اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دانلود فایل های صوتی و تصویری کلاس های اتاق معاملات و آنلاین تردینگ

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• جلسات تشکیل شده است. کلا جلسات تریدری به درخواست آقای نیما آزادی ضبط نمی شوند.
    حالا هر چند جلسه که بشود. امشب ساعت 18:30 ادامه بحث تریدری برگزار میشود. اگر می توانید حضور داشته باشید.

موفق باشید
    اگر شمعی روشن می کنیم که مثلا جایی را روشن کنیم،

طبق قاعده تقابل حتما جایی را تاریک کرده ایم ،

مثلا درون همانهایی که خواسته ایم راهشان را روشن کنیم!

نظر

• آقا ممنون از توضیحاتتان،
      از 9 نوامبر جلسات تریدری بوده (حدود 5 جلسه تا امروز) ویا جلسات با چه موضوعی بوده است؟ چه زمانی بحث تکنیکال ادامه می یابد؟( از ادامه جلسه 39 در 8 توامبر)؟

نظر

• سلام ؛

دوستان کسی میدونه چرا امشب کلاس ساعت 9 برگزار نشد، من اطلاع ندارم دلیلش چی بوده، از جناب آزادی خواهش میکنم اگه میشه جلساتو برای من و دوستانی که موفق به حضور در کلاس نیستند به دلیل مشکلات کاری جهت دانلود قرار بدن. ممنون از لطف همیگشی شما

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad10 نمایش پست ها
          سلام ؛

دوستان کسی میدونه چرا امشب کلاس ساعت 9 برگزار نشد، من اطلاع ندارم دلیلش چی بوده، از جناب آزادی خواهش میکنم اگه میشه جلساتو برای من و دوستانی که موفق به حضور در کلاس نیستند به دلیل مشکلات کاری جهت دانلود قرار بدن. ممنون از لطف همیگشی شما
          سلام فرهاد جان
          کلاس امشب ساعت 6:30 برگزار شد تا 8 که البته نیم ساعت اخر اینترنت استاد هم قطع شد
          دیشب اعلام شد تو کلاس ، چون استاد امشب عازم اصفهان بود ، کلاس 6ک30 برگزار میشه
          کلاسها قابل ضبط نیست (بنا به خواست استاد) اما شما نگران نباش چون تو تاپیکهای تریدری ، مسلما متوجه جلساتی که غایب بودی ، خواهی شد
          موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
            سلام فرهاد جان
            کلاس امشب ساعت 6:30 برگزار شد تا 8 که البته نیم ساعت اخر اینترنت استاد هم قطع شد
            دیشب اعلام شد تو کلاس ، چون استاد امشب عازم اصفهان بود ، کلاس 6ک30 برگزار میشه
            کلاسها قابل ضبط نیست (بنا به خواست استاد) اما شما نگران نباش چون تو تاپیکهای تریدری ، مسلما متوجه جلساتی که غایب بودی ، خواهی شد
            موفق باشی
            ممنون از پاسخ شما آرمان جان، متاسفانه جلسه قبل اینترنتم قطع بود و نتونستم استفاده کنم این جلسه هم که از ساعت برگزاری اطلاع نداشتم، موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
              سلام دوستان
              من نمی توانم سر کلاس حاضرشوم ، در نتیجه تمام فایلها را دانلود کردم ولی نمی دانم چرا فایل های کلاس 2و 3 و4 فقط اجرا نمی شود چندبار هم دانلود کردم با تمام مدیاها مثلkm هم اجرا نمی شود ، جکار کنم تا این 3 فایل هم مثل بقیه اجرا شود؟ ؟؟
              با تشکر از مهندس نیما آزادی و همه بچه های گل و باحال این تاپیک
              سلامی بی جواب ماند
              بابا ما هم آدمیم هیچ کی من دوست نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              ما از دوستان دست یاری خواستم ؟؟
              بابا کسی نیست؟؟
              WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
              account demo

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                سلامی بی جواب ماند
                بابا ما هم آدمیم هیچ کی من دوست نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                ما از دوستان دست یاری خواستم ؟؟
                بابا کسی نیست؟؟
                سلام سمن جان
                فایل ها تا اونجا که ما دانلود کردیم مشکلی نداشت
                شاید بطور کامل دانلود نشده
                ضمنا جلسات اول فقط صوتی هست و تصویر نداره
                اگه بازم دانلود کردی و مشکل داشت یه پیام به مصطفی بده تا فایلهارو دوباره چککنه ، چون زحمت فایلهارو ایشون میکشه
                موفق باشی
                ویرایش توسط arman68 : https://www.traderha.com/ در ساعت 11-18-2011, 12:09 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
                  سلام سمن جان
                  فایل ها تا اونجا که ما دانلود کردیم مشکلی نداشت
                  شاید بطور کامل دانلود نشده
                  ضمنا جلسات اول فقط صوتی هست و تصویر نداره
                  اگه بازم دانلود کردی و مشکل داشت یه پیام به مصطفی بده تا فایلهارو دوباره چککنه ، چون زحمت فایلهارو ایشون میکشه
                  موفق باشی
                  آرمان عزیزم
                  37فایل گرفتم همه اجرا میشود، فقط فایل 2 و3 و4 به طور کامل دانلود کردم ظرفیت داره ولی اجرا نمی شود نه صوتی ونه تصویری؟
                  با تشکر از شما
                  چشم آرمان خان . به آقا مصطفی پیام خصوصی میدهم.
                  WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                  account demo

نظر

• اعلام جلسه بعدی

با سلام
                    دوستان جلسه بعدی چه ساعتی و چه روزی است؟
                    با تشکر
                    poor

نظر

• نوشته اصلی توسط poor نمایش پست ها
                      با سلام
                      دوستان جلسه بعدی چه ساعتی و چه روزی است؟
                      با تشکر
                      دوشنبه ساعت 9 شب و ادامه مبحث تریدری

نظر

• دوستان من دو جلسه اول تریدری رو نبودم. واقعا یعنی هیچ راهی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط keshavarzi نمایش پست ها
                          دوستان من دو جلسه اول تریدری رو نبودم. واقعا یعنی هیچ راهی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          استاد نیما قول داده در قسمت تمرینهای لایو روزانه استراتژی شخصیش رو برای علاقه مندان به این روش کاملاً قابل فهم بکنه حتما در اون قسمت حضور فعال داشته باشید.

نظر

• چند جلسه تریدری مونده؟
                            برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                              چند جلسه تریدری مونده؟
                              قرار بود تا آخر این هفته تموم بشه ولی این اتفاق نیفتاد و فکر میکنم یک یا دو جلسه اول هفته آینده هم به مبحث تریدری اختصاص داشته باشه .

نظر

• دوستان جلسه امشب چه ساعتی برگزار میشود؟ متاسفانه دیشب به علت قطعی اینترنت و پشت در کلاس موندن نتونستیم در جلسه دیشب شرکت کنیم.

نظر

پردازش ...
                                X