اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال رایگان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام خدمت همگی دوستان ودلال عزیز
    مسلما از کسی که چیزی داره نمیشه توقع داشت اون رو به همه بده!!
    ولی خب بحث سیگنال هم بقول دوستان میتونه یک شغل باشه!!ولی قوانین خودش رو داره!!و باید در طول زمان اثبات بشه چون ترید مبحث شوخی برداری نیست!!
    ولی اینقدر در مورد سیستمی با قاطعیت صحبت کردن درست نیست!!به هرحال بازار است و 100%نیست بقول متای عزیز ریسک فری کردن خیلی راه حل مناسبی هست برای حفظ سود و گرفتن جلوی ضرر بیشتر!!ولی خب در کل نبودن این مورد رو به نظر من نمیشه به عنوان ضعف سیستمی قرار داد!حال دوست من من شما رو به مبارزه میطلبم اینهمه میگی سیگنال ها...حالا یکم ثابت کن!مگه نمیخوای از این راه پول در بیاری خب بیا 5ماه وقت بذار برای مثال و سیگنال بده!البته حالا کاری ندارم که در کلیت اینکار فروش سیگنال بر خلاف قوانینه سایته!{از این بابت پوزش میطلبم}به هرحال لازمه مباحثی مطرح بشه!در ضمن دوست من مگه شما نمیگی کار من درسته!چرا فروش سیگنال با این نرخ ها!بیا من خودم برات سرمایه میگیرم شما سیگنال بده بزنیم 50%سود هم برای شما!مگر نمیگی سیستمت سود ده هست و در هر حالی نیاز به ..... از جانب خود ادم نداره ادرس بده بیام چک مینویسم پیش پیش!تا 10سال سودی که قراره با سیستم بگیری برات چک مینویسم!ولی به شرط اینکه 5سال بک تست گرفتیم گفتم پس اینا چین!؟نیای بگی اینجا به این دلیل ترید نمیزنم که!{گر معما حل شود اسان شود}طبق لبه ی معاملاتی یکسان!به هرحال اگر پر حرفی کردم دوستان ببخشن!
    با تشکر
    تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
    تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
    http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

خدمت دوستان و دلال عزیز من منظورم این نبود که دوستمون که برای سیستمش زحمت کشیده بیاد و همه رو تو طبق اخلاص بزاره....
      بیشتر منظورم بحث وجدانیش بود که ظاهرا بنده مقداری بی انصافی کردم که ازین بابت از جناب دلال عزیز پوزش میخوام ....

حرفهای دوستان همه سر جاش درست.
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

با سلام
        اسمش سيستمه يعني بدون دخالت من و قوانينم اصلا مهم نيست ريسك فري كنه يانه ..مهم نيست سود قفل كنه يانه .. مهم اينه با هر روشي كه كار ميكنه اكانتش در ماه تو سود باشه مديريت سرمايه رو متناسب با حساب رعايت كنه اگر سيگنال ها هم با ريسك به ريوارد متناسب انتخاب بشه ديگه حرفي نميمونه...

نظر

با سلام

سيگنال شماره 10

BUY limit @ 103.75 ST : 102.90 USDJPY
          BUY limit @ 103.35 ST : 102.90 USDJPY
          BUY limit @ 103.55 ST : 102.90 USDJPY

سيگنال شماره 11

SELL limit @ 1.6590 ST: 1.6635 GBPUSD
          SELL limit @ 1.6600 ST: 1.6635 GBPUSD
          SELL limit @ 1.6615 ST: 1.6635 GBPUSD

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
            با دسته کورها که طرف نیستی
            اسمش سیستمه یعنی چه !!!
            ریسک فری کردن از واجبات است اونم تو تریدها تایم بالا
            یک شادو زد سیستم میخاد چکار کنه
            موارد ابتدایی سیستماتیک تریدینگ رو هنوز نمیدونید سیستم سیستم راه انداختین

با سلام

به نظر خودت چند درصد از تحلیل هایی که کردی با شادو استاپ خوردن ؟(دقت کن استاپ خورده باشن نه اینکه فیل شده باشن!)

بیشتر از 10٪ ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط دلال نمایش پست ها
              با سلام

به نظر خودت چند درصد از تحلیل هایی که کردی با شادو استاپ خوردن ؟(دقت کن استاپ خورده باشن نه اینکه فیل شده باشن!)

بیشتر از 10٪ ؟!

شادو یک نمونه اش است
              شما با اونهمه زمانی که پوزیشن باز داری شادو هم لازم نداره
              واسه من زیاد پیش اومده پوزیشنم بره تو سود و استاپ بخورم
              البته شاید با این دیدت منطقی شما من و کلی از تریدرهای همفکر من
              به این نتیجه رسیدیم ریسک فری کردن کار بیهوده ای است!!!!!
              البته سیستم خارق العاده اگه بره تو سود قطعا پروفیت میخوره
              بی و برو برگرد !!
              و تنها چیزی که در بازار قطعیت داره سیستم شماست و بس

نظر

سلام
                فعلا که سیستم دلال داره تست پس میده بصورت لایو و نباید انتقاد کرد.

نظر

با سلام

وضعیت سیگنالها و میزان حجم استفاده شده برای حساب 1000 دلاری + سود بصورت تصویر زیر میباشد .

دوستانی که تمایل دارن اینوستور حساب هم جهت کنترل در اختیار داشته باشند پیام خصوصی و یا ایمیل بزنند .

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                    شادو یک نمونه اش است
                    شما با اونهمه زمانی که پوزیشن باز داری شادو هم لازم نداره
                    واسه من زیاد پیش اومده پوزیشنم بره تو سود و استاپ بخورم
                    البته شاید با این دیدت منطقی شما من و کلی از تریدرهای همفکر من
                    به این نتیجه رسیدیم ریسک فری کردن کار بیهوده ای است!!!!!
                    البته سیستم خارق العاده اگه بره تو سود قطعا پروفیت میخوره
                    بی و برو برگرد !!
                    و تنها چیزی که در بازار قطعیت داره سیستم شماست و بس

ریسک فری کردن کار بیهوده ای نیست ! من قبلا هم گفته بودام اگر تمایل داشتید میتوند با ریسک فری کردن پوزیشن ها آنها را برای هفته بعد هم باز نگه دارید !!! نمونش در پست زیر هست ...
                    با سلام

نتايج هفته اول ارائه سيگنالهاي رايگان .

در مجموع برآيند هفته اول 5 سيگنال که هر يک داراي 3 پوزيشن مجزا و نسبت ريسک هر پوزيشن 1% بود و سود 15% درصدي را براي هفته اول رقم زد .

تمامی پوزیشن ها در روز دوشنبه حداکثر تا ظهر روز دوشنبه بسته میشوند و سیگنالهای جدید با نقاط ورود جدید ست خواهند شد .

نکته : در صورت تمایل میتوان پوزیشن ها را با اوردن استاپ به نقطه ورود اصطلاحاً
                    ریسک فری کرد .

سیستم من قطعی نیست ! نمیدانم چه اصراری داری که بگی قطعی هست ... قبلا هم عرض کردم در دیتای 10 ساله بازدهی 90٪ دارد . یعنی انتظار دارم از هر 10 سیگنال احتمال یک استاپ خورده را داشته باشد .

به نظر شما این سیستم و با این دقت و ظرافت نمیشه سالی 20 ٪ سود کرد؟! مگر توقع شما از یک سیستم کارآمد 20٪ سود در سال نبود ؟!

اگر دقت کرده باشی همه پوزیشن های من از نوع limit هستند ! یعنی بازار را به صورت دو بعدی دارم تحلیل میکنم . برو از اساتید بپرس این روش ترید چقدر سخت میباشد و لازمه که تریدر در چه سطحی باشد تا بتواند چنین سیگنالهایی ارائه بدهد آنهم به صورت لایو !!!

نظر

ولش كن شما همون بك تست ٥ ساله رو با اعمال اسپرد بزار
                      با اينكه مشكلي نداري

Sent from Trader@Meta

نظر

با تشکر و سپاس فراوان ازجناب دلال بابت سیگنالهای دقیقشون . یه سوال:اگه یکی از معاملات وسط هفته بیشتر از 100 پیپ داخل سود رفت با برخورد به خط روند معتبر در تایم بالا میتونیم به صورت دستی معامله رو ببندیم و منتظر پایان هفته نمونیم ؟ ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط x-man نمایش پست ها
                          با تشکر و سپاس فراوان ازجناب دلال بابت سیگنالهای دقیقشون . یه سوال:اگه یکی از معاملات وسط هفته بیشتر از 100 پیپ داخل سود رفت با برخورد به خط روند معتبر در تایم بالا میتونیم به صورت دستی معامله رو ببندیم و منتظر پایان هفته نمونیم ؟ ممنون.

با سلام

بهتر است تا اخر هفته منتظر باشید ! شاید خط حمایت یا مقاومت شکسته شد و در ان صورت ممکنه سود زیادی از دست بدید ... نگران برگشت قیمت نباشید !

وقتی شما از این سیگنالها استفاده میکنید دیگر نیازی نیست تا اخر هفته وقت بذارید و انها را مدام چک کنید . یکی از محاسن این سیستم همین است (بدون استرس، نگرانی ، هیجان و صرف وقت از مارکت سود می برید )

با تشکر از شما
                          دوست عزیز

نظر

ریسک فری کردن کار بیهوده ای نیست ! من قبلا هم گفته بودام اگر تمایل داشتید میتوند با ریسک فری کردن پوزیشن ها آنها را برای هفته بعد هم باز نگه دارید !!! نمونش در پست زیر هست ...

سیستم من قطعی نیست ! نمیدانم چه اصراری داری که بگی قطعی هست ... قبلا هم عرض کردم در دیتای 10 ساله بازدهی 90٪ دارد . یعنی انتظار دارم از هر 10 سیگنال احتمال یک استاپ خورده را داشته باشد .

به نظر شما این سیستم و با این دقت و ظرافت نمیشه سالی 20 ٪ سود کرد؟! مگر توقع شما از یک سیستم کارآمد 20٪ سود در سال نبود ؟!

اگر دقت کرده باشی همه پوزیشن های من از نوع limit هستند ! یعنی بازار را به صورت دو بعدی دارم تحلیل میکنم . برو از اساتید بپرس این روش ترید چقدر سخت میباشد و لازمه که تریدر در چه سطحی باشد تا بتواند چنین سیگنالهایی ارائه بدهد آنهم به صورت لایو !!!
                            با سلام
                            دلال جان یه جا میگید سیستم معاملاتی دقیقی دارید و بک تست 10ساله ازش گرفتید و الان میگید تحلیل میکنید به صورت دو بعدی...!اگر تحلیل میکنید و ترید میکنید خب از این نمیتونید بک تست بگیرید

در ضمن اگر واقعا از 10تا تریدتون 9تا تی پی میزنه بیاید من 1ماه با سیگنال های شما ترید میزنم و 5000$میدم بهتون!!
                            اما چرا!خب وقتی اینقدر مطمین هستید چه لزومی داره مدیریت سرمایه!من با جدول مدیریت سرمایه ای که اماده کردم با حجم زیاد میزنم و در عرض 25معامله ی 25پیپی مبلغ 100$میرسونیم به 35000$!!
                            دیگم نیازی نداری وقتتو بذاری سیگنال بدی... اصلا با سیگنال های شما هر کسی رو که در این فروم ضرر داده خوشحال میکنیم...!!
                            با تشکر
                            تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                            تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                            http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

کاربر دلال در مورد ادامه حرکت پوند استرالیا نظری ندارید

نظر

با سلام

در صورت ادامه بحثهای بی فایده ، این تاپیک برای همیشه بسته خواهد شد .

با احترام

نظر

پردازش ...
                                X