اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار Elwave 9.5

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام به همه اعضا ، دوستان من به یه مشکلی برخوردم و ممنون خواهم بود اگه کسی بتونه کمکم کنه ،نرم افزار elwave رو نصب کردم ولی برای انتقال دیتای real به مشکل می خورم و انجام نمیشه با توجه به مطالبی که در پستهای قبل و جاهای دیگه مطالعه کردم ، روشهای مختلفی رو انجام دادم که در زیر واستون می نویسم :

1- وقتی اسکریپت ElwaveMetaTraderPluginScript.ex4 رو روی چارت اعمال می کنم پیغامی در برنامه ی meta ظاهر نمی شود و پس از این در برنامه elwave در قسمت new chart پس از انتخاب Meta trader بعنوان provider و انتخاب جفت ارز مورد نظر (که اسکریپت را روی آن در Meta اجرا کرده بودم) در قسمت symbol و زدن کلید open چارت بصورت عکس زیر باز می شود .

2- با توجه به توصیه یکی از اعضا برنامه Meta trader را در درایو دیگری غیر از درایو c نصب کردم ولی در هنگام نصب برنامه elwave در قسمتی که بایستی مسیر برنامه ی Meta مورد نظرتان را معرفی کنید ، برنامه قادر به تشخیص برنامه Meta نبود ، لذا این پروژه نیز به شکست انجامید .

3- با توجه به توصیه دوست دیگری در همین فوروم از اندیکاتور DT Data Exporter v.ex4 جهت انتقال داده استفاده کردم که پس از اجرای بر روی جفت ارز مورد نظر در Meta ، فایل مورد نظر در پوشه ی MQL/File ذخیره شد و در برنامه ی elwave مسیر همین پوشه را دادم و چارت آن در elwave بدون مشکلی ایجاد شد ولی باز داده های real time بازار را ندارم .البته پس از گذشت مدت زمانی وقتی دوباره به پوشه MQL/File می روم فایل ذخیره شده بصورت مرتب آپدیت شده است ولی نمی دانم چرا در چارت elwave این تغییر صورت نمی گیرد. و این پروژه نیز به شکست انجامید .

4- با توجه به فیلم های آموزشی جناب سلیمی و توصیه ایشان به استفاده از اندیکاتور FarhadMetatoElwave.ex4 ، از این اندیکاتور استفاده کردم که شرایط مشابه گزینه 3 (گزینه قبلی) اتفاق افتاد . این نیز به شکست انجامید .

5 - با توجه به توضیحات و مطالب دوست دیگری در این فوروم از اکسپرت elliot_confirm-Geologist.blogfa.com.ex5 استفاده کردم و انرا در پوشه MQL/expert کپی کردم .ولی در برنامه Meta در قسمت /Expert/Navigator/ ، وجود ندارد(لازم بذکر است که پس از کپی Meta را بستم و دوباره باز کردم). این نیز به شکست انجامید.

6- با توجه به فیلم های آقای سلیمی بصورت دستی فابل جفت ارز مورد نظرم را در قسمتی از کامپیوترم save کردم و در elwave آنرا باز نمودم(تا اینجا کار بخوبی پیش رفت)، سپس در قسمت price data/realtime data feed مطابق با توضیح ایشان (جفت ارز مورد نظر)MT4 - BID/ASK - SYMBOL را وارد کردم و پس از زدن دکمه OK ، درخواست تعیین مسیر Save برای داده ها رو داد که روی خود فایلی که در بالا اشاره کردم مسیر دادم( که نمی دانم کار درست یا غلطی است ، منظورم از فایل مورد نظر همان است که در بالا گفتم - در قسمتی از کامپیوترم ذخیره کردم-)، که ظاهرا این نیز به شکست انجامید

7- خودم فکر می کنم تنها راه نرفته استفاده از elwave 7.6 باشد که هنوز تست نکرده ام ولی اگه اشتباه نکنم یکی از دوستان در همین فوروم فرموده اند که راحت تر است از elwave 9.5 جهت انتقال داده های real time بازار

با توجه به مطالب بالا اگر به نظر شما مسیری رو اشتباه رفتم یا مسیر دیگه ای رو شما پیشنهاد می کنید ، خوشحال می شوم راهنماییم کنید .

با تشکر از وقتی که گذاشتین واسه مطالعه

نظر

• بعد 4 سال هنوز نتونستم راش بندازم

تازگی تونستم نصبش کنم ولی نشد از متا دیتا بگیرم

کتابش را هم خریدم ارتباط گرفتن یک کم باهاش سخته
      گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

• نوشته اصلی توسط arash6208 نمایش پست ها
        سلام به همه اعضا ، دوستان من به یه مشکلی برخوردم و ممنون خواهم بود اگه کسی بتونه کمکم کنه ،نرم افزار elwave رو نصب کردم ولی برای انتقال دیتای real به مشکل می خورم و انجام نمیشه با توجه به مطالبی که در پستهای قبل و جاهای دیگه مطالعه کردم ، روشهای مختلفی رو انجام دادم که در زیر واستون می نویسم :

1- وقتی اسکریپت ElwaveMetaTraderPluginScript.ex4 رو روی چارت اعمال می کنم پیغامی در برنامه ی meta ظاهر نمی شود و پس از این در برنامه elwave در قسمت new chart پس از انتخاب Meta trader بعنوان provider و انتخاب جفت ارز مورد نظر (که اسکریپت را روی آن در Meta اجرا کرده بودم) در قسمت symbol و زدن کلید open چارت بصورت عکس زیر باز می شود .

2- با توجه به توصیه یکی از اعضا برنامه Meta trader را در درایو دیگری غیر از درایو c نصب کردم ولی در هنگام نصب برنامه elwave در قسمتی که بایستی مسیر برنامه ی Meta مورد نظرتان را معرفی کنید ، برنامه قادر به تشخیص برنامه Meta نبود ، لذا این پروژه نیز به شکست انجامید .

3- با توجه به توصیه دوست دیگری در همین فوروم از اندیکاتور DT Data Exporter v.ex4 جهت انتقال داده استفاده کردم که پس از اجرای بر روی جفت ارز مورد نظر در Meta ، فایل مورد نظر در پوشه ی MQL/File ذخیره شد و در برنامه ی elwave مسیر همین پوشه را دادم و چارت آن در elwave بدون مشکلی ایجاد شد ولی باز داده های real time بازار را ندارم .البته پس از گذشت مدت زمانی وقتی دوباره به پوشه MQL/File می روم فایل ذخیره شده بصورت مرتب آپدیت شده است ولی نمی دانم چرا در چارت elwave این تغییر صورت نمی گیرد. و این پروژه نیز به شکست انجامید .

4- با توجه به فیلم های آموزشی جناب سلیمی و توصیه ایشان به استفاده از اندیکاتور FarhadMetatoElwave.ex4 ، از این اندیکاتور استفاده کردم که شرایط مشابه گزینه 3 (گزینه قبلی) اتفاق افتاد . این نیز به شکست انجامید .

5 - با توجه به توضیحات و مطالب دوست دیگری در این فوروم از اکسپرت elliot_confirm-Geologist.blogfa.com.ex5 استفاده کردم و انرا در پوشه MQL/expert کپی کردم .ولی در برنامه Meta در قسمت /Expert/Navigator/ ، وجود ندارد(لازم بذکر است که پس از کپی Meta را بستم و دوباره باز کردم). این نیز به شکست انجامید.

6- با توجه به فیلم های آقای سلیمی بصورت دستی فابل جفت ارز مورد نظرم را در قسمتی از کامپیوترم save کردم و در elwave آنرا باز نمودم(تا اینجا کار بخوبی پیش رفت)، سپس در قسمت price data/realtime data feed مطابق با توضیح ایشان (جفت ارز مورد نظر)MT4 - BID/ASK - SYMBOL را وارد کردم و پس از زدن دکمه OK ، درخواست تعیین مسیر Save برای داده ها رو داد که روی خود فایلی که در بالا اشاره کردم مسیر دادم( که نمی دانم کار درست یا غلطی است ، منظورم از فایل مورد نظر همان است که در بالا گفتم - در قسمتی از کامپیوترم ذخیره کردم-)، که ظاهرا این نیز به شکست انجامید

7- خودم فکر می کنم تنها راه نرفته استفاده از elwave 7.6 باشد که هنوز تست نکرده ام ولی اگه اشتباه نکنم یکی از دوستان در همین فوروم فرموده اند که راحت تر است از elwave 9.5 جهت انتقال داده های real time بازار

با توجه به مطالب بالا اگر به نظر شما مسیری رو اشتباه رفتم یا مسیر دیگه ای رو شما پیشنهاد می کنید ، خوشحال می شوم راهنماییم کنید .

سلام دوست عزیز
        تاریخ کامپیوترتون را به سال 2009 تغییر بدهید، به احتمال زیاد مشکل برطرف میشود. من در مورد ورژن 7.6 امتحان کردم و جواب داد.

نظر

سلام به همه اعضا ، دوستان من به یه مشکلی برخوردم و ممنون خواهم بود اگه کسی بتونه کمکم کنه ،نرم افزار elwave رو نصب کردم ولی برای انتقال دیتای real به مشکل می خورم و انجام نمیشه با توجه به مطالبی که در پستهای قبل و جاهای دیگه مطالعه کردم ، روشهای مختلفی رو انجام دادم که در زیر واستون می نویسم :

سلام دوستان من نزدیک به سه هفته است که شبانه روز روی این جریان کار کردم من ویندوزهای مختلف را هم امتحان کردم !!! متا تریدر های مختلف فرمتهای مخلف دیتا !هرکاری که به ذهنم میرسید انجام دادم ولی نمیشه !سایت خود سازنده و user manual نرم افزار را هم مطالعه کردم ولی چیزی غیر از اینها پیدا نکردم!فکر میکردم فقط مشکه منه ولی ظاهرا خیلی ها مشکل دارن.اساتید اگر راه حل خاصی دارند بهمون کمک کنند تا بتونیم ریل تایم از این نرم افزار کمک بگیریم.
          در ضمن جناب سلیمی در ویدیوی اخری که من دارم فرموده اند که اموزشها ادامه داره ولی من تنها ۸ ویدیو تونستم گیر بیارم کسی هست ویدیوهای دیگه ای داشته باشه ؟!
          ممنون

نظر

• هر چی که هست به ورژن های جدید متاتریدر مربوط میشه که اسکریبت انتقال دیتا و فایل هایی که به پوشه ها منتقل میکردیم با این ورژن کار نمیکنن.

نظر

سلام

بنده ورژن 7.6 رو هم تست کردم. نه تنها مشکل ریل تایم را دارد، بلکه وقتی اطلاعات رو دستی وارد میکنیم، دیتا را ناقص و خراب لود میکند.
              همانطور که جناب ar.dadkhah فرمودن، این مشکل دقیقا به تغییرات اخیر متاتریدر 4 و 5 برمیگردد.
              این نرم افزار واقعا سودده است و حیف است که نشود از آن استفاده کرد.
              اگر کسی از دوستان راه حلی دارد بفرمایید بررسی کنیم. اون ترفند عقب کشیدن تاریخ ویندوز هم جواب نمیدهد.
              بنده تهران هستم و حتی اگر دوستی مایل باشد حاضرم حضوری روی آن کار کنیم بلکه راه بیفتد. چون دیدم برخی با آن واقعا سودهای خوبی گرفته اند.
              با سپاس
              ویرایش توسط Behzad4x : https://www.traderha.com/member/8099-behzad4x در ساعت 11-27-2014, 12:33 AM

نظر

• سلام

میخواستم ببینم از کجا و چطور میشه ورژن جدید این برنامه رو تهیه کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط milad0111gh نمایش پست ها
                  سلام

میخواستم ببینم از کجا و چطور میشه ورژن جدید این برنامه رو تهیه کرد ؟
                  سلام عزیزم

این که سوال نداره از سایت مربوطه: http://elwave.com/

اگرم یخواید ورژن های کرک شده یافت کنید سرچ بزنید در سایت های خارجی الاخصوص روسی و چینی ، پیدا خواهد شد.

نظر

• این نرم افزار واقعا برنامه خوبی است و میشه با اون پول خوبی در آورد! ولی حیف که با ورژن های جدید متاتریدر 4 و 5 مچ نیست و دیتا رو ریل نمیگیره.
                    باید وایسیم ببینیم در آینده شاید ورژن های جدیدتر ریلیز شد و مشکلش حل بشه.

نظر

• سلام
                      لطفا راهنمایی کنید

مشکل رو تو این لینک بصورت تصویری شرح دادم
                      زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                      تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                      این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                      هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

• خوب ایا مطلبی هم هست برای بعد از این
                        یعنی نصب و دیتا دادن که خیلی ساده است
                        بعد از آن چه
                        منظورم راهنمای خود نرم افزار است؟

نظر

• با سلام . بنده رفتم از لینک دانلود کنم نرم افزار رو ولی سایتی که روش آپلود شده میگه حذف کردیمش . از شما خواهش می کنم دوباره نرم افزار رو آپلود کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                            خوب ایا مطلبی هم هست برای بعد از این
                            یعنی نصب و دیتا دادن که خیلی ساده است
                            بعد از آن چه
                            منظورم راهنمای خود نرم افزار است؟
                            تنها منابع فارسی که مشاهده کردم ، کلیپ های جناب سلیمی در این زمینه هست و یک کتاب منتشر شده که با سرچ میتوانید آن را بیابید.

اگر دوستان منابع استفاده از این نرم افزار دارند ممنون میشم بزارید

نظر

• نوشته اصلی توسط Behzad4x نمایش پست ها
                              سلام

بنده ورژن 7.6 رو هم تست کردم. نه تنها مشکل ریل تایم را دارد، بلکه وقتی اطلاعات رو دستی وارد میکنیم، دیتا را ناقص و خراب لود میکند.
                              همانطور که جناب ar.dadkhah فرمودن، این مشکل دقیقا به تغییرات اخیر متاتریدر 4 و 5 برمیگردد.
                              این نرم افزار واقعا سودده است و حیف است که نشود از آن استفاده کرد.
                              اگر کسی از دوستان راه حلی دارد بفرمایید بررسی کنیم. اون ترفند عقب کشیدن تاریخ ویندوز هم جواب نمیدهد.
                              بنده تهران هستم و حتی اگر دوستی مایل باشد حاضرم حضوری روی آن کار کنیم بلکه راه بیفتد. چون دیدم برخی با آن واقعا سودهای خوبی گرفته اند.
                              با سپاس
                              با سلام
                              برای ریل تایم کردن دیتای الویو راه زیر رو امتحان کنید، برای من هر دو نسخه 7.6 و 9.5 جواب داد.
                              1- ابتدا نرم افزار رو نصب کنید و طبق توضیحات داده شده اون رو ک . ر . ک کنید
                              2- اندیکاتور زیر رو در محل اندیکاتورهای متاتریدر کپی کنید و بر روی چارت یک دقیقه ارز مورد نظر ران کنید
                              3- تاریخ سیستم رو دقیقا به همین روز در سال 2009 برگردونید. یعنی مثلا اگر امروز سی دسامبر است، تاریخ رو سی ام دسامبر 2009 قرار بدهید
                              4- نرم افزار الویو رو اجرا کنید، از طریق OPEN فایل ایجاد شده در شاخه FILES متاتریدر رو باز کنید
                              5- از طریق منوی Price Data و گزینه Realtime Datafeed سه خونه اول رو به ترتیب زیر پر کنید (توجه داشته باشید که کلیه حروف باید بزرگ باشد)
                              پلتفرم مثلا MT4
                              قیمت مورد نظر BID
                              نام ارز EURUSD اگر انتهای نام جفت ارز اگر مثلا نقطه وجود داشته باشد باید اون رو هم اضافه کنید.
                              OK
                              امیدوارم مشکل شما هم حل شود.

؟!
                              http://uplod.ir/ohf46fb8lurh/1SabaFa...lwave1.mq4.htm

نظر

• نوشته اصلی توسط SOBH1384 نمایش پست ها
                                با سلام
                                برای ریل تایم کردن دیتای الویو راه زیر رو امتحان کنید، برای من هر دو نسخه 7.6 و 9.5 جواب داد.
                                1- ابتدا نرم افزار رو نصب کنید و طبق توضیحات داده شده اون رو ک . ر . ک کنید
                                2- اندیکاتور زیر رو در محل اندیکاتورهای متاتریدر کپی کنید و بر روی چارت یک دقیقه ارز مورد نظر ران کنید
                                3- تاریخ سیستم رو دقیقا به همین روز در سال 2009 برگردونید. یعنی مثلا اگر امروز سی دسامبر است، تاریخ رو سی ام دسامبر 2009 قرار بدهید
                                4- نرم افزار الویو رو اجرا کنید، از طریق OPEN فایل ایجاد شده در شاخه FILES متاتریدر رو باز کنید
                                5- از طریق منوی Price Data و گزینه Realtime Datafeed سه خونه اول رو به ترتیب زیر پر کنید (توجه داشته باشید که کلیه حروف باید بزرگ باشد)
                                پلتفرم مثلا MT4
                                قیمت مورد نظر BID
                                نام ارز EURUSD اگر انتهای نام جفت ارز اگر مثلا نقطه وجود داشته باشد باید اون رو هم اضافه کنید.
                                OK
                                امیدوارم مشکل شما هم حل شود.

؟!
                                http://uplod.ir/ohf46fb8lurh/1SabaFa...lwave1.mq4.htm

سلام

من همه مراحل رو رفتم

اما متاسفانه نمیدونم چرا درست نمیشه , ولی حتما برای اوریجینال باشه و کپی رایت رو رعایت کنیم
                                و پایین صفجه چهت ثبت اطلاعات در فایل با تاریخ سال 2009 رو میاره و ساعت کامپیوتر نه ساعت و تاریخ متا رو و بروز هم نمیشه , شاید هم برای ویندوز 7 باشه اشکال به هر صورت ممنون نشد .
                                زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                                تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                                این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                                هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

پردازش ...
                                X