اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دانلود فایل های صوتی و تصویری کلاس های اتاق معاملات و آنلاین تردینگ

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط saber13 نمایش پست ها
    دوستان جلسه امشب چه ساعتی برگزار میشود؟ متاسفانه دیشب به علت قطعی اینترنت و پشت در کلاس موندن نتونستیم در جلسه دیشب شرکت کنیم.
    سلام صابر جان
    مطابق معمول ساعت 9 شروع میشه
    کلاس دیشب هم تا ساعت 11 بود ، چون اینترنت خود استاد دچار مشکل شده بود
    موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
      سلام صابر جان
      مطابق معمول ساعت 9 شروع میشه
      کلاس دیشب هم تا ساعت 11 بود ، چون اینترنت خود استاد دچار مشکل شده بود
      موفق باشی
      مرسی دوست عزیز، مثل اینکه روزهائی هم که ما نیستیم کلاس 2 ساعته برگزار میشه

نظر

• کلاسهای ترید کردن

با سلام
        چطور میشه مطالب بعضی از کلاسهایی که در مورد ترید کردن هست رو بدست آورد؟ کسی هست که به من کمک کنه؟
        poor

نظر

• نوشته اصلی توسط poor نمایش پست ها
          با سلام
          چطور میشه مطالب بعضی از کلاسهایی که در مورد ترید کردن هست رو بدست آورد؟ کسی هست که به من کمک کنه؟
          سلام
          همانطور که میدونید کلاسهای ترید کلا بصورت شفاهی بوده
          بنابراین هر کسی یه خلاصه نویسی برای خودش انجام داده و فکر کنم بهترین روش استفاده از فروم و رفع اشکالات از این طریق باشه + کلاس فردا شب که رفع اشکال بصورت لایو هست ، میتونه خیلی کمک کنه
          موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط poor نمایش پست ها
            با سلام
            شما سعی کن امشب در کلاس شرکت کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط saber13 نمایش پست ها
              شما سعی کن امشب در کلاس شرکت کنی
              با سلام
              تشکر دوست عزیز ولی منظورم اون جلسه هایی هست که نتونستم در کلاس حضور داشته باشم.
              poor

نظر

• نوشته اصلی توسط Backstreet Boy نمایش پست ها

سلام

جلسه بيست و سوم آنلاین تریدینگ بروکر پرسپولیس کپیتال در تاریخ 10 اكتبر 2011 - روانشناسي بازار

لینک اول
                http://s2.picofile.com/file/71569005...10_10.rar.html

یا لینک 4shared
                http://www.4shared.com/file/PJlJwCB5/2011-10-10_.html

شرمنده بابت تاخیر ، سرعت آپلودم خیلی پایینه
                سلام عزیزم
                لینگ دوم همان فایل لینگ اول است؟ چون لینگ اول صوتی است گرفتم ولی
                لینگ دوم باز فعال نمی شود آیا باید عضو بشم؟ تا لینگ دوم رو دانلود کنم
                با تشکر فراوان استاد
                WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                account demo

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                  سلام عزیزم
                  با تشکر فراوان استاد

سلام سامان جان هر دو لینک یکیه و صوتی هستن
                  البته جناب bah1002 عزیز زحمت فایل تصویریش هم کشیدن
                  ویرایش توسط Backstreet Boy : https://www.traderha.com/member/3407-backstreet-boy در ساعت 11-26-2011, 08:32 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                    سلام عزیزم
                    با تشکر فراوان استاد
                    نوشته اصلی توسط Backstreet Boy نمایش پست ها
                    سلام سامان جان هر دو لینک یکیه و صوتی هستن
                    البته جناب bah1002 عزیز زحمت فایل تصویریش هم کشیدن
                    اینم لینکش

نوشته اصلی توسط bah1002 نمایش پست ها
                    باسلام به همه دوستان فایل جلسه 23 را از این آدرس دانلوذ فرمایید.با تشکر از همگی بهرام
                    http://www.4shared.com/file/KmwW7IBI/dars23.html

نظر

• سئوال در خصوص آموزش تحلیل زمانی

دوستان من به تازگی با این کلاس ها آشنا شدم . نمی دانم در خصوص تحلیل زمانی تدرس توسط جناب آزادی انجام شده یا خیر.
                      اگر این امر محقق شده لطفا شماره جلسه یا جلسات مربوطه را مشخص کنید.
                      با تشکر محمد رضا تشویر

نظر

• نوشته اصلی توسط tashvir نمایش پست ها
                        دوستان من به تازگی با این کلاس ها آشنا شدم . نمی دانم در خصوص تحلیل زمانی تدرس توسط جناب آزادی انجام شده یا خیر.
                        اگر این امر محقق شده لطفا شماره جلسه یا جلسات مربوطه را مشخص کنید.
                        با تشکر محمد رضا تشویر
                        هنوز نه ، ظاهرا قراره از این هفته وارد مبحث تحلیل زمانی بشن

نظر

• سئوال

جلسه چهارشنبه 2 آذر که برگزار شد چندمین جلسه بود؟

نظر

• شماره جلسات تریدی ؟

با سلام دوستان عزیز
                            کسی می دونه کلاسهای تردیدری از جلسه ای تا چه جلسه می باشد؟

نظر

جلسه چهارشنبه 2 آذر که برگزار شد چندمین جلسه بود؟
                              جلسه چهل و هفتم
                              پیروز باشید.

نظر

با سلام دوستان عزیز
                                کسی می دونه کلاسهای تردیدری از جلسه ای تا چه جلسه می باشد؟
                                از جلسه 41 تا جلسه 47 کلاسهای تریدری بود
                                پیروز باشید.

نظر

پردازش ...
                                X