اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• انس طلا تایم فریم H1, شاهد یک abc, و یا یک موج پیشرو هستیم ,
    به نظر بنده عبور از 1088 , احتمال قوی موج 3 فرضی ما تا سطح 1100 صعود خواهد نمود , در غیر اینصورت (که به نظر بنده محتملتر است)از سطوح فعلی شاهد موج 4 خواهیم بود که سطح بین 1069تا 1075 محل مناسبی است برای انتهای موج 4 و سپس موج 5 .
    اگر1069 از دست برود به احتمال قوی صعود هفته اخیر یک اصلاحی بوده است و مشخصات الیوتی یک موج پیشرو تا حدود زیادی از بین میرود .
    با ظهور امواج جدید در هفته پیش روی میتوان سناریوهای فیلد شده را کنار گذاشت و گزینه نهایی را جهت ترید انتخاب نمود .

ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 12-06-2015, 02:21 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
      انس طلا تایم فریم H1, شاهد یک abc, و یا یک موج پیشرو هستیم ,
      به نظر بنده عبور از 1088 , احتمال قوی موج 3 فرضی ما تا سطح 1100 صعود خواهد نمود , در غیر اینصورت (که به نظر بنده محتملتر است)از سطوح فعلی شاهد موج 4 خواهیم بود که سطح بین 1069تا 1075 محل مناسبی است برای انتهای موج 4 و سپس موج 5 .
      اگر1069 از دست برود به احتمال قوی صعود هفته اخیر یک اصلاحی بوده است و مشخصات الیوتی یک موج پیشرو تا حدود زیادی از بین میرود .
      با ظهور امواج جدید در هفته پیش روی میتوان سناریوهای فیلد شده را کنار گذاشت و گزینه نهایی را جهت ترید انتخاب نمود .

در محدوده ترازهای فیبو اصلاحی موج 3 احتمالی هستیم ,
      باید به قیمت زمان داد تا ببینیم سیگنالی بر انتهای موج 4 صادر میکند یا خیر .

نظر

• هارمونیک قوی سفید
        حداکثر طول بازویD برروی 1062 میباشد

نظر

• نمودار خطی تایم فریم دیلی در سطح 1067 تبدیل سطوح داشته یم و به نظر بنده حمایت میکند از کاهش قیمت
          در صورت عدم وجود تریگر مناسب جهت خرید در سطح 1062 بدنبال تریگر میمانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
            نمودار خطی تایم فریم دیلی در سطح 1067 تبدیل سطوح داشته یم و به نظر بنده حمایت میکند از کاهش قیمت
            در صورت عدم وجود تریگر مناسب جهت خرید در سطح 1062 بدنبال تریگر میمانیم

نگذاشت دوات قلم خشک بشود , ...پرید بالا !

نظر

• از لحاظ تکنیکی طلا نیاز به یه استراحت کوچک و کوتاه مدت داره. اگر قیمت موفق بشه از مقاومت 1088 که پیوت مرکزی ماهانه هم هست عبور کنه میشه خوشبین بود که به محدوده قیمتی 1120 دلار برسه که مقاومت یکم ماهانه هست. این تحلیل ایده آل ترین شرایط احتمالی تکنیکال برای اصلاح قیمت طلا پیش از نشست فدرال رزرو هست.
              از نظر بنده ، معامله مخصوصا خرید طلا در این چند روز مانده به نشست فدرال رزرو بسیار خطرناک هست! ترجیح میدم فعلا تا هفته آینده سر به سر این فلز زرد نذارم.
              انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• درود
                من 1075 فروش زدم با تی پی 1065 ...

نظر

• نوشته اصلی توسط DIMEBAG نمایش پست ها
                  درود
                  من 1075 فروش زدم با تی پی 1065 ...

درود
                  تی پی ما هم خورد ، اما به بدبختی ! یه حرکت روبه بالای غیر عادی داشت بعد از فروشم که به نظرم با هیچ متر و معیاری نمیخوند ! ولی خب جون سالم از این معامله به در بردم ...

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط alirezamohamadi نمایش پست ها
                      https://t.me/MoRaFx

نظر

• تایم فریم H1 انتظار ما از این پلن الیوتی اینطور است که قیمت حداقل تا 1104 صعود نماید
                        مقاومت در مسیر کانال صعودی فرضی برای لمس سقف کانال ,خط روند قرمز رنگ میباشد ...

نظر

• سلام به همگی.
                          من مدتهاست که در فرومها فعالیتی نداشتم و بعد از فروم سرمایه عملا عضو فعال هیچ فرومی نبوده ام و بیشتر در تلگرام فعال هستم. سعی میکنم برخی از تحلیلها و یا احیانا سیگنالهای میان مدتی خودم را اینجا بنویسم. تحلیلهای من هیچ نمودار و یا چارتی نداره و در چند جمله ساده خلاصه میشه تا کسانیکه کمترین دانش تکنیکالی را هم دارند متوجه شوند. من بین تحلیل و سیگنال (دستور ) خرید و فروش تفاوت قائلم چون سیگنال از کمیتها صحبت میکنه و تحلیل از کیفیتها که عموما نیز نسبی و غیر قابل اندازه گیری هستند. این نکته ظریفی هست که در بازار کمی دقت لازم دارد ولی عموما انرا اشتباه میگیرند. و با یک تحلیل وسط بازار می پرند و یا پوزیشن خودشون را می بندند.شیوه خود من اینترادی هست و نوسانات یک روزه را میگیرم ولی نوشتن حرکات بازار در فروم برایم ممکن نیست لذا سعی میکنم برخی از تحلیلها را بنویسم.
                          ارزوی شادی و موفقیت برای همه دارم.
                          انس: امروز احتمالا یک حرکت تا حوالی 74 دارد و اگر بتواند بالاتر از ان تثبیت شود اعداد بعدی 82 و 94 هستند. کف مهم امروز هم در 64 قرار دارد که با شکست ان اعداد 57 و 44 را باید در نظر بگیریم.فعلا در کوتاه مدت نوسانی متمایل به صعود و در میان مدت و بلند مدت نزولی است.

نظر

• 74 تحویل شما.

نظر

• در نمای کلی ، آبستن اتفاقات شتاب داریست
                              اما زمان می طلبد برای پذیرش این رفلکس شتاب دار

اى كه دستت مى رسد كارى بكن ........... پيش از آن كز تو نيايد هيچ كار

نظر

• در حال حاضر ، انتهای یک دیاگونال متصور است ، مادامی که خلافش ثابت شود امیدوارم محرک خبری رفلکس این ریزش ، شعله ور شدن آتش خاورمیانه نباشد که دود آن به چشم همگان خواهد رفت .
                                ویرایش توسط casra88 : https://www.traderha.com/member/8464-casra88 در ساعت 12-14-2015, 10:49 PM
                                اى كه دستت مى رسد كارى بكن ........... پيش از آن كز تو نيايد هيچ كار

نظر

پردازش ...
                                X