و در یه چند دقیقه کل پولتون از بین میره و نمیتونید به هیچ کجا شکایت کنید. مواظب خودتون باشید.مرسی خیلی دوستون دارم. لیدا

نظر

• نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
          ----------------------------------------------------------------------------------------------
          سلام به دوستان عزیزم و مرسی از دوستانی که نگرانم بودند و پیام خصوصی واسم دادن اما من متاسفانه نمیتونم جواب خصوصی رو بدم چون وقتی میدم از سایت خارج میشه نمیدونم مال من چرا اینطوریه.
          چون حالم خیلی بد بود و افسرده و دپرس بودم و اعصاب نداشتم اینجا نمی اومدم چون با تحلیل دوستان و طلا که هی پایین میومد اعصابم خورد میشد و داغم تازه ولی امروز دوباره اومدم و دیدم چقدر واسم پیام خصوصی دادن و برای اینکه ازم دلگیر نشن و تجربه باشه واسه دیگران اومدم سرانجام زندگیمو واسه تازه واردها بگم.

اما عاقبت من لیدا . که یکی از دوستان عزیزم م که اسمشو نمیگم منو تو این راه کشوند و تو یه اموزشگاه تو گیشا ثبت نام کرد وخودش ازم حدود 6.5 میلیون پول گرفت (0که مقداریش عیدیم بود بقیه هم از مامانم و بابام گرفتم) و واسم از دبی اکانت گرفت وبرنامشو 0متا ترید 5) واسم رو لب تابم ریخت که ازش ممنونم .اولش یادم داد که طلا معامله کنم و اولش چون وارد بود بهم میگفت الان بخرم و بعد که بهش زنگ میزدم میگفت سریع ببندم و تو این راه از 2000 دلار به 3150 دلار رسیدم حتی بعضی وقتها نیم لات بهم میگفت بخرم و ظرف یه نصف روز 200 دلار سود کردم که خیلی خوشحال بودم که یه روز تونستم 700 هزار تومن داشته باشم . اما بعدا دیگه ولم کرد و جوابمو نمیداد یا نمیدونم چی شد فکر میکنم رفت دبی زندگی کنه که کمکم نکرد و خودم با کمک دوستان و اساتید خودم و این سایت و چند سایت دیگه یک دهم لات خرید میکردم ولی راستشو بخوانین از کلاس و درس هیچی بلد نبودم . چند بار تو چند جمعه ضرر کردم و 1000 دلار سود کرده رو از دست دادم اخرش هم رو 1270 بای زدم استاپ هم نگذاشته بودم و رفتم تو منفی چند ماه صبر کردم گفتم شاید برگردد از همه کمک خواستم ولی هیچکی کمکم نکرد و عاقبت روز بعد عیدرمضان که دوشنبه بود و ما رفته بودیم شمال ویلا دریا کنار . که طلا فکر کنم رسید به 1070 یا این حدودا و درصدم رسیده بود به 88 درصدو کال مارجین شدم و همه چیزم تموم شد و 10 میلیون تومن رو تو چند ماه از دست دادم .و همه چیو گذاشتم کنار و توبه کردم حتی اینقدر دپرس بودم که دیگه اینترنت هم نمیرفتم اما راستشو بخواین بعضی وقتها باز هوس میکنم که کاش بتونم معامله کنم با اینکه همچیمو از دست دادم یه حسی بهم میگه کار خطرناکی هست ولی میتونم کار کنم و درامد داشته باشم واسه من که کار دیگه ای ندارم این شعر نمیدونم فکر کنم از حافظ باشه که (خنک ان قمار بازی که بباخت هرچه بودش به نماند هیچش الا هوس قمار دیگر) .دقیقا من هم همینطور شدم همچیو باختم و توبه کردم. ولی بازم هوس میکنم کاش میشد ترید کنم
          --------------------------------
          ببخشید که زیاد حرف زدم ولی یه مژده واسه دوستان عزیزم تو این سایت که از دستم ناراحت بودند وخسته شون کردم و یه جورایی ازم خوششون نمیومد . آخه تو اموزشگاه هم بعضی از دوستان با اینکه من جای کسی رو تنگ نکرده بودم خوششون نمیومد و یه جورایی بازار رو مال خودشون میدونستند مخصوصا از اینکه یه دختر تو این کار باشه و بخواد موفق بشه خوششون نمییومد .
          در پایان هم یه تشکر ویژه از اساتید بزرگواری مثل جناب کارون عزیزم و گیلان عزیز و امیر عزیز و یزدی عزیز و.... که تو این مدت کمکم کردند و از تحلیلاشون استفاده کردم همچنین از عزیزانی که راهنماییم کردند و از مدیران عزیز و بزرگوار این سایت هم خیلی خیلی تشکر میکنم و همتون رو به خدای بزرگ میسپارم .امیدوارم موفق باشین و خیلی مواظب خودتون باشین بازار خیلی خطر ناکی هست این کار و در یه چند دقیقه کل پولتون از بین میره و نمیتونید به هیچ کجا شکایت کنید. مواظب خودتون باشید.مرسی خیلی دوستون دارم. لیدا
          سلام لیدا خانم. متاسفانه این سرانجام اکثر تریدرهاست مخصوصا تریدر های تازه کار. به جرات باید اعتراف کنم تمام کسانی که در این بازار هستیم و شاید هم الان یک تریدر حرفه ای و پرسود باشیم حتما اولین حساب رو از دست دادیم. همونطور که خودتون هم متوجه شدید بازار خیلی بی رحم هست و اگر بخواید در برابرش ساز مخالف بزنید قطعا شکست می خورید.
          متاسفانه شما و اکثر تریدرهای آماتور مهمترین اصل مهم تریدر رو رعایت نمی کنید و اون هم مدیریت سرمایه هست. 80 درصد راز موفقیت و بقا در این بازار رعایت مدیریت سرمایه هست. بدون اون قطعا شکست می خورید.
          شما باید حداقل چند ماه در حساب آزمایشی دمو تمرین می کردید و در صورت موفقیت اقدام به افتتاح حساب واقعی می کردید.
          در پایان هر چند که از کال شدن حساب شما نارحت شدم اما امیدوارم که این حداقل تجربه ای برای شما شده باشه که راه درست رو انتخاب کنید. هر چند که بعضیا باز هم از این اتفاقات عبرت نمی گیرند و باز هم مرتکب شکست دیگری می شوند. توصیه من به شما اینه اگر همچنان قصد دارید این راه رو ادامه بدید حتما با انتخاب یک استراتژی درست و مناسب روحیه تریدری خودتون به مدت چند ماه در یک حساب دمو تمرین کنید و در صورت موفقیت اقدام به بازگشایی حساب ریل کنید.
          با آرزویی سلامتی و موفقیت برای شما.
          انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• طلا-تایم روزانه-14 05 94

سلام
            لطفا نظراتتون را در مورد این تحلیل بفرمایید.
            Gold 14 5 94.jpg
            ویرایش توسط sarmad : https://www.traderha.com/member/6614-sarmad در ساعت 08-05-2015, 06:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sarmad نمایش پست ها
              سلام
              لطفا نظراتتون را در مورد این تحلیل بفرمایید.
              [ATTACH=CONFIG]4205[/ATTACH]
              تصویر واضح نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها
                تصویر واضح نیست
                http://pcmupload.traderha.com/uploa...8782543541.png

نظر

• نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها
                  تصویر واضح نیست

نظر

• بچه هایی که تو کار انس اند حواستان باشد انس تا 24 ساعت دیگه کاهشی هست سل بزنید تا سود کنید

نظر

• GOLD H4 چنانچه قیمت از محدوده قیمتی 1110 عبور کند احتمال یک روند کوتاه مدت صعودی تا محدوده 1154 دلار وجود دارد. اما در صورت عدم عبور قیمت از محدوده 1110 همچنان انتظار ریزش تا محدوده کف 1080 دلار را داریم.

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• نوشته اصلی توسط amirabas نمایش پست ها
                        بچه هایی که تو کار انس اند حواستان باشد انس تا 24 ساعت دیگه کاهشی هست سل بزنید تا سود کنید
                        جناب amirabas
                        به نظر بنده نظریه به همراه چارت,(یا توضیح آنچه که برمبنای آن مسیری را پیش بینی میکنید) , بهتر جا می افتد برای خوانندگان !

نظر

• نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
                          جناب amirabas
                          به نظر بنده نظریه به همراه چارت,(یا توضیح آنچه که برمبنای آن مسیری را پیش بینی میکنید) , بهتر جا می افتد برای خوانندگان !
                          بیخیال ایشون بشید
                          یه چند روز اومدن و چند تا سیگنال دادن و رفتن،خیلی هم ادعاشون میشد
                          حیف که رفتن
                          برعکس همین چند سیگنال ایشونو اگه کسی گرفته بود الان میلیونر شده بود
                          امیدوارم برگردن و از سیگنالاشون بهره ببریم!

نظر

• درود
                            انس در تایم چهار ساعته و هشت ساعته در حال تشکیل پرچم چهار گوش است و انتظار افت قیمت از امروز تا 1109 و 1107 وجود داره . در صورت حمایت در نقاط ذکر شده سقف کانال شکسته خواهد شد در روزهای آینده . تریدرهای بلند مدتی از فروش انس جدا خودداری بکنند .

نظر

• نظر

• XauUsd-H4

نظر

پردازش ...
                                X