اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال رایگان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام خدمت همگی دوستان دلال عزیز شما قوانین سایت رو مطالعه نکرده اید؟{حتما برید مطالعه کنید} بنظر باید این تاپیک بسته شود!! دوست عزیز یک هفته سیگنال دادید بعد میگید سیگنال لایو گویای همه چیز است!!نرخ 1000دلاری میدهید بعد میگویید استیمنت ریل نمیتوانم بدم بهتون!!خب 6ماه سیگنال بده اینجا بعد ... در ضمن در کلیت پست های شما مغایر با قوانین سایت هست من خواستم نکات رو بگم دوستان حواسشان باشد! موفق باشید
    تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
    تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
    http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

نوشته اصلی توسط دلال
      با سلام

دوست عزیز مطمئن باش این سیستم امتحان خودشو پس داده و اگر نه من با این اطمینان سیگنال لایو نمیگزاشتم !

در همان لینک سایتی که محبت فرمودید من هیچ سیگنال لایوی مشاهده نکردم .

من صحبتی از 24٪ بازدهی نکردام. همبستگی را شما تعیین میکنید یا بازار؟ !

قیمت سیگنالهای من نسبت به ارزش واقیعیش خیلی کم هست !

سلام - مشتری بر اساس حرف شما تصمیم نمیگیره -اساس شرایط واقعی است- من به عنوان مشتری مجاب نشدم که همه چی درسته - چند مورد در پست قبل مطرح کردم که همچنان جای سوال دارد. معلومه سیگنال لایو نداره باید رجیستر کنید - آخرین سیگنالی که برای مشتری ها فرستاده در سایت اعلام میکنه ( چه سود باشه چه ضرر) در حال حاضر آخرین سیگنال سل یورو استرالیا بوده که با 200 پیپ سود بسته شده . در سایتی که معرفی کردم مشتری فقط دریافت کننده سیگنال نیست و در جریان روش تحلیل و آموزش قرار میگیره و... همبستگی در بازار یه واقعیت هست که کسی تعیین نمیکنه - خرید یورو پوند همزمان با سل پوند فرانک و خرید یورو دلار و سل دلار فرانک یعنی همبستگی محض
      سیستمی که در یک روز 12% ریسک میکنه بازدهی سودهاش مهمه - در گفته های خودتان اشاره شد به حدود ریوارد 2 بر همان اساس نتایج سیگنالهای دور اول حدود 24 % باید میشد - مهم نیست شده یا نشده! نتیجه نهایی را اعلام نکردید و فقط محدوده 12 ساعته ای برای خروج اعلام شد - نتیجه نهایی چه شد ؟قیمت یه چیزی در بازار مشخص میشه و عرضه و تقاضا مشخص کننده قیمت است اگر نه بنده دوست دارم همین لبتاپ خودم را 50 میلیون تومان بفروشم !) منتها عرضه زیاده تقاضا نداره !

نظر

با سلام

هر گرونه تبلیغ و فروش سیگنال طبق قوانین فروم ممنوع می باشد . خواهشمندیم قبل از شروع هر کاری قوانین فروم را با دقت مطالعه نمایید :

http://forum.broker-fa.org/f21/قوانی...فروم-1313/

با احترام

نظر

با سلام

به اطلاع دوستان ، همراهان و سروران گرامی میرسانم به دلیل اینکه فروش سیگنال مغایر قوانین این فروم میباشد بنابراین دلیلی برای ادامه انتشار سیگنال رایگان نمیبینم .

با تشکر

نظر

.........................................
            ویرایش توسط Hamed Behboodi : https://www.traderha.com/member/8091-hamed-behboodi در ساعت 08-21-2014, 03:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط دلال نمایش پست ها
              با سلام

به اطلاع دوستان ، همراهان و سروران گرامی میرسانم به دلیل اینکه فروش سیگنال مغایر قوانین این فروم میباشد بنابراین دلیلی برای ادامه انتشار سیگنال رایگان نمیبینم .

با تشکر

بودي حالا

Sent from Trader@Meta

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                بودي حالا

Sent from Trader@Meta

دوست عزیز ! وقت با ارزش خودتو اینجا تلف نکن ... با این حرف چه چیزی را میخواهی ثابت کنی ؟!

اگر قصد من کلاه برداری بود راههای بهتر و راحت تری هم هست .

کدام کلاهبرداری میتواند سیگنال لایو بدهد
                ...کاری که بزرگترین اساتید فارکس ایران هم از انجام آن عاجزند .

تا زمانی که بازار را به دید سرگرمی و تفریح نگاه کنی بدست اوردن سود برای شما غیر ممکن است حتی سود 20 ٪ در سال !

اگر نتوانسته اید سودهای خود را پایدار نگه دارید ناشی از ضعف سیستم است نه ناپایداری بازار و عوامل روانی .
                بنده از بازدهی سیستم کاملا مطمئن هستم و این اطمینان باعث میشود که به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای سیگنال لایو قرار بدهم کاری که ارزش واقعی آن را فقط اساتید تحلیگر و تریدهای حرفه ای و با سابقه میدانند.

دو پوزیشن باز دارم و بدون استرس و نگرانی و هیجان به کارهای دیگر خود میرسم در حالی که اکثر تریدر ها با باز کردن حتی یک پوزیشن دچار استرس شدید میشوند و با اعمالی همچون نزدیک کردن استاپ و یا خروج زود هنگام و یا حتی در ضرر پوزیشن خود را میبندند فقط به خاطر اینکه بر پایه سیستم مطمئنی ترید نکردن ولی من به راحتی فقط منتظر آخر هر هفته میشوم و سودهای خودم را برداشت میکنم .

نظر

سلام

از حواشی بگذریم ...

یه اکانت دمو نزد بروکر pcm باز کنید و اینوستور پسوورد بدید - به نظر سیگنالها خوب بود ولی برای قضاوت زمان لازم داره .

طبق قوانین ادامه بدید - ارتباط از طریق پیام خصوصی منع نشده که ... !!

نظر

نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها
                    سلام

از حواشی بگذریم ...

یه اکانت دمو نزد بروکر pcm باز کنید و اینوستور پسوورد بدید - به نظر سیگنالها خوب بود ولی برای قضاوت زمان لازم داره .

طبق قوانین ادامه بدید - ارتباط از طریق پیام خصوصی منع نشده که ... !!

با سلام

اگر تمام پوزیشن ها با دقت بررسی بشه ، به نظر من همان یک ماه کافیه برای قضاوت ! نیازی به 6 ماه وقت صرف کردن نداره .

دو هفته که گذشت ... نهایت دو هفته آینده هم در خدمت شما هستم .

نظر

اره ادامه بدید دوست عزیز زمان همه چیز را مشخص میکند خیلی ها امدن سیگنال بدن ولی متاسفانه در دراز مدت برایندها خوب نبود اگر نه استمنت خوب باشد خیلی ها هستن سرمایه در اختیار طرف بذارن فقط بعضی مبتدیها انقدر جو میگیرن که به حرف هیچکس گوش نمیکنن . همین چند وقت پیش اقای میری نامی بود برداشت من این بود دنبال جذب سرمایه بود چنان جو به چند مبتدی داده بود که ادعا میکرد به چیزایی دست پیدا کرده که اگر رو کند بازار جهانی برشکست میشه جالب تر باز این بود که عده ای مبتدی باز از او خواهش میکردن که مبادا اقای میری بگی در نظم جهان اخلال وارد میشه از این چیزا ... ولی یک سوال برای من بدون جواب مونده این است که اگر واقعا کسی سیستمی داره به قول خودشان بسیار مطمئن و سود ده خوب لات بیشتر بزنن سود بیشتر بکنن سیگنال فروشی لازم نیست دوستان منظورم کاربر دلال یا شخص خاصی نیست خواهشا جبهه نگیرید

نظر

با سلام خدمت دوستان:

حیفم اومد چند مطلب رو خدمت دوستان عزیز عرض نکنم:

متاسفانه یا خوشبختانه جو بازار فارکس یا کلا بازارهای بر مبنای احتمالات بازی اصلا دیدی خوشبینانه ایی نیست که صد البته دلایل زیادی دارد.
                        این بدبینی هم در نوع نگاه به بازار و هم در نوع نگاه به سیستم ها و استراتژی های موجود متبلور هست.

حالا یک دوستی پیدا شده و ادعایی داره خواهشا تخطه ش کنید با منطق بگید بهش چی میخواید ازش.... و چرا شما بهش اعتماد ندارید که البته حقم دارید....
                        بعضی از دوستان که من احترام زیادی براشون قایلم اینقدر بد حرف میزنند که حرف حقشون هم بد جلوه میکنه....خواهش دارم که با زبانی بهتر و با درکی متقابل همدیگرو نقد کنند.

من میدونم این دوستمون چقدر برای این سیستم کشیده حالا کاری به اثباتش ندارم که چی از توش در بیاد...

دوستان من حق با شماست شما همه تون این دوستمون رو نقد کردید ولی به چه قیمتی.... میشه یک جور دیگه ایی هم نقد کنید....

چرا بعضی ها چون فکر میکنند سالیان ساله تو این بازارند خیلی حالیشونه و حق دارند هر جوری با هر کسی برخورد کنند.پس اگه خیلی چیزا حالیشونه چرا تو همه ی تاپیکها سرک میکشند تا چیز جدیدی یاد بگیرند.
                        چرا ما همیشه فقط محکوم به رعایت قوانینی هستیم که نوشته شده ....

پس قانونهایی که نوشته نشده ولی با وجدان بیدارمان مناقات داره چرا نباید رعایت بشند.
                        دوستان ببخشید زیاد شد ولی من روی صحبت با کسی نبود فقط دیدم که تو این فروم در اکثر تاپیکهاش یک چیزی بد جوری داره اپیدمی میشه....
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

جناب مایا

نقدها خوب بود- نه توهین آمیز بود نه لحن تمسخر

دوستان خواهان شفافیت شدند -

جناب دلال میگن 90% احتمال برد + ریوارد 2 - نباید به مشتری ثابت بشه ؟

صحبت فروش سیگنال هست - سالی فلان قدر دلار میخوان خرج سیگنال کنن حق دارن سوال کنن.

جناب دلال

دوره یک ماهه کافی نخواهد بود - مخصوصا اگر نتیجه نهایی سیگنالها طبق پلان واضح نباشه.

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

نظر

نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها
                            جناب مایا

نقدها خوب بود- نه توهین آمیز بود نه لحن تمسخر

دوستان خواهان شفافیت شدند -

جناب دلال میگن 90% احتمال برد + ریوارد 2 - نباید به مشتری ثابت بشه ؟

صحبت فروش سیگنال هست - سالی فلان قدر دلار میخوان خرج سیگنال کنن حق دارن سوال کنن.

جناب دلال

دوره یک ماهه کافی نخواهد بود - مخصوصا اگر نتیجه نهایی سیگنالها طبق پلان واضح نباشه.

صلاح مملکت خویش خسروان دانند
                            neo جان کاملا سوالات و نقدها بجا......عنوانم کردم.
                            منتهی صحبت من لحن و نحوه ی گفتار هست....

همه ی دوستان من جمله شما بزرگوار مستخضر هستید نمیشه دوره ایی کوتاه مدت رو ملاک قرار داد بلکه ملاک ارزش یک سیستم را زمان مناسب و سیکلهای زمانی مختلف و ارزهای مختلف تعیین میکنند.
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

سیگنال رایگان

حج آقا مسعله تون
                              يك موردي به ذهنم رسيد جهت بهينه كردن پس ايراد و انتقاد در نظر نگيريد
                              به استاپ پوزيشنهاي جناب دلال اگر دقت كنيد
                              متوجه ميشويد استاپها بصورت استاتيك تعريف شده و با بازار حركت نميكنند
                              دوم استاپها به نظر من شيك و مجلسي تعيين نشده حالا باز هم دوستان بررسي كنند
                              يعني پوزيشني كه استاپ ٣٠ پيپ دارد با وجود اينكه ٤٠ پيپ وارد سود شده باز هم استاپ تغيير نكرده
                              حالا ايشان به ريسك فري كردن پوزيشن اعتقاد ندارند ؟؟؟؟ يا اينكه آنقدر به پوزيشن اعتماد دارند كه فكر نميكنند يك كندل سريع سود را تبديل به ضرر كند ؟؟؟

Sent from Trader@Meta
                              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-22-2014, 11:29 AM

نظر

نوشته اصلی توسط دلال نمایش پست ها

دوست عزیز ! وقت با ارزش خودتو اینجا تلف نکن ... با این حرف چه چیزی را میخواهی ثابت کنی ؟!

اگر قصد من کلاه برداری بود راههای بهتر و راحت تری هم هست .

کدام کلاهبرداری میتواند سیگنال لایو بدهد
                                ...کاری که بزرگترین اساتید بازار تبادلات ارزی ایران هم از انجام آن عاجزند .

تا زمانی که بازار را به دید سرگرمی و تفریح نگاه کنی بدست اوردن سود برای شما غیر ممکن است حتی سود 20 ٪ در سال !

اگر نتوانسته اید سودهای خود را پایدار نگه دارید ناشی از ضعف سیستم است نه ناپایداری بازار و عوامل روانی .
                                بنده از بازدهی سیستم کاملا مطمئن هستم و این اطمینان باعث میشود که به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای سیگنال لایو قرار بدهم کاری که ارزش واقعی آن را فقط اساتید تحلیگر و تریدهای حرفه ای و با سابقه میدانند.

دو پوزیشن باز دارم و بدون استرس و نگرانی و هیجان به کارهای دیگر خود میرسم در حالی که اکثر تریدر ها با باز کردن حتی یک پوزیشن دچار استرس شدید میشوند و با اعمالی همچون نزدیک کردن استاپ و یا خروج زود هنگام و یا حتی در ضرر پوزیشن خود را میبندند فقط به خاطر اینکه بر پایه سیستم مطمئنی ترید نکردن ولی من به راحتی فقط منتظر آخر هر هفته میشوم و سودهای خودم را برداشت میکنم .
                                با سلام خدمت همگی و دلال عزیز
                                دوست عزیز دو هفته سیگنال دادی بعد اساتید رو میبری زیر سوال!؟فکر میکنی شق القمر کرده ای!؟اگر خیلی از اساتید سیگنال نمیدهند بخاطر مسیولیت ان است!همه ی ما میدانیم این بازار صد در صدی ندارد!سیستم های معاملاتی زیادی هستند که در بازه های یکی دو ماهه بسیار خوب جواب داده اند!ولی تا بازار کمی به تغییر افتاده دچار مشکل و استاپ های متوالی شده اند!وقتی نتیجه کارتون قابل اعتماد خواهد بود که حداقل 3ماه سیگنال بزارید!!{حالا نمیگیم 6ماه}وگرنه یک استیمنت حداقل 3ماهه بدهید{دمو هم باشد مشکلی نیست}
                                در ضمن باز هم قوانین انجمن رو زیر پا میزارید!لطفا از امضای خود ادرس ایمیل رو حذف کنید!
                                موفق باشید
                                ویرایش توسط اسکار : https://www.traderha.com/member/7929-اسکار در ساعت 08-22-2014, 12:40 PM
                                تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                                تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                                http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

پردازش ...
                                X