اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال رایگان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

آقا كارتون با بروكر در مورد افتتاح حساب به كجا رسيد؟

نظر

سلام جناب دانيال از سيگنال هايي كه در تاپيك گذاشته اييد ممنونم برام اين گونه سيگنال دهي اون هم يك هفته اي جالب بود .ميشه بفرماييد هزينه ي اشتراك سيگنالها چقدر است و چه طور ميتوانيم سيگنال ها را دريافت كنيم؟ با تشكر فقط يك سوال شما در ريل بازدهي چه مدتي را داريد يا به عبارت ديگه بازدهي اين سيستم را در بك تست با بررسي كندل به كندل در 10 سال گذشته مشخص كرده اييد يا اين كه با اكسپرت بك تست گرفته اييد؟ پيام خصوصي نتونستم بدم .متشكرم

نظر

با سلام
        دوستان عزیز جهت پاسخگویی به سوالات از طریق ایمیل به نشانی :
        banksignal@
        gmail
        .com
        در خدمت شما عزیزان خواهم بود.
        با تشکر

نظر

با سلام
          به اطلاع دوستان میرساند اینوستور حساب دمو به دلیل آغاز انتشار سیگنالهای تجاری تغییر خواهد یافت .
          نتایج سیگنالهای هر هفته همچنان قابل دسترسی به صورت رایگان خواهد بود.
          دوستانی که اشتراک سیگنالها را دریافت کردند ، پسورد حساب جدید از طریق ایمیل ارسال خواهد گردید .
          با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط دلال نمایش پست ها
            با سلام
            به اطلاع دوستان میرساند اینوستور حساب دمو به دلیل آغاز انتشار سیگنالهای تجاری تغییر خواهد یافت .
            دوستانی که اشتراک سیگنالها را دریافت کردند ، پسورد حساب جدید از طریق ایمیل ارسال خواهد گردید .
            با تشکر

سلام

ببخشید نتایج هفته گذشته رو نمی گذارید ؟ با تشکر

نظر

با سلام
              با تشکر

با سلام

دوستان کسی خبری از نتایج سیگنال ها ندارد ؟ دوستانی که اشتراک سیگنال های آقای دلال رو گرفتند ، نمی خوان نتیجه رو برامون بزارن ؟

آقای دلال ، پس چی شد ؟ مگه قول نداده بودید ؟ ما همچنان منتظریم .

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط rjalinous نمایش پست ها
                با سلام

دوستان کسی خبری از نتایج سیگنال ها ندارد ؟ دوستانی که اشتراک سیگنال های آقای دلال رو گرفتند ، نمی خوان نتیجه رو برامون بزارن ؟

با تشکر
                دوست عزيز دوره قديم سيگنال فروشي گذشته
                الان شما ميتوني بري به سايت
                mql5.com/ en/ signals/ mt4
                بعد در اونجا افرادي كه حسابهاي ريلشون رو به نمايش گذاشتند و شايد هزاران نفر باشند رو ببينيد
                برخي مجاني سيگنال ميدن و برخي با ماهي ٢٠ دلار
                توجه كنيد افرادي رو انتخاب كنيد كه سابقه تريد حداقل ٣٠ هفته به بالا داشته باشند
                سپس سيگنالهاي انها رو ميتونيد مستقيم تو متاتريدرتون ببينيد
                و همچنين تعيين منيد فرد انتخابي حق داره واسه شما اتومات پوزيشن بگيره
                و حتي ميتونيد تعيين كنيد اگر طرف يك لات پوز گرفت شما چقدر بگيريد
                و خيلي خوب ميتونيد اناليز حسابها رو ببينيد
                حتي نظرات افراد مختلف در مورد تريدر

نظر

نوشته اصلی توسط rjalinous نمایش پست ها
                  با سلام

با تشکر
                  با سلام
                  خدمت شما عرض شود که بنده هیچ قولی به کسی ندادم !
                  در صورتی که وقت کردم حتما نتایج را به اشتراک خواهم گذاشت .
                  با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                    دوست عزيز دوره قديم سيگنال فروشي گذشته
                    الان شما ميتوني بري به سايت
                    mql5.com/ en/ signals/ mt4
                    بعد در اونجا افرادي كه حسابهاي ريلشون رو به نمايش گذاشتند و شايد هزاران نفر باشند رو ببينيد
                    برخي مجاني سيگنال ميدن و برخي با ماهي ٢٠ دلار
                    توجه كنيد افرادي رو انتخاب كنيد كه سابقه تريد حداقل ٣٠ هفته به بالا داشته باشند
                    سپس سيگنالهاي انها رو ميتونيد مستقيم تو متاتريدرتون ببينيد
                    و همچنين تعيين منيد فرد انتخابي حق داره واسه شما اتومات پوزيشن بگيره
                    و حتي ميتونيد تعيين كنيد اگر طرف يك لات پوز گرفت شما چقدر بگيريد
                    و خيلي خوب ميتونيد اناليز حسابها رو ببينيد
                    حتي نظرات افراد مختلف در مورد تريدر
                    چقدر خوب !
                    اونوقت چرا خودت پیش قدم نمیشی ؟!
                    پیشنهاد من هم اینه که یه حساب ریل باز کنی و با همون سایت شروع کن به سیگنال گرفتن ...

نظر

سیگنال رایگان

چقدر خوب !
                      اونوقت چرا خودت پیش قدم نمیشی ؟!
                      پیشنهاد من هم اینه که یه حساب ریل باز کنی و با همون سایت شروع کن به سیگنال گرفتن ...
                      من بلد نيستم سيگنال بدم و از سيگنال گيري هم خوشم نمياد
                      چون دليل نداره ادم كاري رو كه بلد نيست انجام بده ترجيح ميدم ضرر كنم ولي سيگنال مجاني هم نگيرم
                      چه برسه پولي
                      خيلي راحت حساب متصل ميشه ميتونيد ازمايشي يك حساب دمو رو حتي بهش متصل كنيد
                      ولي شما كه بلدي ميتوني حساب ريلتو به mql5 متصل كني
                      تا سيستم اونا حساب شما رو آناليز كنه و رتبه بهت بده
                      چون اين سايت با وبماني هم كار ميكنه مشتري خارجي هم ميتوني بگيري و پول هات براحتي نقد ميشه
                      و ايراني جماعت هم ميتونه سيگنال بخره
                      خوبيش اينه كه سريع هم كلاهبردارها مشخص ميشن
                      و افراد با اطمينان كامل ميتونن سيگنال از افراد خبره بگيرن
                      البته شما كه نيتت پاكه اگر حسابتو متصل كني مشتري هات هم زيادتر ميشه
                      جالبيش اينه كه حتي حسابهاي بروكر پي سي ام هم بهش متصل ميشه
                      ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 09-19-2014, 10:39 PM

نظر

سیگنال رایگان

اتفاقا خيلي جالب شد كه با وجود اين سايت و لينكي كه به متاتريدر ميده
                        هر كي ادعا سيستم كارا ميكنه يا خودشو استاد فاركس ميدونه
                        ميتونه حساب ريل رو به اين سايت متصل كرده و ادعاشو ثابت كنه
                        و بازدهي خودشو در معرض نمايش بزاره
                        البته بنده هيچ ادعايي در مورد فاركس ندارم و بيشتر بهمون معاملات سهام بسنده كردم
                        اگر كسي نياز به راهنمايي دارد تاپيكي با عنوان سايت متاكوست سيگنال ايجاد كنه با فارسي روان نحوه كار رو براتون شرح ميدم و پاسخگو سوالات هستم
                        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 09-19-2014, 10:54 PM

نظر

مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                            اتفاقا خيلي جالب شد كه با وجود اين سايت و لينكي كه به متاتريدر ميده
                            هر كي ادعا سيستم كارا ميكنه يا خودشو استاد فاركس ميدونه
                            ميتونه حساب ريل رو به اين سايت متصل كرده و ادعاشو ثابت كنه
                            و بازدهي خودشو در معرض نمايش بزاره
                            البته بنده هيچ ادعايي در مورد فاركس ندارم و بيشتر بهمون معاملات سهام بسنده كردم
                            اگر كسي نياز به راهنمايي دارد تاپيكي با عنوان سايت متاكوست سيگنال ايجاد كنه با فارسي روان نحوه كار رو براتون شرح ميدم و پاسخگو سوالات هستم
                            با سلام

دوستان چه خبر ؟ آقای دلال هنوز سیگنال می دهند ؟ خواهشا یکی ما رو در جریان بزاره ؟ با تشکر فراوان

نظر

سلام دوستان

خیلی وقت بود به اینجا سر نزده بودم . تقریبا 5 سال گذشت ...

من همچنان با قدرت ترید میکنم و صد در صد به موفقیت رسیدم و میتونم با جرات بگم خیلی وقته بازار فـــارکس برای من یک معمای حل شده است .

من تمام حرکات بازار را رصد میکنم و به مرحله ایی از ترید رسیدم که دیگه بازار در بدترین شرایط هم نمیتونه منو سورپرایز کنه .

من در گذشته هم در اینجا ترید هایی برای نمونه گذاشتم و نتایج شگفت اوری داشتند و مورد استقبال خیلی از دوستان واقع شد و البته سود خوبی هم کسب کردیم .

اما متاسفانه تعدای از دوستان طمع کار من همیشه از بازار فــــارکس توقع برآورده کردن تمام آرزوهای خود را داشتن در حالی که من همیشه معتقد هستم فرصت برای کسب سود در این بازار هست

و باید برای یک بار هم که شده این دندان طمع را کشید .

وقتی من سیگنالی میدادم انتظار صد در صدی از آن داشتن هر چن که نتایج همیشه به طرز شگفت آوری مثبت بود

ولی در حقیقت همین نقطه ضعف کار میشد و دوستان را به طمع می انداخت که مدیریت سرمایه را زیر پا بگذارند تا سود بیشتری کسب کنند.

من همچنان دارم راه را با قدرت ادامه میدم . با سود دهی مثبت و عملکردی شگفت انگیز هر چند که دیگه کسی از دوستان در ایران همراه من نیست

که البته مقصر خودم هستم چون در تنهایی ترید کردن باعث تمرکز بیشتر و کشف رازهای بیشتری از این بازار برای من شد و این به نفع خودم تمام شد .

در حال حاضر درآمد خوبی از بازار دارم و کسب سود از این بازار برای من همیشگی و مداوم هست و بدون هیچ استرس و نگرانی در حال کسب سود هستم و این نتیجه زحمات چندین ساله ام است .

این کار تا زمانی که معمای بازار را کشف نکردی سختی دارد ! اونهم خیلی زیاد

ولی زمانی که راز بازار را کشف کردی اونوقت هست که زحمات ادم به ثمر مینشیند و حس خوبی به همراه داره که هیچ وقت از ادم جدا نمیشه

به امید موفقیت و پیروزی همه دوستان

چه اونهایی که بازار بیرحمانه شکست شون داد و دیگه در این بازار فعالیت نمیکنن

و چه انهایی که همچنان در این راه دشوار حرکت میکنن و سختیها را با جان و دل پذیرا هستن

و چه انهایی که تازه وارد این بازار شدن و البته با کوله باری از آرزوها
                              ویرایش توسط دلال : https://www.traderha.com/member/14414-دلال در ساعت 08-01-2019, 06:31 PM

نظر

خوشحالم که دوباره یکی از هموطنانم از موفقیت خودش تو بازار میگه ...شاید این هم یگی از قوانین بازار باشه که کسی که تو این بازار به سود مستمر رسید دیگه تو هیچ فروم و سایتی و گروهی دیده نشد و در تنهایی به کار خودش ادامه داد.
                                خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

پردازش ...
                                X