اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دانلود فایل های صوتی و تصویری کلاس های اتاق معاملات و آنلاین تردینگ

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کلاس های آنلاین آموزش معامله وتحلیل در بازارهای مالی توسط بروکر پرسپولیس

نوشته اصلی توسط mahdi40472 نمایش پست ها
    آقا مصطفی من امروز با اینجا آشنا شدم.ده جلسه رو فعلا دانلود کردم.امشب می خواستم در کلاسها شرکت کنم.ساعت 9:07 دقیقه کانکت شدم و بوق زد اما بعد به انگلیسی یه چیزایی گفت که اجازه وارد شدن ندارم و...
    خواهشا با قرار دادن لینک جلسات امکان استفادش و برای کسانی مثل من و کسانی که بعدا خواهند آمد فراهم کنید.با اینکارتون یه حرکت موندگار انجام دادید.انشاالله که در دنیا و آخرت خیر ببینید این کار خوب و ترک نکنید
    .
    سلام دوست عزیز
    این کلاس ها توسط بروکر پرسپولیس کپیتال شروع به برگزاری شده و هر شب به غیر از شنبه ها و 1 شنبه ها ساعت 9 برگزار میشه .بعضی مواقع به علت مشغله آقای آزادی ساعت دیگری برگزار میشه.مثلا امشب ساعت 7:15 بود.ولی از دوشنبه دوباره ساعت 9 هست.شما روم رو اشتباه وارد شده بودید.لطفا این لینک رو با دقت دنبال کنید.روم ما RELAY5:PCMbrokers هست

http://www.forum.broker-fa.com/showt...?-کپیتال

نظر

• رومRELAY5:PCMbrokersپسورد:trader5

من با این آدرس ها وارد شدم اما یک بوق زد و بعد یک پنجره جلوم باز شد.از پنجره عکس گرفتم و آپلود کردم به این آدرس:

http://shohada72.persiangig.com/%D9%...A%A9%D9%84.bmp

راستش خودم فکر می کنم چون دیر رسیدم و کلاس تعطیل بوده امکان ورود نداشتم و به قول معروف اد نشدم توسط آقای آزادی که بعد بتونم وارد گروه بشم.البته نمی دونم سیستم این شبیه چت هست یا خیر!

نظر

• سلام

سلام و خسته نباشی خدمت مدیریت محترم سایت و استاد نیما آزادی.اولا از شما بزرگواران واقعا به خاطر برگزاری این جلسات صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم بتونم در قبال این خدمت شما سروران گرامی ،بتونم کاری انجام بدم.و دوما از شما خواهشمندم ،عاجزانه خواهشمندم که همین روند ادامه جلسات رو ادامه بدید و همه جلسات رو ضبط و در سایت قرار دهید.و خواهشمندم جلسات تریدر رو در سایت قرار بدید.ممنونم

نظر

• ضبط جلسات

سلام گرم خدمت مدیریت محترم واستاد گرامی آقای نیماعزیز!
          من کلاس هارا با دانلود پیش می رفتم و واقعا احساس خوبی به من دست داد ودید من دگرگون شد
          از شما بزرگواران خواهشمندم این کار خیر را که شروع کردید به همین منوال ادامه دهید وما را از بحث شیرین ترید بی نصیب نگذارید .
          من واقعا نمیتونم ساعت 9 در کلاس آنلاین باشم .باشد که به امید خدا بتونیم بتونیم دراین بازار به یک استراتژی منسجم با کمک آقانیما برسیم و با گشایش حساب در شرکت شما دو طرف به سود برسیم البته ما بیشتر سود می بریم با وجود این استاد گرانقدر!

نظر

• فراهم شدن استفاده علاقمندان از ادامه مباحث

با سلام و عرض ادب
            ضمن تشكر از جناب استاد آزادي و مجموعه مديريت شركت پرسپوليس
            من و بسياري از علاقمندان مباحث ارزشمند و وزين جناب استاد آزادي از طريق دانلود مباحث بصورت ضبط شده از محضر استاد تلمذ نموده و اكنون با قطع اين روند در مباحث تريد از پيگيري ادامه مباحث محروم شده ايم
            با توجه به اقدام ارزشمند انجام شده ، و با عنايت به اينكه براي بسياري از علاقمندان به دلايل مختلف امكان حضور در كلاس آنلاين ميسر نمي باشد ، خواهشمند است امكان استفاده از كلاسها بصورت ضبط شده مجددا فراهم گردد .

نظر

• با سلام
              خواهشمند است دلیل عدم ضبط و ارائه کلاسها را هم بیان کنید فکر نمی کنم که این کلاسها دوباره تکرار شود و واقعا حیف است که این کلاسها با اتمام آنها به خاطرات سپرده شود, ضبط و ذخیره سازی این کلاسها در آینده به تمام کسانیکه بخواهند ترید کنند کمک خواهد نمود. لطفا تجدید نظر کنید .
              متشکرم

نظر

• درخواست آپلود فیلم جلسات در سایت

با سلام
                منم مثل بعضی از بچه ها از صبح تا شب بیرون از خونه مشغول کارم و فرصت آنچنانی ندارم که پای همه کلاسها بشینم، لطفا ما رو از صدای خوب و مطالب ارزشمندتان بی نسیب نکنید
                افلاطون میگه هیچ چیز بهتر از یادگیری نیست. ولی فکر میکنم کسی که معلوماتشو در اختیار دیگران میزاره با ارزشتر باشه
                از دوستان عزیز آقا مصطفی و آقای آزادی که واقعا وقت صرف ما نوآموزان میگذاره واقعا سپاسگذارم

با تشکر
                poor

نظر

• با تشکر از زحمات شما لطفا ادامه کلاسها را هم روی سایت بگذارید تا کسانی که بدلیل کاری قادر نیستند در کلاسها شرکت کنند از مطالب ارزنده شما باز هم استفاده کنند .
                  .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                  https://telegram.me/Cyclicalwaves
                  https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

جناب آقای آزادی
                    بدینوسیله از حضرتعالی و همکاران عزیزتان جناب مصطفی و خانم نعیمی پور در جهت اجرای این دوره آموزشی زیبا که باعث افزایش دانش مشتاقان تحلیل و ترید بوده کما ل تشکر وامتنان را داریم و از درگاه ایزد منان طول عمر ، سلامتی ،سعادت و مو فقیت روز افزون را برایتان آرزومندیم وبیصبرانه منتظر ادامه مباحثات تا رسیدن به نتیجه کامل هستیم

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi40472 نمایش پست ها
                      رومRELAY5:PCMbrokersپسورد:trader5

من با این آدرس ها وارد شدم اما یک بوق زد و بعد یک پنجره جلوم باز شد.از پنجره عکس گرفتم و آپلود کردم به این آدرس:

http://shohada72.persiangig.com/مشکل.bmp

راستش خودم فکر می کنم چون دیر رسیدم و کلاس تعطیل بوده امکان ورود نداشتم و به قول معروف اد نشدم توسط آقای آزادی که بعد بتونم وارد گروه بشم.البته نمی دونم سیستم این شبیه چت هست یا خیر!
                      سلام دوست عزیز
                      خیلی خوش اومدی
                      کلاس طبق روال معمول ساعت 9 شروع میشه مگر در مواقع خاص که اقا نیما ، قبلا و در اخر جلسه با دوستان هماهنگ میکنن ، مثل جلسه 5 شنبه که ساعت 7:15 شروع شد
                      ورود به کلاس برای همه عزیزان ازاده و تا به حال کسی ریجکت نشده
                      به احتما زیاد خود سایت ارور داده یا اینکه کلاس نبوده ، وقتی که هنوز چت روم از طرف ادمین ران نشده باشه کسی نمیتونه وارد بشه
                      در هر حال کلاس بعدی روز دوشنبه ساعت 9 شب خواهد بود ، البته تعدادی از دوستان عزیز از ساعت 8 به بعد در کلاس حضور دارن و با هم تبادل نظر میکنن.
                      منتظر حضورت در تیم هستیم
                      موفق باشی
                      ارادتمندم

نظر

• hcr files

نوشته اصلی توسط مصطفي نمایش پست ها
                        سلام . لينك امتحان كردم سالم . ولي براتون مجدد آپلود كردم كه از لينك زير ميتونيد دانلود كنيد :

http://s2.picofile.com/file/71735452...ion_3.zip.html
                        با سلام
                        می خواستم بپرسم بهترین راه باز کردن فایلهای اچ سی آر چیست
                        در ضمن چطور میشود مشکل فارسی نویسی را رفع کرد
                        موضوعات در نوشته های فارسی که در آنها از کلمات لاتین بخواهبم استفاده کنیم، مشکل ساز است و درک مفهوم جملات را خدشه دار می کند
                        پیروز باشید

نظر

• سلام
                          دوستان من هر کاری می کنم نمی تونم وارد کلاسای آنلاین بشم.
                          طبق روشش هم عمل کردم.یکبار ساعت هفت امتحان کردم و الانم مجددا امتحان کردم همش این پیغام که در این لینک آپلود کردم میاد.

http://shohada72.persiangig.com/%D9%...A%A9%D9%84.bmp

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi40472 نمایش پست ها
                            سلام
                            دوستان من هر کاری می کنم نمی تونم وارد کلاسای آنلاین بشم.
                            طبق روشش هم عمل کردم.یکبار ساعت هفت امتحان کردم و الانم مجددا امتحان کردم همش این پیغام که در این لینک آپلود کردم میاد.

http://shohada72.persiangig.com/مشکل.bmp
                            سلام دوست عزیز
                            اامشب کلاس تشکیل نمیشه
                            انشاالله فردا شب ساعت 8:30
                            موفق باشی

نظر

• کسی می تواند راهنمایی کند چرا؟؟؟

سلام دوستان
                              من نمی توانم سر کلاس حاضرشوم ، در نتیجه تمام فایلها را دانلود کردم ولی نمی دانم چرا فایل های کلاس 2و 3 و4 فقط اجرا نمی شود چندبار هم دانلود کردم با تمام مدیاها مثلkm هم اجرا نمی شود ، جکار کنم تا این 3 فایل هم مثل بقیه اجرا شود؟ ؟؟
                              با تشکر از مهندس نیما آزادی و همه بچه های گل و باحال این تاپیک
                              WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                              account demo

نظر

• کلاسهای آنلاین

سلام
                                آیا کلاسها از تاریخ 9 نوامبر (جلسه 40) به بعد تشکیل نشده یا روی سایت قرارداده نشده است؟ البته جلسه 41 درمورد تریدری فقط حضوری بود ولی بقیه جلسات چطور؟

نظر

پردازش ...
                                X