اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    چناب کیمیا سلام دوست عزیز

همانگونه که از تعداد و متن پستتون بنده متوجه شدم دز این وادی تازه کار هستید ( که صد البته ممکنه اشتباه کرده باشم و تازه اگر اینگونه باشه خوشا به سعادتت ) ،، دز هز صورت میخوام یک پیشنهاد میلیون ذلاری بهت بکنم که اگر پذیرفتی مطمن باش پس از یکسال نخواهی تونست از پس شمردن پولهات بر ائی ،،یعنی اموزش بیشتر و اندیکاتوز ها و زوش های مختلف را رها کن و هیج فورومی نرو ،،فقط با همین دو موینگ و اگه یک استوک و یا مکدی هم بهش اضافه کنی و تایمت زا هم از 4 ساعت کمتز نکنی ،، همین .و همین ،،

خیلی سخته باور کنم به پیشنهادم عمل کنی ،، ولی گذشت زمان صحت عرض بنده را بهتون ثابت میکنه جون هر چه بیشتر در این وادی کند و کاو کنیم بیشتر خزابکاری خواهیم کرد ،، مثلا همین اندیکاتوز به خوبی موینگ زا دیگه قابل نمیدونیم و هز روز دنبال روش دیگر ،،

ضمنا نگو حالا بذار روش های دیگر را هم بیاموزم ،،فوقش اینه که یکسال دیگه برمیگردم به همین جائی که الان هستم ،، ولی اینگونه نخواهد شد ،، چون فکرمون از بس پز میشه از موارد متعدد که نمیتونیم از شزشون خلاص بشیم

ذر هر صورت ارزوی موفقیتتو دارم
    جناب موسوی عزیز سلام

کاملا درست فرمودین و حدس زدین . بنده بعد از دو سال تمرین با اینکه حدود 5 ماه هست حساب ریل در بازار فارکس دارم ولی کاملا ناشی و آماتور هستم. یعنی در واقع با دانستن چندین و چند روش و سیستم معاملاتی هنوز تریدر قوی و حرفه ای نشدم
    ولی هر چه گشتم و تست کردم یکی از بهترین اندیکاتورها اندیکاتور مووینگ هست .که از پیش بینی کردن و ضرر سنگین دادن تریدر را نجات میدهد.و همگام بودن با بازار را به تریدر اعطا میکنه.

خیلی ممنونم که بنده را راهنمایی کردین. امیدوارم بتونم با تمرین بیشتر روی روش مووینگ حساب ریلم که از 2000 دلار فعلا به 100 دلار تقلیل یافته را بسط دهم و در واقع تریدر شوم.

در مورد استوک و مکدی اگر تنظیمات خاصی مد نظرتون هست راهنمایی کنید لطفا.

نظر

• درود و سلام

احتمال دیده شدن 1290 را می دهم

نظر

• با سلام

با توجه به
        1-الگوی AB=CDمعکوس در دیلی
        2-کامل شدن سیکل پنج موجی و آر دی مثبت
        3-تشکیل الگوی سروشانه کف در اچ یک
        در صورت تثبیت قیمت بالای 1316 تریگر خرید با استاپ 1309

نظر

• نوشته اصلی توسط morteza.khabazian نمایش پست ها
          با سلام

با توجه به
          1-الگوی AB=CDمعکوس در دیلی
          2-کامل شدن سیکل پنج موجی و آر دی مثبت
          3-تشکیل الگوی سروشانه کف در اچ یک
          در صورت تثبیت قیمت بالای 1316 تریگر خرید با استاپ 1309
          انس در تایم سی دقیقه فعلا تو یه مثلثه سقفش همون 1316 /آخرین کفش 1313
          از هر طرف بشکنه در همون جهت حرکت میکنه و میشه با استاپ پوزیشن گرفت
          فقط یکم قیمت به راس مثلث نزدیک شده که این از اعتبار مثلث یکم کم میکنه

نظر

• سلام . متاسفانه اجازه ارسال پیام خصوصی برای من نبود و ناچارا در اینجا مطرح میکنم. شرمنده. ایا شکل کندل های 17 و 18 و 19 مارچ 2014 طلا در تایم روزانه الگوی three black crows هست؟ بیشتر برای یادگیری میخوام بدونم. ممنون
            ویرایش توسط ramink : https://www.traderha.com/member/9725-ramink در ساعت 03-26-2014, 07:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ramink نمایش پست ها
              سلام . متاسفانه اجازه ارسال پیام خصوصی برای من نبود و ناچارا در اینجا مطرح میکنم. شرمنده. ایا شکل کندل های 17 و 18 و 19 مارچ 2014 طلا در تایم روزانه الگوی three black crows هست؟ بیشتر برای یادگیری میخوام بدونم. ممنون
              بله درست می فرمایید.

A bearish candlestick pattern that is used to predict the reversal of the current uptrend. This pattern consists of three consecutive long-bodied candlesticks that have closed lower than the previous day with each session's open occurring within the body of the previous candle.

نظر

انس در تایم سی دقیقه فعلا تو یه مثلثه سقفش همون 1316 /آخرین کفش 1313
                از هر طرف بشکنه در همون جهت حرکت میکنه و میشه با استاپ پوزیشن گرفت
                فقط یکم قیمت به راس مثلث نزدیک شده که این از اعتبار مثلث یکم کم میکنه
                دیدیم که انس نتونست بالای 1216 تثبیت بشه ومثلث رو از پایین شکست و تا 1298 ریخت
                انس در تایم یک ساعته در یک مثلث دیاگونال قرار داره و در صورتی که بالای 1305 بره میتونه تا سقف مثلث بالا بیاد
                اگر بالای 1316 تثبیت بشه روند نزولی مخدوش میشه و میتونه اعداد بالاتری رو بزنه

نظر

دیدیم که انس نتونست بالای 1216 تثبیت بشه ومثلث رو از پایین شکست و تا 1298 ریخت
                  انس در تایم یک ساعته در یک مثلث دیاگونال قرار داره و در صورتی که بالای 1305 بره میتونه تا سقف مثلث بالا بیاد
                  اگر بالای 1316 تثبیت بشه روند نزولی مخدوش میشه و میتونه اعداد بالاتری رو بزنه
                  همونطور که در پست قبل گفته شد انس در یک مثلث دیاگوناله
                  اما موج شماری اون پست بازم باطل شد!حالا میفهمم چرا خود الیوت هم از گشنگی مرده
                  تکنیکال خیلی سخت نیست فقط ما پیچیده ش میکنیم
                  انس تا زمانی که بالای 1300 نیاد میشه تو صعودهای اصلاحی فروش زد با استاپ سقف قبلی

نظر

• به نظر می اید اونس طلا در حال تکمیل الگوی سه قلوی کف است که حدود سه ماه دیگر قیمت به 1200 دلار می رسد و سپس اماده اوج گیری قیمتی و رشد بالاتری می شود . نظر شما در این مورد چیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط meysora نمایش پست ها
                      به نظر می اید اونس طلا در حال تکمیل الگوی سه قلوی کف است که حدود سه ماه دیگر قیمت به 1200 دلار می رسد و سپس اماده اوج گیری قیمتی و رشد بالاتری می شود . نظر شما در این مورد چیست؟
                      نظر من اینه که تا 6 ماه اینده طلا در محدوده 1400 تا 1200 نوسان خواهد کرد .

نظر

• Gold Weekly

این هم تحلیلی ست !
                        صلیب مرگ!

نظر

• باتوجه به ساختار اصلاحی پرشتاب در ریزش طلا بنظر دوستان آیا میتوان گفت که طلا در مسیر ریزش قرار گرفته ؟؟؟؟

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-31-2014, 10:57 AM

نظر

• نظر

• نظر

• سلام به دوستان عزیز
                                از بچه های پرسپولیسی به دلیل غیبت یک هفته ای ومشکلات کاری که در این مدت برام پیش امد از همگی عذر خواهی می کنم
                                طلا همان طور که وعده داده شد به محدوده 1290 رسید ودر حال حاضر هم در یک کوتاه مدت در یک محدوده کانالیزه نزولی قرار دارد وبه نظر می رسد توانایی اصلاح را هم در خود می بیند در شرایط فعلی به نظر من چون که ترند کوتاه مدت نزولی به اخرهای موج خود نزذیک و حداکثر در محدوده1260 پایان می پذیرد و محدوده پایین تر از ان را متصور نیستم توصیه به فروش در کوتاه مدت را ندارم و با شکست پر قدرت محدده 1285 می توانیم در کوتاه مدت خرید بگیریم وحد سود خود را 1297 قرار بدهیم با ارزوی موفقیت برای همگی عزیزان

نظر

پردازش ...
                                X